Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Team Sportia/Scandic Cup Prolog
2013-03-16
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
5km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 21
Anders Svanebo
Stockviks SF
12:24.74360
2
H 21
Carl Quicklund
Östersunds SK
12:28.74730
+3.270
3
H 21
Fredrik Jonsson
Hudiksvalls IF
12:35.75450
+10.990
4
H 21
Gustav Eriksson
Falun Borlänge SK
12:42.76120
+17.1660
4
H 21
Martin Johansson
IFK Mora SK
12:42.76120
+17.1660
6
H 21
Simon Persson
IFK Umeå
12:42.76130
+17.1670
7
H 21
Magnus Engström
Stockviks SF
12:45.76400
+20.1940
8
H 20
Oscar Ivars
Falun Borlänge SK
12:46.76580
+22.2120
9
H 21
Simon Andersson
Falun Borlänge SK
12:51.77000
+26.2540
10
H 21
Bill Impola
Malungs IF
12:53.77230
+28.2770
11
H 21
Jim Åhl
Bodens SK
12:54.77360
+30.2900
12
H 21
Daniel Svensson
IFK Mora SK
12:55.77430
+30.2970
13
H 21
Mikael Norberg
Piteå Elit SK
12:57.77680
+33.3220
14
H 21
Martin Bergström
Piteå Elit SK
12:58.77770
+34.3310
15
H 20
Karl-johan Dyvik
Leksands SK
13:00.77930
+35.3470
16
H 21
Rolf Einar Jensen
Norway
13:00.77950
+35.3490
17
H 21
Tiio Söderhielm
Åsarna IK
13:01.78000
+36.3540
18
H 21
Reima Idstroem
Finland
13:05.78470
+41.4010
19
H 21
Erik Silfver
Lucksta IF
13:06.78500
+41.4040
20
H 20
Markus Ruus
Gillberga SK
13:07.78600
+42.4140
21
H 21
Anton Karlsson
Åsarna IK
13:10.78970
+46.4510
22
H 18
Marcus Fredriksson
Lycksele IF
13:12.79100
+47.4640
23
H 18
Axel Ekström
Garphyttans IF
13:13.79220
+48.4760
24
H 21
Adam Steen
Falun Borlänge SK
13:14.79390
+50.4930
25
H 21
Karl-johan Westberg
Borås SK
13:16.79580
+52.5120
26
H 20
Håkan Emilsson
Offerdals SK
13:17.79670
+53.5210
26
H 21
Jesper Nyström
Falun Borlänge SK
13:17.79670
+53.5210
28
H 21
Johnny Gode
Stöde IF
13:18.79740
+53.5280
29
H 21
Jens Andersson
Kalix SK
13:20.79910
+55.5450
30
H 21
Johan Westerlund
Piteå Elit SK
13:20.79920
+55.5460
31
H 21
Adrian Bergström
Bodens SK
13:20.79970
+56.5510
32
H 20
Elias Alvebro
Häggenås SK
13:22.80120
+57.5660
33
H 20
Jacob Engström
Kalix SK
13:23.80200
+58.5740
34
H 21
Johan Häggström
Kalix SK
13:23.80230
+58.5770
35
H 20
Jens Burman
Åsarna IK
13:23.80240
+58.5780
36
H 21
Niklas Niska
Bodens SK
13:24.80300
+59.5840
37
H 20
Lucas Lennartsson
Garphyttans IF
13:24.80390
+1:00.5930
38
H 18
Björn Sandström
Täfteå IK
13:25.80410
+1:00.5950
39
H 18
Oskar Svensson
Falun Borlänge SK
13:27.80620
+1:02.6160
40
H 21
Hampus Lindblom
Åsarna IK
13:27.80640
+1:02.6180
41
H 21
David Frisk
IFK Mora SK
13:27.80650
+1:02.6190
42
H 20
Gabriel Thorn
Bengtsfors Bois
13:28.80700
+1:03.6240
43
H 21
Adam Larsson
Falun Borlänge SK
13:28.80770
+1:04.6310
44
H 18
Edvard Sundman
Åsarna IK
13:28.80790
+1:04.6330
45
H 20
Rasmus Hörnfeldt
Östersunds SK
13:31.81040
+1:06.6580
46
H 21
Jonatan Thoresson
Östersunds SK
13:32.81170
+1:08.6710
47
H 21
Karl Edenroth
Piteå Elit SK
13:34.81310
+1:09.6850
48
H 20
Mattias Bångman
Offerdals SK
13:35.81400
+1:10.6940
49
H 21
Joakim Engström
IFK Mora SK
13:35.81470
+1:11.7010
49
H 21
Patrik Tallbom
Östersunds SK
13:35.81470
+1:11.7010
51
H 20
Petter Engdahl
Domnarvets GOIF
13:35.81480
+1:11.7020
52
H 21
Oskar Kardin
Offerdals SK
13:36.81550
+1:11.7090
53
H 21
Johan Lövgren
Vännäs SK
13:37.81600
+1:12.7140
54
H 21
Marcus Svelander
Åsarna IK
13:37.81650
+1:12.7190
55
H 20
Nils Persson
Östersunds SK
13:39.81890
+1:15.7430
56
H 21
Mikael Sandgren
IFK Mora SK
13:40.81930
+1:15.7470
57
H 18
Olof Jonsson
Duveds IF
13:41.82010
+1:16.7550
58
H 20
Gustav Lundholm
Remsle SK
13:45.82480
+1:21.8020
59
H 18
Olov Roos
Stuguns SOK Gjurd
13:46.82570
+1:22.8110
60
H 21
Robin Norum
IFK Umeå
13:47.82650
+1:22.8190
61
H 18
Filip Danielsson
Garphyttans IF
13:48.82730
+1:23.8270
62
H 20
Simon Öberg
Kalix SK
13:48.82760
+1:24.8300
63
H 18
Marcus Grate
Täfteå IK
13:49.82860
+1:25.8400
64
H 21
Marcus Johansson
Ulricehamns IF
13:49.82880
+1:25.8420
65
H 18
Lukas Johansson
IK Jarl Rättvik
13:49.82890
+1:25.8430
65
H 21
Emil Lagergren
Tynderö IK
13:49.82890
+1:25.8430
67
H 20
Anton Hedlund
Falun Borlänge SK
13:51.83000
+1:26.8540
68
H 20
Tom Fahlén
Landsbro IF SK
13:52.83130
+1:27.8670
69
H 18
Henrik Montén
Domnarvets GOIF
13:52.83140
+1:27.8680
70
H 18
Henrik Ottosson
Åsarna IK
13:53.83200
+1:28.8740
71
H 18
Erik Persson
Eksjö SOK
13:53.83210
+1:28.8750
72
H 21
Andre Larsson
Svegs IK
13:53.83280
+1:29.8820
73
H 20
Daniel Holmgren
IFK Umeå
13:54.83390
+1:30.8930
74
H 18
Peter Nilsson
Lycksele IF
13:56.83520
+1:31.9060
75
H 18
Torben Svensson
Järpens SK
13:57.83610
+1:32.9150
76
H 21
Erik Oskarsson
Sorsele SK
13:57.83690
+1:33.9230
77
H 18
Pontus Hermansson
Ulricehamns IF
14:00.83960
+1:36.9500
78
H 20
Victor Hallquist
Åsarna IK
14:02.84180
+1:38.9720
79
H 18
Jonathan Grahn
Bergeforsens SK
14:03.84250
+1:38.9790
80
H 20
Erik Strindlund
Östersunds SK
14:05.84420
+1:40.9960
81
H 18
Mattias Vesterlund
Vännäs SK
14:06.84550
+1:41.10090
82
H 20
Fredrik Hansson
Lillhärdals IF
14:06.84560
+1:42.10100
83
H 20
Emil Svensson
Åsarna IK
14:07.84650
+1:42.10190
84
H 18
Konrad Mattsson-myhr
Funäsdalens IF
14:07.84690
+1:43.10230
85
H 21
Emil Ekman
Ulricehamns IF
14:08.84720
+1:43.10260
86
H 21
Jack Impola
Malungs IF
14:10.84950
+1:45.10490
87
H 18
Gustav Rotvold
Åsarna IK
14:11.85080
+1:47.10620
88
H 18
Daniel Adolfsson
Täfteå IK
14:12.85130
+1:47.10670
89
H 18
Emil Vinsa
Jukkasjärvi IF
14:14.85330
+1:49.10870
90
H 21
Tobias Nilsson
IFK Umeå
14:17.85680
+1:53.11220
91
H 21
Joacim Lindstedt
Sundbybergs IK
14:21.86000
+1:56.11540
92
H 18
Jakob Jansson
Månkarbo IF
14:23.86200
+1:58.11740
93
H 20
Simon Svanebo
Alnö SK
14:24.86390
+2:00.11930
94
H 18
Viktor Lindmark
Remsle SK
14:25.86450
+2:00.11990
95
H 20
Jonas Pettersson
Strömnäs GIF
14:26.86520
+2:01.12060
96
H 20
Simon Åslin
Stockviks SF
14:27.86640
+2:02.12180
97
H 20
Zackarias Toresson
Ski Team Novus IF
14:27.86690
+2:03.12230
98
H 18
Sebastian Olsson
Stockviks SF
14:34.87360
+2:10.12900
99
H 20
Erik Axelsson
Strömnäs GIF
14:35.87420
+2:10.12960
100
H 20
Daniel Johansson
Hägglunds IOFK
14:36.87510
+2:11.13050
101
H 20
Erik Eriksson
Gellivare Skidallians IK
14:36.87560
+2:12.13100
102
H 21
Johannes Ainegren
IFK Likenäs
14:37.87690
+2:13.13230
103
H 20
Mikael Edström
Strömnäs GIF
14:38.87780
+2:14.13320
104
H 18
Henrik Fjällborg
Jukkasjärvi IF
14:40.87910
+2:15.13450
105
H 20
Joakim Eriksson
IFK Mora SK
14:41.88000
+2:16.13540
106
H 18
August Spik
Leksands SK
14:43.88210
+2:18.13750
107
H 18
Emil Persson
Östersunds SK
14:44.88380
+2:20.13920
107
H 20
Gustav Larsson
Hudiksvalls IF
14:44.88380
+2:20.13920
109
H 18
Erik Marsch
Näsvikens IK
14:45.88460
+2:21.14000
110
H 21
Anton Svensson
Åsarna IK
14:46.88530
+2:21.14070
111
H 20
Gustav Johansson
Gellivare Skidallians IK
14:47.88690
+2:23.14230
112
H 18
Andreas Svensson
Ulricehamns IF
14:49.88830
+2:24.14370
113
H 20
David Adolfsson
Täfteå IK
14:55.89430
+2:30.14970
114
H 18
Tobias Karlsson
Kalix SK
14:56.89580
+2:32.15120
115
H 18
Jonatan Engdahl
Domnarvets GOIF
14:59.89880
+2:35.15420
116
H 18
Eddie Edström
Stockviks SF
15:00.89920
+2:35.15460
117
H 20
Erik Öman
Hägglunds IOFK
15:00.89950
+2:35.15490
118
H 18
Kalle Eriksson
Sävast Ski Team IF
15:00.89990
+2:36.15530
119
H 18
Jens Selahn
Stockviks SF
15:01.90070
+2:37.15610
120
H 18
Jesper Pettersson
Strömnäs GIF
15:04.90330
+2:39.15870
120
H 18
Martin Johansson
Linköpings SK
15:04.90330
+2:39.15870
122
H 20
Anton Åström
Bodens SK
15:05.90440
+2:40.15980
123
H 20
Simeon Deyanov
Järpens SK
15:06.90510
+2:41.16050
124
H 18
Jon Lund-kempe
Kramfors Alliansen
15:07.90620
+2:42.16160
125
H 18
Emil Thyrèn
Trönö IK
15:07.90660
+2:43.16200
126
H 20
Axel Jonsson
Duveds IF
15:08.90730
+2:43.16270
127
H 20
Martin Norberg
Malmbergets Aif
15:10.90930
+2:45.16470
128
H 18
Emil Edman
Luleå Gjutarens IF
15:12.91170
+2:48.16710
129
H 18
Erik Edman
Luleå Gjutarens IF
15:12.91190
+2:48.16730
130
H 18
Olle Axelsson
Borås SK
15:21.92000
+2:56.17540
131
H 18
Gabriel Hallquist
Åsarna IK
15:22.92110
+2:57.17650
132
H 18
William Bruksås Nybjörk
Alnö SK
15:24.92340
+2:59.17880
133
H 18
Johan Ahlström
Sävast Ski Team IF
15:24.92360
+3:00.17900
134
H 18
Ola Jonsson
Storumans IK
15:27.92600
+3:02.18140
135
H 18
Andre Olofsson
Malmbergets Aif
15:53.95260
+3:29.20800
136
H 20
Tobias Palolampi
Tynderö IK
16:02.96120
+3:37.21660
137
H 20
Henric Öberg
Strömnäs GIF
16:17.97650
+3:52.23190
138
H 18
Tobias Gustafsson
Gellivare Skidallians IK
17:06.102520
+4:41.28060
139
H 18
Niklas Öberg
Strömnäs GIF
17:10.102960
+4:45.28500
140
H 18
Niklas Stenman
Älvsby IF SK
17:18.103790
+4:54.29330
141
H 18
Gustav Nilsson
Njutångers IF
23:59:59.8639800
141
H 18
Alexander Mäki
Hudiksvalls IF
23:59:59.8639800
141
H 18
Hannes Stenström
Järpens SK
23:59:59.8639800
141
H 18
Alfred Buskqvist
IK Stern
23:59:59.8639800
141
H 18
Martin Herbert
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
141
H 18
Max Novak
Offerdals SK
23:59:59.8639800
141
H 18
Nils Augustsson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
141
H 18
Felix Hopstadius
Storumans IK
23:59:59.8639800
141
H 18
Martin Emilsson
Offerdals SK
23:59:59.8639800
141
H 18
Viktor Thorn
Ulricehamns IF
23:59:59.8639800
141
H 20
Theo Thåli
Falu IK
23:59:59.8639800
141
H 20
Johan Holmqvist
IFK Arvidsjaur SK
23:59:59.8639800
141
H 20
Henrik Casserlund
Månkarbo IF
23:59:59.8639800
141
H 20
Gustav Nystedt
Stockviks SF
23:59:59.8639800
141
H 20
Harald Kempe
Tynderö IK
23:59:59.8639800
141
H 20
Simon Lageson
Hägglunds IOFK
23:59:59.8639800
141
H 20
Viktor Eriksson
Malungs IF
23:59:59.8639800
141
H 21
Johan Persson
Järpens SK
23:59:59.8639800
141
H 21
Mathias Jonasson
Östersunds SK
23:59:59.8639800
141
H 21
Anders Jonsson
Stockviks SF
23:59:59.8639800
141
H 21
Anton Lindblad
Sollefteå SK
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
2.5km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
D 20
Jonna Sundling
IFK Umeå
6:53.41240
2
D 21
Britta Johansson Norgren
Sollefteå SK
6:54.41360
+1.20
3
D 21
Hanna Falk
Ulricehamns IF
7:00.41940
+7.600
4
D 21
Magdalena Pajala
Piteå Elit SK
7:02.42120
+8.780
5
D 21
Linn Sömskar
IFK Umeå
7:04.42340
+11.1000
6
D 20
Sofia Henriksson
Strömnäs GIF
7:07.42650
+14.1310
7
D 20
Julia Svan
Vansbro AIK SK
7:08.42760
+15.1420
8
D 21
Mia Eriksson
Piteå Elit SK
7:10.42930
+16.1590
9
D 21
Evelina Settlin
Hudiksvalls IF
7:11.43030
+17.1690
10
D 21
Emma Eriksson
Falun Borlänge SK
7:20.43980
+27.2640
11
D 21
Johanna Meyer
Camp Södergren SC
7:21.44060
+28.2720
12
D 20
Jackline Lockner
Graninge-Alliansen
7:22.44150
+29.2810
13
D 21
Elin Mohlin
Sollefteå SK
7:28.44700
+34.3360
14
D 20
Anna Dyvik
Leksands SK
7:29.44800
+35.3460
15
D 21
Sara Lindborg
Falun Borlänge SK
7:31.45010
+37.3670
16
D 21
Lisa Dahl
Offerdals SK
7:31.45090
+38.3750
17
D 21
Frida Erkers
Sundbybergs IK
7:33.45250
+40.3910
18
D 20
Sofie Elebro
IFK Umeå
7:33.45260
+40.3920
19
D 20
Maja Dahlqvist
Domnarvets GOIF
7:36.45500
+42.4160
20
D 21
Stina Nilsson
IFK Mora SK
7:36.45560
+43.4220
21
D 20
Clara Auland
Sävast Ski Team IF
7:37.45610
+43.4270
22
D 20
Emma Ivarsson
Årsunda IF
7:37.45680
+44.4340
23
D 21
Julia Jansson
Sollefteå SK
7:38.45700
+44.4360
24
D 21
Emma Sjölander
Piteå Elit SK
7:38.45780
+45.4440
25
D 21
Carolin Andersson
Gellivare Skidallians IK
7:39.45830
+45.4490
26
D 18
Moa Molander Kristiansen
Domnarvets GOIF
7:40.45920
+46.4580
27
D 21
Evelina Bångman
Offerdals SK
7:41.46030
+47.4690
28
D 21
Ida Indahl
Camp Södergren SC
7:45.46480
+52.5140
29
D 21
Emilia Lindstedt
Sundbybergs IK
7:45.46490
+52.5150
30
D 21
Ida Lindkvist
IFK Mora SK
7:46.46580
+53.5240
31
D 18
Maria Jonasson
Östersunds SK
7:48.46720
+54.5380
32
D 20
Lovisa Modig
Sävast Ski Team IF
7:48.46750
+55.5410
32
D 21
Caroline Glännerud
Hudiksvalls IF
7:48.46750
+55.5410
34
D 21
Lisa K Svensson
Åsarna IK
7:49.46800
+55.5460
35
D 21
Terese Andersson
IFK Umeå
7:50.46910
+56.5570
36
D 21
Jennie Jirhed
Östersunds SK
7:50.46960
+57.5620
37
D 18
Rebecca Öhrn
Vilhelmina IK
7:52.47180
+59.5840
38
D 21
Karin Wasell
Graninge-Alliansen
7:52.47190
+59.5850
39
D 20
Helena Lundkvist
Kalix SK
7:53.47230
+59.5890
40
D 18
Hanna Vikman
Gellivare Skidallians IK
7:54.47320
+1:00.5980
41
D 18
Ida Dahl
Östersunds SK
7:55.47410
+1:01.6070
42
D 20
Sara Hallquist
Åsarna IK
7:55.47470
+1:02.6130
43
D 21
Frida Hallquist
Åsarna IK
7:56.47540
+1:03.6200
44
D 21
Rebecka Sundin
Graninge-Alliansen
7:56.47580
+1:03.6240
45
D 20
Lovisa Sundin
Delsbo IF
7:56.47590
+1:03.6250
46
D 20
Agnes Åsander-grahn
Hudiksvalls IF
7:59.47840
+1:06.6500
47
D 21
Eva Johansson
Linköpings SK
8:00.47990
+1:07.6650
48
D 20
Sara Hägesten
Remsle SK
8:01.48090
+1:08.6750
49
D 21
Maria Sundström
Strömnäs GIF
8:02.48130
+1:08.6790
50
D 21
Tiina Idstrom-portti
Finland
8:02.48170
+1:09.6830
51
D 18
Hanna Eriksson
IFK Mora SK
8:03.48220
+1:09.6880
52
D 20
Katarina Olsson
Fränsta IK
8:03.48260
+1:10.6920
53
D 20
Emma Bergström
Kalix SK
8:05.48460
+1:12.7120
54
D 20
Ellen Partapuoli
Lycksele IF
8:06.48560
+1:13.7220
55
D 18
Sofie Björklund
Hällbybrunns IF
8:07.48640
+1:14.7300
56
D 21
Malin Eriksson
Hudiksvalls IF
8:08.48760
+1:15.7420
57
D 18
Cajsa Martinsson
IFK Grängesberg SK
8:09.48830
+1:15.7490
58
D 18
Sara Östling
Svegs IK
8:13.49240
+1:20.7900
59
D 18
Lisa Vinsa
Jukkasjärvi IF
8:13.49250
+1:20.7910
60
D 20
Emma Dahlgren
Filipstads SF
8:14.49320
+1:20.7980
61
D 18
Ida Sundström
Luleå Gjutarens IF
8:15.49450
+1:22.8110
62
D 18
Olivia Hansson
Garphyttans IF
8:17.49690
+1:24.8350
63
D 18
Vilma Funck
IFK Kiruna
8:19.49810
+1:25.8470
64
D 18
Ida Kihlén
Domnarvets GOIF
8:21.50000
+1:27.8660
65
D 18
Malin Börjesjö
Sundbybergs IK
8:23.50210
+1:29.8870
66
D 18
Josefin Jonsson
Delsbo IF
8:23.50220
+1:29.8880
67
D 18
Clara Lundgren
Täfteå IK
8:24.50350
+1:31.9010
68
D 20
Frida Hedman
Lycksele IF
8:25.50480
+1:32.9140
69
D 20
Sara Pittsa
Gellivare Skidallians IK
8:26.50550
+1:33.9210
70
D 20
Julia Nyström
Hägglunds IOFK
8:27.50620
+1:33.9280
71
D 18
Jenny Larsson
Luleå Gjutarens IF
8:31.51010
+1:37.9670
72
D 20
Magdalena Eliasson
Graninge-Alliansen
8:32.51120
+1:38.9780
73
D 18
Emmalisa Strömberg
Remsle SK
8:39.51830
+1:45.10490
74
D 21
Caroline Blombacke
Gellivare Skidallians IK
8:39.51890
+1:46.10550
75
D 18
Julia Virtala
Luleå Gjutarens IF
8:43.52270
+1:50.10930
76
D 18
Maja Vestin
Hägglunds IOFK
8:43.52280
+1:50.10940
77
D 18
Wendela Henriksson
Luleå Gjutarens IF
8:45.52430
+1:51.11090
78
D 18
Mathilda Björn
Sundbybergs IK
8:45.52440
+1:52.11100
79
D 20
Elsa Eriksson
Sya SK
8:47.52620
+1:53.11280
80
D 21
Caroline Lundgren
Strömnäs GIF
8:47.52650
+1:54.11310
81
D 20
Linn Högman
Malmbergets Aif
8:57.53630
+2:03.12290
82
D 20
Linda Andersson
Gellivare Skidallians IK
8:57.53670
+2:04.12330
83
D 18
Erika Forslin
Hudiksvalls IF
9:00.53950
+2:07.12610
84
D 18
Emma Åsberg
Duveds IF
9:00.53990
+2:07.12650
85
D 18
Fanny Andersson
Sävast Ski Team IF
9:04.54330
+2:10.12990
86
D 18
Josefine Stolt
Leksands SK
9:06.54540
+2:13.13200
87
D 18
Sara Björklund
Alnö SK
9:08.54760
+2:15.13420
88
D 20
Elin Edman
Luleå Gjutarens IF
9:08.54770
+2:15.13430
89
D 18
Emma Pakkala
Sävast Ski Team IF
10:08.60780
+3:15.19440
90
D 18
Rebecca Widman
Bolidens SK
23:59:58.8639700
91
D 18
Sanna Blombacke
Gellivare Skidallians IK
23:59:59.8639800
91
D 18
Evelina Sutro
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
91
D 18
Jasmine Olsson
Funäsdalens IF
23:59:59.8639800
91
D 18
Naima Nergård
Gellivare Skidallians IK
23:59:59.8639800
91
D 18
Cecilia Mårtensson
Lycksele IF
23:59:59.8639800
91
D 18
Linnea Stark
Stockviks SF
23:59:59.8639800
91
D 18
Angelica Johansson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
91
D 20
Marika Backman
Hede SK
23:59:59.8639800
91
D 20
Ida Jonsson
Duveds IF
23:59:59.8639800
91
D 20
Madeleine Thorn
Ulricehamns IF
23:59:59.8639800
91
D 21
Moa Larsson
Falun Borlänge SK
23:59:59.8639800
91
D 21
Sanna Hallberg
Åsarna IK
23:59:59.8639800
91
D 21
Jennie Öberg
Piteå Elit SK
23:59:59.8639800
91
D 21
Marika Sundin
Sollefteå SK
23:59:59.8639800
91
D 21
Maria Gräfnings
Falun Borlänge SK
23:59:59.8639800