Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
GGVV Rullskidcup Gnosjö
2022-06-12
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
D 21 Motion
26km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Hanna Lodin
Tunafors SK
1:11:59.431800
68.3p
2
Hilda Löf
XC Sthlm Ski Club
1:14:33.447200
+2:34.15300
65.7p
3
Matilda Grahn
IF Hallby SOK
1:15:16.451500
+3:17.19600
65.0p
4
Felicia Lax
IF Hallby SOK
1:22:27.494600
+10:28.62700
58.7p
5
Elise Josefsson
IF Hallby SOK
1:32:09.552800
+20:10.120900
52.0p
H 21 Motion
26km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Hugo Hilmersson
Göteborgs SK
1:01:59.371800
80.9p
2
Johannes Eklöf
IF Hallby SOK
1:02:01.372000
+2.100
80.8p
3
Hugo Sjögren
Tranemo IF
1:03:11.379000
+1:12.7100
79.1p
4
Emanuel Elmersson
Gnosjö FK
1:03:17.379600
+1:18.7700
79.0p
5
Jakob Mörhed
Vaggeryds SOK
1:03:31.381000
+1:32.9100
78.7p
5
Erik Fransson
Borås SK
1:03:31.381000
+1:32.9100
78.7p
7
Filip Rosjö
IF Hallby SOK
1:03:43.382200
+1:44.10300
78.4p
8
Melker Elofsson
Landsbro IF SK
1:04:03.384200
+2:04.12300
77.9p
9
Hampus Erndin
Nybro Ski
1:04:22.386100
+2:23.14200
77.5p
10
Elliot Åkesson
IF Hallby SOK
1:05:46.394500
+3:47.22600
75.6p
11
Erik Backlund
Äspered
1:06:13.397200
+4:14.25300
75.0p
12
Petter Gustavsson
Gnosjö FK
1:06:14.397300
+4:15.25400
75.0p
13
Axel Björkman
IF Hallby SOK
1:06:15.397400
+4:16.25500
75.0p
14
Alfred Derke
Sya SK
1:06:16.397500
+4:17.25600
75.0p
14
Alexander Thudeen
Sya SK
1:06:16.397500
+4:17.25600
75.0p
16
Linus af Wåhlberg
Ölands SK
1:06:17.397600
+4:18.25700
74.9p
16
Stefan Mennborg
IK Hakarpspojkarna
1:06:17.397600
+4:18.25700
74.9p
18
Henrik Ulldahl
IK Hakarpspojkarna
1:09:28.416700
+7:29.44800
71.1p
19
Alexander Elmersson
Gnosjö FK
1:09:29.416800
+7:30.44900
71.1p
20
Linus Wallden
SK Graal
1:11:13.427200
+9:14.55300
69.1p
21
Felix Frykfeldt
IK Hakarpspojkarna
1:11:19.427800
+9:20.55900
69.0p
22
Emil Andersson
IF Hallby SOK
1:12:00.431900
+10:01.60000
68.3p
23
Vilhelm Lernevik
IK Hakarpspojkarna
1:13:29.440800
+11:30.68900
66.7p
24
Filip Johansson
OK Stigen
1:14:12.445100
+12:13.73200
66.0p
25
Karl Stark
Vaggeryds SOK
1:14:30.446900
+12:31.75000
65.7p
26
Johan Johansson Park
Gnosjö FK
1:17:03.462200
+15:04.90300
63.3p
27
Ove Hallberg
Burseryds IF
1:19:12.475100
+17:13.103200
61.4p
28
Dennis Weidfors
Alstermo IF
1:19:46.478500
+17:47.106600
60.9p
29
Pär Tudén
Sya SK
1:21:39.489800
+19:40.117900
59.3p
30
Johan Petersson
Gnosjö FK
1:23:33.501200
+21:34.129300
57.9p