Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Kristinaloppet
2010-02-13
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21 Motion
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Catharina Levin
IFK Hedemora SK
2:05:42.754100
57.0p
2
Emma Högberg
Västerås Löparklubb
2:06:40.759900
+58.5700
56.5p
3
Lena Larsson
Sala OK
2:07:41.766000
+1:59.11800
56.1p
4
Anna Wiik
City Wolfs SC
2:09:21.776000
+3:39.21800
55.4p
5
Lena Bäckman
Norbergs Ck
2:09:38.777700
+3:56.23500
55.2p
6
Lena Tengstrand
IFK Lidingö SOK
2:12:25.794400
+6:43.40200
54.1p
7
Karin Nyman
OK Tyr
2:14:51.809000
+9:09.54800
53.1p
8
Berit Lind
IFK Lidingö SOK
2:17:46.826500
+12:04.72300
52.0p
9
Kristina Matsson
Granbergsdals IF
2:19:22.836100
+13:40.81900
51.4p
10
Marie Andersson
Täby OK
2:19:52.839100
+14:10.84900
51.2p
11
Cia Hammarbäck
Fagersta Södra IK
2:21:54.851300
+16:12.97100
50.5p
12
Petra Hansson
Jäderfors SK
2:22:01.852000
+16:19.97800
50.4p
13
Sanna Andersson
Pite Tull
2:22:54.857300
+17:12.103100
50.1p
14
Petra Widén
Norbergs SK
2:24:56.869500
+19:14.115300
49.4p
15
Johanna Zetterberg
Spånga
2:24:59.869800
+19:17.115600
49.4p
16
Therés Möller
Bksol
2:25:15.871400
+19:33.117200
49.3p
17
Lotta Carlander
IF Saab
2:26:04.876300
+20:22.122100
49.0p
18
Monica Robertsson
Life By Leila
2:27:05.882400
+21:23.128200
48.7p
19
Agneta Flygare
Enhörna IF
2:27:13.883200
+21:31.129000
48.6p
20
Sara Hillbom Joelsson
Finspångs SOK
2:28:17.889600
+22:35.135400
48.3p
21
Emma Hammar
Linköpings SK
2:28:40.891900
+22:58.137700
48.2p
22
Margareta Östensson
Sälens IF
2:28:53.893200
+23:11.139000
48.1p
23
Margareta Rainer
Gävle SK
2:29:04.894300
+23:22.140100
48.0p
24
Elin Petrusson
Gävle SK
2:29:28.896700
+23:46.142500
47.9p
25
Monica Ericsson
Svanaby SK
2:29:53.899200
+24:11.145000
47.8p
26
Lena Johansson
Karlskoga SLK
2:29:55.899400
+24:13.145200
47.8p
27
Maria Bengtsson
Tandvårdsgruppen
2:30:06.900500
+24:24.146300
47.7p
28
Leonora Jonsson
Kolbäck
2:30:46.904500
+25:04.150300
47.5p
29
Christina Wolffram
Seb IF
2:30:53.905200
+25:11.151000
47.5p
30
Ulrika Wernståhl
Trollhättans SOK
2:32:32.915100
+26:50.160900
46.9p
31
Inger Järviken
Trättsbo IF
2:32:55.917400
+27:13.163200
46.8p
32
Ann Sofie Karlsson
Life By Leila
2:33:47.922600
+28:05.168400
46.6p
33
Victoria Åkerlund
Norbergs SK
2:34:03.924200
+28:21.170000
46.5p
34
Kristina Svedberg
Kungsängens IF
2:34:15.925400
+28:33.171200
46.4p
35
Lena Johansson
Smedjebacken
2:34:32.927100
+28:50.172900
46.3p
36
Helena Mägi
Norrtälje
2:34:43.928200
+29:01.174000
46.3p
37
Anna Palmborg
Leksands SK
2:35:28.932700
+29:46.178500
46.1p
38
Patricia Razpotnik
Surahammars SOK
2:36:14.937300
+30:32.183100
45.8p
39
Zeina Moubarak
Stockholms SIF
2:36:17.937600
+30:35.183400
45.8p
40
Vibeke Gyllenram
Gt Lime
2:37:01.942000
+31:19.187800
45.6p
41
Helene Lomaeus
Solna OK
2:37:04.942300
+31:22.188100
45.6p
42
Hanna Kallerhult
Avesta OK
2:37:51.947000
+32:09.192800
45.4p
43
Kerstin Sjökvist
Åkersberga SK
2:37:54.947300
+32:12.193100
45.4p
44
Malin Sjökvist
Uppsala Studenters IF
2:38:02.948100
+32:20.193900
45.3p
45
Kristina Elf
Tandvårdsgruppen
2:38:16.949500
+32:34.195300
45.2p
46
Ingela Westin
Uppsala Studenters IF
2:38:49.952800
+33:07.198600
45.1p
47
Kristina Johansson
IFK Grängesberg SK
2:40:06.960500
+34:24.206300
44.7p
48
Annie Åkerlund
Elsa Anderssons Konditori
2:40:14.961300
+34:32.207100
44.7p
49
Erika Norberg
Grillby
2:40:17.961600
+34:35.207400
44.7p
50
Viwie Dunhall
Uppsala Studenters IF
2:40:48.964700
+35:06.210500
44.5p
51
Hanna Fredricson
Malmö FK
2:41:29.968800
+35:47.214600
44.3p
52
Hanna Lodén
Uppsala Studenters IF
2:42:42.976100
+37:00.221900
44.0p
53
Marlene Wallberg
Uppsala Studenters IF
2:42:45.976400
+37:03.222200
44.0p
54
Sandra Thorsell
Västerfärnebo AIK
2:42:54.977300
+37:12.223100
44.0p
55
Sara Bergek
Bromma Vällingby SOK
2:43:09.978800
+37:27.224600
43.9p
56
Christina Hindrika Strid
Bromma Vällingby SOK
2:43:50.982900
+38:08.228700
43.7p
57
Cecilia Ingelgård
Danderyds SK
2:44:24.986300
+38:42.232100
43.6p
58
Camilla Lögdberg
Linköpings SK
2:44:31.987000
+38:49.232800
43.5p
59
Susanne Waern Selvin
Linköpings SK
2:44:34.987300
+38:52.233100
43.5p
60
Eva Saarinen
Uppsala Studenters IF
2:44:41.988000
+38:59.233800
43.5p
61
Ellinor Engström
Life By Leila
2:44:46.988500
+39:04.234300
43.5p
62
Johanna Hillgren
Arlanda-Märsta SK
2:45:01.990000
+39:19.235800
43.4p
63
Britt Marie Peterson
Skärblacka
2:45:05.990400
+39:23.236200
43.4p
64
Camilla Mikkelsen
Sigtuna OK
2:45:32.993100
+39:50.238900
43.3p
65
Ann Åkervall
Bråvalla IK
2:46:14.997300
+40:32.243100
43.1p
66
Marie Bergman
Stockholms SIF
2:46:24.998300
+40:42.244100
43.0p
67
Anita Abrahamsson
City Wolfs SC
2:46:40.999900
+40:58.245700
43.0p
68
Eva Söderberg
City Wolfs SC
2:46:47.1000600
+41:05.246400
42.9p
69
Ulrika Eklund
Bromma Vällingby SOK
2:46:52.1001100
+41:10.246900
42.9p
70
Cecilia Lundevall
Stockholms SIF
2:46:55.1001400
+41:13.247200
42.9p
71
Gunilla Råstock
Ställbergs IK
2:46:58.1001700
+41:16.247500
42.9p
72
Carolina Luhr Nilsson
Sollentuna Sbk
2:47:03.1002200
+41:21.248000
42.9p
73
Marie Eriksson
Lillkyrka
2:47:05.1002400
+41:23.248200
42.9p
74
Margit Lindberg
Stockholms SIF
2:47:09.1002800
+41:27.248600
42.8p
75
Annalena Carlsson
Landsbro IF SK
2:47:47.1006600
+42:05.252400
42.7p
76
Lena Eriksson Holmlund
Swedbank IF
2:48:18.1009700
+42:36.255500
42.6p
77
Bim Boijsen
Geparderna
2:48:29.1010800
+42:47.256600
42.5p
78
Annika Larsson
Danderyds SK
2:48:43.1012200
+43:01.258000
42.4p
79
Karina Liljeroos
Vandrarringen Västerås
2:48:47.1012600
+43:05.258400
42.4p
80
Eva Karlsson
Västerås SOK
2:48:49.1012800
+43:07.258600
42.4p
81
Karin Ekström
Hestra IF
2:49:01.1014000
+43:19.259800
42.4p
82
Ulrika Sköld
Telia IF, Farsta
2:49:06.1014500
+43:24.260300
42.3p
83
Carina Gustafsson
City Wolfs SC
2:49:10.1014900
+43:28.260700
42.3p
84
Katarina Bergkvist
Nyköping
2:49:27.1016600
+43:45.262400
42.3p
85
Sofia Krafft
Uppsala Studenters IF
2:49:43.1018200
+44:01.264000
42.2p
86
Anna Karin Bergman
Söderbärke GOIF
2:49:54.1019300
+44:12.265100
42.1p
87
Magdalena Englund
Tierps IF
2:50:08.1020700
+44:26.266500
42.1p
88
Päivi Kiiskinen
Tierps IF
2:50:08.1020700
+44:26.266500
42.1p
89
Laila Nohrstedt
Smedjebacken
2:50:37.1023600
+44:55.269400
42.0p
90
Susanne Winqvist
Älvsjö AIK SOK
2:51:00.1025900
+45:18.271700
41.9p
91
Sofia Josephson
Vesslarps IK
2:51:06.1026500
+45:24.272300
41.9p
92
Ulrika Björk
Sundborns GOIF
2:51:20.1027900
+45:38.273700
41.8p
93
Camilla Jansson
Skinnskatteberg
2:51:32.1029100
+45:50.274900
41.7p
94
Anna Maja Holst
Högby Alpina
2:51:35.1029400
+45:53.275200
41.7p
95
Satu Hägglund
Smedjebacken
2:51:38.1029700
+45:56.275500
41.7p
96
Marie Mannberg
Östhammars SK
2:51:57.1031600
+46:15.277400
41.6p
97
Nina Eriksson
Brandkåren Attunda
2:52:15.1033400
+46:33.279200
41.6p
98
Helene Larsson
Karlskoga SLK
2:52:23.1034200
+46:41.280000
41.5p
99
Marie Nyström
Gagnefs IF
2:52:35.1035400
+46:53.281200
41.5p
100
Lena Haggren Råsberg
Bromma Vällingby SOK
2:52:46.1036500
+47:04.282300
41.5p
101
Maria Lodén
Uppsala Studenters IF
2:52:55.1037400
+47:13.283200
41.4p
102
Pernilla Sandqvist
Uppsala Studenters IF
2:53:32.1041100
+47:50.286900
41.3p
103
Therese Olsson
Norrköpings SK
2:53:32.1041100
+47:50.286900
41.3p
104
Annika Johansson
Sjöbo
2:53:38.1041700
+47:56.287500
41.2p
105
Jennie Höglund
Haninge SOK
2:53:51.1043000
+48:09.288800
41.2p
106
Lisa Almqvist
Fagersta Södra IK
2:55:22.1052100
+49:40.297900
40.8p
107
Christina Södergren
Uppsala Studenters IF
2:55:39.1053800
+49:57.299600
40.8p
108
Eeva Martikainen
Trångsund
2:55:43.1054200
+50:01.300000
40.8p
109
Sofia Hillgren
Arlanda-Märsta SK
2:55:47.1054600
+50:05.300400
40.7p
110
Carin Barrsäter
Krylbo OK
2:55:54.1055300
+50:12.301100
40.7p
111
Anna Kjellberg
City Wolfs SC
2:55:57.1055600
+50:15.301400
40.7p
112
Sofia Haglund
Fagersta Södra IK
2:56:03.1056200
+50:21.302000
40.7p
113
Ann Hansson
Söders SOL Tyresö
2:56:06.1056500
+50:24.302300
40.7p
114
Christina Lahti
Årsta
2:56:08.1056700
+50:26.302500
40.7p
115
Ulrika Svensson
Sollentuna Sbk
2:56:11.1057000
+50:29.302800
40.6p
116
Ingeborg Jonsson
Stockholms SIF
2:56:41.1060000
+50:59.305800
40.5p
117
Anna Borell
Skinnskatteberg
2:57:14.1063300
+51:32.309100
40.4p
118
Ulla Westberg
Nacka Värmdö SK
2:57:23.1064200
+51:41.310000
40.4p
119
Martina Jarlsdotter
Vesslarps IK
2:57:29.1064800
+51:47.310600
40.3p
120
Annette Adolfsson
Grödinge
2:58:23.1070200
+52:41.316000
40.1p
121
Susanne Hansson
Broby GOIF
2:58:51.1073000
+53:09.318800
40.0p
122
Elisabet Elmertoft
Norbergs OK
2:58:57.1073600
+53:15.319400
40.0p
123
Susanne Ardbo
Bromma Vällingby SOK
2:59:00.1073900
+53:18.319700
40.0p
124
Helena Rosenberg
Stockholms SIF
2:59:19.1075800
+53:37.321600
39.9p
125
Leila Söderholm
Life By Leila
2:59:27.1076600
+53:45.322400
39.9p
126
Katrin Ekvall
Stockholms SIF
3:01:19.1087800
+55:37.333600
39.5p
127
Maria Eriksson
Hörby
3:01:53.1091200
+56:11.337000
39.4p
128
Gunilla Broberg Engstrand
Täby OK
3:02:04.1092300
+56:22.338100
39.3p
129
Helena Forsell
Life By Leila
3:02:10.1092900
+56:28.338700
39.3p
130
Annelie Mattsson
Västerfärnebo AIK
3:02:13.1093200
+56:31.339000
39.3p
131
Anita Rova
Norbergs SK
3:02:19.1093800
+56:37.339600
39.3p
132
Reneé Egardsson
Grillby
3:02:41.1096000
+56:59.341800
39.2p
133
Anna Norberg
I2 IF
3:03:17.1099600
+57:35.345400
39.1p
134
Anna Toresson
Falun Borlänge SK
3:03:21.1100000
+57:39.345800
39.1p
135
Marianne Paby
Ängelsberg
3:03:29.1100800
+57:47.346600
39.0p
136
Berit Werner Erichsen
Vandrarringen Västerås
3:03:47.1102600
+58:05.348400
39.0p
137
Anita Stridh
Baggetorps IF
3:04:21.1106000
+58:39.351800
38.8p
138
Ann Katrin Andersson
Skinnskatteberg
3:04:35.1107400
+58:53.353200
38.8p
139
Helena Håkansson
Täby OK
3:04:40.1107900
+58:58.353700
38.8p
140
Birgitta Sandqvist
Fagersta Södra IK
3:04:49.1108800
+59:07.354600
38.7p
141
Anna Stridh
OK Kolmården
3:04:55.1109400
+59:13.355200
38.7p
142
Marita Lyckstedt
City Wolfs SC
3:05:00.1109900
+59:18.355700
38.7p
143
Ingela Oghammar
Avesta OK
3:05:05.1110400
+59:23.356200
38.7p
144
Carina Wiklund
Linköpings SK
3:05:58.1115700
+1:00:16.361500
38.5p
145
Malou Andersson
Vallentuna
3:06:01.1116000
+1:00:19.361800
38.5p
146
Isabell Andersson
Åkersberga SK
3:06:36.1119500
+1:00:54.365300
38.4p
147
Margareta Petrusson
Gävle SK
3:06:38.1119700
+1:00:56.365500
38.4p
148
Åsa Rönnemark
Fazer IF
3:06:49.1120800
+1:01:07.366600
38.3p
149
Ingrid Andersson
Linköpings OK
3:07:02.1122100
+1:01:20.367900
38.3p
150
Frida Matsson
IFK Hedemora SK
3:07:06.1122500
+1:01:24.368300
38.3p
151
Lisa Nyberg
FK Åsen
3:07:17.1123600
+1:01:35.369400
38.2p
152
Alexandra Ohlsson
Krylbo OK
3:07:39.1125800
+1:01:57.371600
38.2p
153
Inger Egebrink
Grillby
3:07:42.1126100
+1:02:00.371900
38.2p
154
Marina Kuszli
Kolsva IF
3:08:07.1128600
+1:02:25.374400
38.1p
155
Ulrika Axelsson
Sjöbo
3:08:15.1129400
+1:02:33.375200
38.0p
156
Kristina Jönsson
Sjöbo
3:08:20.1129900
+1:02:38.375700
38.0p
157
Gertzie Nilsson
Säters IF SK
3:08:27.1130600
+1:02:45.376400
38.0p
158
Lena Ericsson
Norrköpings SK
3:08:33.1131200
+1:02:51.377000
38.0p
159
Karin Mörth Nohrén
Djurås
3:08:53.1133200
+1:03:11.379000
37.9p
160
Petra Allestad
Gävle SK
3:08:59.1133800
+1:03:17.379600
37.9p
161
Nina Saarinen
Uppsala Studenters IF
3:09:26.1136500
+1:03:44.382300
37.8p
162
Christina Thorn Arvidsson
Huddinge SK LF
3:09:38.1137700
+1:03:56.383500
37.8p
163
Josefin Boijsen
Geparderna
3:10:30.1142900
+1:04:48.388700
37.6p
164
Py Wernstedt
Geparderna
3:10:35.1143400
+1:04:53.389200
37.6p
165
Jenny Lännerström
Stockholms SIF
3:10:38.1143700
+1:04:56.389500
37.6p
166
Sofie Berglund
Gävle SK
3:10:42.1144100
+1:05:00.389900
37.6p
167
Pia Torndahl
Järfälla SK
3:10:56.1145500
+1:05:14.391300
37.5p
168
Leena Askebjer
Åkersberga SK
3:11:06.1146500
+1:05:24.392300
37.5p
169
Helen Ekström Emnerud
Uppsala Studenters IF
3:11:55.1151400
+1:06:13.397200
37.3p
170
Anna Norén
Uppsala Studenters IF
3:12:33.1155200
+1:06:51.401000
37.2p
171
Eva Nilsson
Norbergs SK
3:12:34.1155300
+1:06:52.401100
37.2p
172
Klara Gustavsson
SOL Tranås
3:12:50.1156900
+1:07:08.402700
37.1p
173
Ann Johnsson
Skärblacka
3:13:00.1157900
+1:07:18.403700
37.1p
174
Elisabeth Celsing
IFK Lidingö SOK
3:13:02.1158100
+1:07:20.403900
37.1p
175
Eva Johansson
Fagersta Södra IK
3:13:10.1158900
+1:07:28.404700
37.1p
176
Elisabeth Nilsson
Ransta
3:13:20.1159900
+1:07:38.405700
37.0p
177
Ida Granlund
Järnvägsmännens IF
3:13:24.1160300
+1:07:42.406100
37.0p
178
Karin Grom
Stockholms SIF
3:13:31.1161000
+1:07:49.406800
37.0p
179
Linda Nordén
OK Kolmården
3:13:34.1161300
+1:07:52.407100
37.0p
180
Åsa Östlund
Uppsala Studenters IF
3:13:46.1162500
+1:08:04.408300
37.0p
181
Linda Östbro
Järnvägsmännens IF
3:13:58.1163700
+1:08:16.409500
36.9p
182
Marie Moström
Ekerö
3:14:28.1166700
+1:08:46.412500
36.8p
183
Helene Granlund
Järnvägsmännens IF
3:14:40.1167900
+1:08:58.413700
36.8p
184
Maj Lis Lind
Vingåkers OK
3:14:46.1168500
+1:09:04.414300
36.8p
185
Karin Freyland
SOK Aneby
3:14:57.1169600
+1:09:15.415400
36.7p
186
Ann Marie Weidenberg
Täby OK
3:15:32.1173100
+1:09:50.418900
36.6p
187
Malin Brede
Stockholms SIF
3:15:38.1173700
+1:09:56.419500
36.6p
188
Mona Sandberg
Sollentuna Sbk
3:15:48.1174700
+1:10:06.420500
36.6p
189
Emma Tärneborg
Solna OK
3:16:15.1177400
+1:10:33.423200
36.5p
190
Jenny Lahti
Kolsva IF
3:16:34.1179300
+1:10:52.425100
36.4p
191
Karin Lindborg
Ekerö
3:16:42.1180100
+1:11:00.425900
36.4p
192
Elisabet Redlund
Norbergs SK
3:16:57.1181600
+1:11:15.427400
36.4p
193
Åsa Ekroth
Järnvägsmännens IF
3:17:01.1182000
+1:11:19.427800
36.3p
194
Anna Boo Gustavsson
Vretstorps IF
3:17:07.1182600
+1:11:25.428400
36.3p
195
Louise Hertzberg
Stockholms SIF
3:17:40.1185900
+1:11:58.431700
36.2p
196
Susanne Lindahl
Uppsala Studenters IF
3:17:50.1186900
+1:12:08.432700
36.2p
197
Lotta Erngren
Uppsala Studenters IF
3:18:01.1188000
+1:12:19.433800
36.2p
198
Karin Persson
City Wolfs SC
3:18:11.1189000
+1:12:29.434800
36.1p
199
Annika Frej
Sollentuna Sbk
3:18:22.1190100
+1:12:40.435900
36.1p
200
Lotta Karlström
IFK Lidingö SOK
3:18:47.1192600
+1:13:05.438400
36.0p
Logga in för att slippa de här annonserna
201
Anneli Lyckeborn
Karlskoga SLK
3:18:59.1193800
+1:13:17.439600
36.0p
202
Inger Ekelöf
Spånga
3:19:27.1196600
+1:13:45.442400
35.9p
203
Elisabeth Sundberg
Nacka Värmdö SK
3:20:03.1200200
+1:14:21.446000
35.8p
204
Sofie Westman
Ekerö
3:20:12.1201100
+1:14:30.446900
35.8p
205
Nina Lundquist
Vellinge
3:20:42.1204100
+1:15:00.449900
35.7p
206
Mimmi Czarnecki
Norbergs SK
3:21:05.1206400
+1:15:23.452200
35.6p
207
Susanne Larsson
Linköpings SK
3:22:05.1212400
+1:16:23.458200
35.4p
208
Mie Kjellser
Täby OK
3:22:19.1213800
+1:16:37.459600
35.4p
209
Charlotta Gromulski
Nyköping
3:23:34.1221300
+1:17:52.467100
35.2p
210
Cecilia Lidbeck
IFK Lidingö SOK
3:25:49.1234800
+1:20:07.480600
34.8p
211
Lotta Aksnes
Alnö SK
3:26:22.1238100
+1:20:40.483900
34.7p
212
Marie Aksnes
Alnö SK
3:26:22.1238100
+1:20:40.483900
34.7p
213
Maria Malm
Norbergs SK
3:26:28.1238700
+1:20:46.484500
34.7p
214
Lidija Kolouh
Nacka Värmdö SK
3:28:28.1250700
+1:22:46.496500
34.4p
215
Luciana Medici
Stockholms SIF
3:28:43.1252200
+1:23:01.498000
34.3p
216
Anna Claeson
Saltsjö Boo
3:30:09.1260800
+1:24:27.506600
34.1p
217
Marie Åkerlund
Hofors Aif
3:30:15.1261400
+1:24:33.507200
34.1p
218
Madeleine Åkerlind
Fagersta Södra IK
3:30:19.1261800
+1:24:37.507600
34.0p
219
Katharina Yxvall
Järnvägsmännens IF
3:30:26.1262500
+1:24:44.508300
34.0p
220
Irene Hansson Möller
Staffanstorp
3:30:28.1262700
+1:24:46.508500
34.0p
221
Susanne Andersson
IFK Mockfjärd
3:30:32.1263100
+1:24:50.508900
34.0p
222
Anneli Åström
IFK Mockfjärd
3:30:37.1263600
+1:24:55.509400
34.0p
223
Camilla Södergren
Göteborgs SK
3:30:44.1264300
+1:25:02.510100
34.0p
224
Ann Catrin Nyberg
Skärblacka
3:30:59.1265800
+1:25:17.511600
33.9p
225
Eva Restorp
Uppsala Studenters IF
3:31:03.1266200
+1:25:21.512000
33.9p
226
Ann-Charlotte Åhlander
Täby OK
3:31:14.1267300
+1:25:32.513100
33.9p
227
Eva Kihlman
Väsby SK
3:31:20.1267900
+1:25:38.513700
33.9p
228
Anna Ericson
Årsta
3:31:31.1269000
+1:25:49.514800
33.9p
229
Helena Lundborg
Hjobygdens OK
3:31:34.1269300
+1:25:52.515100
33.8p
230
Tina Back
Life By Leila
3:31:41.1270000
+1:25:59.515800
33.8p
231
Helene Gustafsson
Enskede Gård
3:31:55.1271400
+1:26:13.517200
33.8p
232
Karin von Pongrácz
Bromma Vällingby SOK
3:32:02.1272100
+1:26:20.517900
33.8p
233
Britt Ring
Norrköpings SK
3:32:52.1277100
+1:27:10.522900
33.6p
234
Teres Svensson
Grödinge
3:33:30.1280900
+1:27:48.526700
33.5p
235
Fredrika Agestam
Bromma IL
3:33:43.1282200
+1:28:01.528000
33.5p
236
Petra Svensson
Tvååker
3:34:03.1284200
+1:28:21.530000
33.5p
237
Lena Oscarsson
Tierps IF
3:34:26.1286500
+1:28:44.532300
33.4p
238
Camilla Alenius
Nyköping
3:35:11.1291000
+1:29:29.536800
33.3p
239
Maria Holmlund
Örbyhus
3:35:27.1292600
+1:29:45.538400
33.2p
240
Eva Kjellgren
Uppsala Studenters IF
3:35:31.1293000
+1:29:49.538800
33.2p
241
Elke Günter Wilke
Tierps IF
3:35:33.1293200
+1:29:51.539000
33.2p
242
Elinor Bärnevåg
Uppsala Studenters IF
3:35:41.1294000
+1:29:59.539800
33.2p
243
Maria Jacobson Nordman
Uppsala Studenters IF
3:35:55.1295400
+1:30:13.541200
33.2p
244
Birgitta Månsson
Saltsjöbadens SLK
3:35:57.1295600
+1:30:15.541400
33.2p
245
Ann Christine Centerström
Vallentuna
3:36:01.1296000
+1:30:19.541800
33.2p
246
Cecilia Cedergren
Solna OK
3:36:14.1297300
+1:30:32.543100
33.1p
247
Monica Cedergren
Lomma
3:36:21.1298000
+1:30:39.543800
33.1p
248
Helena Andersson
City Wolfs SC
3:36:37.1299600
+1:30:55.545400
33.1p
249
Anette Persson
Järnvägsmännens IF
3:36:43.1300200
+1:31:01.546000
33.0p
250
Kristina Wååg
Saltsjö Boo
3:37:11.1303000
+1:31:29.548800
33.0p
251
Lena Gustafsson
Vretstorps IF
3:37:19.1303800
+1:31:37.549600
33.0p
252
Rebecka Oscarsson
Tierps IF
3:38:12.1309100
+1:32:30.554900
32.8p
253
Lisbeth Persson
Göteborgs SK
3:38:16.1309500
+1:32:34.555300
32.8p
254
Sofia Sohl
Norbergs SK
3:38:29.1310800
+1:32:47.556600
32.8p
255
Anette Höög
Bromma Vällingby SOK
3:38:44.1312300
+1:33:02.558100
32.7p
256
Ingrid Annett Nordström
Uppsala Studenters IF
3:38:49.1312800
+1:33:07.558600
32.7p
257
Maria Larsson
Pinglorna Innebandy
3:39:14.1315300
+1:33:32.561100
32.7p
258
Anneli Johansson
Karlskrona SLK
3:40:10.1320900
+1:34:28.566700
32.5p
259
Martina Lindquist
Lss IK
3:40:15.1321400
+1:34:33.567200
32.5p
260
Catarina Fornander
Kolbäck
3:40:19.1321800
+1:34:37.567600
32.5p
261
Kristine Ohrem Brandt
Falun Borlänge SK
3:40:28.1322700
+1:34:46.568500
32.5p
262
Cecilia Svedberg Helge
Järnvägsmännens IF
3:40:38.1323700
+1:34:56.569500
32.5p
263
Lina Hedlund
Friskis och Svettis
3:40:50.1324900
+1:35:08.570700
32.4p
264
Ida Brandt
Falun Borlänge SK
3:41:07.1326600
+1:35:25.572400
32.4p
265
Maarit Kaskela
Hofors Aif
3:42:11.1333000
+1:36:29.578800
32.2p
266
Eva Sandström
City Wolfs SC
3:44:39.1347800
+1:38:57.593600
31.9p
267
Cecilia Brundin Pettersson
Färentuna
3:44:43.1348200
+1:39:01.594000
31.9p
268
Birgitta Nordlund
Alingsås
3:44:47.1348600
+1:39:05.594400
31.9p
269
Anna Berggren
Astrazeneca IF
3:45:13.1351200
+1:39:31.597000
31.8p
270
Anna Goldberg
Bromma Vällingby SOK
3:45:24.1352300
+1:39:42.598100
31.8p
271
Liz Helleday
Väsby SK
3:45:32.1353100
+1:39:50.598900
31.8p
272
Jessica Ruljeff
Väsby SK
3:45:32.1353100
+1:39:50.598900
31.8p
273
Anna Virén
Hofors Aif
3:47:17.1363600
+1:41:35.609400
31.5p
274
Annika Jangklo
City Wolfs SC
3:47:28.1364700
+1:41:46.610500
31.5p
275
Birgitta Engström
Ockelbo SK
3:48:04.1368300
+1:42:22.614100
31.4p
276
Ingela Johansson
Krimv IF Haparanda
3:48:06.1368500
+1:42:24.614300
31.4p
277
Annica Wennerholm
Söders SOL Tyresö
3:49:13.1375200
+1:43:31.621000
31.2p
278
Gunilla Eriksson
Uppsala Studenters IF
3:50:35.1383400
+1:44:53.629200
31.1p
279
Kerstin Jansson
Heds IF
3:51:24.1388300
+1:45:42.634100
30.9p
280
Kari Fjellskålnes
Heds IF
3:51:24.1388300
+1:45:42.634100
30.9p
281
Silke Wagener
Hjobygdens OK
3:51:32.1389100
+1:45:50.634900
30.9p
282
Pernilla Stigsdotter
Norbergs SK
3:51:52.1391100
+1:46:10.636900
30.9p
283
Maria Bernäng
Dk Gävlegrodorna
3:51:56.1391500
+1:46:14.637300
30.9p
284
Camilla Sköld
Hallstahammars SK SOFK
3:54:48.1408700
+1:49:06.654500
30.5p
285
Maria Myräng
Ekerö
3:56:04.1416300
+1:50:22.662100
30.3p
286
Elisabet Sandström
Fjugesta
3:56:58.1421700
+1:51:16.667500
30.2p
287
Susanne Neubert
Fagersta Södra IK
3:57:01.1422000
+1:51:19.667800
30.2p
288
Maria Schirlbauer
Trättsbo IF
3:57:27.1424600
+1:51:45.670400
30.2p
289
Nicole Dahlman
Skara
3:57:37.1425600
+1:51:55.671400
30.1p
290
Margareta Vikholm
City Wolfs SC
3:57:52.1427100
+1:52:10.672900
30.1p
291
Anna Larnmark
Uppsala Studenters IF
3:59:20.1435900
+1:53:38.681700
29.9p
292
Anna Wåhlstedt
Falun Borlänge SK
3:59:20.1435900
+1:53:38.681700
29.9p
293
Viktoria Eriksson
Trättsbo IF
3:59:36.1437500
+1:53:54.683300
29.9p
294
Astrid Hedmark
Norabygdens SK
4:00:18.1441700
+1:54:36.687500
29.8p
295
Jill Arrenius
City Wolfs SC
4:00:30.1442900
+1:54:48.688700
29.8p
296
Konstantina Louka
Stockholms SIF
4:00:59.1445800
+1:55:17.691600
29.7p
297
Siv Larsson
ASK Växjö
4:01:05.1446400
+1:55:23.692200
29.7p
298
Anita Lindh
Gyttorp
4:01:16.1447500
+1:55:34.693300
29.7p
299
Jeanette Danielsson
Järnvägsmännens IF
4:02:24.1454300
+1:56:42.700100
29.5p
300
Sofie Johansson
Life By Leila
4:02:29.1454800
+1:56:47.700600
29.5p
301
Irina Söderberg
City Wolfs SC
4:02:39.1455800
+1:56:57.701600
29.5p
302
Caroline Edlund
Staffanstorp
4:02:55.1457400
+1:57:13.703200
29.5p
303
Maria Sandhagen
City Wolfs SC
4:05:06.1470500
+1:59:24.716300
29.2p
304
Gunnel Kaski
City Wolfs SC
4:07:12.1483100
+2:01:30.728900
29.0p
305
Susanne Gren
Påarp
4:07:20.1483900
+2:01:38.729700
29.0p
306
Cecilia Nordling
Sundborns GOIF
4:08:16.1489500
+2:02:34.735300
28.8p
307
Karin Brundin
Täby OK
4:09:21.1496000
+2:03:39.741800
28.7p
308
Jenny Klasson
Linköpings SK
4:10:26.1502500
+2:04:44.748300
28.6p
309
Lena Lindgren
Åseda
4:10:37.1503600
+2:04:55.749400
28.6p
310
Ann Margaret Dovhage
Stockholms SIF
4:10:50.1504900
+2:05:08.750700
28.5p
311
Lena Kling Lindahl
IFK Lidingö SOK
4:11:57.1511600
+2:06:15.757400
28.4p
312
Britt Noreng
Haninge SOK
4:15:29.1532800
+2:09:47.778600
28.0p
313
Diana Johansson
Bromma Vällingby SOK
4:15:32.1533100
+2:09:50.778900
28.0p
314
Siv Thams Andersson
Bålsta SK
4:17:27.1544600
+2:11:45.790400
27.8p
315
Anne Rasmussen
Bålsta SK
4:17:29.1544800
+2:11:47.790600
27.8p
316
Eva Ullström
Karlskrona SLK
4:19:17.1555600
+2:13:35.801400
27.6p
317
Lotta Steensrum
Gamleby OK
4:20:29.1562800
+2:14:47.808600
27.5p
318
Ingegerd Lundkvist
City Wolfs SC
4:21:14.1567300
+2:15:32.813100
27.4p
319
Anna Lena Bergström
Järnvägsmännens IF
4:21:21.1568000
+2:15:39.813800
27.4p
320
Marit Hichens-Bergström
Norbergs SK
4:23:36.1581500
+2:17:54.827300
27.2p
321
Ingela Fridlund
Kävlinge
4:23:40.1581900
+2:17:58.827700
27.2p
322
Carina Westman
Saltsjö Boo
4:23:44.1582300
+2:18:02.828100
27.2p
323
Maria Kadin de Laval
Fagersta Södra IK
4:23:57.1583600
+2:18:15.829400
27.1p
324
Maria Bergqvist
Hagfors SF
4:28:36.1611500
+2:22:54.857300
26.7p
325
Chri Berglund
Huskvarna
4:32:27.1634600
+2:26:45.880400
26.3p
326
Matilda Berglund
Skellefteå SK
4:32:27.1634600
+2:26:45.880400
26.3p
327
Jenny Klahr
Säffle SK
4:35:49.1654800
+2:30:07.900600
26.0p
328
Lena Brattström
City Wolfs SC
4:37:23.1664200
+2:31:41.910000
25.8p
329
Maria Danielsson
Hörby
4:41:20.1687900
+2:35:38.933700
25.5p
330
Jessica Somréus
Krylbo OK
4:42:35.1695400
+2:36:53.941200
25.3p
331
Anna Severin
Bromma Vällingby SOK
4:44:05.1704400
+2:38:23.950200
25.2p
332
Karin Pehrson
Solna OK
4:44:08.1704700
+2:38:26.950500
25.2p
333
Anna Åberg
Stockholms SIF
4:48:16.1729500
+2:42:34.975300
24.8p
334
Margareta Fehland
Klagshamn
4:49:54.1739300
+2:44:12.985100
24.7p
335
Josefin Svensson
IFK Enskede
5:34:55.2009400
+3:29:13.1255200
21.4p
336
Annette Johansson
Vinninga
5:49:59.2099800
+3:44:17.1345600
20.5p
337
Runi Öberg
Vinninga
5:49:59.2099800
+3:44:17.1345600
20.5p
338
Irén Olsén
Lidköpings VSK
5:49:59.2099800
+3:44:17.1345600
20.5p