3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erika Lavén | Täby IS SK | 8:16.49500 | |||||
2 | Maja Boberg | Duveds IF | 8:43.52200 | |||||
3 | Elin Näslund | Vårby IK | 8:46.52500 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Irja Brandfjell | Funäsdalens IF | 8:46.52500 | |||||
2 | Amanda Pallin | Alnö SK | 8:49.52800 | |||||
3 | Tindra Österberg | Ås IF | 9:26.56500 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Vanja Kant | Hede SK | 10:02.60100 | 59.3p | ||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 8:03.48200 | 73.9p | ||||
2 | Hedda Bångman | Offerdals SK | 8:04.48300 | 73.7p | ||||
3 | Sara Hallquist | Åsarna IK | 8:24.50300 | 70.8p | ||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Arvid Norberg | Hudiksvalls IF | 7:53.47200 | |||||
2 | Erik Franzén | Duveds IF | 8:03.48200 | |||||
3 | Pelle Boberg | Duveds IF | 8:11.49000 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Wille Långberg | Hudiksvalls IF | 7:45.46400 | |||||
2 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 7:50.46900 | |||||
3 | Leo Svahn | Östersunds SK | 7:53.47200 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | John Leander | Åsarna IK | 7:15.43400 | 82.0p | ||||
2 | Mattias Bångman | Offerdals SK | 7:21.44000 | 80.9p | ||||
3 | Victor Hallquist | Åsarna IK | 7:28.44700 | 79.6p | ||||
3 | Arvid Jonsson | Trillevallens Sportklubb | 7:28.44700 | 79.6p | ||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ida Åström | Täfteå IK | 7:03.42200 | |||||
2 | Maja Pålsson | Utrikes SK | 7:17.43600 | |||||
3 | Maja Lundholm | Täfteå IK | 7:24.44300 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Nora Wallenius | Täfteå IK | 6:54.41300 | |||||
2 | Alva Nilsson | Bergeforsens SK | 7:06.42500 | |||||
3 | Alva Svahn | Östersunds SK | 7:19.43800 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Måns Rawald | Ås IF | 6:57.41600 | |||||
2 | Johan Richardsson | Järpens SK | 7:09.42800 | |||||
3 | Max Zetterberg | Hudiksvalls IF | 7:42.46100 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hugo Nilsson | Hudiksvalls IF | 6:19.37800 | |||||
2 | Oskar Höglund | Sollefteå Skidor IF | 6:29.38800 | |||||
3 | Max Johansson | Östersunds SK | 6:36.39500 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Julia Blomgren | Östersunds SK | 5:54.35300 | |||||
2 | Maja Wallin | Ås IF | 5:58.35700 | |||||
3 | Agnes Boström | Kovlands IF | 6:19.37800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elsa Tänglander | Östersunds SK | 5:30.32900 | |||||
2 | Nora Samuelsson | Östersunds SK | 5:32.33100 | |||||
3 | Klara Edström | Stockviks SF | 6:00.35900 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Samuel Henriksson | Tynderö IK | 5:31.33000 | |||||
2 | Erik Skoglund | Täby IS SK | 5:32.33100 | |||||
3 | Nils Rönnestrand | Ås IF | 5:36.33500 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Olle Rune | Täby IS SK | 5:12.31100 | |||||
2 | Kalle Birve | Alnö SK | 5:14.31300 | |||||
3 | Pelle Anger | IFK Hedemora SK | 5:24.32300 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Lina Grahn-birve | Alnö SK | 4:11.25000 | |||||
2 | Märta Ljungdahl | Matfors SK | 4:24.26300 | |||||
3 | Freja Jakobsson | Alnö SK | 4:40.27900 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alvina Millestu | Utrikes SK | 4:10.24900 | |||||
2 | Emilia Larsson | Näsvikens IK | 4:15.25400 | |||||
3 | Ebba Persson Kjellgren | Järpens SK | 4:34.27300 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Uddo Sonnefelt | Duveds IF | 3:57.23600 | |||||
2 | Vilhelm Lind | Duveds IF | 3:58.23700 | |||||
3 | Assar Degselius | Svegs IK | 5:12.31100 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Kevin Åkerlind | Lofsdalens SK | 3:54.23300 | |||||
2 | Arvid Hedman | Spikbodarnas IK | 4:08.24700 | |||||
3 | Sigge Staaf | Ås IF | 4:15.25400 |