Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen Distans
2019-03-30
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 11
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Moa Kristiansson
Dala-Järna IK
10:42.64100
2
Ella Nordanbro
Falu IK
10:49.64800
+7.600
3
Tilde Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
11:16.67500
+34.3300
4
Viola Grändborn
Trönö IK
11:24.68300
+42.4100
5
Agnes Gustafsson
Åmåls OK
11:31.69000
+49.4800
6
Dinah Handeland
IFK Hedemora SK
11:33.69200
+51.5000
7
Malva Nisén
Svegs IK
11:38.69700
+56.5500
8
Maja Wallin
Ås IF
11:43.70200
+1:01.6000
9
Wera Eckerbom
Svegs IK
11:44.70300
+1:02.6100
10
Maja Maxén
Stora Tuna IK SK
12:01.72000
+1:19.7800
11
Theresia Johansson
Pargas IF
12:10.72900
+1:28.8700
12
Alice Jonasson
Valbo Aif
12:12.73100
+1:30.8900
13
Ebba Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
12:15.73400
+1:33.9200
14
Molly Sandin
Stockviks SF
12:16.73500
+1:34.9300
15
Hanna Oscarsson
Ås IF
12:18.73700
+1:36.9500
16
Amelie Rostedt
IFK Mora SK
12:19.73800
+1:37.9600
17
Linnéa Rytter
Älvdalens IF SK
12:26.74500
+1:44.10300
18
Alicia Hedin
Norrbärke SK
12:29.74800
+1:47.10600
18
Lina Jernberg
Källbottens IK
12:29.74800
+1:47.10600
20
Ida Jansson
Öregrunds IK
12:34.75300
+1:52.11100
21
Alicia Ivarsson
Högbo GIF
12:40.75900
+1:58.11700
22
Lina Lingman
Trönö IK
12:43.76200
+2:01.12000
23
Liv Kallur
Falu IK
12:54.77300
+2:12.13100
24
Hennie Löfgren
Stora Tuna IK SK
12:56.77500
+2:14.13300
25
Emma Bengtsson
Sya SK
12:58.77700
+2:16.13500
26
Tilde Vikblom
Högbo GIF
13:02.78100
+2:20.13900
27
Lovisa Hammare
Orsa SK
13:30.80900
+2:48.16700
28
Alva Boman
Häverödals SK
13:38.81700
+2:56.17500
29
Julia Melin
Tierps IF
13:39.81800
+2:57.17600
30
Mercedes Melbye
Årjängs IF
13:43.82200
+3:01.18000
31
Elin Fors
Dala-Järna IK
13:47.82600
+3:05.18400
32
Sandra Franz
SK Leksand
13:50.82900
+3:08.18700
33
Agnes Andersson
IFK Hedemora SK
14:00.83900
+3:18.19700
34
Elsa Norgren
Domnarvets GOIF
14:08.84700
+3:26.20500
35
Ellen Björklund
IFK Hedemora SK
14:11.85000
+3:29.20800
36
Wilma Wagenius
Svegs IK
14:16.85500
+3:34.21300
37
Felicia Björkman
Domnarvets GOIF
14:17.85600
+3:35.21400
38
Ingrid Wissman
IK Rex
14:32.87100
+3:50.22900
39
Emma Norling
Domnarvets GOIF
14:37.87600
+3:55.23400
40
Tilde Larsson
Orsa SK
14:47.88600
+4:05.24400
41
Julia Helmersson-kareld
Kvarnsvedens GOIF SK
15:03.90200
+4:21.26000
42
Märta Nilsson
Sya SK
15:34.93300
+4:52.29100
43
Elsa Reuter
Åmåls OK
15:43.94200
+5:01.30000
44
Anna Gustafsson
Täby IS SK
15:48.94700
+5:06.30500
45
Juni Sahlin
Kungsgårdens SK
16:14.97300
+5:32.33100
46
Ellen Forsgren
Norrbärke SK
16:19.97800
+5:37.33600
46
Kajsa Eriksson
Malungs IF
16:19.97800
+5:37.33600
48
Elin Bergkvist
Hagfors SF
16:41.100000
+5:59.35800
49
Stina Persson
Kungsgårdens SK
18:20.109900
+7:38.45700
-
Hedvig Zetterlund
IFK Hedemora SK
23:59:59.8639800
-
Isabella Ekhammer
Korsnäs IF SK
23:59:59.8639800
-
Klara Jonsson
Falu IK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)