Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Tranemo Midnight Ski Marathon
2018-02-21
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
H 21
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Markus Jönsson
Tranemo IF
1:51:36.669570
83.1p
2
Marcus Johansson
Ulricehamns IF
1:52:15.673420
+38.3750
82.5p
3
Oscar Claesson
IF Hallby SOK
1:52:27.674660
+50.4990
82.2p
4
Simon Grenlöv
Äspereds IF
1:54:13.685210
+2:36.15540
80.6p
5
Erik Johansson
Tranemo IF
1:54:18.685780
+2:42.16110
80.5p
6
Simon Magnusson
OK Stigen
1:54:21.686060
+2:44.16390
80.4p
7
Erik Wilhelmsson
Lidköpings VSK
1:54:29.686800
+2:52.17130
80.3p
8
Isak Nilsson
Gnosjö FK
1:54:29.686890
+2:53.17220
80.3p
9
Rickard Bergengren
IF Ski Team Skåne
1:54:32.687140
+2:55.17470
80.3p
10
Björn Wennblom
XC Sthlm Ski Club
1:56:03.696240
+4:26.26570
78.9p
11
Erik Nero
Mullsjö SOK
1:57:01.702030
+5:24.32360
78.1p
12
Jakob Hjelmåker
Aktivitus Sports Club
1:58:28.710750
+6:51.41080
76.8p
13
Peter Bernroth
Burseryds IF
1:58:28.710760
+6:51.41090
76.8p
14
Robert Malmgren
Borås SK
2:00:04.720310
+8:27.50640
75.5p
15
Edvin Wilson
Tranemo IF
2:01:26.728510
+9:49.58840
74.4p
16
Peter Gustavsson Josephson
OK Stigen
2:02:03.732280
+10:27.62610
73.9p
17
Kristian Olofsson
Hestra IF
2:02:12.733140
+10:35.63470
73.8p
18
Peder Gustavsson
Ulricehamns IF
2:02:26.734550
+10:49.64880
73.6p
19
Niclas Hansson
Burseryds IF
2:03:51.743010
+12:14.73340
72.5p
20
Henrik Ulldahl
Jönköpings OK
2:03:57.743680
+12:21.74010
72.4p
21
Ludvig Holmberg
Ulricehamns IF
2:04:30.746910
+12:53.77240
72.0p
22
Andreas Kvist
IK Stern
2:06:21.758060
+14:44.88390
70.7p
23
Martin Melin
OK Kullingshof
2:06:23.758250
+14:46.88580
70.6p
24
Alexander Olander
OK Alehof
2:06:37.759600
+15:00.89930
70.5p
25
Magnus Pettersson
Burseryds IF
2:07:46.766580
+16:10.96910
69.7p
26
Marcus Ullman
OK Alehof
2:07:50.766910
+16:13.97240
69.6p
27
Ragnar Hellsvik
OK Alehof
2:08:01.768030
+16:24.98360
69.5p
28
Daniel Härström
IFK Skövde SK
2:08:03.768290
+16:27.98620
69.5p
29
Johan Lind
Apladalens Lk
2:08:22.770180
+16:46.100510
69.3p
30
Benjamin Ericsson
Äspereds IF
2:08:48.772750
+17:11.103080
69.0p
31
Tomas Gunnarsson
OK Nackhe
2:09:25.776450
+17:48.106780
68.5p
32
Samuel Elmersson
Gnosjö FK
2:09:25.776470
+17:49.106800
68.5p
33
Johan Hedenberg
IFK Helsingborg
2:09:39.777880
+18:03.108210
68.4p
34
Johan Wernefur
Skillingaryds FK
2:09:44.778360
+18:07.108690
68.3p
35
Niklas Backåberg
ASK Växjö
2:10:20.781980
+18:44.112310
67.9p
36
Johan Palmér
IK Vista
2:10:28.782770
+18:52.113100
67.8p
37
Martin Erlandsson
Tranemo IF
2:10:30.782980
+18:54.113310
67.8p
38
Johan Dire
Göteborgs Polismäns IF
2:10:31.783020
+18:54.113350
67.8p
39
Marcus Molander
IK Stern
2:10:38.783720
+19:01.114050
67.7p
40
Johan Magnusson
Hestra IF
2:10:40.783950
+19:03.114280
67.7p
41
Viktor Asking
IF Ski Team Skåne
2:10:48.784730
+19:11.115060
67.6p
42
Andreas Bengtsson
Tranemo IF
2:10:50.784940
+19:13.115270
67.6p
43
Jonathan Hansson
Burseryds IF
2:10:54.785370
+19:18.115700
67.6p
44
Ulf Högfeldt
Borås SK
2:11:48.790790
+20:12.121120
67.0p
45
Richard Persson
OK Skogshjortarna
2:12:31.795010
+20:54.125340
66.5p
46
Tobias Andervang
Axa SC
2:12:54.797350
+21:17.127680
66.3p
47
Mikael Jacobsen
Rold Skov Skiklub
2:14:00.803920
+22:23.134250
65.6p
48
Magnus Eriksson
Borgstena IF
2:14:08.804710
+22:31.135040
65.5p
49
Viktor Johansson
Halmstads Skidklubb
2:14:17.805640
+22:40.135970
65.4p
50
Jan Evertsson
IK Trasten
2:15:23.812250
+23:46.142580
64.7p
51
Jakob Svensson
Härlövs IF
2:15:56.815540
+24:19.145870
64.4p
52
Fredrik Almqvist
Skogsbygdens IF
2:16:14.817350
+24:37.147680
64.2p
53
Emil Andersson
IF Hallby SOK
2:16:17.817640
+24:40.147970
64.2p
54
Henrik Ärlig
Borås SK
2:16:48.820770
+25:12.151100
63.9p
55
Andreas Grahn
Landsbro IF SK
2:16:53.821240
+25:16.151570
63.9p
56
Andreas Andersson
IK Stern
2:17:00.821990
+25:24.152320
63.8p
57
Mattias Bengtsson
Tranemo IF
2:18:01.828050
+26:24.158380
63.2p
58
Viktor park
Gnosjö FK
2:18:01.828070
+26:25.158400
63.2p
59
Mats Persson
IK Stern
2:18:11.829010
+26:34.159340
63.1p
59
Ulf Johansson
Svenljunga IK
2:18:11.829010
+26:34.159340
63.1p
61
David Ekblad
Umara SC
2:18:26.830530
+26:49.160860
63.0p
62
Daniel Andersson
Borås SK
2:18:29.830820
+26:52.161150
62.9p
63
Johan Englund
Finnskoga IF
2:18:29.830840
+26:52.161170
62.9p
64
Emil Carlson
IK Uven
2:18:32.831150
+26:55.161480
62.9p
65
Richard Brankell
Göteborgs SK
2:18:33.831290
+26:57.161620
62.9p
66
Jörgen Eriksson
Ätrans IF
2:18:33.831290
+26:57.161620
62.9p
67
Urban Broms
FK Friskus Varberg
2:18:54.833330
+27:17.163660
62.7p
68
Joel Sandell
Boxholm-Ekeby SK
2:19:52.839150
+28:15.169480
62.2p
69
Jonas Gobén
Göteborgs SK
2:19:59.839840
+28:22.170170
62.1p
70
Hans Svensson
OK Reftele
2:20:06.840530
+28:29.170860
62.0p
71
Stefan Larsson
Magra IS
2:20:24.842300
+28:47.172630
61.9p
72
Johan Söderberg
Hestra IF
2:20:39.843860
+29:02.174190
61.7p
73
Per-Anders Fransson
Lenhovda IF
2:21:09.846850
+29:32.177180
61.5p
74
Jonas Lycke
Anderstorps OK
2:21:14.847380
+29:38.177710
61.4p
75
Andreas Hedlund
Mullsjö SOK
2:21:29.848860
+29:52.179190
61.3p
76
Andreas Ulveström
Hestra IF
2:21:30.848990
+29:54.179320
61.3p
77
Robin Sundqvist
IK Stern
2:21:40.849960
+30:03.180290
61.2p
78
Petter Gustafsson
Gnosjö FK
2:21:48.850760
+30:11.181090
61.1p
79
Peter Ståhlman
Borgstena IF
2:21:58.851740
+30:21.182070
61.0p
80
Johannes Carlsson Matti
Borås SK
2:22:48.856770
+31:12.187100
60.6p
81
Stefan Böregård
Krogsereds IK
2:23:06.858540
+31:29.188870
60.4p
82
Peter Carlsson
Magra IS
2:23:26.860500
+31:49.190830
60.3p
83
Clas Olsson
Äspereds IF
2:23:31.861050
+31:54.191380
60.2p
84
Patrik Jonsson
Eksjö SOK
2:23:39.861870
+32:03.192200
60.1p
85
Jonatan Larsson
OK Skogsvargarna
2:23:49.862880
+32:13.193210
60.0p
86
Mattias Carlsson
IK Trenne
2:24:01.864070
+32:25.194400
59.9p
87
Robert Lindqvist
Tranemo IF
2:24:36.867520
+32:59.197850
59.7p
88
Jan-Olof Markinger
Tranemo IF
2:24:59.869830
+33:22.200160
59.5p
89
Johan Hallquist
IK Ymer
2:25:32.873100
+33:55.203430
59.2p
90
Per Larsson
Borås SK
2:26:09.876890
+34:33.207220
58.9p
91
Simon Rolfsson
Ölmstads IS
2:26:21.878050
+34:44.208380
58.8p
92
Dennis Weidfors
Alstermo IF
2:26:30.878930
+34:53.209260
58.7p
93
Robert Larsson
Högaborgs Athleter
2:26:41.880030
+35:04.210360
58.6p
94
Martin Danklint
Tranemo IF
2:26:48.880790
+35:12.211120
58.5p
95
karl selander
Grönahögs IK
2:27:07.882640
+35:30.212970
58.4p
96
Magnus Stenvall
IK Hakarpspojkarna
2:27:18.883790
+35:42.214120
58.3p
97
Rikard Ingvarsson
Göteborgs Polismäns IF
2:27:27.884620
+35:50.214950
58.2p
98
Hampus Johansson
OK Alehof
2:28:06.888530
+36:29.218860
57.9p
99
Per Landin
Vaggeryds SOK
2:28:09.888800
+36:32.219130
57.9p
100
Dan Bengtsson
Axa SC
2:28:14.889380
+36:38.219710
57.8p
101
Anders Gustavsson
Borås
2:28:16.889500
+36:39.219830
57.8p
102
Martin Sivertsson
Axa SC
2:28:47.892640
+37:10.222970
57.6p
103
Emil Östlin
IK Hakarpspojkarna
2:29:16.895560
+37:39.225890
57.4p
104
Martin Andersson
Borås SK
2:29:24.896340
+37:47.226670
57.3p
105
Filip Kullenberg
IK Stern
2:30:22.902190
+38:46.232520
56.8p
106
Henrik Andersson
Borås SK
2:30:27.902680
+38:51.233010
56.8p
107
Gustav Boquist
IK Uven
2:30:37.903650
+39:00.233980
56.7p
108
Björn Fredriksson
Vaggeryds SOK
2:30:48.904790
+39:12.235120
56.6p
109
Johan Johansson Park
Gnosjö FK
2:30:51.905090
+39:15.235420
56.6p
110
Harald Hermansson
Gnosjö FK
2:30:53.905250
+39:16.235580
56.6p
111
Henrik Magnisson
Apladalens Lk
2:30:54.905360
+39:17.235690
56.6p
112
Joel Rask
OK Landehof
2:31:11.907050
+39:34.237380
56.5p
113
Johan Lihné
ASK Växjö
2:31:11.907060
+39:34.237390
56.5p
114
Daniel Bokinge
Apladalens Lk
2:31:21.908020
+39:44.238350
56.4p
115
Klas Axell
ASK Växjö
2:31:48.910730
+40:11.241060
56.2p
116
Daniel Svensson
Äspereds IF
2:31:52.911140
+40:15.241470
56.2p
117
Anders Furéh
IF Rigor
2:31:56.911560
+40:19.241890
56.1p
118
Jörgen Axelsson
Högaborgs Athleter
2:32:02.912180
+40:26.242510
56.1p
119
Mikael Corbé
Borås
2:32:04.912370
+40:28.242700
56.1p
120
Fredrik Svensson
Krogsereds IK
2:32:04.912380
+40:28.242710
56.1p
121
Mikael Petersson
Landsbro IF SK
2:32:13.913220
+40:36.243550
56.0p
122
Per Waltersson
Tranemo IF
2:32:28.914700
+40:51.245030
55.9p
123
Mathias Brorsson
Högaborgs Athleter
2:33:05.918410
+41:28.248740
55.6p
124
Daniel Olsson
Äspereds IF
2:33:20.919960
+41:43.250290
55.5p
125
William Blomkvist
Mullsjö SOK
2:33:23.920210
+41:46.250540
55.5p
126
David Wistingsgård
Lekeryd-Svarttorps SK
2:33:23.920240
+41:46.250570
55.5p
127
Fredrik Nilsson
Gnosjö FK
2:33:31.921090
+41:55.251420
55.4p
128
Marcus Kleinfeld
Axa SC
2:33:33.921270
+41:57.251600
55.4p
129
Nicklas Lindqvist
Landsbro IF SK
2:33:50.922970
+42:14.253300
55.3p
130
Håkan Egerhag
Apladalens Lk
2:34:04.924390
+42:28.254720
55.2p
131
Markus Eliasson
Borås
2:34:21.926000
+42:44.256330
55.1p
132
Tommy Kreivi Sandell
Umara SC
2:34:33.927280
+42:57.257610
55.0p
133
Andreas Jilvero
Göteborg
2:34:35.927410
+42:58.257740
55.0p
134
Mattias Ramsö
Jönköping
2:34:39.927890
+43:03.258220
54.9p
135
Tomas Hurtig
OK Skogshjortarna
2:35:16.931570
+43:40.261900
54.7p
136
Ludwig Åkestrand
Burseryds IF
2:35:41.934080
+44:05.264410
54.5p
137
Erik Eriksson
Lerums SOK
2:35:44.934380
+44:08.264710
54.5p
138
Patrik Johansson
Apladalens Lk
2:36:03.936260
+44:26.266590
54.3p
139
Tomas Caspersson
IK Trenne
2:36:09.936860
+44:32.267190
54.3p
140
Niklas Einarsson
Lenhovda IF
2:36:24.938380
+44:48.268710
54.2p
141
Dan Lundberg
Borås SK
2:36:29.938800
+44:52.269130
54.2p
142
Magnus Riisgaard
Anderstorps OK
2:36:42.940120
+45:05.270450
54.1p
143
Juha Salmela
Tranemo IF
2:37:12.943110
+45:35.273440
53.9p
144
Martin Berg
IFK Helsingborg
2:37:34.945370
+45:58.275700
53.7p
145
Anders Joelsson
OK Landehof
2:38:18.949710
+46:41.280040
53.4p
146
Björn Johansson
Lenhovda IF
2:38:28.950730
+46:51.281060
53.3p
147
Anders Borgehed
Urshults IF
2:38:37.951630
+47:00.281960
53.3p
148
Erkki Salmela
Tranemo IF
2:38:46.952580
+47:10.282910
53.2p
149
Johan Axelsson
IFK Helsingborg
2:39:02.954160
+47:25.284490
53.1p
150
Mats Öhrstig
IK Ymer
2:39:10.954970
+47:34.285300
53.0p
151
Daniel Naurin
Alingsås
2:39:12.955180
+47:36.285510
53.0p
152
Urban Thorsson
Ätrans IF
2:39:21.956030
+47:44.286360
53.0p
153
Hans Torsborn
Högaborgs Athleter
2:39:29.956870
+47:53.287200
52.9p
154
Jonas Björck
IFK Skövde SK
2:39:41.958090
+48:05.288420
52.8p
155
Thomas Lenegård
Landsbro IF SK
2:40:28.962780
+48:52.293110
52.5p
156
Micael Johansson
Burseryds IF
2:40:48.964710
+49:11.295040
52.4p
157
Kenneth Holgersson
Tidaholm SOK Sisu
2:40:59.965870
+49:23.296200
52.3p
158
Daniel Svensson
Borgstena IF
2:41:43.970250
+50:06.300580
52.0p
159
Emil Ileby
Värnamo
2:42:00.971940
+50:23.302270
51.9p
160
Mikael Samuelsson
Serneke IF
2:42:03.972200
+50:26.302530
51.9p
161
Jacob Rydin
Högaborgs Athleter
2:42:12.973160
+50:35.303490
51.8p
162
Joachim Holmberg
Högaborgs Athleter
2:42:15.973400
+50:38.303730
51.8p
163
Mattias Olofsson
Tranemo IF
2:43:03.978260
+51:26.308590
51.5p
164
Henrik Jilvero
Navåsens FK
2:43:55.983430
+52:18.313760
51.2p
165
Håkan Gedda
SK Hylte
2:44:22.986170
+52:46.316500
51.0p
166
Anders Jägard
IK Stern
2:44:43.988240
+53:06.318570
50.9p
167
Daniel Johansson
Finnskoga IF
2:44:57.989690
+53:21.320020
50.8p
168
Jonas Lundmark
Serneke IF
2:45:46.994560
+54:09.324890
50.5p
169
Joakim Alriksson
Skogsbygdens IF
2:45:57.995670
+54:21.326000
50.4p
170
Christer Olsson
Idefjordens SK
2:45:58.995700
+54:21.326030
50.4p
171
Tobias Svensson
Eksjö SOK
2:46:24.998350
+54:47.328680
50.3p
172
Jim Dahlberg
Urshults IF
2:46:34.999320
+54:57.329650
50.2p
173
Daniel Nilsson
OK Landehof
2:46:39.999840
+55:02.330170
50.2p
174
Niklas Petersson Fröling
Simlångsdalens IF
2:47:04.1002310
+55:27.332640
50.0p
175
Jonas Fransson
Örjansklubben/Ramkvilla IF
2:47:04.1002370
+55:28.332700
50.0p
176
Torbjörn Bäck
Borgstena IF
2:47:55.1007490
+56:19.337820
49.7p
177
Tomas Hallgren
Lysekils Skid o Löpareklubb
2:48:03.1008210
+56:26.338540
49.7p
178
Nils Rydberg
Eksjö SOK
2:48:35.1011470
+56:59.341800
49.5p
179
Håkan Hjerpe;Thorsell
Kungälvs Roddklubb
2:48:53.1013270
+57:17.343600
49.4p
180
Niklas Solsjö
IFK Skövde SK
2:49:16.1015540
+57:39.345870
49.3p
181
Henrik Ekstrand
Anderstorps OK
2:49:19.1015860
+57:42.346190
49.2p
182
Thomas Hansson
Gnosjö FK
2:49:54.1019390
+58:18.349720
49.0p
183
Anders Besterman
IK Trenne
2:51:08.1026710
+59:31.357040
48.6p
184
Andreas Berg
Apladalens Lk
2:51:27.1028660
+59:50.358990
48.5p
185
Fredrik Mårebäck
Varberg
2:51:40.1029990
+1:00:04.360320
48.4p
186
Johan Norrlin
ASK Växjö
2:53:09.1038860
+1:01:32.369190
47.9p
187
Stefan Kastenman
Göteborg
2:53:16.1039520
+1:01:39.369850
47.9p
188
Robin Hansson
Burseryds IF
2:53:51.1043080
+1:02:15.373410
47.7p
189
Max Larsson
Tranemo IF
2:54:22.1046100
+1:02:45.376430
47.6p
190
David Gustafsson
Vissefjärda GOIF
2:54:22.1046140
+1:02:45.376470
47.6p
191
Mats Johansson
Hvetlanda SK
2:54:36.1047570
+1:03:00.377900
47.5p
192
Sebastian Eklund
Hestra IF
2:56:24.1058350
+1:04:47.388680
46.9p
193
Ted Brink
Brittatorps Tk
2:56:51.1061030
+1:05:14.391360
46.8p
194
Folke Lindroos
Lenhovda IF
2:56:52.1061120
+1:05:15.391450
46.8p
195
Anders Lind
Tranemo IF
2:57:43.1066280
+1:06:07.396610
46.5p
196
Gabriel Eriksson
Ätrans IF
2:58:02.1068140
+1:06:25.398470
46.4p
197
Henrik Dellborg
IK Stern
2:58:07.1068620
+1:06:30.398950
46.4p
198
Dag Östlin
IF Hallby SOK
2:58:16.1069560
+1:06:39.399890
46.3p
199
Tommy Andersson
Tormestorps IF
3:01:22.1088160
+1:09:45.418490
45.4p
200
Jacob Schade Engbjerg
Århus Skiklub
3:01:29.1088870
+1:09:53.419200
45.3p
Logga in för att slippa de här annonserna
201
Klas Adolfsson
Borås SK
3:01:31.1089070
+1:09:55.419400
45.3p
202
Johan Götvall
Volvo IF
3:02:37.1095660
+1:11:00.425990
45.0p
203
Martin Dahl
Borås
3:03:23.1100230
+1:11:46.430560
44.8p
204
Tomas Runesson
IK Trasten
3:03:26.1100530
+1:11:49.430860
44.8p
205
Per-åke Andersson
OK Vivill
3:04:15.1105470
+1:12:39.435800
44.5p
206
Henrik Lindahl
Idefjordens SK
3:04:38.1107750
+1:13:01.438080
44.4p
207
Matz Johansson
No Club
3:04:46.1108590
+1:13:10.438920
44.4p
208
Inge Arvidsson
IK Trasten
3:04:48.1108700
+1:13:11.439030
44.4p
209
Arvid Conradsson
Ölmstads IS
3:05:07.1110650
+1:13:30.440980
44.3p
210
Fredrik Wenåker
OK Nackhe
3:08:28.1130770
+1:16:52.461100
43.4p
211
Filip Klintgärde
Lekeryd-Svarttorps SK
3:08:49.1132850
+1:17:12.463180
43.3p
212
Lars Johansson
Brittatorps Tk
3:09:13.1135290
+1:17:37.465620
43.2p
213
Johan Lindkvist
Skene Sim o IS
3:09:24.1136390
+1:17:48.466720
43.1p
214
Odd Löfvendahl
IK Stern
3:11:10.1146960
+1:19:33.477290
42.7p
215
Johan Meldo
Dalsjöfors GOIF
3:12:44.1156300
+1:21:07.486630
42.3p
216
Torbjörn Friberg
SWE
3:14:19.1165890
+1:22:43.496220
41.9p
217
Michael Wallin
IK Stern
3:14:27.1166650
+1:22:50.496980
41.8p
218
Staffan Knutsson
Jönköpings OK
3:14:37.1167670
+1:23:01.498000
41.8p
219
Kent Johnsson
Alvesta SOK
3:15:09.1170840
+1:23:32.501170
41.7p
220
Johan Unosson
No Club
3:16:19.1177810
+1:24:42.508140
41.4p
221
Morten Larsen
København SK
3:16:27.1178680
+1:24:51.509010
41.3p
222
Stefan Karlsson
Burseryds IF
3:17:08.1182740
+1:25:31.513070
41.2p
223
Per-åke Johnsson
Stockholm
3:19:26.1196500
+1:27:49.526830
40.6p
224
Peter Wernklev
Borgstena IF
3:37:25.1304400
+1:45:48.634730
36.8p
225
Christian Skov Smidt
Rold Skov Skiklub
4:07:05.1482480
+2:15:29.812810
31.8p
-
Henrik Alm
Gnosjö FK
23:59:58.8639700
-
Gustav Johansson
Ulricehamns IF
23:59:58.8639700
-
Joakim Bydinger
Ksk
23:59:58.8639700
-
Filip Johansson
Hestra IF
23:59:58.8639700
-
Joacim Larsson
Lekeryd-Svarttorps SK
23:59:58.8639700
-
Björn Pehrsson
OK Alehof
23:59:58.8639700
-
Rickard Stark
Lekeryd-Svarttorps SK
23:59:58.8639700
-
Alexander Svensson
Äspereds IF
23:59:58.8639700
-
Svenne Börjesson
OK Skogsfalken
23:59:58.8639700
-
Stefan Johansson
ASK Växjö
23:59:58.8639700
-
BO Willyson
Jönköpings OK
23:59:58.8639700
-
Andreas Nilsson
Nybro Ski
23:59:58.8639700
-
Mikael Andreasson
Borås SK
23:59:58.8639700
-
Dan Johnsson
Apladalens Lk
23:59:58.8639700
-
Torvald Gunnarsson
Sävsjö
23:59:58.8639700
-
Jesper Larsson
ASK Växjö
23:59:58.8639700
-
Wictor Magnusson Broder
Nybro Ski
23:59:59.8639800
-
Mattias Bryntesson
Trollhättans SOK
23:59:59.8639800
-
Martin Gotting
Ulricehamns IF
23:59:59.8639800
-
Stefan Palm
Ulricehamns IF
23:59:59.8639800
-
Olle Axelsson
Borås SK
23:59:59.8639800
-
Kristian Furuskog
Berga SOK
23:59:59.8639800
-
Peter Johansson
OK Skogshjortarna
23:59:59.8639800
-
Ambjörn Lannergård
Lidköpings VSK
23:59:59.8639800
-
Patrik Petersson
Apladalens Lk
23:59:59.8639800
-
Mattias Qvarnström
Lekeryd-Svarttorps SK
23:59:59.8639800
-
Christian Ragnar
Berga SOK
23:59:59.8639800
-
Mattias Andersson
Borås SK
23:59:59.8639800
-
Magnus Edgren
Lekeryd-Svarttorps SK
23:59:59.8639800
-
Robert Gotting
Grönahögs IK
23:59:59.8639800
-
Eskil Mattsson
IK Stern
23:59:59.8639800
-
Tomas Amneskog
Aktivitus Sports Club
23:59:59.8639800
-
Bobby Granath
IFK Österbymo
23:59:59.8639800
-
Roger Hansson
Ätrans IF
23:59:59.8639800
-
Magnus Hofwing
Jönköping
23:59:59.8639800
-
Niclas Håkansson
Umara SC
23:59:59.8639800
-
Björn Johansson
Målerås IF
23:59:59.8639800
-
Henrik Karlsson
Kungsäters IF
23:59:59.8639800
-
Tomas Pettersson
Anderstorps OK
23:59:59.8639800
-
Göran Sjöbäck
ASK Växjö
23:59:59.8639800
-
Robin Rybo
Göteborgs Polismäns IF
23:59:59.8639800
-
Jimmy Söhrman
IF Rigor
23:59:59.8639800
-
Mats Thelin
Burseryds IF
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)