2023-04-02 | ||||||||
5.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
6 | Sofia Otten | Täfteå IK | 20:01.120040 | |||||
2.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
1 | Sixten Liv | Täfteå IK | 12:39.75870 | |||||
5 | Harald Winroth | Täfteå IK | 13:56.83500 | |||||
2023-04-02 | ||||||||
24km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Hanna Malm | Täfteå IK | 1:37:50.586900 | 46.1p | ||||
2023-04-02 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Elias Malm | Täfteå IK | 26:30.158930 | 76.9p | ||||
2023-04-01 | ||||||||
1.25km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Sofia Otten | Täfteå IK | 3:25.20400 | |||||
1.05km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Sixten Liv | Täfteå IK | 3:16.19500 | |||||
2 | Harald Winroth | Täfteå IK | 3:24.20300 | |||||
2023-04-01 | ||||||||
2.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Sofia Otten | Täfteå IK | 8:55.53400 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Sixten Liv | Täfteå IK | 6:29.38800 | |||||
4 | Harald Winroth | Täfteå IK | 6:51.41000 | |||||
2023-03-31 | ||||||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Sofia Otten | Täfteå IK | 6:26.38500 | |||||
1.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Sixten Liv | Täfteå IK | 4:06.24500 | |||||
2 | Harald Winroth | Täfteå IK | 4:13.25200 | |||||
2023-03-19 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Melker Lindgren | Täfteå IK | 1:58:31.711020 | 77.1p | ||||
2023-03-18 | ||||||||
14km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Mikael Lidman | Täfteå IK | 59:53.359200 | 57.7p | ||||
2023-02-25 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Sofia Otten | Täfteå IK | 8:03.48200 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Vilmer Åström | Täfteå IK | 6:53.41200 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Julia Otten | Täfteå IK | 22:53.137200 | |||||
2023-02-18 | ||||||||
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Elias Malm | Täfteå IK | 1:56:30.698930 | 79.9p | ||||
19 | Melker Lindgren | Täfteå IK | 2:02:08.732740 | 75.1p | ||||
58 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 2:31:18.907700 | 57.4p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Sofia Otten | Täfteå IK | 46:34.279300 | |||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Hugo Jatko | Täfteå IK | 42:15.253400 | |||||
2023-02-05 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Melker Lindgren | Täfteå IK | 1:45:47.634600 | 75.4p | ||||
- | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Jan-peter Nordmark | Täfteå IK | 2:22:06.852500 | 54.1p | ||||
11 | Pär Myrlund | Täfteå IK | 2:30:41.904000 | 50.7p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Tina Svensson | Täfteå IK | 3:04:46.1108500 | 40.7p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
39 | Balder BERGSTRÖM | Täfteå IK | 2:48:34.1011300 | 44.9p | ||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 1:20:17.481600 | 45.0p | ||||
2023-02-01 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
106 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 37:44.226320 | 75.4p | ||||
2023-01-21 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Tina Svensson | Täfteå IK | 4:29:51.1619000 | 34.8p | ||||
22km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Jonathan Nilsson | Täfteå IK | 1:12:56.437500 | 65.1p | ||||
2023-01-14 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Elias Malm | Täfteå IK | 1:48:49.652800 | 76.8p | ||||
22 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 1:51:32.669100 | 74.7p | ||||
28 | Melker Lindgren | Täfteå IK | 1:54:25.686400 | 72.6p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
20 | Andreas Winroth | Täfteå IK | 2:51:31.1029000 | 46.6p | ||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 1:12:40.435900 | 46.9p | ||||
2023-01-08 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
24 | Moa Lindgren | Täfteå IK | 1:14:39.447880 | 68.5p | ||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
28 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 1:03:28.380740 | 79.8p | ||||
29 | Elias Malm | Täfteå IK | 1:03:37.381670 | 79.6p | ||||
104 | Melker Lindgren | Täfteå IK | 1:10:36.423560 | 72.2p | ||||
- | Linus Grundström | Täfteå IK | 23:59:58.8639700 | |||||
2023-01-07 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Moa Lindgren | Täfteå IK | 31:48.190770 | 70.4p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Elias Malm | Täfteå IK | 28:28.170730 | 77.9p | ||||
56 | Melker Lindgren | Täfteå IK | 31:03.186290 | 72.0p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 26:57.161680 | 81.7p | ||||
- | Linus Grundström | Täfteå IK | 23:59:58.8639700 | |||||
2022-04-23 | ||||||||
24km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
34 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 1:14:15.445480 | 72.1p | ||||
2022-04-10 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
27 | Elias Malm | Täfteå IK | 41:50.250990 | 79.9p | ||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
53 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 44:49.268860 | 74.4p | ||||
2022-04-09 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
38 | Elias Malm | Täfteå IK | 20:18.121700 | 77.4p | ||||
- | Melker Lindgren | Täfteå IK | 23:59:58.8639700 | |||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
54 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 21:44.130330 | 72.5p | ||||
2022-04-08 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
14 | Elias Malm | Täfteå IK | ||||||
74 | Melker Lindgren | Täfteå IK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
35 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | ||||||
2022-04-03 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Elias Malm | Täfteå IK | 27:28.164770 | 77.0p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Emil Löfgren | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 17:24.104380 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Sofia Otten | Täfteå IK | 11:05.66450 | |||||
4 | Klara Lindberg | Täfteå IK | 12:28.74760 | |||||
5 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 12:54.77350 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Vilmer Åström | Täfteå IK | 9:49.58890 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Julia Otten | Täfteå IK | 22:27.134690 | 43.9p | ||||
2022-04-02 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 18:19.109890 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Sofia Otten | Täfteå IK | 9:21.56090 | |||||
4 | Klara Lindberg | Täfteå IK | 10:31.63050 | |||||
5 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 11:28.68730 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Vilmer Åström | Täfteå IK | 7:41.46060 | |||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Julia Otten | Täfteå IK | 52:35.315460 | 43.2p | ||||
2022-03-27 | ||||||||
5.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Sofia Otten | Täfteå IK | 23:53.143220 | |||||
2022-03-26 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Sofia Otten | Täfteå IK | 2:25.14400 | |||||
2022-03-26 | ||||||||
1.4km, Längdskidor | ||||||||
6 | Sofia Otten | Täfteå IK | 4:54.29300 | |||||
2022-03-25 | ||||||||
2.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Sofia Otten | Täfteå IK | 8:15.49400 | |||||
2022-03-20 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 2:01:34.729300 | 77.5p | ||||
7 | Elias Malm | Täfteå IK | 2:06:47.760690 | 74.3p | ||||
10 | Melker Lindgren | Täfteå IK | 2:14:45.808480 | 69.9p | ||||
24km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 1:34:52.569110 | 49.9p | ||||
14km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Jonathan Nilsson | Täfteå IK | 43:47.262620 | 66.1p | ||||
13 | Hugo Jatko | Täfteå IK | 1:00:25.362430 | 47.9p | ||||
2022-03-12 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
35 | Elias Malm | Täfteå IK | 24:39.147850 | 77.1p | ||||
- | Linus Grundström | Täfteå IK | 23:59:58.8639700 | |||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 23:32.141170 | 80.9p | ||||
51 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 25:08.150760 | 75.5p | ||||
2022-03-10 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
17 | Elias Malm | Täfteå IK | ||||||
64 | Otto Timby | Täfteå IK | ||||||
88 | Melker Lindgren | Täfteå IK | ||||||
97 | Linus Grundström | Täfteå IK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
31 | Isak Lundholm | Täfteå IK | ||||||
45 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | ||||||
2022-03-09 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
42 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 58:58.353750 | 76.9p | ||||
43 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 59:11.355060 | 76.6p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
28 | Elias Malm | Täfteå IK | 44:21.266080 | 76.6p | ||||
43 | Otto Timby | Täfteå IK | 45:43.274250 | 74.6p | ||||
75 | Melker Lindgren | Täfteå IK | 51:00.305960 | 67.7p | ||||
78 | Linus Grundström | Täfteå IK | 51:11.307020 | 67.5p | ||||
2022-02-26 | ||||||||
0.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Sofia Otten | Täfteå IK | 3:19.19800 | |||||
3 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 4:10.24900 | |||||
0.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elias Malm | Täfteå IK | 2:23.14200 | |||||
0.35km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Vilmer Åström | Täfteå IK | 2:54.17300 | |||||
2022-02-26 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Sofia Otten | Täfteå IK | 7:06.42500 | |||||
3 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 8:15.49400 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Vilmer Åström | Täfteå IK | 6:57.41600 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Julia Otten | Täfteå IK | 20:47.124600 | |||||
2022-02-19 | ||||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
7 | Moa Lindgren | Täfteå IK | ||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
52 | Walter Nordmark | Täfteå IK | ||||||
2022-02-19 | ||||||||
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Melker Lindgren | Täfteå IK | 2:05:18.751700 | 71.3p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Sofia Otten | Täfteå IK | 47:30.284900 | |||||
2022-02-18 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Moa Lindgren | Täfteå IK | 29:50.178950 | |||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
54 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 31:25.188480 | |||||
2022-02-13 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Michael Gundale | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2022-02-06 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Maria Kröger | Täfteå IK | 3:39:53.1319200 | 39.2p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
37 | Melker Lindgren | Täfteå IK | 2:11:38.789700 | 70.1p | ||||
54 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 2:27:05.882400 | 61.6p | ||||
- | Emil Löfgren | Täfteå IK | 23:59:58.8639700 | |||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Johan Kröger | Täfteå IK | 3:26:59.1241800 | 41.9p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
24 | Karolina Aronsson | Täfteå IK | 4:19:02.1554100 | 32.8p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
30 | Michael Gundale | Täfteå IK | 3:11:20.1147900 | 45.7p | ||||
62 | Anders Eklund | Täfteå IK | 3:51:01.1386000 | 37.1p | ||||
63 | Anton Eklund | Täfteå IK | 3:51:02.1386100 | 37.1p | ||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 1:32:40.555900 | 46.8p | ||||
2022-02-05 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
54 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | ||||||
2022-02-04 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Elias Malm | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
52 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 36:26.218500 | 73.7p | ||||
2022-01-30 | ||||||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Sofia Otten | Täfteå IK | 8:46.52500 | |||||
7 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 10:00.59900 | |||||
8km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Julia Otten | Täfteå IK | 32:52.197100 | 50.8p | ||||
2022-01-23 | ||||||||
3.75km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Moa Lindgren | Täfteå IK | 23:49.142800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Hugo Lindgren | Täfteå IK | 8:36.51500 | |||||
2022-01-16 | ||||||||
30km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Emil Löfgren | Täfteå IK | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Linus Grundström | Täfteå IK | 23:59:58.8639700 | |||||
2022-01-15 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
8 | Elias Malm | Täfteå IK | ||||||
47 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | ||||||
67 | Linus Grundström | Täfteå IK | ||||||
68 | Melker Lindgren | Täfteå IK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
27 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | ||||||
29 | Emil Löfgren | Täfteå IK | ||||||
2022-01-14 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
28 | Elias Malm | Täfteå IK | 31:07.186600 | 75.2p | ||||
75 | Melker Lindgren | Täfteå IK | 35:03.210270 | 65.4p | ||||
76 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 35:40.213930 | 64.1p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
48 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 32:24.194300 | 71.7p | ||||
- | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 23:59:58.8639700 | |||||
2022-01-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
6 | Elias Malm | Täfteå IK | 29:15.175420 | |||||
2022-01-08 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elias Malm | Täfteå IK | 26:49.160840 | 76.0p | ||||
2022-01-06 | ||||||||
5.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Moa Lindgren | Täfteå IK | 17:57.107600 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hugo Lindgren | Täfteå IK | 10:02.60100 | |||||
2022-01-05 | ||||||||
3.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Sofia Otten | Täfteå IK | 13:15.79420 | |||||
2022-01-04 | ||||||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Sofia Otten | Täfteå IK | 7:30.44900 | |||||
2022-01-04 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Sofia Otten | Täfteå IK | 8:20.49900 | |||||
2021-12-19 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
47 | Elias Malm | Täfteå IK | 45:31.273020 | 68.8p | ||||
52 | Otto Timby | Täfteå IK | 46:09.276890 | 67.6p | ||||
61 | Melker Lindgren | Täfteå IK | 46:52.281150 | 66.2p | ||||
- | Linus Grundström | Täfteå IK | 23:59:58.8639700 | |||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
26 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 41:04.246370 | 78.9p | ||||
53 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 43:07.258600 | 74.0p | ||||
- | Emil Löfgren | Täfteå IK | 23:59:58.8639700 | |||||
2021-12-18 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
31 | Elias Malm | Täfteå IK | 26:21.158070 | 73.1p | ||||
76 | Linus Grundström | Täfteå IK | 28:27.170620 | 66.3p | ||||
79 | Otto Timby | Täfteå IK | 28:51.173030 | 65.2p | ||||
90 | Melker Lindgren | Täfteå IK | 29:49.178830 | 62.6p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
21 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 24:25.146430 | 80.7p | ||||
39 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 25:05.150470 | 77.9p | ||||
69 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 26:35.159420 | 72.3p | ||||
2021-12-18 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Maja Lundholm | Täfteå IK | 13:22.80100 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 13:53.83200 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Elin Malm | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Klara Lindberg | Täfteå IK | 7:55.47400 | |||||
3 | Sofia Otten | Täfteå IK | 7:55.47400 | |||||
5 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 9:16.55500 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Julia Otten | Täfteå IK | 18:30.110900 | 37.2p | ||||
2021-12-12 | ||||||||
12km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Linus Grundström | Täfteå IK | 41:54.251300 | 67.5p | ||||
2021-12-11 | ||||||||
12km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Linus Grundström | Täfteå IK | 23:59:58.8639700 | |||||
2021-01-24 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 37:52.227160 | 86.2p | ||||
72 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 42:34.255390 | 76.3p | ||||
2021-01-23 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
42 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 3:20.19940 | |||||
53 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 3:23.20260 | |||||
74 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 3:31.21070 | |||||
2021-01-16 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 39:44.238300 | 71.9p | ||||
2021-01-10 | ||||||||
22km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
66 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 1:08:55.413410 | 76.1p | ||||
2021-01-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
61 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 34:34.207310 | 78.2p | ||||
2020-03-11 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
27 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 46:14.277330 | 81.4p | ||||
59 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 49:53.299290 | 76.1p | ||||
60 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 49:55.299490 | 76.0p | ||||
2020-02-23 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 12:13.73200 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 10:46.64500 | |||||
3.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 10:07.60600 | |||||
2020-02-23 | ||||||||
4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Julia Otten | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Nora Wallenius | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Linus Grundström | Täfteå IK | 11:41.70000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Sofia Otten | Täfteå IK | 11:06.66500 | |||||
2 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 12:19.73800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Vilmer Malm | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2020-02-22 | ||||||||
1.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Sofia Otten | Täfteå IK | 4:53.29290 | |||||
8 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 5:38.33700 | |||||
1.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Rebecka Winroth | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Julia Otten | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2020-02-22 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 13:38.81700 | |||||
2020-02-16 | ||||||||
6.63km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 21:25.128400 | |||||
6.63km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 20:25.122400 | |||||
4 | Linus Grundström | Täfteå IK | 21:45.130400 | |||||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Moa Lindgren | Täfteå IK | 10:06.60500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Hugo Lindgren | Täfteå IK | 9:44.58300 | |||||
2020-02-16 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
41 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 30:46.184530 | 79.4p | ||||
43 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 30:52.185170 | 79.2p | ||||
- | Emil Löfgren | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2020-02-15 | ||||||||
6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 17:52.107100 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Moa Lindgren | Täfteå IK | 9:44.58300 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Hugo Lindgren | Täfteå IK | 8:22.50100 | |||||
2020-02-14 | ||||||||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
16 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | ||||||
42 | Isak Lundholm | Täfteå IK | ||||||
2020-02-09 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Pär Myrlund | Täfteå IK | 2:29:01.894090 | 60.5p | ||||
2020-02-08 | ||||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
Final | ||||||||
5 | Nora Wallenius | Täfteå IK | ||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
Final | ||||||||
50 | Brule Gundale | Täfteå IK | ||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
Final | ||||||||
22 | Otto Timby | Täfteå IK | ||||||
26 | Elias Malm | Täfteå IK | ||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
Final | ||||||||
20 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | ||||||
64 | Linus Grundström | Täfteå IK | ||||||
2020-02-08 | ||||||||
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 31:42.190130 | |||||
2.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Sofia Otten | Täfteå IK | 10:30.62950 | |||||
4 | Vilma Åkesson | Täfteå IK | 10:50.64930 | |||||
2.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Maja Lundholm | Täfteå IK | 7:56.47570 | |||||
2.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Vilmer Malm | Täfteå IK | 8:34.51350 | |||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Alva Jonsson | Täfteå IK | 7:35.45420 | |||||
3 | Frida Wikström | Täfteå IK | 8:12.49140 | |||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Axel Lindberg | Täfteå IK | 5:39.33880 | |||||
2 | William Lindgren | Täfteå IK | 5:50.34900 | |||||
2020-02-08 | ||||||||
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Jonatan Lindqvist | Täfteå IK | 2:07:11.763000 | 71.7p | ||||
2020-02-07 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
49 | Brule Gundale | Täfteå IK | 30:09.180880 | |||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
41 | Linus Grundström | Täfteå IK | 23:17.139680 | |||||
50 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 23:56.143590 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 15:46.94570 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Otto Timby | Täfteå IK | 14:18.85710 | |||||
15 | Elias Malm | Täfteå IK | 14:48.88720 | |||||
2020-02-02 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Caroline KARLSSON | Täfteå IK | 4:03:00.1457900 | 30.1p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Pär Myrlund | Täfteå IK | 2:13:32.801100 | 62.2p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
66 | Balder BERGSTRÖM | Täfteå IK | 3:14:18.1165700 | 39.0p | ||||
2020-02-01 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 27:26.164510 | 79.2p | ||||
6 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 30:58.185780 | 70.2p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Nora Wallenius | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Otto Timby | Täfteå IK | 14:34.87380 | |||||
8 | Linus Grundström | Täfteå IK | 14:55.89410 | |||||
10 | Elias Malm | Täfteå IK | 15:25.92450 | |||||
- | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Sofia Otten | Täfteå IK | 17:05.102480 | |||||
3 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 17:54.107350 | |||||
5 | Vilma Åkesson | Täfteå IK | 18:41.112020 | |||||
- | Klara Lindberg | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Maja Lundholm | Täfteå IK | 10:52.65160 | |||||
7 | Rebecka Winroth | Täfteå IK | 12:45.76410 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Vilmer Malm | Täfteå IK | 13:00.77970 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 14:25.86450 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Tuva Boldrup | Täfteå IK | 10:20.61910 | |||||
2 | Elsa Vikström | Täfteå IK | 17:37.105670 | |||||
- | Elin Malm | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Axel Lindberg | Täfteå IK | 7:54.47320 | |||||
4 | William Lindgren | Täfteå IK | 8:17.49630 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Julia Otten | Täfteå IK | 21:07.126640 | 45.3p | ||||
1 | Hilma Vikström | Täfteå IK | 33:40.201970 | 28.4p | ||||
2020-01-26 | ||||||||
41.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Caroline KARLSSON | Täfteå IK | 4:43:36.1701500 | 30.7p | ||||
41.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Erik BJÖRKMAN | Täfteå IK | 2:05:45.754400 | 74.7p | ||||
41.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Pär Myrlund | Täfteå IK | 2:45:13.991200 | 55.0p | ||||
2020-01-25 | ||||||||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
42 | Isak Lundholm | Täfteå IK | ||||||
98 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | ||||||
102 | Emil Löfgren | Täfteå IK | ||||||
2020-01-24 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
28 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 32:43.196280 | 82.9p | ||||
72 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 35:37.213640 | 76.9p | ||||
87 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 36:09.216810 | 75.9p | ||||
2020-01-19 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Tuva Boldrup | Täfteå IK | 9:43.58200 | |||||
2020-01-19 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 32:42.196100 | 76.6p | ||||
7 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 36:06.216500 | 69.7p | ||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Brule Gundale | Täfteå IK | 22:15.133400 | |||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 16:26.98500 | |||||
7 | Linus Grundström | Täfteå IK | 17:00.101900 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Moa Lindgren | Täfteå IK | 12:00.71900 | |||||
4 | Maja Lundholm | Täfteå IK | 12:39.75800 | |||||
8 | Rebecka Winroth | Täfteå IK | 15:20.91900 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 11:30.68900 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 13:55.83400 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Otto Timby | Täfteå IK | 10:47.64600 | |||||
4 | Elias Malm | Täfteå IK | 11:03.66200 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Julia Otten | Täfteå IK | 16:43.100200 | 40.9p | ||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Sofia Otten | Täfteå IK | 8:20.49900 | |||||
3 | Vilma Åkesson | Täfteå IK | 8:52.53100 | |||||
5 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 9:29.56800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Hugo Lindgren | Täfteå IK | 7:00.41900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Vilmer Malm | Täfteå IK | 6:46.40500 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elin Malm | Täfteå IK | 8:16.49500 | |||||
2020-01-11 | ||||||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Moa Lindgren | Täfteå IK | 9:05.54400 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hugo Lindgren | Täfteå IK | 3:52.23100 | |||||
2020-01-06 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
2 | Ida Åström | Täfteå IK | 16:52.101140 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 15:24.92350 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
4 | Elias Malm | Täfteå IK | 14:16.85540 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
13 | Linus Grundström | Täfteå IK | 15:53.95280 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
6 | Sofia Otten | Täfteå IK | 11:01.66050 | |||||
9 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 12:26.74520 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
8 | Vilmer Malm | Täfteå IK | 9:08.54750 | |||||
2020-01-06 | ||||||||
10.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 26:09.156800 | 77.5p | ||||
3 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 27:10.162900 | 74.6p | ||||
5.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Otto Timby | Täfteå IK | 14:41.88000 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Maja Lundholm | Täfteå IK | 7:36.45500 | |||||
2020-01-05 | ||||||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 12:00.71980 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Linus Grundström | Täfteå IK | 10:48.64710 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Ida Åström | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Sofia Otten | Täfteå IK | 9:21.56090 | |||||
9 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 11:05.66470 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Vilmer Malm | Täfteå IK | 6:56.41520 | |||||
2020-01-05 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Otto Timby | Täfteå IK | 12:09.72800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Moa Lindgren | Täfteå IK | 6:19.37800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Hugo Lindgren | Täfteå IK | 7:19.43800 | |||||
2020-01-04 | ||||||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 9:07.54600 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Elias Malm | Täfteå IK | 8:29.50800 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
13 | Linus Grundström | Täfteå IK | 8:38.51700 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Sofia Otten | Täfteå IK | 11:06.66500 | |||||
9 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 12:56.77500 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Ida Åström | Täfteå IK | 7:37.45600 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Vilmer Malm | Täfteå IK | 7:58.47700 | |||||
2020-01-04 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 8:42.52100 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Elias Malm | Täfteå IK | 8:13.49200 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Linus Grundström | Täfteå IK | 8:17.49600 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Ida Åström | Täfteå IK | 7:40.45900 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Sofia Otten | Täfteå IK | 7:00.41900 | |||||
9 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 7:54.47300 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Vilmer Malm | Täfteå IK | 5:37.33600 | |||||
2019-12-29 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 14:21.86000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Ida Åström | Täfteå IK | 7:34.45300 | |||||
2019-12-22 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
33 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 41:42.250120 | 79.0p | ||||
59 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 42:35.255450 | 77.4p | ||||
78 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 45:16.271550 | 72.8p | ||||
2019-12-21 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
23 | Emil Löfgren | Täfteå IK | ||||||
44 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | ||||||
45 | Isak Lundholm | Täfteå IK | ||||||
2019-12-14 | ||||||||
1.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Emil Löfgren | Täfteå IK | ||||||
13 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | ||||||
0.75km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Nora Wallenius | Täfteå IK | ||||||
0.75km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | ||||||
7 | Elias Malm | Täfteå IK | ||||||
10 | Otto Timby | Täfteå IK | ||||||
17 | Linus Grundström | Täfteå IK | ||||||
0.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Lisa Grundström | Täfteå IK | ||||||
10 | Sofia Otten | Täfteå IK | ||||||
0.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Maja Lundholm | Täfteå IK | ||||||
2 | Ida Åström | Täfteå IK | ||||||
0.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Vilmer Malm | Täfteå IK | ||||||
0.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Walter Nordmark | Täfteå IK | ||||||
2019-11-22 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
23 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 26:13.157270 | 76.7p | ||||
2019-08-31 | ||||||||
4.7km, Rullskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elias Malm | Täfteå IK | 12:21.74020 | |||||
2019-06-16 | ||||||||
6km, Rullskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Linus Grundström | Täfteå IK | 16:05.96400 | |||||
4km, Rullskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 9:53.59200 | |||||
3 | Ida Åström | Täfteå IK | 10:17.61600 | |||||
4km, Rullskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Elias Malm | Täfteå IK | 9:59.59800 | |||||
6 | Otto Timby | Täfteå IK | 10:08.60700 | |||||
2019-04-14 | ||||||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Ida Åström | Täfteå IK | 12:35.75430 | |||||
2019-04-13 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 15:33.93200 | |||||
2.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 8:30.50900 | |||||
2.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
19 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 10:17.61600 | |||||
2019-04-07 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Brule Gundale | Täfteå IK | 19:36.117540 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 15:12.91180 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 17:22.104170 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Ella Åström | Täfteå IK | 13:44.82390 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 9:37.57610 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Vilmer Malm | Täfteå IK | 10:40.63990 | |||||
8 | Stellan Gundale | Täfteå IK | 12:00.71910 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 11:11.67010 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Otto Timby | Täfteå IK | 8:57.53680 | |||||
3 | Elias Malm | Täfteå IK | 9:04.54390 | |||||
15km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Julia Otten | Täfteå IK | 1:06:23.398210 | 49.6p | ||||
2019-04-06 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 15:19.91800 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Brule Gundale | Täfteå IK | 20:42.124100 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Otto Timby | Täfteå IK | 14:00.83900 | |||||
4 | Elias Malm | Täfteå IK | 15:17.91600 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 13:44.82300 | |||||
8 | Linus Grundström | Täfteå IK | 15:14.91300 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 14:16.85500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Ella Åström | Täfteå IK | 10:24.62300 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Vilmer Malm | Täfteå IK | 8:14.49300 | |||||
10 | Stellan Gundale | Täfteå IK | 9:23.56200 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 9:08.54700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Sofia Otten | Täfteå IK | 6:13.37290 | |||||
2 | Vilma Åkesson | Täfteå IK | 6:28.38720 | |||||
4 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 7:06.42590 | |||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Julia Otten | Täfteå IK | 39:16.235540 | 52.7p | ||||
2019-03-31 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Julia Otten | Täfteå IK | 20:54.125300 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Sofia Otten | Täfteå IK | 9:17.55600 | |||||
3 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 10:37.63600 | |||||
5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 14:07.84600 | |||||
6 | Linus Grundström | Täfteå IK | 15:39.93800 | |||||
5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 13:37.81600 | |||||
5 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 14:45.88400 | |||||
3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Ida Åström | Täfteå IK | 11:50.70900 | |||||
2 | Maja Lundholm | Täfteå IK | 12:04.72300 | |||||
8 | Rebecka Winroth | Täfteå IK | 12:58.77700 | |||||
3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 11:39.69800 | |||||
3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Vilmer Malm | Täfteå IK | 12:30.74900 | |||||
7 | Stellan Gundale | Täfteå IK | 15:41.94000 | |||||
3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 13:57.83600 | |||||
3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Otto Timby | Täfteå IK | 10:56.65500 | |||||
2 | Elias Malm | Täfteå IK | 10:57.65600 | |||||
2019-03-30 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 13:23.80200 | |||||
8 | Linus Grundström | Täfteå IK | 15:00.89900 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 13:02.78100 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Julia Otten | Täfteå IK | 19:56.119500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Ella Åström | Täfteå IK | 8:54.53300 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ida Åström | Täfteå IK | 6:10.36900 | |||||
2 | Maja Lundholm | Täfteå IK | 6:13.37200 | |||||
8 | Rebecka Winroth | Täfteå IK | 6:46.40500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 5:52.35100 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Vilmer Malm | Täfteå IK | 6:50.40900 | |||||
7 | Ruben Winroth | Täfteå IK | 8:12.49100 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 7:10.42900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Otto Timby | Täfteå IK | 5:41.34000 | |||||
3 | Elias Malm | Täfteå IK | 5:55.35400 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Vilma Åkesson | Täfteå IK | 6:18.37700 | |||||
3 | Sofia Otten | Täfteå IK | 6:38.39700 | |||||
2019-03-23 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
53 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 48:29.290870 | 75.6p | ||||
2019-03-22 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
42 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | ||||||
2019-03-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
88 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 35:10.210930 | 74.0p | ||||
2019-03-07 | ||||||||
1.47km, Längdskidor, Sprint, Fristil | ||||||||
Kval | ||||||||
62 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 3:25.20412 | |||||
2019-03-06 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
52 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 43:25.260440 | 77.7p | ||||
2019-02-24 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jonatan Lindqvist | Täfteå IK | 54:28.326700 | 82.8p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Linus Grundström | Täfteå IK | 20:13.121200 | |||||
6 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 20:44.124300 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 9:15.55400 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Otto Timby | Täfteå IK | 9:52.59100 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Julia Otten | Täfteå IK | 25:59.155800 | |||||
2019-02-23 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Johan Sandberg | Täfteå IK | 2:14:59.809820 | 76.1p | ||||
2019-02-17 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
67 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 1:05:44.394300 | 73.3p | ||||
2019-02-17 | ||||||||
76km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Johan Sandberg | Täfteå IK | 3:45:15.1351400 | 75.0p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Jonatan Lindqvist | Täfteå IK | 1:55:34.693300 | 72.4p | ||||
25km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Hanna Malm | Täfteå IK | 1:39:26.596500 | 47.7p | ||||
25km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Otto Timby | Täfteå IK | 1:12:51.437000 | 65.1p | ||||
3 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 1:12:55.437400 | 65.0p | ||||
4 | Elias Malm | Täfteå IK | 1:16:44.460300 | 61.8p | ||||
7 | Linus Grundström | Täfteå IK | 1:26:48.520700 | 54.6p | ||||
9 | Mattias Grundström | Täfteå IK | 1:30:04.540300 | 52.6p | ||||
10 | Vilmer Malm | Täfteå IK | 1:33:35.561400 | 50.7p | ||||
11 | Johan Malm | Täfteå IK | 1:33:36.561500 | 50.7p | ||||
14km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Ida Åström | Täfteå IK | 41:15.247400 | 58.9p | ||||
14km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
23 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 54:08.324700 | 44.9p | ||||
- | Jonas Åström | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-16 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
59 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 27:17.163690 | 76.5p | ||||
2019-02-16 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 13:22.80100 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 7:34.45300 | |||||
2 | Maja Lundholm | Täfteå IK | 8:07.48600 | |||||
2019-02-10 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Stafett | ||||||||
7 | Täfteå IK | 24:05.144490 | ||||||
Emil Löfgren | Täfteå IK | |||||||
Isak Lundholm | Täfteå IK | |||||||
Edwin Nordmark | Täfteå IK | |||||||
2019-02-10 | ||||||||
0.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Elias Malm | Täfteå IK | 2:40.15900 | |||||
4 | Otto Timby | Täfteå IK | 2:47.16620 | |||||
0.65km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Vilmer Malm | Täfteå IK | 2:16.13590 | |||||
2019-02-10 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Johan Sandberg | Täfteå IK | 2:20:14.841390 | 78.4p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Rut Lundman Myrlund | Täfteå IK | 2:37:34.945300 | 38.8p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
41km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Erik Björkman | Täfteå IK | 2:16:04.816390 | 78.3p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
60 | Brule Gundale | Täfteå IK | 2:55.17436 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
60 | Brule Gundale | Täfteå IK | ||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
10 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 2:21.14003 | |||||
68 | Linus Grundström | Täfteå IK | 2:40.15921 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
10 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | ||||||
68 | Linus Grundström | Täfteå IK | ||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
15 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 2:19.13805 | |||||
17 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 2:19.13877 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
16 | Isak Lundholm | Täfteå IK | ||||||
17 | Emil Löfgren | Täfteå IK | ||||||
2019-02-08 | ||||||||
7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 17:55.107410 | |||||
37 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 19:20.115970 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
53 | Brule Gundale | Täfteå IK | 15:46.94570 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 12:25.74430 | |||||
63 | Linus Grundström | Täfteå IK | 13:33.81240 | |||||
2019-02-03 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Johan Sandberg | Täfteå IK | 2:22:08.852700 | 77.6p | ||||
37 | Fredrik Carlsson | Täfteå IK | 3:49:48.1378700 | 44.7p | ||||
45 | Balder BERGSTRÖM | Täfteå IK | 4:05:01.1470000 | 41.6p | ||||
2019-02-03 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jonatan Lindqvist | Täfteå IK | 53:23.320200 | |||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 32:56.197500 | 74.5p | ||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 23:21.140000 | |||||
3 | Emil Löfgren | Täfteå IK | 25:16.151500 | |||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Julia Otten | Täfteå IK | 37:00.221900 | 46.9p | ||||
5.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Brule Gundale | Täfteå IK | 21:48.130700 | |||||
5.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Edwin Nordmark | Täfteå IK | 16:20.97900 | |||||
9 | Linus Grundström | Täfteå IK | 19:15.115400 | |||||
3.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Ida Åström | Täfteå IK | 16:05.96400 | |||||
12 | Rebecka Winroth | Täfteå IK | 16:12.97100 | |||||
- | Nora Wallenius | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Moa Lindgren | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
3.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Otto Timby | Täfteå IK | 12:18.73700 | |||||
4 | Elias Malm | Täfteå IK | 13:03.78200 | |||||
14 | Walter Nordmark | Täfteå IK | 16:08.96700 | |||||
16 | Holger Larsson | Täfteå IK | 17:23.104200 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Ella Åström | Täfteå IK | 13:00.77900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Vilmer Malm | Täfteå IK | 10:08.60700 | |||||
14 | Philip Ingelsson | Täfteå IK | 11:42.70100 | |||||
16 | Stellan Gundale | Täfteå IK | 12:11.73000 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Sofia Otten | Täfteå IK | 9:05.54400 | |||||
7 | Lisa Grundström | Täfteå IK | 11:38.69700 | |||||
10 | Elsa Jonsson | Täfteå IK | 12:55.77400 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Erik Sandström | Täfteå IK | 14:45.88400 | |||||
- | Hugo Lindgren | Täfteå IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-02 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Jonatan Lindqvist | Täfteå IK | 39:32.237100 | 77.9p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Viktor Holmgren | Täfteå IK | 29:04.174300 | 73.7p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Brule Gundale | Täfteå IK | 18:37.111600 |