Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Bauhaus Cup - Skellefteå Sprint
2022-01-15
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 18
1.3km, Längdskidor, Fristil
1
Erika Lavén
Täby IS SK
2
Maja Axelsson
OK Landehof
3
Andrea Verdenius Saether
Norway
4
Alva Svahn
Östersunds SK
5
Elin Näslund
Vårby IK
6
Alva Isaksson
Sävast Ski Team IF
7
Jonna Persson Kjellgren
Järpens SK
8
Linnea Björkman
IFK Mora SK
9
Ida Rosjö
IF Hallby SOK
10
Lina Lantto
Gellivare Skidallians IK
11
Alva Nilsson
Bergeforsens SK
12
Nora Bråmer
IFK Mora SK
13
Malin Oskarsson
IFK Mora SK
14
Nora Wallenius
IFK Umeå
15
Louise Wallin
IFK Mora SK
16
Elsa Carling
Falu IK
17
Hanna Stenmark
Östersunds SK
18
Lina Rydén
IFK Mora SK
19
Mira Göransson
Äspereds IF
20
Maja Aronsson
Östersunds SK
21
Ingrid Bentsen
Norway
22
Irma Östberg
Åsarna IK
23
Tova Andersson
Brovallens IF
24
Elin Morlind
Åsarna IK
25
Ellen Berglund
Skellefteå SK
26
Hedda Samuelsson
Östersunds SK
27
Saga Östling
Bergeforsens SK
28
Ebba Holmgren
Arjeplogs SK
29
Lisa Larsson
Älvsby IF SK
30
Marte Alstad-larsen
Norway
31
Tilde Josefsson
Täby IS SK
32
Ella Burman
Skellefteå SK
33
Vera Vennberg
Sävast Ski Team IF
34
Emmi Nyberg
Storvreta IK
35
Diana Söderberg
Kalix SK
36
Maja Boberg
Duveds IF
37
Louise Jonsson
Alnö SK
38
Kerstin Åberg
Järpens SK
39
Ida Abrahamson
Äspereds IF
40
Olivia Söderlind
IFK Kiruna
41
Alva Dahlin
Bergeforsens SK
42
Elvira Nilsson
Sollefteå Skidor IF
43
Nelly Söderström
Malungs IF
44
Felicia Westin
Sävast Ski Team IF
45
Emma Bengtsson
Tranemo IF
46
Tea Nilsson
Skellefteå SK
47
Clara Granljung
Kalix SK
48
Emilia Eriksson
Ulricehamns IF
49
Belle Spets
Vårby IK
50
Pipar Maja Gruvris
Siljansnäs Skid & Löparklubb
51
Alva Hedström
Funäsdalens IF
52
Vilja Åkerlund
Skellefteå SK
53
Sofie Ettling
Finspångs SOK
54
Tindra Viksten
Östersunds SK
55
Elsa Malmgren
Östersunds SK
56
Emma Antonsen
Sävast Ski Team IF
57
Liv Persson
Sollefteå Skidor IF
58
Ylva Sandström
Stockviks SF
59
Ella Hyttinen
IFK Hedemora SK
60
Hanna Östberg
Domnarvets GOIF
61
Emilia Johansson
Hägglunds Ski Team SK
62
Nova-li Björnsdotter
Järpens SK
63
Ronja Nilsson
Sollefteå Skidor IF
64
Anna Backlund
Högbo GIF
65
Wilma Nilsson
Kalix SK
66
Lisa Hörnqvist
Luleå Gjutarens IF
67
Ebba Lindholm
Stockviks SF
68
Rebecka Rudholm
Skellefteå SK
69
Ines Lignell
Lucksta IF
70
Wilma Karlsson
Östersunds SK
71
Ida Bervenstål
Granbergsdals IF
72
Hedvig Lindqvist
IK Rex