Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen distans
2022-03-19
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 12
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Lisen Nygård
Falu IK
9:17.55690
2
Ebba Engman
Häverödals SK
9:35.57450
+17.1660
3
Lovisa Nederheim
Täby IS SK
10:12.61140
+54.5350
4
Alva Widmark
Svegs IK
10:18.61710
+1:00.5920
5
Astrid Persson
Östersunds SK
10:24.62310
+1:06.6520
6
Meja Vikblom
Högbo GIF
10:25.62450
+1:07.6660
7
Carla Dovander
Täby IS SK
10:34.63350
+1:16.7560
8
Cajsa Sundén
Huddinge SK LF
10:44.64390
+1:27.8600
9
Rostedt Magnusson Molly
IFK Mora SK
10:49.64810
+1:31.9020
10
Anja Nordenström
Domnarvets GOIF
10:55.65470
+1:37.9680
11
Lilly Bjuredal
Sälens IF
10:59.65810
+1:41.10020
12
Edith Eriksson
SK Leksand
11:04.66390
+1:47.10600
13
Svea Eriksson
Svegs IK
11:08.66730
+1:50.10940
14
Ellen Felldin
Västerås Skidklubb
11:16.67520
+1:58.11730
15
Ebba Karelius
Lima IF
11:32.69190
+2:15.13400
16
Alice Bygg
Malungs IF
11:53.71290
+2:36.15500
16
Freja Mogren
Västerås Skidklubb
11:53.71290
+2:36.15500
18
Embla Tuvall
Falu IK
11:56.71590
+2:39.15800
19
Hedda Marie Lundvall Prestbakmo
Karlslunds IF SF
11:57.71630
+2:39.15840
20
Stina Zetterberg
Årsunda IF
12:00.71970
+2:42.16180
21
Stella Engström
Nacka Värmdö SK
12:02.72130
+2:44.16340
22
Silje Skärhem
Domnarvets GOIF
12:07.72650
+2:49.16860
23
Alma Värn
Norrbärke SK
12:11.73000
+2:53.17210
24
Linnéa Hjortvall
Domnarvets GOIF
12:15.73470
+2:57.17680
25
Elsie Ledin
Täby IS SK
12:21.74060
+3:03.18270
26
Tuva Arvelius
Västerås Skidklubb
12:23.74230
+3:05.18440
27
Meja Nygårds Bodin
Falu IK
12:38.75740
+3:20.19950
28
Hedda Cederqvist
Karlslunds IF SF
12:44.76380
+3:26.20590
29
Elin Ingvarsson
Granbergsdals IF
12:45.76490
+3:28.20700
30
Elin Reuter
Åmåls OK
12:52.77100
+3:34.21310
31
Ella Furestad
Täby IS SK
12:52.77130
+3:34.21340
32
Lin Pelander
Granbergsdals IF
12:57.77640
+3:39.21850
33
Cornelia Hedlund
Högbo GIF
12:57.77650
+3:39.21860
34
Astrid Danils
Norrbärke SK
13:46.82540
+4:28.26750
35
Tilde Bolinder
Falu IK
13:47.82600
+4:29.26810
36
Linnea Holm
Storvreta IK
14:03.84240
+4:45.28450
37
Ebba Buskqvist
Falu IK
14:04.84340
+4:46.28550
38
Teresa-victoria Thalin Navia
Storvreta IK
14:21.86010
+5:03.30220
39
Elvira Landqvist
IFK Grängesberg SK
14:21.86040
+5:03.30250
40
Vera Eriksson
Filipstads SF
14:22.86180
+5:04.30390
41
Esmeralda Ahlholm
IFK Grängesberg SK
14:34.87370
+5:16.31580
42
Ellen Sjödin
Vreta Skid o Mk
17:56.107570
+8:38.51780
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)