Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Hynboholmsrullen
2020-07-11
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
31km
Rullskidor, Klassisk stil, Intervallstart
1
H 21
Alfred Nilsson
Filipstads SF
1:16:00.455900
80.2p
2
H 21
Edwin Franzen
IFK Mora SK
1:17:12.463100
+1:12.7100
78.9p
3
H 21
Robert Brundin
Karlslunds IF SF
1:18:02.468100
+2:02.12100
78.1p
4
H 21
Jakob Karlsson
IK Nocout.se
1:18:56.473500
+2:56.17500
77.2p
5
H 21
Adrian Lundberg
SK Bore
1:20:27.482600
+4:27.26600
75.7p
6
H 21
Staffan Thörne
Hagfors SF
1:20:52.485100
+4:52.29100
75.4p
7
H 21
Johan Englund
OK Stigen
1:22:28.494700
+6:28.38700
73.9p
8
H 21
Björn Johansson
Filipstads SF
1:23:33.501200
+7:33.45200
72.9p
9
H 21
Martin Rosvall
Sunne SLF
1:23:47.502600
+7:47.46600
72.7p
10
H 21
Per Johan Norman
Kristinehamns OK
1:28:12.529100
+12:12.73100
69.1p
11
H 21
David Bergkvist
SK Bore
1:28:20.529900
+12:20.73900
69.0p
12
H 21
Alfred Källsmyr
IK Fryken
1:29:12.535100
+13:12.79100
68.3p
13
H 21
Oscar Nilsson
Filipstads SF
1:29:45.538400
+13:45.82400
67.9p
14
H 21
Urban Hörnström
Trollhättans SOK
1:31:06.546500
+15:06.90500
66.9p
15
H 21
Adam Johansson
Hagfors SF
1:31:22.548100
+15:22.92100
66.7p
16
H 21
Stefan Johansson
Kils OK
1:31:34.549300
+15:34.93300
66.5p
17
H 21
Pär Skogfeldt
Hagfors SF
1:31:41.550000
+15:41.94000
66.5p
18
H 21
Mikael Åström
SK Bore
1:33:08.558700
+17:08.102700
65.4p
19
H 21
Erik Öhrner
NSI
1:34:32.567100
+18:32.111100
64.5p
20
H 21
Jörgen Aurén
Hagfors SF
1:35:50.574900
+19:50.118900
63.6p
21
H 21
Nicklas Hedin
Karlstad
1:37:19.583800
+21:19.127800
62.6p
22
D 21
Malin Hedlund
Grava SK
1:38:45.592400
+22:45.136400
61.7p
23
H 21
Måns Jansson
Filipstads SF
1:38:52.593100
+22:52.137100
61.6p
24
D 21
Sofia Holmgård
Grava SK
1:42:15.613400
+26:15.157400
59.6p
25
H 21
Tomas Frykäng
Kils SLK
1:43:45.622400
+27:45.166400
58.7p
26
H 21
Jens Andersson
Filipstads SF
1:49:33.657200
+33:33.201200
55.6p
27
H 21
Per Broholm
IF Hagen SK
1:57:51.707000
+41:51.251000
51.7p
28
H 21
Lars Holmgård
Grava SK
1:58:25.710400
+42:25.254400
51.5p