Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Engelbrektsloppet
2013-02-10
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21 Motion
56km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Helena Zingmark
Norrfjärdens IF
4:19:13.1555200
50.1p
2
Irina Kero
Sveaskogs IF
4:27:42.1606100
+8:29.50800
48.2p
3
Cornelia Liebl
Upplevelsesektionen Örebro
4:36:32.1659100
+17:19.103800
46.4p
4
Tina Persson
Källbottens IK
4:36:43.1660200
+17:30.104900
46.4p
5
Ulrika Troedsson
Lindesberg
4:41:18.1687700
+22:05.132400
45.5p
6
Charotta Haglund
Vänge
4:47:08.1722700
+27:55.167400
44.4p
7
Sanna Andersson
Tullinge
4:49:16.1735500
+30:03.180200
44.0p
8
Jessica Nordström
IFK Sala
4:50:36.1743500
+31:23.188200
43.8p
9
Johanna Tuuf
Stockholm City Triathlon
4:55:14.1771300
+36:01.216000
43.0p
10
Anna-klara Sasnauskas
Lidingö
4:55:25.1772400
+36:12.217100
43.0p
11
Karin Brüning
Finspång
4:57:00.1781900
+37:47.226600
42.7p
12
Elin Värehag
IFK Västerås SK
5:01:15.1807400
+42:02.252100
42.0p
13
Birgit D Brandner
Stockholm
5:03:39.1821800
+44:26.266500
41.6p
14
Annelie Buller-granlun
Stockholms-postens IK
5:03:47.1822600
+44:34.267300
41.6p
15
Tone Graver
Team Aspø
5:04:29.1826800
+45:16.271500
41.5p
16
Agneta Berlin
Trollhättans SOK
5:05:10.1830900
+45:57.275600
41.4p
17
Anna Jepson
Stockholm
5:06:22.1838100
+47:09.282800
41.2p
18
Anna Lundin
Stockholm
5:06:24.1838300
+47:11.283000
41.2p
19
Maria Ellbrant
Enebybergs IF
5:08:45.1852400
+49:32.297100
40.8p
20
Barbara Otto
Uppsala
5:09:28.1856700
+50:15.301400
40.7p
21
Linnéa Persson
Ludvika
5:09:33.1857200
+50:20.301900
40.7p
22
Johanna Åström
Saltsjö-boo
5:11:17.1867600
+52:04.312300
40.5p
23
Åsa Brorsson
Vattenfalls IF
5:11:24.1868300
+52:11.313000
40.4p
24
Elisabeth Noren
Enebybergs IF
5:11:58.1871700
+52:45.316400
40.3p
25
Lisa Hörnsten Friberg
Täby
5:12:14.1873300
+53:01.318000
40.3p
26
Susanne Felldin
Kumla
5:14:00.1883900
+54:47.328600
40.0p
27
Sara Wallen
Nervens IK
5:14:05.1884400
+54:52.329100
40.0p
28
Sara Strømsvåg Sandv
Stockholm
5:14:43.1888200
+55:30.332900
39.9p
29
Ulrika Lundfeldt
Zinkgruvans IF
5:15:17.1891600
+56:04.336300
39.9p
30
Ylva Norlin-nöteberg
Skakis
5:15:22.1892100
+56:09.336800
39.8p
31
Maria Rickardsson
Bromma
5:15:54.1895300
+56:41.340000
39.8p
32
Anne-marie Von Salis
Högbo GOIF
5:16:14.1897300
+57:01.342000
39.7p
33
Kristina Lundberg
Alunda
5:17:12.1903100
+57:59.347800
39.6p
34
Inger Cederberg
Vänersborgs Skidklubb
5:18:16.1909500
+59:03.354200
39.4p
35
Carl Sundberg
Söderköpings SK
5:18:18.1909700
+59:05.354400
39.4p
36
Linda Östling
Tystberga
5:18:20.1909900
+59:07.354600
39.4p
37
Elisabet Edlund
Axa Sports Club
5:18:26.1910500
+59:13.355200
39.4p
38
Annika Grönberg
Uppsala
5:18:47.1912600
+59:34.357300
39.4p
39
Sarah Bourghardt
Gbr
5:18:57.1913600
+59:44.358300
39.3p
40
Josefin Larsson
Skidingenjörerna/aspudden
5:20:16.1921500
+1:01:03.366200
39.1p
41
Charlotte Drake AF Hage
Åkersberga
5:21:11.1927000
+1:01:58.371700
39.0p
42
Anna Thor
Eskilstuna IK
5:22:26.1934500
+1:03:13.379200
38.8p
43
Maria Hellman
Linköping
5:22:51.1937000
+1:03:38.381700
38.8p
44
Linda Katarina EK
Mcw Endurance Team
5:23:53.1943200
+1:04:40.387900
38.6p
45
Karin Sjöberg
Mälarö SOK
5:25:19.1951800
+1:06:06.396500
38.5p
46
Sara Abrahamsson
Kristinehamn
5:26:02.1956100
+1:06:49.400800
38.4p
47
Carin Lidman
Vandrarringen Västerås
5:26:07.1956600
+1:06:54.401300
38.3p
48
Anna-lena Morén
Östersund
5:27:21.1964000
+1:08:08.408700
38.2p
49
Ann-christin Lindberg
Täby
5:28:18.1969700
+1:09:05.414400
38.1p
50
Linnea Carlsson
Skarpnäcks OL
5:31:07.1986600
+1:11:54.431300
37.7p
51
Vibeke Gyllenram
GT Lime
5:31:12.1987100
+1:11:59.431800
37.7p
52
Christina Comstedt
Linköpings Skidklubb
5:31:41.1990000
+1:12:28.434700
37.6p
53
Fredrika Spångberg
Dals Långed IK
5:31:46.1990500
+1:12:33.435200
37.6p
54
Anna Wärme
Skövde
5:36:06.2016500
+1:16:53.461200
37.0p
55
Katarina Ingvarsson
Linköpings Skidklubb
5:37:41.2026000
+1:18:28.470700
36.8p
56
Josefin Dehnisch
Sollentuna SLK
5:37:48.2026700
+1:18:35.471400
36.8p
57
Cecilia Brehmer
Ingarö
5:38:01.2028000
+1:18:48.472700
36.8p
58
Sofia Sjö
Grönbo IF
5:39:17.2035600
+1:20:04.480300
36.6p
59
Johanna Carlborg
Lidingö Friidrott
5:40:13.2041200
+1:21:00.485900
36.5p
60
Sofia Kay
Vänersborgs SK
5:40:29.2042800
+1:21:16.487500
36.5p
61
Karin Gustafsson
Strängnäs
5:41:39.2049800
+1:22:26.494500
36.4p
62
Eva Kall
Varberg
5:42:44.2056300
+1:23:31.501000
36.2p
63
Katrin Boquist Palmen
Herrljunga
5:42:48.2056700
+1:23:35.501400
36.2p
64
Elisabeth Malmborg
Motala
5:42:58.2057700
+1:23:45.502400
36.2p
65
Elisabeth Bergkvist
Svt Falun
5:43:44.2062300
+1:24:31.507000
36.1p
66
Karin Mossberg Sonnek
Stocksund
5:44:34.2067300
+1:25:21.512000
36.0p
67
Cecilia Björk
Tullinge
5:44:54.2069300
+1:25:41.514000
36.0p
68
Elin Lööf
Stockholm
5:46:36.2079500
+1:27:23.524200
35.8p
69
Maria Melin
Eskilstuna
5:47:07.2082600
+1:27:54.527300
35.7p
70
Lena Kallanvaara Lundb
IK Westmannia Fri-sk
5:48:41.2092000
+1:29:28.536700
35.5p
71
Mariana Borkowski
Storådalens SK
5:50:26.2102500
+1:31:13.547200
35.3p
72
Åsa Rindstål
Stockholm
5:50:31.2103000
+1:31:18.547700
35.3p
73
Carolina Wadsby
Stockholm
5:52:13.2113200
+1:33:00.557900
35.1p
74
Rosa Hellström
Saltsjö-boo
5:53:49.2122800
+1:34:36.567500
34.9p
75
Lisethe Karlsson
Fagersta Södra IK
5:54:25.2126400
+1:35:12.571100
34.9p
76
Elizabeth Lindell
Mälarö SOK
5:54:35.2127400
+1:35:22.572100
34.9p
77
Heli Molund
Trollhättan
5:54:42.2128100
+1:35:29.572800
34.8p
78
Annethe Karlsson
Team Karlsson
5:54:47.2128600
+1:35:34.573300
34.8p
79
Gry Victoria Gjelsvik
PA Holmen Ski
5:55:43.2134200
+1:36:30.578900
34.7p
80
Linda Karlsson
Härnösand
5:56:35.2139400
+1:37:22.584100
34.6p
81
Camilla Eriksson
Hallstahammars SK SOFK
5:56:59.2141800
+1:37:46.586500
34.6p
82
Margareta Östensson
Sälens IF
5:57:23.2144200
+1:38:10.588900
34.5p
83
Viktoria Granström
IFK Skidor Helsingborg
5:58:10.2148900
+1:38:57.593600
34.5p
84
Terese Österberg
Axa Sports Club
5:58:17.2149600
+1:39:04.594300
34.5p
85
Isabella Guncha Ekhed
Stockholm
5:59:07.2154600
+1:39:54.599300
34.4p
86
Marina Hjertton
Hedemora
6:02:24.2174300
+1:43:11.619000
34.0p
87
Caroline Norén
Björklinge SOK
6:04:07.2184600
+1:44:54.629300
33.8p
88
Anette Rose Persdotter
Karlstad
6:05:33.2193200
+1:46:20.637900
33.7p
89
Karolina Örnstedt
Axa SC
6:05:54.2195300
+1:46:41.640000
33.6p
90
Helena Hansson
Katrineholm
6:06:24.2198300
+1:47:11.643000
33.6p
91
Maud Gradh Karlsson
Skövde
6:06:42.2200100
+1:47:29.644800
33.6p
92
Susanne Granskog
Bromma
6:06:52.2201100
+1:47:39.645800
33.5p
93
Julia Söderman
Stockholm
6:07:55.2207400
+1:48:42.652100
33.4p
94
Anna Ojala
Goif Tjalve
6:08:24.2210300
+1:49:11.655000
33.4p
95
Jannicke Bjurselius
ÅF
6:09:28.2216700
+1:50:15.661400
33.3p
96
Annika Waldén
Lindebygdens OK
6:09:34.2217300
+1:50:21.662000
33.3p
97
Sara Nilsson
Lund
6:09:39.2217800
+1:50:26.662500
33.3p
98
Karolina Wennborg
Team CXC
6:10:11.2221000
+1:50:58.665700
33.2p
99
Karin Wålander
Linköping
6:10:30.2222900
+1:51:17.667600
33.2p
100
Annika Hertzsch
Stockholm
6:10:36.2223500
+1:51:23.668200
33.2p
101
Susanne Oom
Spånga
6:10:40.2223900
+1:51:27.668600
33.2p
102
Maja Vigren
Johanneshov IF
6:11:10.2226900
+1:51:57.671600
33.1p
103
Karin Eriksson
Norabygdens SK
6:11:30.2228900
+1:52:17.673600
33.1p
104
Nina Waltré
Vattenfall IF
6:12:03.2232200
+1:52:50.676900
33.0p
105
Sara Harrysson
Vikingstad
6:12:34.2235300
+1:53:21.680000
33.0p
106
Gunilla Helmersson
Uppsala
6:13:17.2239600
+1:54:04.684300
32.9p
107
Katarina Larsson
Aok
6:14:30.2246900
+1:55:17.691600
32.8p
108
Ingela Robertsson
Hällevik
6:14:54.2249300
+1:55:41.694000
32.7p
109
Helena Lind
Ernst & Young
6:15:25.2252400
+1:56:12.697100
32.7p
110
Karin Thalén
Uppsala
6:15:43.2254200
+1:56:30.698900
32.7p
111
Emma Gustafsson
Järfälla SK
6:16:12.2257100
+1:56:59.701800
32.6p
112
Fiona Mcpheat
Sub XX
6:16:55.2261400
+1:57:42.706100
32.5p
113
Helene Wintzell
Enskede IF
6:17:26.2264500
+1:58:13.709200
32.5p
114
Ann-charlotte Mengel
Motala Aif SK
6:18:22.2270100
+1:59:09.714800
32.4p
115
Elsa Asplund
Skuttunge SK
6:18:35.2271400
+1:59:22.716100
32.4p
116
Ann-cathrine Croona
Landsbro IF
6:18:38.2271700
+1:59:25.716400
32.4p
117
Marina Bratterud
Frälsningsarmén
6:18:53.2273200
+1:59:40.717900
32.3p
118
Susanne Persson
IK Fyris
6:19:13.2275200
+2:00:00.719900
32.3p
119
Corinne Czesnik
Paris
6:20:04.2280300
+2:00:51.725000
32.2p
120
Karin Arnström
Solna
6:21:14.2287300
+2:02:01.732000
32.1p
121
Lisa Brouwers
Ekerö
6:21:25.2288400
+2:02:12.733100
32.1p
122
Christina Olivecrona
Göteborg
6:21:29.2288800
+2:02:16.733500
32.1p
123
Ing-marie Lidell Edman
Ekerö
6:22:02.2292100
+2:02:49.736800
32.0p
124
Ingela Sörman
Ervalla SK
6:22:15.2293400
+2:03:02.738100
32.0p
125
Maria Lodén
Uppsala
6:22:18.2293700
+2:03:05.738400
32.0p
126
Eva Söderberg
Västerås
6:23:09.2298800
+2:03:56.743500
31.9p
127
Ida Österberg
Linköping
6:24:32.2307100
+2:05:19.751800
31.8p
128
Ingrid Andersson
Linköping
6:25:49.2314800
+2:06:36.759500
31.7p
129
Anna Salomonsson
Stockholm
6:25:51.2315000
+2:06:38.759700
31.7p
130
Maria Linsmo
Bromma
6:26:21.2318000
+2:07:08.762700
31.6p
131
Anna Bjuggelius
Axa Sportklubb
6:26:45.2320400
+2:07:32.765100
31.6p
132
Catharina Greberg
Järfälla
6:26:59.2321800
+2:07:46.766500
31.6p
133
Else Husa Ull
Kisa
6:27:28.2324700
+2:08:15.769400
31.5p
134
Johanna Foxell
Kolsva
6:27:28.2324700
+2:08:15.769400
31.5p
135
Anna Gardemyr
Västerås
6:27:39.2325800
+2:08:26.770500
31.5p
136
Lena Henning
Järfälla
6:29:40.2337900
+2:10:27.782600
31.3p
137
Ylva Rodhe
Stockholm
6:29:52.2339100
+2:10:39.783800
31.3p
138
Camilla Thörn
Falun
6:31:09.2346800
+2:11:56.791500
31.2p
139
Nina Reimers
Vällingby
6:31:14.2347300
+2:12:01.792000
31.2p
140
Ann Dehnisch
Sundbyberg
6:33:33.2361200
+2:14:20.805900
31.0p
141
Linda Forsberg
Sollentuna
6:35:04.2370300
+2:15:51.815000
30.9p
142
Elisabeth Stuart
Sollentuna
6:37:31.2385000
+2:18:18.829700
30.7p
143
Ann Tammelin
Friskis O Svettis Västerås
6:37:59.2387800
+2:18:46.832500
30.6p
144
Anna Larnelius Löw
Lidingö
6:38:04.2388300
+2:18:51.833000
30.6p
145
Johanna Karlsson
Askersund
6:39:00.2393900
+2:19:47.838600
30.5p
146
Ann-louise Ellenden
Västerås
6:40:52.2405100
+2:21:39.849800
30.4p
147
Elisabeth Westerlund
Vallentuna
6:44:40.2427900
+2:25:27.872600
30.1p
148
Mikaela Olofsson
Axa SC
6:45:01.2430000
+2:25:48.874700
30.0p
149
Helena Ernstson
Göteborg
6:45:19.2431800
+2:26:06.876500
30.0p
150
Jenny Bolander
Linköping
6:45:26.2432500
+2:26:13.877200
30.0p
151
Josephine Garpsäter
Telge Ryttarsällskap
6:47:06.2442500
+2:27:53.887200
29.9p
152
Anna Korbutiak
Uppsala
6:47:18.2443700
+2:28:05.888400
29.8p
153
Lena Steen Stagen
Lund
6:47:48.2446700
+2:28:35.891400
29.8p
154
Anja Scavenius
Lugi SK
6:48:34.2451300
+2:29:21.896000
29.7p
155
Mikaela Durdel
Goif Tjalve
6:51:42.2470100
+2:32:29.914800
29.5p
156
Sandra Kretzing
Appen
6:54:02.2484100
+2:34:49.928800
29.3p
157
Carin Nilses
Sundsvall
6:55:10.2490900
+2:35:57.935600
29.2p
158
Åsa Björklin
Axa Sportklubb
6:55:40.2493900
+2:36:27.938600
29.2p
159
Marianne Nilsson
Tullinge
6:56:16.2497500
+2:37:03.942200
29.1p
160
Emma Sköld
Riddarhyttan
6:57:38.2505700
+2:38:25.950400
29.0p
161
Eva Winqvist
Mjölby
6:58:46.2512500
+2:39:33.957200
28.9p
162
Lisa Engström
OK Landehof
7:01:05.2526400
+2:41:52.971100
28.8p
163
Marie Malmström
Eskilstuna IK
7:01:05.2526400
+2:41:52.971100
28.8p
164
Susanne Högling
Hovsta IF
7:01:07.2526600
+2:41:54.971300
28.7p
165
Anneli Blom
Uppsala
7:01:26.2528500
+2:42:13.973200
28.7p
166
Hanna Mörtberg
Uppsala
7:01:57.2531600
+2:42:44.976300
28.7p
167
Elinor Ljunggren
Fiskebäckskil
7:04:36.2547500
+2:45:23.992200
28.5p
168
Matilda Sundman
Kvissleby
7:04:46.2548500
+2:45:33.993200
28.5p
169
Linda Österlund
Motala
7:04:54.2549300
+2:45:41.994000
28.5p
170
Åsa Danielsson
Marsiv Attack
7:08:22.2570100
+2:49:09.1014800
28.2p
171
Katarina Odemark
Danderyds SK
7:09:34.2577300
+2:50:21.1022000
28.1p
172
Marita Lyckstedt
Västerås
7:11:34.2589300
+2:52:21.1034000
28.0p
173
Anette Edman
Vattenfalls IF Trollhättan
7:13:01.2598000
+2:53:48.1042700
27.9p
174
Erica Danielsson
Vasastans SK
7:14:28.2606700
+2:55:15.1051400
27.8p
175
Matilda Berglund
Skellefteå SK
7:15:08.2610700
+2:55:55.1055400
27.7p
176
Christina Ragsten
Bromma
7:15:16.2611500
+2:56:03.1056200
27.7p
177
Anna Gyhlenius
Åre
7:15:28.2612700
+2:56:15.1057400
27.7p
178
Britta Nyman
Lännersta
7:15:31.2613000
+2:56:18.1057700
27.7p
179
Marita Eriksson
Lernia Bemanning
7:18:20.2629900
+2:59:07.1074600
27.5p
180
Mariana Edh
Avesta
7:19:00.2633900
+2:59:47.1078600
27.5p
181
Sara Bjervner Andersson
Uppsala
7:21:44.2650300
+3:02:31.1095000
27.3p
182
Mary Xin Quan
Göteborg
7:21:49.2650800
+3:02:36.1095500
27.3p
183
Anne Bjervner Andersson
Uppsala
7:21:56.2651500
+3:02:43.1096200
27.3p
184
Christina Persson
Lund
7:21:58.2651700
+3:02:45.1096400
27.3p
185
Pia Nyqvist
Höllviken
7:25:57.2675600
+3:06:44.1120300
27.0p
186
Titti Veronica Öhrstedt
Uppsala
7:28:44.2692300
+3:09:31.1137000
26.8p
187
Kerstin Linfeldt
Knivsta
7:28:51.2693000
+3:09:38.1137700
26.8p
188
Ariane Laplante-lévesq
København
7:30:33.2703200
+3:11:20.1147900
26.7p
189
Lotta Wallster Stenberg
Börje SK
7:31:07.2706600
+3:11:54.1151300
26.6p
190
Johanna Tjernblom
Stockholm
7:36:12.2737100
+3:16:59.1181800
26.3p
191
Josefin Eriksson
Kungsgårdens SK
7:36:12.2737100
+3:16:59.1181800
26.3p
192
Jessica Somreus
Krylbo
7:36:23.2738200
+3:17:10.1182900
26.3p
193
Erika Forsgren
Ncc Roads
7:36:32.2739100
+3:17:19.1183800
26.3p
194
Jennie Andersson
Eslöv
7:40:08.2760700
+3:20:55.1205400
26.1p
195
Birgitta Sundström
Täby
7:41:27.2768600
+3:22:14.1213300
26.0p
196
Berit Pedersen
Itrim Liljeholmen Stockholm
7:46:30.2798900
+3:27:17.1243600
25.7p
197
Anne-mie Rasmusson
Friskis & Svettis Trollhättan
7:47:34.2805300
+3:28:21.1250000
25.6p
-
Teresia Hutchinson-kay
Vänersborg
23:59:58.8639700
-
-
Emma Jonsson
Gottne IF
23:59:58.8639700
-
-
Anna Karlsson
Romelanda
23:59:58.8639700
-
Logga in för att slippa de här annonserna
-
Josefin Persson
Örebro
23:59:58.8639700
-
-
Anne Pommer
Axa Sportsclub
23:59:58.8639700
-
-
Cecilia Ros
Stockholm City Triathlon
23:59:58.8639700
-
-
Linnéa Ahlén
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Lisa Alm
Färjestaden
23:59:59.8639800
-
-
Kristina Andersson
Södra Vi IF
23:59:59.8639800
-
-
Mari Berglind
Borlänge
23:59:59.8639800
-
-
Nicole Bohac
Stockholm Hash House Harrier
23:59:59.8639800
-
-
Sandra Caffarena
Södertälje
23:59:59.8639800
-
-
Johanna Carlsson
Adidas/stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Linda Danielsson
Vimmerby
23:59:59.8639800
-
-
Therese Edvall
Solna
23:59:59.8639800
-
-
Anna Engqvist
Axa Sports Club
23:59:59.8639800
-
-
Linn Eriksson
Hägersten
23:59:59.8639800
-
-
Anneli Eriksson Dunér
Vällingby
23:59:59.8639800
-
-
Anna Gandal
Gävle OK
23:59:59.8639800
-
-
Helene Hallnäs
Sala
23:59:59.8639800
-
-
Josefin Hjerpe
Lindesberg
23:59:59.8639800
-
-
Jenny Hultmark
Finspång
23:59:59.8639800
-
-
Gudrun Karlsson
Karlstad
23:59:59.8639800
-
-
Anna Kindlundh
Trosabygdens OK
23:59:59.8639800
-
-
Linda Kärreby
Abb IF
23:59:59.8639800
-
-
Jenny Lahti
Kolsva
23:59:59.8639800
-
-
Lena Lidén
Älvsjö
23:59:59.8639800
-
-
Caroline Lindholm
Adidas/stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Carina Ljung
Stockholmspolisens IF Triathlon
23:59:59.8639800
-
-
Jessica Möller
IF Hallby SOK
23:59:59.8639800
-
-
Maud Nordstrand
Kolsås
23:59:59.8639800
-
-
Anette Nordström
Turistföreningen
23:59:59.8639800
-
-
Anna Norström
Tynningö
23:59:59.8639800
-
-
Natalie Rec
Gih IF
23:59:59.8639800
-
-
Anna Saros
Västerås
23:59:59.8639800
-
-
Linn Smärgel
Vänersborg
23:59:59.8639800
-
-
Jan-åke Sohlström
Nacka
23:59:59.8639800
-
-
Åsa Söderhielm
Uppsala
23:59:59.8639800
-
-
Annika Thelin
Upplands-bro
23:59:59.8639800
-
-
Ulrika Troborg
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Emelie Wiman
Svanesunds GOIF
23:59:59.8639800
-
-
Anne-catherine Worth
Ålsten
23:59:59.8639800
-
-
Nina Åxman
Västerås
23:59:59.8639800
-