Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Norrbotten
Norrbotten
Info
Resultat
Medlemmar
Information
Antal medlemmar: 12
Antal resultat: 1414
Karta
Senaste resultaten
Ski Team Ungdomscup Skicross
2023-03-11
D 13
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
21
Linnea Agerfalk
Norrbotten
4:22.26120
30
Mimmi Lindmark
Norrbotten
4:25.26480
36
Edith Pettersson
Norrbotten
4:30.26990
37
Elsa Lindblom
Norrbotten
4:31.27060
41
Klara Bergstedt
Norrbotten
4:32.27180
46
Tyra Johansson
Norrbotten
4:35.27440
51
Signe Nyström
Norrbotten
4:37.27660
67
Klara Pettersson Isaksson
Norrbotten
4:47.28670
72
Alma Svonni
Norrbotten
4:49.28880
81
Fanny Barchéus
Norrbotten
4:57.29640
95
Cornelia Johansson
Norrbotten
5:18.31740
D 14
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
8
Thelma Falk
Norrbotten
3:56.23550
14
Tilda Sundqvist
Norrbotten
3:59.23860
16
Elvira Niva
Norrbotten
4:00.23940
20
Vilma Kuokkanen
Norrbotten
4:06.24560
25
Freja Partapuoli
Norrbotten
4:12.25130
31
Evelina Gunillasson Påve
Norrbotten
4:15.25440
48
Maja Klingestål Krutrök
Norrbotten
4:26.26570
49
Sally Johansson
Norrbotten
4:27.26630
55
Lova Larsson
Norrbotten
4:32.27180
60
Adina Aidanpää
Norrbotten
4:37.27600
70
Malin Olofsson
Norrbotten
4:49.28840
79
Elsa Gustafsson
Norrbotten
5:01.30000
82
Molly Hedenström
Norrbotten
5:05.30420
H 13
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
22
Isak Granström
Norrbotten
4:05.24410
27
Ville Sundqvist
Norrbotten
4:07.24650
29
Vidar Marklund
Norrbotten
4:10.24970
40
Daniel Spets
Norrbotten
4:17.25610
45
Joar Eriksson
Norrbotten
4:23.26240
46
Vilmer Bergvall
Norrbotten
4:23.26250
58
Arvid Lundblom
Norrbotten
4:35.27490
65
Wille Backman
Norrbotten
4:44.28360
79
Noah Sund
Norrbotten
5:18.31710
H 14
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
13
Wilmer Lehmivaara
Norrbotten
3:37.21600
40
Malte Kempe
Norrbotten
3:58.23760
42
Ole Breistrand
Norrbotten
3:59.23840
51
Edvin Nyström
Norrbotten
4:02.24180
67
Allen Oscar Andersson
Norrbotten
4:17.25620
86
Olle Nordström
Norrbotten
4:53.29200
Logga in för att slippa de här annonserna
Ski Team Ungdomscup Sprint
2023-03-11
D 13
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
27
Linnea Agerfalk
Norrbotten
3:09.18850
30
Edith Pettersson
Norrbotten
3:12.19190
31
Mimmi Lindmark
Norrbotten
3:13.19200
34
Alma Svonni
Norrbotten
3:14.19370
39
Signe Nyström
Norrbotten
3:15.19480
42
Tyra Johansson
Norrbotten
3:17.19690
48
Klara Bergstedt
Norrbotten
3:20.19990
66
Elsa Lindblom
Norrbotten
3:29.20840
71
Klara Pettersson Isaksson
Norrbotten
3:32.21130
73
Fanny Barchéus
Norrbotten
3:32.21180
88
Cornelia Johansson
Norrbotten
3:42.22110
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Fler resultat
Bäst rankade medlemmarna
Längdskidor
Rullskidor
Listan är tom
Se hela listan
Medlemmar med flest resultat
Elias Andersson
7 st
Nils Johansson
7 st
Kalle Eriksson
4 st
Martin Larsson
3 st
Ellen Virding Mattsson
3 st
Mattias Hafenbuch
3 st
Klara Pettersson Isaksson
3 st
Evelina Gunillasson Påve
3 st
Jenny Bjärfot
2 st
Anton Andersson
1 st
Jonas Pettersson
1 st
Gustav Johansson
1 st