Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Jämtkraft Ski Marathon
2013-02-02
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Frida Hallquist
Åsarna IK
2:15:28.812730
70.1p
2
Lisa K Svensson
Åsarna IK
2:15:29.812870
+1.40
70.1p
3
Anna-Carin Söderström
Malungs IF
2:20:16.841500
+4:47.28670
67.0p
4
Therese Svensson
Åsarna IK
2:21:07.846630
+5:38.33800
66.5p
5
Petra Nilsson
Åsarna IK
2:23:24.860370
+7:56.47540
65.2p
6
Irina Persson
Lierne IL
2:29:33.897250
+14:05.84420
61.7p
7
Ida Indahl
Camp Södergren SC
2:29:43.898270
+14:15.85440
61.7p
8
Monika Lund
Fältjägarnas IF
2:46:45.1000440
+31:17.187610
53.9p
9
Marie Lewholt
Östersunds SK
2:55:28.1052770
+40:00.239940
50.6p
10
Linda Redman
Östersunds SK
2:58:49.1072870
+43:21.260040
49.4p
11
Kristina Franzén
OK Nackhe
3:00:13.1081280
+44:45.268450
49.0p
12
Helena Nilsson
Östersunds SK
3:05:48.1114740
+50:20.301910
47.2p
13
Moa Lönneborg
Östersunds SK
3:07:36.1125530
+52:07.312700
46.7p
14
Linda Lundgren
IK Studenterna
3:07:44.1126390
+52:16.313560
46.6p
15
Linda Arvidsson
Östersunds SK
3:08:46.1132570
+53:18.319740
46.3p
16
Malin Johansson
Offerdals SK
3:10:01.1140080
+54:33.327250
45.9p
17
Birgitta Haraldsson
Tandsbyns IF
3:10:50.1144920
+55:21.332090
45.7p
18
Kristina Andersson
Jämtkraft IF
3:11:12.1147150
+55:44.334320
45.6p
19
Viktoria Winberg
Gräftåvallens SK
3:12:05.1152470
+56:37.339640
45.3p
20
Kerry Mcgawley
Östersund Triathlon
3:13:55.1163460
+58:27.350630
44.8p
21
Kajsa Göransson
FK Finn
3:20:13.1201210
+1:04:44.388380
43.2p
22
Gisela Norberg
Östersunds SK
3:25:08.1230790
+1:09:40.417960
41.9p
23
Linda Svensson
Gävle OK
3:30:59.1265830
+1:15:30.453000
40.6p
24
Åsa Bergman
Östersunds SK
3:34:16.1285590
+1:18:48.472760
39.8p
25
Anneli Hellstrand
Duveds IF
3:38:24.1310370
+1:22:56.497540
38.9p
26
Anki Hansson
Bräcke SK
3:41:41.1330070
+1:26:13.517240
38.3p
27
Maria Nilsson
Bräcke SK
3:41:42.1330110
+1:26:13.517280
38.3p
28
Berit Tenggren
Föllinge IK
3:41:51.1331080
+1:26:23.518250
38.2p
29
Monica Eriksson
Myssjö-Ovikens IF
3:48:39.1371810
+1:33:10.558980
36.9p
30
Karin Nordström
Östersunds SK
3:49:28.1376700
+1:33:59.563870
36.8p
31
Stina Falk
Sos Alert
3:55:32.1413100
+1:40:03.600270
35.7p
32
Marie Østnor
Lierne IL
3:56:12.1417140
+1:40:44.604310
35.6p
33
Sofia Johnels
Jalles Tc Umeå
4:11:33.1509260
+1:56:05.696430
33.1p
-
Josefine Olsson
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Linnea Johnsson
OK Nackhe
23:59:59.8639800
-
-
Agnes Wredenberg
Ekshärads SF
23:59:59.8639800
-
-
Malin Andersson
Axa SC
23:59:59.8639800
-