10.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Axel Palm | Falu IK | 27:06.162500 | 75.8p | |
2 | Albin Jeleby | Häverödals SK | 27:23.164200 | 75.0p | |
3 | Erik Gustafsson | Täby IS SK | 27:44.166300 | 74.1p | |
10.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Edvin Nordström | Brottby SK | 27:30.164900 | 74.7p | |
2 | Julia Löfström | Trillevallens Sportklubb | 30:09.180800 | 68.2p | |
3 | Kristian Tufvesson | IK Rex | 31:19.187800 | 65.6p | |
10.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Fredrik Björck | IK Rex | 30:57.185600 | 66.4p | |
2 | Fredrik Lindgren | IK Hakarpspojkarna | 31:30.188900 | 65.2p | |
3 | Per Eklund | IK Rex | 31:40.189900 | 64.9p | |
10.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Ulf Uddbäck | Gävle SK | 41:27.248600 | 49.6p | |
5.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Lova Masapärs | Malungs IF | 15:27.92600 | ||
2 | Saga Westerlund | Häverödals SK | 15:31.93000 | ||
3 | Stella Winell | Storvreta IK | 16:19.97800 | ||
5.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Ella Anger Hyttinen | Åsarna IK | 15:53.95200 | 54.5p | |
2 | Anna Backlund | Högbo GIF | 17:05.102400 | 50.6p | |
5.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Christina Eklund | IK Rex | 21:36.129500 | 40.0p | |
2 | Åsa Persson | IK Rex | 25:35.153400 | 33.8p | |
5.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Ludvig Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 13:57.83600 | ||
2 | Axel Högberg | Täby IS SK | 14:53.89200 | ||
3 | Gustav Mattsson | Valbo Aif | 15:11.91000 | ||
3.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Siri Colliander | Häverödals SK | 10:17.61600 | ||
2 | Hedda Fochsen | Täby IS SK | 10:21.62000 | ||
3 | Signe Thoresson | Häverödals SK | 10:33.63200 | ||
3.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Aron Hyttinen | IFK Hedemora SK | 9:57.59600 | ||
2 | Elias Eklund | IK Rex | 10:17.61600 | ||
3 | Oscar Persson | IK Rex | 10:27.62600 | ||
1.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Alma Mattsson | Valbo Aif | 6:54.41300 | ||
2 | Alice Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 7:01.42000 | ||
3 | Elvira Dürén | IK Rex | 8:02.48100 | ||
1.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Maja Lundberg | Falu IK | 6:03.36200 | ||
2 | Stella Kregert | Tierps IF | 6:54.41300 | ||
3 | Ellie Eskilsson | Tierps IF | 6:59.41800 | ||
1.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Edward Alvarsson | Täby IS SK | 6:16.37500 | ||
2 | Ruben Ottestig | Storvreta IK | 6:44.40300 | ||
3 | Gustav Eneqvist | Huddinge SK LF | 6:51.41000 | ||
1.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Ville Berglund Aune | Tierps IF | 5:57.35600 | ||
2 | Sixten Eneqvist | Huddinge SK LF | 6:18.37700 | ||
3 | Joel Larsson | Gimo IF SK | 6:56.41500 |