10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Tilde Josefsson | Täby IS SK | 35:33.213290 | 56.6p | |
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Guayente Minchot Ballarin | XC Sthlm Ski Club | 36:21.218040 | 55.1p | |
2 | Amanda Sangemark | Stockholms RK | 39:56.239550 | 49.4p | |
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Anna Beus | Sundbybergs IK | 35:56.215570 | 55.9p | |
2 | Linda Forsström | Stockholms RK | 36:08.216710 | 55.5p | |
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Jessica Moverare | Föreningen IKJ Haninge | 35:02.210180 | 57.6p | |
2 | Anna-Karin Ejenström | Nacka Värmdö SK | 39:53.239200 | 49.5p | |
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Daniela Profir | Sundbybergs IK | 37:29.224880 | 53.2p | |
2 | Susanna Strand | Stockholms RK | 46:50.280960 | 41.2p | |
3 | Anna Tiberg | Stockholms RK | 51:32.309120 | 37.0p | |
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Ingela Gahne | XC Sthlm Ski Club | 33:43.202280 | 60.3p | |
2 | Anna Jogrenius | Stockholms RK | 42:59.257840 | 45.4p | |
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Erik Gustafsson | Täby IS SK | 28:14.169320 | 74.8p | |
2 | Leo Karlöf | Täby IS SK | 28:57.173610 | 72.5p | |
3 | Hugo Fryxell | Täby IS SK | 31:03.186200 | 66.6p | |
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 25:34.153340 | 84.6p | |
2 | Hannes Stenström | Nacka Värmdö SK | 26:58.161770 | 79.1p | |
3 | Adam Johansson | Nacka Värmdö SK | 29:14.175360 | 71.6p | |
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Björn Lystedt | Nacka Värmdö SK | 29:01.174000 | 72.3p | |
2 | Emil Wiklundh | Nacka Värmdö SK | 30:05.180490 | 69.1p | |
3 | Peter Blomgren | Nacka Värmdö SK | 31:36.189570 | 65.1p | |
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Anders Boström | XC Sthlm Ski Club | 27:21.164000 | 77.8p | |
2 | Andreas Degerfeldt | Turebergs IF | 27:40.165990 | 76.6p | |
3 | Anders Söderlund | Nacka Värmdö SK | 30:20.181930 | 68.5p | |
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Hannes Sterner | Stockholms RK | 29:22.176160 | 71.2p | |
2 | Anders Movérare | Föreningen IKJ Haninge | 29:32.177140 | 70.7p | |
3 | Johan Myhr | Nacka Värmdö SK | 29:57.179610 | 69.5p | |
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Peter Henningsson | Föreningen IKJ Haninge | 29:36.177510 | 70.5p | |
2 | Hans Bärring | Väsby SK | 32:08.192780 | 63.8p | |
3 | Ulf Tingström | Föreningen IKJ Haninge | 33:00.197920 | 61.8p | |
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Tommie Lindblom | Stockholms RK | 29:00.173900 | 72.3p | |
2 | Hans Carlsson | Väsby SK | 29:36.177520 | 70.5p | |
3 | Mats Norman | Stockholms RK | 30:14.181350 | 68.7p | |
6.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Anders Rudolfsson | Sundbybergs IK | 19:56.119500 | 64.2p | |
2 | Göran Hillgren | Stockholms RK | 20:04.120390 | 63.7p | |
3 | Per Eliasson | Nacka Värmdö SK | 20:16.121510 | 63.1p | |
4.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Alva Widegren | Mälarö SOK | 13:23.80290 | ||
2 | Ida Zeffer | Mälarö SOK | 13:27.80650 | ||
3 | Agnes Josefsson | Täby IS SK | 14:10.84950 | ||
4.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Erik Nederheim | Täby IS SK | 11:21.68020 | ||
2 | Oskar Flygare | Enhörna IF | 11:46.70580 | ||
3 | Ludvig Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 12:16.73570 | ||
4.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Lars Englund | Järla IF SK | 16:43.100240 | 43.6p | |
2.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Beata DU Hane | Sundbybergs IK | 8:39.51880 | ||
2 | Esther Oliv | Sundbybergs IK | 8:50.52950 | ||
3 | Mia Lagerström | Täby IS SK | 9:00.53990 | ||
2.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Noomi Zeffer | Mälarö SOK | 6:59.41850 | ||
2 | Anna Gustafsson | Täby IS SK | 7:23.44290 | ||
3 | Linnea Planting-bergloo | Sundbybergs IK | 8:35.51490 | ||
2.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Axel Thermaenius | Täby IS SK | 7:51.47010 | ||
2 | Tom Zeffer | Mälarö SOK | 7:55.47430 | ||
3 | Alfred Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 8:03.48250 | ||
2.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Junior Ylipää | Mälarö SOK | 6:53.41200 | ||
2 | Ludvig Burenius | Sundbybergs IK | 6:53.41250 | ||
3 | Anton Thermaenius | Täby IS SK | 6:56.41500 | ||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Ida Ljungheimer | Föreningen IKJ Haninge | 8:09.48850 | ||
2 | Nora Johansson | Täby IS SK | 8:28.50760 | ||
3 | Ebba Ljungheimer | Föreningen IKJ Haninge | 8:34.51390 | ||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Max Leire | Mälarö SOK | 7:13.43250 | ||
2 | Tom Båtelson | Täby IS SK | 7:51.47080 | ||
3 | Edvin Sayago Jonsell | Täby IS SK | 8:11.49020 |