Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen distans
2022-03-19
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
H 13
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Hugo Söder
IFK Grängesberg SK
7:58.47730
2
Einar Blomberg
Rehns BK
7:59.47880
+1.50
3
Olle Johansson
IK Stern
8:01.48010
+2.180
4
William Derke
Sya SK
8:47.52660
+49.4830
5
Gustav Eggöy Markhester
Huddinge SK LF
8:54.53320
+55.5490
6
Aron Hyttinen
IFK Hedemora SK
9:06.54500
+1:07.6670
7
Isak Unger
Falu IK
9:07.54680
+1:09.6850
8
Anton Thermaenius
Täby IS SK
9:09.54810
+1:10.6980
9
Arvid Björklund
Korsnäs IF SK
9:16.55590
+1:18.7760
10
Erik Nordahl
Domnarvets GOIF
9:29.56860
+1:31.9030
11
Vilgot Elofsson
Korsnäs IF SK
9:30.56900
+1:31.9070
12
Oscar Persson
IK Rex
9:34.57320
+1:35.9490
13
Sigge Löfgren
Falu IK
9:36.57560
+1:38.9730
14
Elias Fredriksson
Linköpings SK
9:36.57580
+1:38.9750
15
Malte Dag Åkerlund
Sälens IF
9:37.57690
+1:39.9860
16
Wilmer Ingrids
Falu IK
9:39.57870
+1:41.10040
17
Viktor Höök
Källbottens IK
9:45.58490
+1:47.10660
18
Hugo Claesson
Stora Tuna IK SK
9:48.58730
+1:49.10900
19
Aaron Gunnarsson
Brovallens IF
9:58.59770
+2:00.11940
20
Erik Kylborn
Almby IK
10:07.60690
+2:09.12860
21
Albin Martinsson
Västerås Skidklubb
10:11.61040
+2:13.13210
22
Elias Landh
Falu IK
10:11.61070
+2:13.13240
23
Klas Eriksson
Sunne SLF
10:20.61960
+2:22.14130
24
Edvin Lindberg
Kungsgårdens SK
10:25.62410
+2:26.14580
25
Rasmus Wedholm
Falu IK
10:27.62600
+2:28.14770
26
Albin Fundin
Svegs IK
10:27.62660
+2:29.14830
27
Oskar Grenholm
Falu IK
10:41.64000
+2:42.16170
28
Oscar Gustavsson
Filipstads SF
10:49.64810
+2:50.16980
29
Lowe Ekström
Grava SK
11:14.67340
+3:16.19510
30
Viktor Gustafsson
Linköpings SK
11:15.67480
+3:17.19650
31
Melker Brodén
Östervåla IF
11:18.67770
+3:20.19940
32
Nils Sjögren
IK Rex
11:23.68290
+3:25.20460
33
Zaakris Haanes
Falu IK
11:24.68330
+3:25.20500
34
Tim Thomson
Falu IK
11:34.69380
+3:36.21550
35
Viktor Lindgren
Falu IK
11:41.70020
+3:42.22190
36
Nils Ståbi
Falu IK
11:46.70550
+3:48.22720
37
Elis Näsbom
Sätra IF
12:09.72830
+4:10.25000
38
Lukas Nääs
Falu IK
12:31.75090
+4:33.27260
39
Erik Söderström
Malungs IF
12:37.75630
+4:38.27800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)