2023-04-23 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
34 | Alice Zetterquist | Dala-Järna IK | 2:55.17460 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Moa Kristiansson | Dala-Järna IK | 2:11.13070 | |||||
23 | Ebba Fryxell | Dala-Järna IK | 2:16.13580 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
32 | Helge Ström | Dala-Järna IK | 2:53.17240 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
23 | Leo Kristiansson | Dala-Järna IK | 2:04.12320 | |||||
2023-04-22 | ||||||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
27 | Leo Kristiansson | Dala-Järna IK | 1:38:56.593590 | 72.6p | ||||
2023-04-22 | ||||||||
6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Ebba Fryxell | Dala-Järna IK | 17:03.102280 | |||||
11 | Moa Kristiansson | Dala-Järna IK | 17:43.106220 | |||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
32 | Alice Zetterquist | Dala-Järna IK | 10:18.61790 | |||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
11 | Helge Ström | Dala-Järna IK | 9:03.54290 | |||||
2023-04-01 | ||||||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
95 | Marcus Blom | Dala-Järna IK | 3:44:56.1349500 | 50.0p | ||||
2023-03-25 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Ebba Fryxell | Dala-Järna IK | 17:07.102630 | |||||
11 | Moa Kristiansson | Dala-Järna IK | 17:22.104160 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Helge Ström | Dala-Järna IK | 11:41.70070 | |||||
2023-02-19 | ||||||||
0.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Helge Ström | Dala-Järna IK | 3:09.18800 | |||||
2023-02-19 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Anders Danielsonfrost | Dala-Järna IK | 2:07:16.763500 | 75.6p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Marcus Blom | Dala-Järna IK | 2:58:34.1071300 | 50.4p | ||||
2023-02-17 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
8 | Ellen Hermansson | Dala-Järna IK | 46:41.280000 | |||||
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Ebba Fryxell | Dala-järna IK | 34:58.209700 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Helge Ström | Dala-järna IK | 21:12.127100 | |||||
2023-02-12 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
108 | Olle Samuelsson | Dala-Järna IK | 4:12:49.1516800 | 42.5p | ||||
2023-02-04 | ||||||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Leo Kristiansson | Dala-Järna IK | 59:32.357150 | 71.4p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Katinka Van Spengen | Dala-Järna IK | 3:23:40.1221990 | 39.9p | ||||
2023-02-01 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
43 | Anders Danielson Frost | Dala-Järna IK | 34:36.207530 | 81.3p | ||||
2023-01-08 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Ebba Fryxell | Dala-Järna IK | 24:31.147040 | |||||
13 | Moa Kristiansson | Dala-Järna IK | 24:32.147170 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
24 | Alice Zetterquist | Dala-Järna IK | 10:31.63080 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Helge Ström | Dala-Järna IK | 8:43.52230 | |||||
2023-01-08 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Hugo Ström | Dala-Järna IK | 23:59:58.8639700 | |||||
2023-01-07 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Ebba Fryxell | Dala-Järna IK | 19:56.119560 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
22 | Alice Zetterquist | Dala-Järna IK | 13:16.79500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
16 | Helge Ström | Dala-Järna IK | 12:09.72850 | |||||
2023-01-07 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
67 | Hugo Ström | Dala-Järna IK | 31:37.189630 | 70.8p | ||||
2022-12-10 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Ebba Fryxell | Dala-Järna IK | 15:03.90200 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Helge Ström | Dala-Järna IK | 8:45.52400 | |||||
2022-04-23 | ||||||||
6.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Leo Kristiansson | Dala-Järna IK | 14:38.87780 | |||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Moa Kristiansson | Dala-Järna IK | 11:42.70130 | |||||
5 | Ebba Fryxell | Dala-Järna IK | 11:52.71140 | |||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
25 | Alice Zetterquist | Dala-Järna IK | 11:17.67640 | |||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
10 | Helge Ström | Dala-Järna IK | 9:05.54450 | |||||
2022-04-23 | ||||||||
24km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Tilda Ström | Dala-Järna IK | 1:14:17.445620 | 72.1p | ||||
24km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Hugo Ström | Dala-Järna IK | 1:05:36.393510 | 80.6p | ||||
2022-04-10 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
- | Tilda Ström | Dala-Järna IK | 23:59:59.8639800 | |||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
32 | Hugo Ström | Dala-Järna IK | 42:19.253890 | 78.9p | ||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
18 | Anders Danielson Frost | Dala-Järna IK | 41:12.247110 | 81.2p | ||||
2022-04-09 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
19 | Tilda Ström | Dala-Järna IK | 23:04.138350 | 68.5p | ||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
31 | Hugo Ström | Dala-Järna IK | 20:05.120460 | 78.2p | ||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Anders Danielson Frost | Dala-Järna IK | 19:31.117030 | 80.3p | ||||
2022-04-08 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
32 | Tilda Ström | Dala-Järna IK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
23 | Hugo Ström | Dala-Järna IK |
1 | Anders Danielson Frost | 81.4p |
2 | Hugo Ström | 78.6p |
3 | Tilda Ström | 69.7p |
4 | Chanell Cranning Hillgren | 54.0p |
Tilda Ström | 144 st |
Oskar Danielson Frost | 135 st |
Hugo Ström | 128 st |
Anders Danielson Frost | 126 st |
Klara Andersson | 109 st |
Chanell Cranning Hillgren | 96 st |
Leo Kristiansson | 77 st |
Ebba Fryxell | 73 st |
Pär Jonsson | 69 st |
Harald Eriksson | 67 st |
Emil Danielson | 66 st |
Natanael Pehrs | 56 st |
Moa Kristiansson | 53 st |
Lilly Engman | 46 st |
Märta Anderson | 38 st |
Torgny Palm | 31 st |
Alva Andersson | 31 st |
Elsa Andersson | 31 st |
Johannes Runeson | 30 st |
Anton Fors | 27 st |
Järnaspelen | 2019-12-21 |
Järnaspelen sprint | 2018-12-16 |
Järnaspelen | 2015-01-18 |
Järnaspelen | 2014-01-19 |
DM Fristil Dalarna / Järnaspelen | 2013-01-20 |
Järnaspelen | 2012-01-21 |
Järnaspelen | 2011-01-22 |
Järnaspelen | 2010-01-16 |
Järnaspelen | 2009-01-17 |