Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Rallarloppet
2010-02-07
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21 Motion
22km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Susanne Dittmer
IK Hakarpspojkarna
1:35:23.572200
59.9p
2
Helena Johansson
IF Hallby SOK
1:36:46.580500
+1:23.8200
59.1p
3
Maja Persson
Ställbergs IK
1:39:30.596900
+4:07.24600
57.4p
4
Karin Spjuth
IK Hakarpspojkarna
1:41:21.608000
+5:58.35700
56.4p
5
Heléne Svensson
IK Vista
1:41:41.610000
+6:18.37700
56.2p
6
Malin Persson
IF Hallby SOK
1:41:48.610700
+6:25.38400
56.1p
7
Anna Runesson
OK Vivill
1:44:13.625200
+8:50.52900
54.8p
8
Monica Svensson
IK Hakarpspojkarna
1:46:45.640400
+11:22.68100
53.5p
9
Marie Ahlmen
Jönköpings OK
1:51:53.671200
+16:30.98900
51.1p
10
Kerstin Johansson
IK Hakarpspojkarna
1:53:22.680100
+17:59.107800
50.4p
11
Linda Forsman
Eksjö SOK
1:53:24.680300
+18:01.108000
50.4p
12
Anna Isaksson
Mullsjö SOK
1:53:28.680700
+18:05.108400
50.4p
13
Catarina Arvehell
IF Hallby SOK
1:56:20.697900
+20:57.125600
49.1p
14
Annika Elmeke
IF Hallby SOK
2:01:18.727700
+25:55.155400
47.1p
15
Carola Simonsson
Landsbro IF SK
2:01:44.730300
+26:21.158000
47.0p
16
Annacarin Pettersson
Telia IoFF
2:02:04.732300
+26:41.160000
46.8p
17
Ingela Arnesson
Hjärnarps Gh OL
2:04:51.749000
+29:28.176700
45.8p
18
Terese Wågbrant
Ödeshögs SK
2:05:56.755500
+30:33.183200
45.4p
19
Ann Britt Lingfors
IF Hallby SOK
2:06:08.756700
+30:45.184400
45.3p
20
Johanna Nygren
Ödeshögs SK
2:07:09.762800
+31:46.190500
45.0p
21
Anita Lilja
Jönköpings OK
2:09:01.774000
+33:38.201700
44.3p
22
Regina Hallgren
Telia IoFF
2:12:18.793700
+36:55.221400
43.2p
23
Linda Sjögren
IK Hakarpspojkarna
2:12:20.793900
+36:57.221600
43.2p
24
Annika Elmgren
Lekeryd-Svarttorps SK
2:12:24.794300
+37:01.222000
43.2p
25
Liselott Sigby
Ölmstads IS
2:13:03.798200
+37:40.225900
43.0p
26
Anita Andersson
Lekeryd-Svarttorps SK
2:13:43.802200
+38:20.229900
42.7p
27
Irena Hanzek
Telia IoFF
2:14:20.805900
+38:57.233600
42.5p
28
Barbro Tingström
Bottnaryd IF
2:15:57.815600
+40:34.243300
42.0p
29
Jenny Johansson
Stenstorp
2:16:34.819300
+41:11.247000
41.9p
30
Lisa Lindblad
Jönköpings OK
2:17:15.823400
+41:52.251100
41.6p
31
Märta Forsberg
OK Norrvirdarna
2:18:46.832500
+43:23.260200
41.2p
32
Gunni Boestad
IK Vista
2:21:38.849700
+46:15.277400
40.4p
33
Annette Petersson
OK Norrvirdarna
2:22:11.853000
+46:48.280700
40.2p
34
Elin Einarsson
IF Hallby SOK
2:24:06.864500
+48:43.292200
39.7p
35
Elin Hermansson
Gnosjö FK
2:24:09.864800
+48:46.292500
39.7p
36
Johanna Aronsson
Telia IoFF
2:25:39.873800
+50:16.301500
39.2p
37
Anna Norén
Vättersnäs
2:26:52.881100
+51:29.308800
38.9p
38
Karin Lindgren
Telia IoFF
2:30:16.901500
+54:53.329200
38.0p
39
Lovisa Hagberg
Telia IoFF
2:32:07.912600
+56:44.340300
37.6p
40
Pia Kjellerstedt
Telia IoFF
2:32:08.912700
+56:45.340400
37.6p
41
Madelein Persson
Telia IoFF
2:43:21.980000
+1:07:58.407700
35.0p
42
Vivianne Lindstam
SOL Tranås
2:46:18.997700
+1:10:55.425400
34.4p
43
Kerstin Våtz
Vadstena
2:48:15.1009400
+1:12:52.437100
34.0p
44
Malene Truedsson
Axa SC
2:48:27.1010600
+1:13:04.438300
33.9p
45
Azadeh Gharaei Alvarsson
Telia IoFF
2:50:04.1020300
+1:14:41.448000
33.6p
46
Iren Persson
Telia IoFF
3:10:55.1145400
+1:35:32.573100
29.9p