Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
GM Teamsprint
2017-01-15
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
Längdskidor, Stafett
1
Sya SK
22:12.133140
Ulrika Axelsson
Sya SK
3:32.21190
Kristina Axelsson
Sya SK
7:09.42830
Ulrika Axelsson
Sya SK
10:51.65000
Kristina Axelsson
Sya SK
14:34.87380
Ulrika Axelsson
Sya SK
18:19.109850
Kristina Axelsson
Sya SK
22:12.133140
2
Falköpings AIK SK
22:33.135200
+20.1960
Frida Bjerke
Falköpings AIK SK
3:39.21800
Johanna Hagström
Falköpings AIK SK
7:07.42660
Frida Bjerke
Falköpings AIK SK
11:06.66550
Johanna Hagström
Falköpings AIK SK
14:41.88000
Frida Bjerke
Falköpings AIK SK
18:45.112430
Johanna Hagström
Falköpings AIK SK
22:33.135200
3
Ulricehamns IF
23:30.140940
+1:18.7700
Anna Maria Danielsdottir
Ulricehamns IF
3:51.23000
Agnes Berglund
Ulricehamns IF
7:34.45310
Anna Maria Danielsdottir
Ulricehamns IF
11:40.69930
Agnes Berglund
Ulricehamns IF
15:29.92800
Anna Maria Danielsdottir
Ulricehamns IF
19:35.117480
Agnes Berglund
Ulricehamns IF
23:30.140940
4
Ulricehams IF
23:34.141310
+1:21.8070
Hanna Dahlberg
Ulricehamns IF
3:37.21600
Catharina Ramhult
Ulricehamns IF
7:25.44440
Hanna Dahlberg
Ulricehamns IF
11:22.68120
Catharina Ramhult
Ulricehamns IF
15:23.92240
Hanna Dahlberg
Ulricehamns IF
19:21.116020
Catharina Ramhult
Ulricehamns IF
23:34.141310
5
Tranemo IF Skidklubb
24:05.144490
+1:53.11250
Amanda Johansson
Tranemo IF
3:52.23120
Johanna Johansson
Tranemo IF
7:40.45980
Amanda Johansson
Tranemo IF
11:52.71140
Johanna Johansson
Tranemo IF
15:51.95040
Amanda Johansson
Tranemo IF
20:00.119940
Johanna Johansson
Tranemo IF
24:05.144490
6
Borås SK
24:11.145080
+1:59.11840
Klara Ask
Borås SK
3:42.22150
Ellen Svensson
Borås SK
7:47.46600
Klara Ask
Borås SK
11:47.70620
Ellen Svensson
Borås SK
15:53.95240
Klara Ask
Borås SK
19:59.119890
Ellen Svensson
Borås SK
24:11.145080
7
Motala AIF Skidklubb
25:31.153070
+3:19.19830
Ulrika Wånggren
Motala Aif SK
3:51.23070
Ida Wångren
Motala Aif SK
8:16.49580
Ulrika Wånggren
Motala Aif SK
12:23.74290
Ida Wångren
Motala Aif SK
16:49.100840
Ulrika Wånggren
Motala Aif SK
20:56.125520
Ida Wångren
Motala Aif SK
25:31.153070
8
Göteborgs SK
25:47.154650
+3:35.21410
Hilma Markinhuhta
Göteborgs SK
4:03.24260
Lena Hilmersson
Göteborgs SK
8:17.49630
Hilma Markinhuhta
Göteborgs SK
12:33.75220
Lena Hilmersson
Göteborgs SK
16:52.101120
Hilma Markinhuhta
Göteborgs SK
21:14.127380
Lena Hilmersson
Göteborgs SK
25:47.154650
-
IF Hallby SOK
0
Emma Ling
IF Hallby SOK
4:30.26950
Alma Haag
IF Hallby SOK
9:05.54490
Emma Ling
IF Hallby SOK
13:36.81550
Alma Haag
IF Hallby SOK
18:01.108060
Emma Ling
IF Hallby SOK
22:33.135220