Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Intersport Cup, Idre
2016-11-27
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 18
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Katrin Sjödén
Älvdalens IF SK
14:20.85900
75.2p
2
Patricija Eiduka
Latvia
14:34.87300
+14.1300
74.1p
3
Kristina Axelsson
Sya SK
14:36.87500
+16.1500
73.9p
4
Judith Dolleris
Falu IK
14:53.89200
+33.3200
72.6p
5
Hanna Abrahamsson
Eksjö SOK
14:59.89800
+39.3800
72.2p
6
Emma Jönsson
Östersunds SK
15:00.89900
+40.3900
72.1p
7
Nora Jacobsson
Rembo IK
15:15.91400
+55.5400
71.0p
8
Maja Eriksson
Filipstads SF
15:25.92400
+1:05.6400
70.3p
9
Tilda Johansson
Skorpeds SK
15:27.92600
+1:07.6600
70.2p
10
Sanna Forsman
Öje IF
15:33.93200
+1:13.7200
69.8p
11
Ida Palmberg
Högbo GOIF
15:34.93300
+1:14.7300
69.7p
12
Anna Maria Danielsdottir
Ulricehamns IF
15:42.94100
+1:22.8100
69.1p
13
Carolina Yngvesson
Rembo IK
15:46.94500
+1:26.8500
68.9p
14
Josefine AUGUSTSSON
Åsarna IK
15:47.94600
+1:27.8600
68.8p
14
Klara Ask
Borås SK
15:47.94600
+1:27.8600
68.8p
16
Michela Andreasson
Gillberga SK
16:01.96000
+1:41.10000
67.9p
17
Julia Albertsson
Stuguns SOK Gjurd
16:11.97000
+1:51.11000
67.2p
18
Ieva Puce
Latvia
16:14.97300
+1:54.11300
67.0p
19
Johanna Arwidson Lif
Sälens IF
16:16.97500
+1:56.11500
66.9p
20
Alicia Jansson
Filipstads SF
16:17.97600
+1:57.11600
66.8p
21
Tora Eid Loevaas
Norway
16:22.98100
+2:02.12100
66.5p
22
Viktorija Todorovska
Makedonien
16:22.98100
+2:02.12100
66.5p
23
Anna Herbert
Brottby SK
16:23.98200
+2:03.12200
66.5p
24
Lina Lagerberg
Älvdalens IF SK
16:26.98500
+2:06.12500
66.3p
25
Maja Karlsson
Årjängs IF
16:26.98500
+2:06.12500
66.3p
26
Maria Felicia Kaasboell
Norway
16:58.101700
+2:38.15700
64.3p
27
Sofia Berglund
Storvreta IK
17:03.102200
+2:43.16200
64.1p
28
Johanna Johansson
Tranemo IF
17:20.103900
+3:00.17900
63.1p
29
Lovisa Johansson
Älvdalens IF SK
17:44.106300
+3:24.20300
61.8p
30
Victoria Andersson
Tranemo IF
18:23.110200
+4:03.24200
59.7p
31
Rebecka Widen
Filipstads SF
18:34.111300
+4:14.25300
59.2p