Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Scandic Cup - Sprint
2019-03-22
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 18
1km, Längdskidor, Fristil
1
Moa Hansson
Landsbro IF SK
2
Tilde Bångman
Offerdals SK
3
Maja Årebäck
Bolidens SK
4
Ella Georgsson
Högbo GIF
5
Lisa Ingesson
Strömnäs GIF
6
Elsa Wallin
Högbo GIF
7
Märta Rosenberg
Duveds IF
8
Wilma Björkman
IFK Mora SK
9
Ida Nilsson
Bergeforsens SK
10
Josehanna Lundgren Wikström
Grava SK
11
Magdalena Nilsson
IFK Umeå
12
Saga Nilsson
Skellefteå SK
13
Tilda Östberg
IFK Mora SK
14
Andrea Aulin
Eksjö SOK
15
Lisa Nystedt
Täby IS SK
16
Rebecca Lekberg
Sävedalens AIK
17
Elina Franzén
Idre SK
18
Ida Lundgren
IFK Umeå
19
Hanna Lundberg
Luleå Gjutarens IF
20
Linn Tapani
Jukkasjärvi IF
21
Sigrid Hübenette
Hägglunds Ski Team SK
22
Elin Andersson
Stuguns SOK Gjurd
23
Hanna Holmgren
Bergeforsens SK
24
Linnea Sjödin
Rembo IK
25
Anja Andersdotter
Garphyttans IF
26
Tova Nyberg
Gellivare Skidallians IK
27
Ebba Karlsson
Täby IS SK
28
Nora Lignell
Lucksta IF
29
Sara Brännström
Luleå Gjutarens IF
30
Ronja Andersdotter
Garphyttans IF
31
Sofia Lundkvist
Kalix SK
32
Emma Höglund
Sollefteå Skidor IF
33
Tuva Persson
Tranemo IF
34
Wilma Johansson
Åsarna IK
35
Olivia Lavén
Täby IS SK
36
Ida Andersson
Stuguns SOK Gjurd
37
Signe Svensson
Järpens SK
38
Emelie Englund
Bergeforsens SK
39
Elin Modin
Sollefteå Skidor IF
40
Tove Lundh
Bergeforsens SK
41
Alva Björk
Orsa SK
42
Sanna Nordholme
Strömnäs GIF
43
Ida Wasell
Järpens SK
44
Elin Vesterlund
Vännäs SK
45
Linnea Johansson
Linköpings SK
46
Alva Eriksson
Sollefteå Skidor IF
47
Nelly Stenman
Älvsby IF SK
48
Moa Backlund
Högbo GIF
49
Josefin Lindström
Högbo GIF
50
Alva Andreasson
IK Fryken
51
Anna Jonsson
Duveds IF
52
Agnes Öhrn
Bergeforsens SK
53
Emma Lundell
Hägglunds Ski Team SK
54
Elina Nilsson
Spöland Vännäs IF
55
Sara Ingard
IK Rex
56
Jenny Edin
Matfors SK
57
Julia Sjödin
Matfors SK
58
Elsa Persson
IK Fryken