2023-08-19 | ||||||||
42km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
33 | Magnus Eriksson | Nacka Värmdö SK | 1:58:41.712000 | 63.2p | ||||
2023-04-01 | ||||||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
22 | Linnea Stider | Nacka Värmdö SK | 3:24:43.1228200 | 55.3p | ||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Anna-Karin Ejenström | Nacka Värmdö SK | 3:13:31.1161000 | 58.7p | ||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
35 | Erwan Weber | Nacka Värmdö SK | 2:30:49.904800 | 77.0p | ||||
35km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
41 | Mika Ejenström | Nacka Värmdö SK | 3:02:50.1096900 | 40.6p | ||||
47 | Stefan Sundell | Nacka Värmdö SK | 3:19:54.1199300 | 37.1p | ||||
2023-03-25 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Erwan Weber | Nacka Värmdö SK | 2:08:09.768800 | 76.6p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Robert Sagulin | Nacka Värmdö SK | 2:45:34.993300 | 54.6p | ||||
2023-03-25 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
36 | Adam Engström | Nacka Värmdö SK | 19:45.118400 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Emelie Lystedt | Nacka Värmdö SK | 13:20.79980 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
37 | Lea Andrén | Nacka Värmdö SK | 15:17.91600 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
33 | Gustav Harg Engblom | Nacka Värmdö SK | 14:58.89770 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 10:50.64900 | |||||
27 | Albin Harg Engblom | Nacka Värmdö SK | 12:58.77760 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
18 | Tiago Westlund | Nacka Värmdö SK | 9:38.57790 | |||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 33:40.201900 | 64.7p | ||||
6 | Fredrik Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 34:37.207640 | 62.9p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erika Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 20:45.124440 | 46.2p | ||||
2023-03-19 | ||||||||
76km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 3:42:31.1335000 | 78.8p | ||||
2023-02-19 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 1:57:24.704300 | 83.6p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 2:06:41.760000 | 76.0p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Magnus Carlsson | Nacka Värmdö SK | 2:13:48.802700 | 71.1p | ||||
2023-02-19 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Anna-mari Koskela-lundén | Nacka Värmdö SK | 3:09:23.1136200 | 40.4p | ||||
29 | Hanna Lidström | Nacka Värmdö SK | 3:43:26.1340500 | 33.5p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Erwan Weber | Nacka Värmdö SK | 1:53:44.682300 | 74.1p | ||||
10 | Svante Sundholm | Nacka Värmdö SK | 1:54:26.686500 | 73.5p | ||||
102 | Anton Persson | Nacka Värmdö SK | 2:49:31.1017000 | 45.8p | ||||
108 | Patrik Lunden | Nacka Värmdö SK | 2:52:22.1034100 | 45.0p | ||||
- | Jonas Rosenström | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2023-02-12 | ||||||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Liam Eriksson | Nacka Värmdö SK | 16:37.99630 | |||||
2.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Emelie Lystedt | Nacka Värmdö SK | 11:50.70960 | |||||
- | Lea Andrén | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 10:08.60790 | |||||
14 | Arthur Berg Rendahl | Nacka Värmdö SK | 11:17.67640 | |||||
- | Albin Harg Engblom | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Anders Myhr | Nacka Värmdö SK | 7:35.45410 | |||||
10 | Tiago Westlund | Nacka Värmdö SK | 9:07.54670 | |||||
11 | Erik Tränk | Nacka Värmdö SK | 9:11.55080 | |||||
2023-02-12 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
70 | Anton Finnson | Nacka Värmdö SK | 4:11:32.1509100 | 42.7p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Erik Rydvall | Nacka Värmdö SK | 2:45:53.995200 | 71.9p | ||||
37 | Fredrik Alderman | Nacka Värmdö SK | 3:21:09.1206800 | 56.1p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Johan Myhr | Nacka Värmdö SK | 23:59:58.8639700 | |||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Magnus Eriksson | Nacka Värmdö SK | 2:55:50.1054900 | 66.6p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
39 | Klara Berglund | Nacka Värmdö SK | 4:54:44.1768300 | 35.5p | ||||
135 | Cecilia Alzén | Nacka Värmdö SK | 6:55:13.2491200 | 24.1p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
292 | Tomas Jönsson | Nacka Värmdö SK | 5:39:23.2036200 | 30.2p | ||||
2023-02-12 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Anna-Karin Ejenström | Nacka Värmdö SK | 2:52:31.1035000 | 59.0p | ||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 2:12:35.795400 | 82.2p | ||||
21 | Oscar Sundén | Nacka Värmdö SK | 2:25:08.870700 | 73.2p | ||||
60 | Christian Lindberg | Nacka Värmdö SK | 2:48:05.1008400 | 60.9p | ||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 2:22:21.854000 | 75.0p | ||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Svante Sundholm | Nacka Värmdö SK | 2:28:23.890200 | 71.2p | ||||
43 | Mathias Pusa Persson | Nacka Värmdö SK | 3:45:49.1354800 | 42.9p | ||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Didrik Sandaker Bye | Nacka Värmdö SK | 3:12:05.1152400 | 51.8p | ||||
67 | Sigtrygg Sigunger | Nacka Värmdö SK | 4:43:47.1702600 | 33.0p | ||||
72 | Henrik Lenerius | Nacka Värmdö SK | 5:16:25.1898400 | 29.3p | ||||
2023-02-11 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Anna Ouchterlony | Nacka Värmdö SK | 2:52:15.1033400 | 47.4p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 1:46:56.641500 | 84.4p | ||||
41 | Björn Artursson | Nacka Värmdö SK | 2:29:19.895800 | 56.0p | ||||
2023-02-11 | ||||||||
41km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Filip Joelsson | Nacka Värmdö SK | 3:03:11.1099050 | 45.0p | ||||
2023-02-05 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Magnus Eriksson | Nacka Värmdö SK | 2:19:41.838000 | 69.4p | ||||
18 | Patrik Murray | Nacka Värmdö SK | 2:20:16.841500 | 69.0p | ||||
72 | Staffan Bråsjö | Nacka Värmdö SK | 2:35:57.935600 | 59.7p | ||||
128 | Erik Elveros | Nacka Värmdö SK | 2:57:31.1065000 | 50.4p | ||||
- | Johan Myhr | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
100 | Anton Persson | Nacka Värmdö SK | 3:20:23.1202200 | 43.2p | ||||
147 | Kristoffer Linder | Nacka Värmdö SK | 3:30:00.1259900 | 40.8p | ||||
206 | Anna-mari Koskela-lundén | Nacka Värmdö SK | 3:44:20.1345900 | 37.6p | ||||
207 | Patrik Lunden | Nacka Värmdö SK | 3:44:21.1346000 | 37.6p | ||||
281 | BO Linder | Nacka Värmdö SK | 3:59:42.1438100 | 34.7p | ||||
308 | Ola Norrman | Nacka Värmdö SK | 4:09:00.1493900 | 33.2p | ||||
2023-02-04 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
27 | Sophia Olsson | Nacka Värmdö SK | 4:46:36.1719530 | 27.4p | ||||
28 | Sofie Jacobsson Swartling | Nacka Värmdö SK | 4:46:37.1719630 | 27.4p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
20 | Erwan Weber | Nacka Värmdö SK | 1:56:52.701110 | 76.0p | ||||
115 | Emil Johanson | Nacka Värmdö SK | 2:51:54.1031360 | 48.2p | ||||
130 | Rickard Liljeros | Nacka Värmdö SK | 3:04:34.1107380 | 44.5p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
55 | Daniel Procheus | Nacka Värmdö SK | 3:21:33.1209220 | 40.3p | ||||
2023-02-04 | ||||||||
41km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Christian Smedberg | Nacka Värmdö SK | 2:07:23.764200 | 64.0p | ||||
41km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Mikael Lindkvist | Nacka Värmdö SK | 2:19:26.836500 | 57.2p | ||||
2023-02-01 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
96 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 36:46.220570 | 77.1p | ||||
- | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 23:59:58.8639700 | |||||
2023-01-29 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
78 | Emil Bertils | Nacka Värmdö SK | 3:21:01.1206000 | 43.0p | ||||
2023-01-28 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
37 | Oscar Sundén | Nacka Värmdö Skidklubb | 2:01:35.729400 | 69.8p | ||||
90 | Christian Lindberg | Nacka Värmdö SK | 2:28:59.893800 | 55.3p | ||||
2023-01-28 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
25 | Erwan Weber | Nacka Värmdö SK | 2:11:41.790071 | 73.1p | ||||
100 | Fredrik Zetterlund | Nacka Värmdö SK | 3:10:31.1143094 | 47.1p | ||||
2023-01-21 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
68 | Hanna Lidström | Nacka Värmdö SK | 4:17:50.1546900 | 28.6p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Anna-Karin Ejenström | Nacka Värmdö SK | 2:15:40.813900 | 58.6p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
242 | Nils Björelind | Nacka Värmdö SK | 2:42:55.977400 | 47.5p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
78 | Robert Hanning | Nacka Värmdö SK | 2:18:14.829300 | 57.4p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
95 | Fredrik Zetterlund | Nacka Värmdö SK | 2:38:28.950700 | 49.0p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
30 | Robert Sagulin | Nacka Värmdö SK | 2:34:14.925300 | 50.6p | ||||
50 | Owe Marstorp | Nacka Värmdö SK | 2:59:05.1074400 | 42.7p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Anton Persson | Nacka Värmdö SK | 2:53:44.1042300 | 44.2p | ||||
2023-01-15 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Erica Smedberg | Nacka Värmdö SK | 2:41:24.968300 | 53.8p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 1:48:47.652600 | 84.0p | ||||
59 | Erwan Weber | Nacka Värmdö SK | 2:01:55.731400 | 73.7p | ||||
88 | Christian Smedberg | Nacka Värmdö SK | 2:11:34.789300 | 67.6p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Anders Söderlund | Nacka Värmdö SK | 2:00:43.724200 | 74.5p | ||||
19 | Tim Shuwalow | Nacka Värmdö SK | 2:03:34.741300 | 72.6p | ||||
28 | Erik Rydvall | Nacka Värmdö SK | 2:07:15.763400 | 70.2p | ||||
- | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Johan Myhr | Nacka Värmdö SK | 23:59:58.8639700 | |||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Svante Sundholm | Nacka Värmdö SK | 2:03:41.742000 | 72.5p | ||||
34 | Magnus Eriksson | Nacka Värmdö SK | 2:21:59.851800 | 62.0p | ||||
2023-01-14 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
13 | Lowe Engström | Nacka Värmdö SK | 18:07.108690 | |||||
2023-01-08 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 8:24.50340 | |||||
2023-01-08 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
23 | Jan Berg | Nacka Värmdö SK | 4:33:43.1642200 | 30.7p | ||||
2023-01-07 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 10:41.64090 | |||||
2022-10-09 | ||||||||
43.8km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 1:51:55.671400 | 71.2p | ||||
11 | Timothy Shuwalow | Nacka Värmdö SK | 1:55:00.689900 | 69.1p | ||||
43.8km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Svante Sundholm | Nacka Värmdö SK | 1:55:05.690400 | 69.0p | ||||
2022-09-25 | ||||||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Tim Shuwalow | Nacka Värmdö SK | 3:56:35.1419400 | 73.9p | ||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Kennet Berglund | Nacka Värmdö SK | 3:39:22.1316100 | 81.8p | ||||
15 | Magnus Eriksson | Nacka Värmdö SK | 4:09:45.1498400 | 68.8p | ||||
2022-09-17 | ||||||||
45km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Henrik Rådström | Nacka Värmdö SK | 2:00:14.721300 | 75.3p | ||||
2022-09-11 | ||||||||
40km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Henrik Rådström | Nacka Värmdö SK | 1:41:25.608470 | 68.7p | ||||
40km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Kennet Berglund | Nacka Värmdö SK | 1:33:10.558950 | 76.6p | ||||
8 | Magnus Eriksson | Nacka Värmdö SK | 1:51:29.668850 | 61.0p | ||||
2022-09-03 | ||||||||
40km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Magnus Eriksson | Nacka Värmdö SK | 1:48:26.650500 | 65.3p | ||||
2022-08-27 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
122 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 2:11:06.786500 | 73.8p | ||||
127 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 2:14:35.807400 | 71.6p | ||||
140 | Tim Shuwalow | Nacka Värmdö SK | 2:18:37.831600 | 69.1p | ||||
2022-08-27 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
64 | Magnus Eriksson | Nacka Värmdö SK | 2:17:30.824900 | 60.8p | ||||
2022-07-23 | ||||||||
46km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
35 | Magnus Eriksson | Nacka Värmdö SK | 2:15:55.815450 | 58.9p | ||||
2022-04-10 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
18 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 43:42.262150 | 83.2p | ||||
2022-04-09 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
19 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 37:43.226220 | 83.4p | ||||
2022-04-08 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
17 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | ||||||
2022-04-02 | ||||||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
42 | Erwan Weber | Nacka Värmdö SK | 2:39:13.955200 | 73.8p | ||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Tim Shuwalow | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
18 | Mats Ludvigsson | Nacka Värmdö SK | 3:13:31.1161000 | 58.9p | ||||
20 | Magnus Eriksson | Nacka Värmdö SK | 3:16:47.1180600 | 57.8p | ||||
2022-03-26 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
18 | Erwan Weber | Nacka Värmdö SK | 1:59:43.718200 | 68.6p | ||||
2022-03-20 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 1:54:12.685160 | 82.5p | ||||
2022-03-19 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 32:39.195850 | 66.8p | ||||
3 | Fredrik Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 32:55.197410 | 66.3p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
19 | Lowe Engström | Nacka Värmdö SK | 17:28.104730 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
21 | Stella Engström | Nacka Värmdö SK | 12:02.72130 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 10:58.65790 | |||||
13 | Hannes Engström | Nacka Värmdö SK | 11:04.66320 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
19 | Emelie Lystedt | Nacka Värmdö SK | 9:15.55420 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | SÁ Tiago DE Westlund | Nacka Värmdö SK | 10:16.61520 | |||||
2022-03-19 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Erwan Weber | Nacka Värmdö SK | 47:22.284150 | 71.8p | ||||
2022-02-22 | ||||||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Erika Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 31:43.190200 | 45.9p | ||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Adam Johansson | Nacka Värmdö SK | 22:25.134400 | 72.4p | ||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 21:58.131700 | 74.4p | ||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Fredrik Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 24:39.147800 | 63.6p | ||||
5 | Calle Westlund | Nacka Värmdö SK | 26:18.157700 | 58.3p | ||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Svante Sundholm | Nacka Värmdö SK | 24:08.144700 | 65.4p | ||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Mats Stjerngren | Nacka Värmdö SK | 26:14.157300 | 58.5p | ||||
3.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 12:29.74800 | |||||
3.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Adam Engström | Nacka Värmdö SK | 10:29.62800 | |||||
4 | Bill Melkstam | Nacka Värmdö SK | 12:39.75800 | |||||
1.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Emelie Lystedt | Nacka Värmdö SK | 9:46.58500 | |||||
1.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Tiago Westlund | Nacka Värmdö SK | 7:41.46000 | |||||
2022-02-20 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Patrik Södergren | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2022-02-20 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Linnea Stider | Nacka Värmdö SK | 3:05:07.1110600 | 47.7p | ||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 2:00:23.722200 | 80.7p | ||||
46 | Erwan Weber | Nacka Värmdö SK | 2:17:34.825300 | 68.2p | ||||
50 | Emil Wiklundh | Nacka Värmdö SK | 2:19:08.834700 | 67.2p | ||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Johan Myhr | Nacka Värmdö SK | 2:16:23.818200 | 68.9p | ||||
47 | Tim Shuwalow | Nacka Värmdö SK | 2:39:23.956200 | 56.9p | ||||
51 | Jens Lundquist | Nacka Värmdö SK | 2:45:18.991700 | 54.5p | ||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Kennet Berglund | Nacka Värmdö SK | 2:19:29.836800 | 67.0p | ||||
57 | Stefan Pettersson | Nacka Värmdö SK | 3:16:34.1179300 | 44.4p | ||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
18 | Robert Sagulin | Nacka Värmdö SK | 3:04:56.1109500 | 47.7p | ||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Daniel Zettervall | Nacka Värmdö SK | 2:54:32.1047100 | 51.1p | ||||
51 | Christian Nivelius | Nacka Värmdö SK | 3:26:06.1236500 | 42.1p | ||||
2022-02-19 | ||||||||
41km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
65 | Andreas Janzon | Nacka Värmdö SK | 3:09:45.1138400 | 47.1p | ||||
88 | Jonas Helgesson | Nacka Värmdö SK | 3:57:45.1426400 | 38.4p | ||||
2022-02-13 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
55 | Staffan Bråsjö | Nacka Värmdö SK | 2:41:03.966200 | 51.8p | ||||
58 | Daniel Zettervall | Nacka Värmdö SK | 2:41:54.971300 | 51.5p | ||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Hilde Elida Skåret | Nacka Värmdö SK | 1:42:00.611900 | 41.8p | ||||
2022-02-13 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Linnea Stider | Nacka Värmdö SK | 3:52:32.1395100 | 50.6p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 2:43:20.979900 | 79.8p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Mikael Lindkvist | Nacka Värmdö SK | 3:06:05.1116400 | 67.1p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Kennet Berglund | Nacka Värmdö SK | 3:01:47.1090600 | 69.2p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
40 | Annsofi Grandin | Nacka Värmdö SK | 6:04:46.2188500 | 29.8p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
101 | Markus Burman | Nacka Värmdö SK | 4:42:28.1694700 | 40.0p | ||||
2022-02-12 | ||||||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 2:08:38.771720 | 85.4p | ||||
7 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 2:09:31.777010 | 84.7p | ||||
2022-02-12 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
43 | Erwan Weber | Nacka Värmdö SK | 2:09:51.779050 | 69.5p | ||||
129 | Magnus Töndevold | Nacka Värmdö SK | 3:19:55.1199420 | 41.0p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Kennet Berglund | Nacka Värmdö SK | 2:07:32.765160 | 71.2p | ||||
39 | Mikael Jonsson | Nacka Värmdö SK | 2:40:48.964730 | 53.2p | ||||
50 | Hans Rynnel | Nacka Värmdö SK | 2:46:28.998760 | 51.0p | ||||
59 | Martin Sahlberg | Nacka Värmdö SK | 2:59:19.1075890 | 46.6p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Lars Skagerlind | Nacka Värmdö SK | 2:44:52.989160 | 51.6p | ||||
2022-02-08 | ||||||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Linnea Stider | Nacka Värmdö SK | 29:31.177000 | 49.5p | ||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Erika Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 31:34.189300 | 45.5p | ||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 21:11.127000 | 77.8p | ||||
4 | Adam Johansson | Nacka Värmdö SK | 22:48.136700 | 70.0p | ||||
7 | Staffan Bråsjö | Nacka Värmdö SK | 25:31.153000 | 60.0p | ||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 21:39.129800 | 75.4p | ||||
2 | Erik Rydvall | Nacka Värmdö SK | 23:01.138000 | 69.1p | ||||
3 | Christian Smedberg | Nacka Värmdö SK | 23:33.141200 | 66.9p | ||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Fredrik Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 24:50.148900 | 62.2p | ||||
7 | Calle Westlund | Nacka Värmdö SK | 26:00.155900 | 58.5p | ||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Svante Sundholm | Nacka Värmdö SK | 23:17.139600 | 68.0p | ||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Mats Stjerngren | Nacka Värmdö SK | 26:51.161000 | 56.1p | ||||
- | Per Sandgren | Nacka Värmdö SK | 23:59:57.8639600 | |||||
5.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Liam Eriksson | Nacka Värmdö SK | 17:52.107100 | |||||
3.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Disa Detterfelt | Nacka Värmdö SK | 11:28.68700 | |||||
3.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 12:03.72200 | |||||
3 | Gustav Eriksson | Nacka Värmdö SK | 13:26.80500 | |||||
4 | Arthur Berg Rendahl | Nacka Värmdö SK | 14:02.84100 | |||||
3.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Adam Engström | Nacka Värmdö SK | 10:27.62600 | |||||
3 | Bill Melkstam | Nacka Värmdö SK | 12:26.74500 | |||||
1.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Elsa Berg Rendahl | Nacka Värmdö SK | 8:49.52800 | |||||
7 | Emelie Lystedt | Nacka Värmdö SK | 9:17.55600 | |||||
1.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Emil Marteleur | Nacka Värmdö SK | ||||||
1.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Tiago Westlund | Nacka Värmdö SK | 7:55.47400 | |||||
2022-02-06 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 1:54:08.684700 | 83.1p | ||||
2022-02-06 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Johan Myhr | Nacka Värmdö SK | 2:18:45.832400 | 68.3p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Mikael Lindkvist | Nacka Värmdö SK | 2:26:10.876900 | 64.0p | ||||
2022-01-30 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 2:11:15.787400 | 73.6p | ||||
2022-01-29 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Lovisa Fridström | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2022-01-29 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 2:00:59.725862 | 81.5p | ||||
18 | Erwan Weber | Nacka Värmdö SK | 2:09:05.774430 | 74.4p | ||||
134 | Stefan Pettersson | Nacka Värmdö SK | 3:20:19.1201812 | 42.1p | ||||
2022-01-25 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Anna-karin Ejenström | Nacka Värmdö SK | 35:25.212400 | 54.3p | ||||
6 | Erika Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 41:36.249500 | 44.2p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 26:22.158100 | 81.5p | ||||
2 | Filip Borgström | Nacka Värmdö SK | 28:02.168100 | 74.6p | ||||
7 | Staffan Bråsjö | Nacka Värmdö SK | 33:33.201200 | 58.3p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Emil Wiklundh | Nacka Värmdö SK | 29:20.175900 | 70.0p | ||||
3 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 30:17.181600 | 67.0p | ||||
4 | Peter Blomgren | Nacka Värmdö SK | 30:35.183400 | 66.1p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Fredrik Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 31:41.190000 | 63.0p | ||||
10 | Calle Westlund | Nacka Värmdö SK | 34:01.204000 | 57.2p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Mats Stjerngren | Nacka Värmdö SK | 34:28.206700 | 56.3p | ||||
4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Lars Englund | Nacka Värmdö SK | 16:10.96900 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 7:47.46600 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Adam Engström | Nacka Värmdö SK | 7:11.43000 | |||||
3 | Bill Melkstam | Nacka Värmdö SK | 8:16.49500 | |||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Sofie Lystedt | Nacka Värmdö SK | ||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Emelie Lystedt | Nacka Värmdö SK | 5:33.33200 | |||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Tiago Westlund | Nacka Värmdö SK | 5:16.31500 | |||||
2022-01-23 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
42 | Erwan Weber | Nacka Värmdö SK | 2:06:42.760140 | 68.7p | ||||
2022-01-22 | ||||||||
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Linnea Stider | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Anna-Karin Ejenström | Nacka Värmdö SK | 39:53.239200 | 49.5p | ||||
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 25:34.153340 | 84.6p | ||||
2 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 26:58.161770 | 79.1p | ||||
3 | Adam Johansson | Nacka Värmdö SK | 29:14.175360 | 71.6p | ||||
5 | Filip Borgström | Nacka Värmdö SK | 30:30.182930 | 68.0p | ||||
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 29:01.174000 | 72.3p | ||||
2 | Emil Wiklundh | Nacka Värmdö SK | 30:05.180490 | 69.1p | ||||
3 | Peter Blomgren | Nacka Värmdö SK | 31:36.189570 | 65.1p | ||||
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Anders Söderlund | Nacka Värmdö SK | 30:20.181930 | 68.5p | ||||
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Johan Myhr | Nacka Värmdö SK | 29:57.179610 | 69.5p | ||||
9 | Fredrik Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 33:48.202780 | 60.1p | ||||
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Svante Sundholm | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
6.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Per Eliasson | Nacka Värmdö SK | 20:16.121510 | 63.1p | ||||
7 | Per Sandgren | Nacka Värmdö SK | 23:53.143240 | 53.6p | ||||
4.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Liam Eriksson | Nacka Värmdö SK | 18:06.108540 | |||||
- | Lowe Engström | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Stella Engström | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Disa Detterfelt | Nacka Värmdö SK | 8:56.53510 | |||||
2.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 8:03.48250 | |||||
4 | Hannes Engström | Nacka Värmdö SK | 8:42.52150 | |||||
8 | Axel Berglin | Nacka Värmdö SK | 10:13.61220 | |||||
9 | Gustav Eriksson | Nacka Värmdö SK | 10:20.61900 | |||||
12 | Albin Harg Engblom | Nacka Värmdö SK | 10:34.63340 | |||||
2.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Adam Engström | Nacka Värmdö SK | 7:36.45520 | |||||
7 | Bill Melkstam | Nacka Värmdö SK | 8:34.51390 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Emelie Lystedt | Nacka Värmdö SK | 10:58.65700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Anders Myhr | Nacka Värmdö SK | 8:52.53190 | |||||
6 | Gustav Harg Engblom | Nacka Värmdö SK | 9:11.55040 | |||||
8 | SÁ Tiago DE Westlund | Nacka Värmdö SK | 9:20.55970 | |||||
2022-01-22 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
43 | Erica Smedberg | Nacka Värmdö SK | 2:42:35.975400 | 46.3p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
148 | Christian Smedberg | Nacka Värmdö SK | 2:15:03.810200 | 59.2p | ||||
233 | Emil Johanson | Nacka Värmdö SK | 3:05:27.1112600 | 39.2p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
99 | Carl Johan Westlund | Nacka Värmdö SK | 2:36:23.938200 | 48.7p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Kennet Berglund | Nacka Värmdö SK | 2:01:57.731600 | 68.2p | ||||
75 | Mikael Jonsson | Nacka Värmdö SK | 2:30:47.904600 | 51.1p | ||||
85 | Fredrik Zetterlund | Nacka Värmdö SK | 2:38:43.952200 | 47.8p | ||||
116 | Gustav Hallström | Nacka Värmdö SK | 3:07:06.1122500 | 38.8p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
32 | Owe Marstorp | Nacka Värmdö SK | 2:53:10.1038900 | 42.7p | ||||
2022-01-16 | ||||||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
4 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 10:04.60300 | |||||
2022-01-15 | ||||||||
7.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 18:09.108800 | 83.4p | ||||
2 | Filip Borgström | Nacka Värmdö SK | 19:40.117900 | 77.0p | ||||
5.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Lowe Engström | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2022-01-11 | ||||||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
1 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 23:21.140000 | 76.5p | ||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
3 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 29:43.178200 | 57.4p | ||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
2 | Mats Stjerngren | Nacka Värmdö SK | 30:25.182400 | 55.9p | ||||
3 | Per Sandgren | Nacka Värmdö SK | 32:08.192700 | 52.5p | ||||
5.1km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
2 | Liam Eriksson | Nacka Värmdö SK | 20:27.122600 | |||||
3.4km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
1 | Bill Melkstam | Nacka Värmdö SK | 11:30.68900 | |||||
1.7km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
6 | Emelie Lystedt | Nacka Värmdö SK | 10:48.64700 | |||||
1.7km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
1 | Tiago Westlund | Nacka Värmdö SK | 1 | |||||
1.7km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
1 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 14:09.84800 | |||||
2022-01-09 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Anna-Karin Ejenström | Nacka Värmdö SK | 2:35:41.934000 | 54.3p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 1:56:16.697500 | 81.9p | ||||
52 | Anders Söderlund | Nacka Värmdö SK | 2:03:24.740300 | 75.0p | ||||
56 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 2:04:27.746600 | 74.1p | ||||
116 | Emil Wiklundh | Nacka Värmdö SK | 2:14:47.808600 | 66.1p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
112 | Mika Ejenström | Nacka Värmdö SK | 3:24:59.1229800 | 38.2p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
70 | Mats Ludvigsson | Nacka Värmdö SK | 2:34:35.927400 | 54.9p | ||||
96 | Stefan Tall | Nacka Värmdö SK | 2:52:21.1034000 | 47.6p | ||||
104 | Fredrik Zetterlund | Nacka Värmdö SK | 3:10:08.1140700 | 42.0p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Per Eliasson | Nacka Värmdö SK | 2:32:40.915900 | 55.8p | ||||
23 | Anders Sundström | Nacka Värmdö SK | 3:08:32.1131100 | 42.4p | ||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Andreas Allström | Nacka Värmdö SK | 1:19:49.478800 | 54.4p | ||||
15 | Stefan Sundell | Nacka Värmdö SK | 1:53:12.679100 | 38.4p | ||||
2022-01-05 | ||||||||
3.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Lowe Engström | Nacka Värmdö SK | 14:28.86770 | |||||
2022-01-04 | ||||||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Lowe Engström | Nacka Värmdö SK | 9:23.56200 | |||||
2022-01-04 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Lowe Engström | Nacka Värmdö SK | 10:11.61000 | |||||
2021-12-27 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 21:59.131800 | 84.6p | ||||
2021-10-10 | ||||||||
43.8km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Anna-Karin Ejenström | Nacka Värmdö SK | 2:31:03.906200 | 49.6p | ||||
43.8km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Johan Myhr | Nacka Värmdö SK | 1:51:00.665900 | 72.9p | ||||
15 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 1:53:47.682600 | 70.6p | ||||
22 | Emil Wiklundh | Nacka Värmdö SK | 2:00:53.725200 | 65.3p | ||||
31 | Peter Blomgren | Nacka Värmdö SK | 2:05:42.754100 | 62.2p | ||||
- | Filip Borgström | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
43.8km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Svante Sundholm | Nacka Värmdö SK | 1:57:09.702800 | 68.0p | ||||
10 | Mats Ludvigsson | Nacka Värmdö SK | 2:12:44.796300 | 58.1p | ||||
- | Kennet Berglund | Nacka Värmdö SK | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Mika Ejenström | Nacka Värmdö SK | 23:59:58.8639700 | |||||
2021-09-19 | ||||||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
19 | Anna-Karin Ejenström | Nacka Värmdö SK | 4:48:24.1730300 | 53.4p | ||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
60 | Kennet Berglund | Nacka Värmdö SK | 3:39:05.1314400 | 77.2p | ||||
141 | Mats Ludvigsson | Nacka Värmdö SK | 4:02:49.1456800 | 67.0p | ||||
2021-09-04 | ||||||||
40km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Kennet Berglund | Nacka Värmdö SK | 1:32:25.554400 | 79.3p | ||||
- | Magnus Eriksson | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Mats Ludvigsson | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2021-08-28 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2021-08-15 | ||||||||
40km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Kennet Berglund | Nacka Värmdö SK | 1:32:19.553800 | 77.5p | ||||
- | Magnus Eriksson | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2021-08-14 | ||||||||
42km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Magnus Eriksson | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2021-06-05 | ||||||||
57km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
41 | Kennet Berglund | Nacka Värmdö SK | 3:09:01.1134080 | 62.9p | ||||
2021-02-27 | ||||||||
1.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Albin Harg Engblom | Nacka Värmdö SK | 8:34.51300 | |||||
2021-02-21 | ||||||||
3.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Lowe Engström | Nacka Värmdö SK | 11:56.71560 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Stella Engström | Nacka Värmdö SK | 13:15.79480 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Axel Sundholm | Nacka Värmdö SK | 12:48.76790 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 6:01.36060 | |||||
6 | Hannes Engström | Nacka Värmdö SK | 6:44.40320 | |||||
7 | Albin Harg Engblom | Nacka Värmdö SK | 6:48.40760 | |||||
19 | Gustav Harg Engblom | Nacka Värmdö SK | 11:19.67810 | |||||
2021-02-21 | ||||||||
52km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Anna-Karin Ejenström | Nacka Värmdö SK | 3:20:58.1205700 | 55.8p | ||||
52km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
30 | Oscar Sundén | Nacka Värmdö SK | 2:36:42.940100 | 77.5p | ||||
36 | Anders Söderlund | Nacka Värmdö SK | 2:37:47.946600 | 76.8p | ||||
39 | Johan Myhr | Nacka Värmdö SK | 2:38:14.949300 | 76.5p | ||||
61 | Svante Sundholm | Nacka Värmdö SK | 2:51:48.1030700 | 68.4p | ||||
- | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Niklas Aubell | Nacka Värmdö SK | 23:59:58.8639700 | |||||
2021-02-13 | ||||||||
3.1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Stella Engström | Nacka Värmdö SK | 13:52.83100 | |||||
3.1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Lowe Engström | Nacka Värmdö SK | 12:23.74200 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Hannes Engström | Nacka Värmdö SK | 6:22.38100 | |||||
2021-02-06 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
46 | Anders Söderlund | Nacka Värmdö SK | 1:48:46.652500 | 76.6p | ||||
52 | Oscar Sundén | Nacka Värmdö SK | 1:49:51.659000 | 75.5p | ||||
53 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 1:50:14.661300 | 75.2p | ||||
2021-01-10 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
46 | Magnus Carlsson | Nacka Värmdö SK | 2:14:36.807500 | 73.5p | ||||
2020-10-03 | ||||||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 1:42:43.616280 | 86.1p | ||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 1:48:18.649740 | 79.5p | ||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Anders Söderlund | Nacka Värmdö SK | 1:52:23.674200 | 75.3p | ||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Kennet Berglund | Nacka Värmdö SK | 1:47:17.643670 | 80.6p | ||||
16 | Svante Sundholm | Nacka Värmdö SK | 2:03:52.743160 | 65.5p | ||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Magnus Eriksson | Nacka Värmdö SK | 2:07:34.765330 | 62.9p | ||||
2020-03-11 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 55:20.331900 | 88.8p | ||||
2020-02-16 | ||||||||
43.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Anna Ouchterlony | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
43.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
29 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 2:30:24.902300 | 71.3p | ||||
30 | Svante Sundholm | Nacka Värmdö SK | 2:30:26.902500 | 71.3p | ||||
38 | Anders Söderlund | Nacka Värmdö SK | 2:34:30.926900 | 68.9p | ||||
- | Peter Blomgren | Nacka Värmdö SK | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Björn Artursson | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
43.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
29 | Peter Engblom | Nacka Värmdö SK | 3:16:22.1178100 | 51.5p | ||||
2020-02-16 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
49 | Mats Stjerngren | Nacka Värmdö SK | 2:36:00.935900 | 57.9p | ||||
2020-02-14 | ||||||||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
30 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | ||||||
2020-02-08 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
27 | Jonas Böhlmark | Nacka Värmdö SK | 1:54:15.685400 | 83.3p | ||||
100 | Anders Lönnstedt | Nacka Värmdö SK | 2:12:28.794700 | 67.7p | ||||
138 | Osman Keskin | Nacka Värmdö SK | 2:22:24.854300 | 61.4p | ||||
237 | Björn Artursson | Nacka Värmdö SK | 2:51:34.1029300 | 48.3p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
45 | Fredrik Wangler | Nacka Värmdö SK | 2:23:52.863100 | 60.6p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
29 | Mikael Lindkvist | Nacka Värmdö SK | 2:12:02.792100 | 68.0p | ||||
80 | Peter Engblom | Nacka Värmdö SK | 2:38:28.950700 | 53.4p | ||||
87 | Carl Johan Westlund | Nacka Värmdö SK | 2:45:49.994800 | 50.4p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
83 | Hans Rynnel | Nacka Värmdö SK | 2:50:39.1023800 | 48.6p | ||||
84 | Martin Sahlberg | Nacka Värmdö SK | 2:52:05.1032400 | 48.1p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
25 | Per Eliasson | Nacka Värmdö SK | 2:20:35.843400 | 62.5p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
19 | Lars Skagerlind | Nacka Värmdö SK | 2:41:38.969700 | 52.1p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
78 | Anna Boman | Nacka Värmdö SK | 4:57:14.1783300 | 25.1p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
71 | Mats Ludvigsson | Nacka Värmdö SK | 2:57:54.1067300 | 46.1p | ||||
113 | Fredrik Johansson | Nacka Värmdö SK | 3:08:26.1130500 | 43.0p | ||||
2020-02-02 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
24 | Jens Lundquist | Nacka Värmdö SK | 2:12:26.794500 | 56.6p | ||||
2020-02-02 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
19 | Anders Lönnstedt | Nacka Värmdö SK | 1:59:30.716900 | 72.2p | ||||
2020-01-25 | ||||||||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | ||||||
2020-01-24 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 29:57.179620 | 89.7p | ||||
2020-01-18 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
37 | Jonas Böhlmark | Nacka Värmdö SK | 1:47:24.644300 | 79.0p | ||||
53 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 1:51:04.666300 | 75.7p | ||||
226 | Patrik Lindgren | Nacka Värmdö SK | 2:41:39.969800 | 48.1p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
19 | Svante Sundholm | Nacka Värmdö SK | 1:56:29.698800 | 71.3p | ||||
40 | Mikael Lindkvist | Nacka Värmdö SK | 2:06:08.756700 | 64.7p | ||||
98 | Henrik Malmberg | Nacka Värmdö SK | 2:27:59.887800 | 53.4p | ||||
102 | Petter Åman | Nacka Värmdö SK | 2:30:29.902800 | 52.3p | ||||
112 | Peter Engblom | Nacka Värmdö SK | 2:34:43.928200 | 50.7p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
45 | Per Eliasson | Nacka Värmdö SK | 2:19:11.835000 | 57.4p | ||||
54 | Dan Wallerman | Nacka Värmdö SK | 2:22:01.852000 | 56.1p | ||||
85 | Martin Sahlberg | Nacka Värmdö SK | 2:40:26.962500 | 48.6p | ||||
87 | Stefan Pettersson | Nacka Värmdö SK | 2:43:58.983700 | 47.3p | ||||
91 | Thomas Lindberg | Nacka Värmdö SK | 2:47:04.1002300 | 46.3p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
71 | Johan Gerhardsson | Nacka Värmdö SK | 3:06:55.1121400 | 40.7p | ||||
- | Robert Hanning | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2020-01-12 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
24 | Jonas Böhlmark | Nacka Värmdö SK | 1:42:05.612400 | 78.8p | ||||
2020-01-05 | ||||||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
7 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 11:36.69540 | |||||
2020-01-05 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Anna-Karin Ejenström | Nacka Värmdö SK | 2:37:10.942900 | 48.4p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
49 | Jonas Böhlmark | Nacka Värmdö SK | 1:43:58.623700 | 79.7p | ||||
80 | Anders Söderlund | Nacka Värmdö SK | 1:49:58.659700 | 74.3p | ||||
85 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 1:50:45.664400 | 73.6p | ||||
113 | Anders Lönnstedt | Nacka Värmdö SK | 1:56:04.696300 | 69.5p | ||||
145 | Peter Blomgren | Nacka Värmdö SK | 2:00:24.722300 | 66.4p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
92 | Mikael Jonsson | Nacka Värmdö SK | 2:21:50.850900 | 54.5p | ||||
114 | Mika Ejenström | Nacka Värmdö SK | 2:45:44.994300 | 45.5p | ||||
- | Niklas Aubell | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Magnus Karlsson | Nacka Värmdö SK | 1:43:31.621000 | 80.1p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Anders Sundström | Nacka Värmdö SK | 2:30:41.904000 | 50.8p | ||||
2020-01-04 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 6:41.40030 | |||||
2019-12-22 | ||||||||
20km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 48:29.290820 | 89.9p | ||||
2019-12-21 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
3 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | ||||||
2019-12-15 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
3 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 54:09.324870 | 85.4p | ||||
2019-12-14 | ||||||||
9.9km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 25:10.150960 | 86.0p | ||||
2019-12-08 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 38:31.231040 | 90.9p | ||||
2019-12-07 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 39:15.235400 | 90.9p | ||||
2019-11-16 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 25:27.152680 | 86.6p | ||||
2019-10-06 | ||||||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 1:45:05.630460 | 79.5p | ||||
24 | Anders Lönnstedt | Nacka Värmdö SK | 2:00:56.725570 | 66.5p | ||||
41 | Peter Engblom | Nacka Värmdö SK | 2:29:29.896810 | 51.4p | ||||
- | Peter Blomgren | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Niklas Aubell | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Anders Sundström | Nacka Värmdö SK | 2:43:16.979550 | 46.3p | ||||
2019-09-22 | ||||||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
279 | Dan Wallerman | Nacka Värmdö SK | 4:41:26.1688500 | 53.1p | ||||
2019-09-15 | ||||||||
51km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Peter Öhman | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
17km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Anders Lönnstedt | Nacka Värmdö SK | 52:14.313300 | 69.6p | ||||
2019-08-17 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
309 | Dan Wallerman | Nacka Värmdö SK | 2:36:39.939800 | 55.6p | ||||
32km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 1:10:43.424200 | 89.5p | ||||
2019-07-01 | ||||||||
20km, Rullskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 41:52.251170 | 88.4p | ||||
2019-06-08 | ||||||||
43km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Jonas Böhlmark | Nacka Värmdö SK | 1:45:57.635600 | 76.4p | ||||
- | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-05-04 | ||||||||
10km, Rullskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Jonas Böhlmark | Nacka Värmdö SK | 24:30.146900 | 76.6p | ||||
2019-04-28 | ||||||||
12.5km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 24:32.147100 | 82.1p | ||||
2019-04-27 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
29 | Erik Wall | Nacka Värmdö SK | 3:04:42.1108100 | 47.8p | ||||
2019-04-21 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 1:18:15.469400 | 80.5p | ||||
48 | Mikael Lindkvist | Nacka Värmdö SK | 1:30:52.545100 | 67.3p | ||||
145 | Kristoffer Lindkvist | Nacka Värmdö SK | 2:27:42.886100 | 38.7p | ||||
2019-04-14 | ||||||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
102 | Jesper Nilsson | Nacka Värmdö SK | 2:00:06.720500 | 57.1p | ||||
120 | Stefan Sundell | Nacka Värmdö SK | 2:22:18.853790 | 48.3p | ||||
2019-04-06 | ||||||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
75 | Fredrik Wangler | Nacka Värmdö SK | 3:32:58.1277700 | 60.9p | ||||
2019-03-30 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 33:15.199400 | 64.3p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
19 | Arvid Ekberg | Nacka Värmdö SK | 14:40.87900 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Gustav Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 8:18.49700 | |||||
35 | Emil Sundholm | Nacka Värmdö SK | 10:38.63700 | |||||
- | Ludvig Brenter | Nacka Värmdö SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
19 | Edith Brenter | Nacka Värmdö SK | 9:08.54700 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
27 | Axel Sundholm | Nacka Värmdö SK | 10:26.62500 | |||||
37 | Olle Avellán | Nacka Värmdö SK | 12:35.75400 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Fredrik Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 16:01.96000 | 59.7p | ||||
2019-03-23 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 41:56.251550 | 85.7p | ||||
2019-03-22 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
5 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | ||||||
2019-03-16 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
56 | Fredrik Wangler | Nacka Värmdö SK | 3:42:14.1333300 | 57.8p | ||||
2019-03-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 29:40.177910 | 87.0p | ||||
2019-03-07 | ||||||||
1.47km, Längdskidor, Sprint, Fristil | ||||||||
Kvartsfinal | ||||||||
3 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 3:07.18683 | |||||
2019-03-06 | ||||||||
20km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
10 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 52:54.317310 | 86.3p | ||||
2019-02-24 | ||||||||
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Gustav Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 22:27.134600 | |||||
20 | Ludvig Brenter | Nacka Värmdö SK | 24:59.149800 | |||||
45 | Max Österberg | Nacka Värmdö SK | 27:56.167500 | |||||
2019-02-17 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 54:28.326780 | 87.5p | ||||
2019-02-17 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Jonas Böhlmark | Nacka Värmdö SK | 1:59:49.718800 | 77.0p | ||||
16 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 2:04:24.746300 | 73.3p | ||||
30 | Peter Blomgren | Nacka Värmdö SK | 2:14:28.806700 | 66.4p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Janaxel Olsson | Nacka Värmdö SK | 2:17:16.823500 | 64.7p | ||||
42 | Erik Grandin | Nacka Värmdö SK | 2:43:10.978900 | 52.3p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Svante Sundholm | Nacka Värmdö SK | 2:14:05.804400 | 66.6p | ||||
53 | Mika Ejenström | Nacka Värmdö SK | 3:06:36.1119500 | 44.6p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Magnus Carlsson | Nacka Värmdö SK | 1:58:08.708700 | 78.4p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Per Eliasson | Nacka Värmdö SK | 2:31:34.909300 | 57.2p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Anna-Karin Ejenström | Nacka Värmdö SK | 2:31:36.909500 | 59.6p | ||||
7 | Sofia Hjulström | Nacka Värmdö SK | 2:33:46.922500 | 58.8p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Marie Tegnér | Nacka Värmdö SK | 4:03:49.1462800 | 32.8p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Anders Lönnstedt | Nacka Värmdö SK | 2:20:10.840900 | 63.0p | ||||
53 | Roland Lundblad | Nacka Värmdö SK | 3:27:49.1246800 | 39.3p | ||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Anna Granström | Nacka Värmdö SK | 1:17:15.463400 | 51.1p | ||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
31 | Axel Rudehill Sundell | Nacka Värmdö SK | 1:34:18.565700 | 41.9p | ||||
2019-02-17 | ||||||||
52km, Längdskidor | ||||||||
100 | Fredrik Alderman | Nacka Värmdö SK | 2:52:04.1032300 | 61.8p | ||||
162 | Henric Wangel | Nacka Värmdö SK | 3:14:34.1167300 | 53.5p | ||||
52km, Längdskidor | ||||||||
54 | Philip Farkas | Nacka Värmdö SK | 3:01:55.1091400 | 57.9p | ||||
59 | Mikael Jonsson | Nacka Värmdö SK | 3:03:30.1100900 | 57.3p | ||||
61 | Stefan Tall | Nacka Värmdö SK | 3:04:10.1104900 | 57.0p | ||||
52km, Längdskidor | ||||||||
33 | Mats Stjerngren | Nacka Värmdö SK | 3:00:23.1082200 | 58.4p | ||||
77 | Matteo Perrone | Nacka Värmdö SK | 4:01:46.1450500 | 41.7p | ||||
79 | Nicklas Kågerud | Nacka Värmdö SK | 4:23:51.1583000 | 37.8p | ||||
52km, Längdskidor | ||||||||
50 | Mattias Fungdal | Nacka Värmdö SK | 3:31:25.1268400 | 48.6p | ||||
2019-02-16 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
39 | Per Sandgren | Nacka Värmdö SK | 45:00.269990 | 64.8p | ||||
2019-02-16 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 24:00.143960 | 86.4p | ||||
2019-02-10 | ||||||||
30km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Per Sandgren | Nacka Värmdö SK | 1:58:20.709900 | 59.7p | ||||
2019-02-10 | ||||||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Jonas Böhlmark | Nacka Värmdö SK | 2:09:35.777420 | 77.9p | ||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Henrik Malmberg | Nacka Värmdö SK | 2:51:53.1031290 | 55.1p | ||||
2019-02-10 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Stafett | ||||||||
20 | Nacka Värmdö SK | 25:45.154480 | ||||||
Ludvig Brenter | Nacka Värmdö SK | |||||||
Arvid Ekberg | Nacka Värmdö SK |