Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS
2012-02-11
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 10
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Klara Andersson
Domnarvets GOIF
8:31.51000
2
Emma Eriksson
Filipstads SF
8:38.51700
+7.600
3
Julia Lundmark
Kvarnsvedens GOIF SK
8:41.52000
+10.900
4
Josefin Lindström
Högbo GOIF
8:42.52100
+11.1000
5
Inga Skjevdal
Röros IL
8:49.52800
+18.1700
6
Tilda Ström
Dala-Järna IK
9:03.54200
+32.3100
7
Andrea Aulin
Eksjö SOK
9:11.55000
+40.3900
8
Lisa Åkerlöf
Öregrunds IK
9:14.55300
+43.4200
8
Klara Andersson
Dala-Järna IK
9:14.55300
+43.4200
10
Malin Olofsson Bierfeldt
Torshälla-Nyby IS
9:18.55700
+47.4600
11
Anja Andersdotter
Garphyttans IF
9:34.57300
+1:03.6200
12
Clara Lundqvist
Gillberga SK
9:37.57600
+1:06.6500
13
Elin Westh
SK Bore
9:39.57800
+1:08.6700
14
Maria Eidhagen Harrouch
Högbo GOIF
9:40.57900
+1:09.6800
14
Sanna Svedberg
Dala-Järna IK
9:40.57900
+1:09.6800
16
Nora Johansson
Gävle SK
9:43.58200
+1:12.7100
17
Elin Schönborg
Delsbo IF
9:53.59200
+1:22.8100
18
Saga Fältenhag
Högbo GOIF
9:56.59500
+1:25.8400
19
Anna Rönning
Röros IL
10:04.60300
+1:33.9200
20
Sofia Djerf
Källbottens IK
10:08.60700
+1:37.9600
20
Hilma Hindsberg
Domnarvets GOIF
10:08.60700
+1:37.9600
22
Lova Broström
Sya SK
10:09.60800
+1:38.9700
23
Lina Magnusson
Gävle SK
10:13.61200
+1:42.10100
24
Allie Johansson
Sellnäs IF
10:15.61400
+1:44.10300
25
Linnea Danielsson
Källbottens IK
10:19.61800
+1:48.10700
26
Ebba Eriksson
Kvarnsvedens GOIF SK
10:21.62000
+1:50.10900
27
Elin Eriksson
Kvarnsvedens GOIF SK
10:24.62300
+1:53.11200
28
Julia Löfström
Månkarbo IF
10:31.63000
+2:00.11900
29
Johanna Forsberg
Hybo AIK
10:32.63100
+2:01.12000
30
Cornelia Ivarsson
Högbo GOIF
10:33.63200
+2:02.12100
31
Ebba Magnusson
Gävle SK
10:37.63600
+2:06.12500
32
Hannah Sundin
Högbo GOIF
10:46.64500
+2:15.13400
33
Linda Forsby
Årjängs IF
10:47.64600
+2:16.13500
34
Alma Åslund
Hedesunda IF
10:56.65500
+2:25.14400
35
Helene Moe
Röros IL
11:14.67300
+2:43.16200
36
Ester Wärm
Årjängs IF
11:15.67400
+2:44.16300
37
Selma Wallberg
Hybo AIK
11:18.67700
+2:47.16600
38
Sara Ingard
IK Rex
11:20.67900
+2:49.16800
39
Josefine Melin
Tierps IF
11:45.70400
+3:14.19300
40
Clara Olsson
Gävle SK
12:15.73400
+3:44.22300
41
Ellen Gustafsson
Hällbybrunns IF
12:18.73700
+3:47.22600
42
Elsa Klingberg
Falu IK
12:24.74300
+3:53.23200
43
Emilia Brangefält
IFK Västerås SK
12:34.75300
+4:03.24200
44
Lisa Ekberg
Nacka Värmdö SK
12:37.75600
+4:06.24500
45
Elin Thurin
Sellnäs IF
12:57.77600
+4:26.26500
46
Nikolina Ylipää
Sundbybergs IK
13:29.80800
+4:58.29700
47
Eva Christine Gullikstad
Röros IL
13:40.81900
+5:09.30800
-
Thula Olskims
Delsbo IF
23:59:58.8639700
-
Lovisa Brink
Bjuråkers GOIF
23:59:59.8639800
-
Lisa Nystedt
Täby IS SK
23:59:59.8639800
-
Lovisa Dahlström
Kvarnsvedens GOIF SK
23:59:59.8639800
-
Tove Ringi
Falu IK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)