Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
500Joel WessmanVreta Skid o Mkse66.7p
500Mattias EdvardssonÅrsunda IFse66.7p
500Hannes AssarssonNässjö SFse66.7p
500Nicklas JohanssonJärvsjöby IFse66.7p
500Linus NilssonIFK Umeåse66.7p
500Emil ÖstlinIK Hakarpspojkarnase66.7p
500Jens KirkStockholms RKse66.7p
500Raimo VigantsMadona66.7p
500Johan WahlbergStockholms RKse66.7p
510Hanna FalkUlricehamns IFse66.6p
510Sofie ElebroÖstersunds SKse66.6p
510Richard BrankellGöteborgs SKse66.6p
513Hedda BångmanOfferdals SKse66.5p
513Niklas HärdinNorrbärke SKse66.5p
513Claes RosenqvistFalun Borlänge SKse66.5p
513Karstein Johaug jrTeam Telemark66.5p
517Per Olov AnderssonVästerås Skidklubbse66.4p
517Evelina BångmanOfferdals SKse66.4p
517Hannes StenströmTrillevallens Sportklubbse66.4p
517Olle WestinIK Sternse66.4p
517Bruno DebertolisTeam Trentino Robinson Trainer66.4p
517Martin NyengetLillehammer SKno66.4p
517André JakobssonÖstersunds SKse66.4p
517Jørgen StensløkkenStrandbygda ILno66.4p
517Elin MccallanStockholms RKse66.4p
517Linn Sofie MohnMagnor Ulno66.4p
527Magnus Öberg BernhedGöteborgs SKse66.3p
527Louise LindströmHögbo GIFse66.3p
527Magnus NygrenVäsby SKse66.3p
527Anders CarbonnierXC Sthlm Ski Club66.3p
531Pontus WikströmHägglunds Ski Team SKse66.2p
531Lukas HöibyOK Landehofse66.2p
531Ola KarlssonÖstersunds SKse66.2p
531Emil LundborgSya SKse66.2p
531Zackarias BjörnRembo IKse66.2p
531Peter Gustavsson JosephsonOK Stigense66.2p
531Peter HåkanssonVäxjö Allmänna ISse66.2p
538Fredrik RosénIF Hallby SOKse66.1p
538Jonathan DahlbergSkellefteå SKse66.1p
540Ulf AngelsiööStorvreta IKse66.0p
540Ragnar Bragvin AndresenTeam Bragvin66.0p
540Vegard ØdegårdenRustad ILno66.0p
540Ragnar SigurgeirssonIK Vistase66.0p
540Henrik ForsIK Studenternase66.0p
545Peter EichSG Oberammergaude65.9p
545Alice HellströmStockviks SFse65.9p
545Oskar LundbergBorås SKse65.9p
545Petter jr NorthugStrindheim ILno65.9p
545Olle FrykfeldtdIK Hakarpspojkarnase65.9p
545Fredrik MäkiAapua IFse65.9p
551Mathilda RuusÅsarna IKse65.8p
551Melker ElofssonLandsbro IF SKse65.8p
551Jesper SpjuthIF Ski Team Skånese65.8p
551Erik EngströmTunafors SKse65.8p
555Andreas GrahnLandsbro IF SKse65.7p
555Thomas SkoghIK Rexse65.7p
555Magnus CalestamIF Hagen SKse65.7p
555Daniel NordeboGöteborgs SKse65.7p
555Tue RoemerKøbenhavn SKdk65.7p
555Daniel JonssonPumpen SK65.7p
555Adam NyrénKarlslunds IF SFse65.7p
562Anton SwedbergIFK Mora SKse65.6p
562Jacob BilgravHolte Skidk65.6p
562Sigurd Sollien HulbakSkigo XC Team65.6p
565Nicklas JohanssonRembo IKse65.5p
566Per LöwendahlGöteborgs SKse65.4p
566Staffan ThörneHagfors SFse65.4p
566David MusslinderFalköpings AIK SKse65.4p
566Roger JohanssonOK Vargense65.4p
570Peter GerdlöfHäverödals SKse65.3p
570Lennart HolmströmIF Ålandax65.3p
570Sjur RøtheVoss ILno65.3p
570Lars JohanssonLycksele IFse65.3p
574Emma ErikssonFalun Borlänge SKse65.2p
574Helene SöderlundIFK Mora SKse65.2p
574Oskar GrangertIK Nocout.sese65.2p
577Helena LundkvistKalix SKse65.1p
577Lucas LaagenLidköpings VSKse65.1p
577Lukas BauerTeam Bauer65.1p
577Emil ArnlundVästerås Skidklubbse65.1p
577Emil SelmossonLidköpings VSKse65.1p
577Mikael OlssonNaprapat Walle Skidklubb65.1p
583Ella GeorgssonHögbo GIFse65.0p
583Nora LignellLucksta IFse65.0p
583Henrik BrøvigOppegård ILno65.0p
586Petr NovakVltava Fund Craft Team64.9p
586Ella SelmossonLidköpings VSKse64.9p
586Tobias WärmeRoslagsbro IFse64.9p
589Ida LindkvistIFK Mora SKse64.8p
589Justyna KowalczykTeam Trentino Robinson Trainer64.8p
589Michael JohanssonIK Sternse64.8p
589Heikki KorpelaVinn64.8p
589Jim LundmarkSkellefteå XCse64.8p
589Dennis WeidforsAlstermo IFse64.8p
589Anders LönnstedtNacka Värmdö SKse64.8p
596Tuva PerssonBorås SKse64.7p
596Mats Håkon BredaSande Sportsklubb64.7p
596Sune Dandanell JørgensenKøbenhavn SKdk64.7p
596Francesco BecchisUnder UP64.7p
596Mikael GelinBålsta SKse64.7p
596Romain BalieuStockholms RKse64.7p
602Peter NilssonÖlmstads ISse64.6p
602Antonio CicchettiVästerås IFse64.6p
602Jenny SolinSollefteå Skidor IFse64.6p
602Josehanna Lundgren WikströmGrava SKse64.6p
602Lisa JonssonSävedalens AIKse64.6p
602Niklas IsraelssonLerums SOKse64.6p
602Andreas IreholmVolvo IFse64.6p
609Tobias KöpmanIFK Mora SKse64.5p
609Magdalena PajalaPiteå Elit SKse64.5p
609Moa LarssonFalun Borlänge SKse64.5p
609Elin AnderssonStuguns SOK Gjurdse64.5p
609Loke SköldHäverödals SKse64.5p
609Hans AnderssonJäderfors SKse64.5p
609Andreas SunessonOK Orionse64.5p
616Christer BäckströmIK Aluminiumse64.4p
616Jackline LocknerHudiksvalls IFse64.4p
616Andreas AnderssonMilslukarna XC64.4p
616Niklas LundmarkVissefjärda GOIFse64.4p
616Mads BerthelsenFjordens Skiklub64.4p
616Anna Jönsson HaagAnnaEmil Sportklubbse64.4p
622Patrick HanssonKarlslunds IF SFse64.3p
622Patrik PeterssonApladalens Lk64.3p
622Frank KiereckKarlslunds IF SFse64.3p
622Sondre GrønvoldLyn Ski64.3p
622Roger SvenningssonMullsjö SOKse64.3p
622Tobias AndervangFritsla Vikse64.3p
628Fredrik GustafssonSträngnäs SKse64.2p
628Johan AnderssonHindås SKse64.2p
628Elsa WallinHögbo GIFse64.2p
628Kjetil André BjerkrheimNesbyen IL64.2p
628Kåre RønhedeKøbenhavn SKdk64.2p
628Øyvind KinnebergIL Jardar64.2p
628Johan LindOK Stigense64.2p
635Tilda ÖstbergIFK Mora SKse64.1p
635Linnea JohanssonLinköpings SKse64.1p
635Kenneth IngemarssonIK Sternse64.1p
635Ståle HansenStovnerkameratene64.1p
635Johan AhlbergRyda SKse64.1p
635Patrik SamuelssonStorvreta IKse64.1p
641Olivia AlmStrömnäs GIFse64.0p
641Patrik SöderqvistStorvreta IKse64.0p
641Johan PålssonIF Ski Team Skånese64.0p
644Anders BuskqvistIK Sternse63.9p
644Joakim BydingerSölvesborgs CSKse63.9p
644Andreas AlbinssonSK Borese63.9p
644Henric JohanssonGrava SKse63.9p
644Niklas LagerssonKøbenhavn SKdk63.9p
644Ola BacklundOrsa SKse63.9p
644Jonas AlbäckÅrsunda IFse63.9p
644Jonathan BergmanFagersta Södra IKse63.9p
644Bujar BunjakuXC Sthlm Ski Club63.9p
653Bill EngmanKarlslunds IF SFse63.8p
653Masako IshidaTeam Koteng63.8p
653Anders MovérareFöreningen IKJ Haningese63.8p
653Harald LundeGranli ILse63.8p
653Anders KarlssonFritsla Vikse63.8p
658Jan ÖstlundHögbo GIFse63.7p
658Tomas HelldénIFK Skövde SKse63.7p
658Mikael LarssonTrosabygdens OKse63.7p
658Ulrich WahlströmSockertoppen IF63.7p
658Johan ÖsterlundHestra IFse63.7p
663Tommy VikmanBålsta SKse63.6p
663Rasmus WickbomI 19 IFse63.6p
663Stefan JohanssonIFK Salase63.6p
663Jan AntolecTeam Bauer63.6p
663Stellan LindgrenStockholms RKse63.6p
668Torstein ÖstnorLierne IL63.5p
668Jens Nørby WintherKøbenhavn SKdk63.5p
670Thomas NordmanIK Nocout.sese63.4p
670Fredrik OlofssonÖstersunds SKse63.4p
670Evelina NiemiKalix SKse63.4p
670Ola SkeidBækkelagets SKno63.4p
670Per LarssonKungsäters IFse63.4p
675Robert OlssonFinnskogarnas SKse63.3p
675Johannes KnollNybro Skise63.3p
675Maria OlofssonKalix SKse63.3p
675Hanna FritzIFK Mora SKse63.3p
675Kent ErikssonTibro Mk63.3p
680Peter SaarikoskiVäsby SKse63.2p
680Niklas BackåbergVäxjö Allmänna ISse63.2p
680Sjur JensenVattenfall IF Stockholm63.2p
680Alicia JanssonFilipstads SFse63.2p
680Fredric KillènHunneberg sport o motion63.2p
685Magnus SvenssonTurebergs IFse63.1p
685Peter HenningssonFöreningen IKJ Haningese63.1p
687Anders RudolfssonSundbybergs IKse63.0p
687Bo TigerbergLidköpings VSKse63.0p
687Lukas SkottAapua IFse63.0p
687Niklas DanielssonÅsens SKse63.0p
687Tobias BrodénNybro Skise63.0p
687Frank-Tore ToresenBækkelagets SKno63.0p
687Patrik LehtonenIF Ålandax63.0p
694Emil NykvistSunne SLFse62.9p
694Jonathan HanssonBurseryds IFse62.9p
694Christian RagnarBerga SOKse62.9p
694Tim MagnussonIFK Mora SKse62.9p
694Lauri LepistoVinn62.9p
694Robert JohanssonFrämmestads IKse62.9p
700Magdalena NilssonIFK Umeåse62.8p
701Jan Osvald SoovikGöteborgs SKse62.7p
701Tomas OlofssonLycksele IFse62.7p
701Fredric KillénOK Skogsvargarnase62.7p
704Martin ErikssonLima IFse62.6p
704Ulf TingströmFöreningen IKJ Haningese62.6p
704Wilma JönssonIFK Östersund62.6p
704Maja ErikssonFilipstads SFse62.6p
704Axel StrandellStorvreta IKse62.6p
704Johanna SkottheimSälens IFse62.6p
704Terese TherellIFK Umeåse62.6p
704Alexander LundhHalmstad OKse62.6p
712Stefan VirtanenNässjö SFse62.5p
712Emilia LindstedtFalun Borlänge SKse62.5p
712Ella HalvarssonIFK Mora SKse62.5p
712Jan JohanssonUddevalla ISse62.5p
712Oskar NordlanderXC Sthlm Ski Club62.5p
717Ove HelgeeAlstermo IFse62.4p
717Hampus ClaessonÖregrunds IKse62.4p
717Merete MyrsethKvaløysletta Skilagno62.4p
717Rebecca LekbergSävedalens AIKse62.4p
717Mattias ForsbergTurebergs IFse62.4p
722Fredrik KarlssonXC Sthlm Ski Club62.3p
722Gustav NilssonOK Stigense62.3p
724Thomas OttossonSkellefteå SKse62.2p
724Fredrik HanssonLillhärdals IFse62.2p
724Fredrik RagnarssonJalles Tc Umeåse62.2p
724Johannes JosefssonTäby IS SKse62.2p
724Oscar BergenholtzÄspereds IFse62.2p
724Johan LintzénBergnäsets AIKse62.2p
724Daniel WestlundNaprapat Walle Skidklubb62.2p
731Olof StenlundTeam Esplanadse62.1p
731Hans SundbergFöreningen IKJ Haningese62.1p
731Kristina AxelssonSya SKse62.1p
731Ida PerssonHögbo GIFse62.1p
731Kenneth RollingHalmstads Skidklubbse62.1p
731Linus WalldenSK Graal62.1p
731Isak Andersson LindIFK Umeåse62.1p
731Robin FrostTeam Forever Nordic62.1p
731Peder GustavssonUlricehamns IFse62.1p
731Robin GrenholmNorderåsens VVS62.1p
741Andreas RomFrämmestads IKse62.0p
741Kalle GräfningsKarlslunds IF SFse62.0p
741Fredrik AndreéBengtsfors Boisse62.0p
741Sebastian JanssonSälens IFse62.0p
741Emanuele BecchisSki Avis Borgo62.0p
741Nils WastegårdIK Sternse62.0p
741Carl LönnbarkFalu IKse62.0p
748Markus QvarnströmIK Hakarpspojkarnase61.9p
748Klara AbrahamssonIFK Umeåse61.9p
748Thomas PerssonPumpen SK61.9p
751Ola SlättengrenNybro Skise61.8p
751Peter BernrothBurseryds IFse61.8p
751Kristian FuruskogBerga SOKse61.8p
751Stian SvendbyLyn Ski61.8p
755Sören SkålbergGöteborgs SKse61.7p
755Fredrik NormanGöteborgs SKse61.7p
755Wilma BjörkmanIFK Mora SKse61.7p
755Ingeborg DahlRingkollen Skiklubb61.7p
755David BergkvistSK Borese61.7p
755Oscar NilssonFilipstads SFse61.7p
755Emil AnderssonIF Hallby SOKse61.7p
755Mathias SöderbergVandrarringen Västerås61.7p
755Charly RoussetTeam Oui.ski Mesmerise61.7p
764Anders JohanssonRyda SKse61.6p
764Malin JonssonIK Sternse61.6p
764Kerstin NäslundSK Borese61.6p
764Hanna HolmgrenBergeforsens SKse61.6p
764Björn JingforsAxa SCse61.6p
769Anders SolinIFK Mora SKse61.5p
769Adam RohrSK Borese61.5p
769Alfred KällsmyrIK Frykense61.5p
769Andreas AnderssonTunafors SKse61.5p
769Ken SlättengrenNybro Skise61.5p
774Mats-Olof LingersjöSOK Viljanse61.4p
774Jeppe MordhorstKøbenhavn SKdk61.4p
774Bengt BernFK Herkulesse61.4p
777Nils NilssonKarlslunds IF SFse61.3p
777Erik SvenssonKarlslunds IF SFse61.3p
777Sebastian NilssonOK Landehofse61.3p
777Tommy JonssonSävedalens AIKse61.3p
781Lars NilssonNaprapat Walle Skidklubb61.2p
781Christoffer Nordqvist ÅbergFalun Borlänge SKse61.2p
783Björn JonssonDuveds IFse61.1p
783Hg ArvidssonSya SKse61.1p
783Lars GustafssonStockholms RKse61.1p
783Patrik RådströmBike 61.1p
783Håkan SandahlAxa SCse61.1p
783Jonas NilssonStockholms RKse61.1p
783Patric SmedbergEvertsbergs SKse61.1p
790Akira LentingTeam Akirajp61.0p
790Ambjörn LannergårdLidköpings VSKse61.0p
790Hans MäenpääSki Team Mäenpää61.0p
790Jonas KarlssonOK Landehofse61.0p
794Tomas HagströmIK Nocout.sese60.9p
794Ebba StenmanÄlvsby IF SKse60.9p
794Lennart KarlssonFinnskogarnas SKse60.9p
794Anna JonssonDuveds IFse60.9p
794Ulf LekebornStorådalens SKse60.9p
794Richard NylénMagra ISse60.9p
794Jenni Ehn GårdhagePumpen SK60.9p
801Amanda Norrby RydinTranemo IFse60.8p
801Alexander BlomHögsäters GFse60.8p
803Olle OlssonSK Borese60.7p
803Annika LöfströmÅrsunda IFse60.7p
803Jes KnudsenHolte Skidk60.7p
803Stein KjølstadLyn Ski60.7p
807Erik OskarssonTavelsjö AIKse60.6p
807Clara AulandSävast Ski Team IFse60.6p
807Emma LarssonIFK Mora SKse60.6p
807Elin BlombergLycksele IFse60.6p
807Christian SkanderbyJalles Tc Umeåse60.6p
807Martin SiljegårdHalmstads Skidklubbse60.6p
807Jacopo GiardinaTeam Futura60.6p
807Marie KromerHaute Savoie Nordic Teamfr60.6p
807Steen HinnumHolte Skidk60.6p
807Gustaf JohanssonOK Orionse60.6p
807Albin GötborgFilipstads SFse60.6p
807David BoijaÖsterfärnebo IFse60.6p
819Stefan KarlssonRonneby OKse60.5p
819Jonatan PalanderSellnäs IFse60.5p
819Magnus EdgrenLekeryd-Svarttorps SKse60.5p
819Pawel KliszTeam Bauer60.5p
819Gösta MalmströmIK Sternse60.5p
819Magnus SvenssonGranbergsdals IFse60.5p
819Ola AlsénIF Ski Team Skånese60.5p
826Leif ÅhmanHägersta GFse60.4p
826Ludvig AxelssonHvetlanda SKse60.4p
826Göran AnderssonÅtorp60.4p
826Johan WernefurSkillingaryds FKse60.4p
826Patrik WejnermarkÖstervåla IFse60.4p
826Terje BøygardForeign Citizen60.4p
832Kristian TufvessonIK Rexse60.3p
832Ingrid HallquistÅsarna IKse60.3p
832Sara WadmanIFK Mora SKse60.3p
832Vendela BlomStockviks SFse60.3p
832Mårten JohanssonFalköpings AIK SKse60.3p
832Oskar HenrikssonIF Ski Team Skånese60.3p
832Daniel PåhlstorpIF Ski Team Skånese60.3p
839Peter GustavssonGnosjö FKse60.2p
839Mikael VideforsTurebergs IFse60.2p
839Tommy FinellSundbybergs IKse60.2p
839Jimmy SchiöldAxa SCse60.2p
839Henrik ElfIK Ymerse60.2p
839Niklas HenrikssonBålsta SKse60.2p
845Johan ThalinÖstervåla IFse60.1p
845Nina LintzénOK Renense60.1p
845Andreas KvistIK Sternse60.1p
845Tua DahlgrenOfferdals SKse60.1p
845Henrik ÄrligBorås SKse60.1p
845Stefan JelebyHäverödals SKse60.1p
845Henrik AnderssonNybro Skise60.1p
845Martin ClémentDansk Telemarkforum60.1p
845Max BergströmOrsa SKse60.1p
845Gunnar AtteråsKjelsås ILno60.1p
855Johan OlssonIFK Helsingborgse60.0p
855Arvo TeppolaIK Hakarpspojkarnase60.0p
855Jonas UtterströmJalles Tc Umeåse60.0p
855Tilda JohanssonSkorpeds SKse60.0p
855Stefan JohanssonKils OKse60.0p
860David FriskIFK Mora SKse59.9p
860Filippa LindmanStockviks SFse59.9p
860Bertil PerssonGöteborgs SKse59.9p
860Felicia Norrby RydinTranemo IFse59.9p
860Andreas SandgrenHofors Aifse59.9p
860Andreas WenngrenÖstervåla IFse59.9p
860Viktor JohanssonHalmstads Skidklubbse59.9p
860Joel LarssonHägersta GFse59.9p
868John Arvidsson1life IF59.8p
868Thomas WallinTeam Esplanadse59.8p
868Edvin Quist WeghagenIFK Skövde SKse59.8p
868Christian HolmKarlslunds IF SFse59.8p
868Tommy WürtzHolte Skidk59.8p
868Anders JägardIK Sternse59.8p
868Rikard FranssonNybro Skise59.8p
868Harald HasselbladAxa SCse59.8p
876Hans CarlssonVäsby SKse59.7p
876Johan SvenskTeam Esplanadse59.7p
876Carina WärmeRoslagsbro IFse59.7p
876Jörgen HugossonLandsbro IF SKse59.7p
876Maja HeikkiSälens IFse59.7p
881Per WernerssonIF Hallby SOKse59.6p
881Henrik JohnssonHällbybrunns IFse59.6p
881Cordelia Melén OlssonHäverödals SKse59.6p
881Håkan UvhagenAxa SCse59.6p
881Lina BjörkIFK Skövde SKse59.6p
886Mathias HäggblomIFK Skövde SKse59.5p
886Björn MattssonIK Sternse59.5p
886Jonny PerssonOK Gipense59.5p
886Claes BjörklundOK Skogsvargarnase59.5p
886Susanne HedlundBjursås IKse59.5p
886Frida OlofssonVårby IKse59.5p
886Lotta Udnes WengNes Skise59.5p
886Olof HjalmarssonIK Sternse59.5p
886Kristian JanssonIF Ski Team Skånese59.5p
886Peter LekbergSävedalens AIKse59.5p
886Göran JohanssonMagra ISse59.5p
886Viktor parkGnosjö FKse59.5p
886Göran KlingaPumpen SK59.5p
886Håkan OlssonAapua IFse59.5p
900Henrik PålssonTanums IFse59.4p
900Magnus HultNorrbärke SKse59.4p
900Moa BacklundHögbo GIFse59.4p
900Hampus JohanssonOK Alehofse59.4p
900Jörgen KantoKarlslunds IF SFse59.4p
905Kent AurbakkenÅmotfors IFse59.3p
905Daniel EriciLinköpings SKse59.3p
905Per-Anders GustafssonBorås GIFse59.3p
908Stefan MennborgIK Hakarpspojkarnase59.2p
908Erika ÖstermanHäverödals SKse59.2p
908Mattias WestmanIFK Umeåse59.2p
908Eleonora OlsmatsSundbybergs IKse59.2p
908Johan LundgrenUppsala Vasaloppsklubbse59.2p
908Fredrik LundellNorrbärke SKse59.2p
908Jørgen StigenFredrikstad SK59.2p
915Lena WiklundHögbo GIFse59.1p
915Sebastian ErikssonRembo IKse59.1p
915Martin KristenssonÖxabäcks Vinter-IKse59.1p
915Lars SørensenRustad ILno59.1p
915John WiklundStockholms RKse59.1p
920Thomas PerssonKarlslunds IF SFse59.0p
920Christoffer JohanssonTrollhättans SOKse59.0p
922Erik GeijerXC Sthlm Ski Club58.9p
922Johan OlaussonMagra ISse58.9p
922David NykvistSunne SLFse58.9p
922Pontus PeterssonSkillingaryds FKse58.9p
922Fredrik BokforsStockholms RKse58.9p
922Fredrik Fossum JensenTistedalen FL58.9p
922Erik WestbergVallsta SKse58.9p
922Nils RisbergSundbybergs IKse58.9p
922Thomas ByrbergIFK Mora SKse58.9p
922Emil CarlsonIK Uvense58.9p
922Peter BlomgrenNacka Värmdö SKse58.9p
933Per RoothBrittatorps Tkse58.8p
933Johan HanssonLima IFse58.8p
933Alva SköldHäverödals SKse58.8p
933Fredrik WessbergOK Landehofse58.8p
933Jerzy KrolIF Ski Team Skånese58.8p
933Tor Olav Nesheim HægelandRustad ILno58.8p
939Ulf UddbäckGävle SKse58.7p
939Hans LissdanielsMalungs IFse58.7p
939Karin PetterssonIFK Mora SKse58.7p
939Seraina BonerSkigo XC Team58.7p
939Madelene NordMalungs IFse58.7p
939Joakim VikerIK Sternse58.7p
945Joel BjörnlingerIK Vistase58.6p
945Lars AndervangFritsla Vikse58.6p
945Mikael GardelinVisborgs OKse58.6p
945Jasmine KonradssonLycksele IFse58.6p
945Tommy LahdenperäXCGold58.6p
945Anders IvarssonRoslags-Länna IFse58.6p
945Ulrik Jørstad GadeAmager Ro og Kajakklub58.6p
952Christer KöhlerAbisko Ioik58.5p
952Anders SoovikGöteborgs SKse58.5p
952Sara LindborgÖstersunds SKse58.5p
952Jonny HolmbomLycksele IFse58.5p
952Kent PerssonRoslagsbro IFse58.5p
952Magnus JulinKarlslunds IF SFse58.5p
952Janne HuhtalaAxa SCse58.5p
952Andreas SchöndellHestra IFse58.5p
952Roger OlssonN/A58.5p
961Simon NilssonIF Ski Team Skånese58.4p
961Filippa Lundgren WikströmGrava SKse58.4p
961Andreas DavidsonBorås SKse58.4p
961Peter Ravn BrinckKøbenhavn SKdk58.4p
961Linda-louise KöldMedåkers IFse58.4p
961Hans BrolundOK Denselnse58.4p
961Niclas LundAlliansloppets SKse58.4p
961Robin LarssonOK Alehofse58.4p
969Daniel BjörndahlGöteborgs SKse58.3p
969Krister NyrénHeds IFse58.3p
969Petter AlapääLuleguttenese58.3p
969Bente SkåleTullus Sgse58.3p
969Staffan HenrikssonLidköpings VSKse58.3p
969Mats-erik LarssonRyda SKse58.3p
969Per-olof PerssonNorrbärke SKse58.3p
976Niklas BjörklundNorrbärke SKse58.2p
976Magnus LjungEnhörna IFse58.2p
976Joachim Weel RosboKøbenhavn SKdk58.2p
976Anders SvahnIF Ski Team Skånese58.2p
976Anders JakobssonNybro Skise58.2p
981Henrik SjöströmStorådalens SKse58.1p
981Julia JanssonSollefteå Skidor IFse58.1p
981Adam JohanssonHagfors SFse58.1p
981Thomas JohnssonNybro Skise58.1p
981Erik ThibergHestra IFse58.1p
981Fabian KarlssonUppsala Vasaloppsklubbse58.1p
981Erik KarlströmJokkmokks SKse58.1p
988Fredric DahlgrenSvaide-Roma SOK58.0p
988Håkan KarlssonGranbergsdals IFse58.0p
988Kristina RobertoKarlslunds IF SFse58.0p
988Magnus GlännåIK Sternse58.0p
988Ida ErikssonIFK Mora SKse58.0p
988Loris FrasnelliTeam Trentino Robinson Trainer58.0p
988David FranssonVäxjö Allmänna ISse58.0p
988Emanuel AlsinÅmåls OKse58.0p
988Sebastian LembkeNcc IF Stockholm58.0p
988Arne NordliXC Sthlm Ski Club58.0p
988Ulrich WahlströmXCGold58.0p
988David JohanssonNässjö SFse58.0p