Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
497Daniel EdquistAxa SCse67.6p
497Henrik WallinAB Karl Hedin IF67.6p
497Magnus NygrenVäsby SKse67.6p
497Stefan JanssonStockholms RKse67.6p
505Kjetil André BjerkrheimNesbyen IL67.5p
506Martin ErikssonLima IFse67.4p
506Fredrik AndreéBengtsfors Boisse67.4p
506Adam EkstedtIF Ski Team Skånese67.4p
506Ståle HansenStovnerkameratene67.4p
506Adam NyrénKarlslunds IF SFse67.4p
511Stefan EkmanStrömsbergs IFse67.3p
511Emma ErikssonFalun Borlänge SKse67.3p
511Fredrik ErixonCcc100067.3p
511Øyvind KinnebergIL Jardar67.3p
511Linus JanssonHällbybrunns IFse67.3p
516Per Olov AnderssonVästerås Skidklubbse67.2p
516Larz AnderssonKarlslunds IF SFse67.2p
516Karstein Johaug jrTeam Telemark67.2p
516Henrik ForsIK Studenternase67.2p
520Alexander GidlundHägglunds Ski Team SKse67.1p
520Zackarias BjörnRembo IKse67.1p
522Anton SwedbergIFK Mora SKse67.0p
522Magnus StensåsTydal ILno67.0p
524Lennart RominNaprapat Walle Skidklubb66.9p
524Robin FrostTeam Forever Nordic66.9p
524Elin MccallanStockholms RKse66.9p
527Patrik LindTunafors SKse66.8p
527Ida LindkvistIFK Mora SKse66.8p
527Hannes AssarssonNässjö SFse66.8p
530Helena LundkvistKalix SKse66.7p
530Justyna KowalczykTeam Trentino Robinson Trainer66.7p
530Oskar AhnbrinkSundbybergs IKse66.7p
530Ola KarlssonÖstersunds SKse66.7p
530Joel WessmanVreta Skid o Mkse66.7p
530Oscar AskerlundHällbybrunns IFse66.7p
530Simon NilssonIF Hallby SOKse66.7p
530Linus NilssonIFK Umeåse66.7p
530Mads BerthelsenFjordens Skiklub66.7p
530Markus VuorelaVinn66.7p
530Ulrich WahlströmSockertoppen IF66.7p
541Pawel KliszTeam Bauer66.6p
541Viktor MazkoSF Vershina66.6p
541Andreas IreholmVolvo IFse66.6p
544Clement ParisseMegevefr66.5p
545Ulf AngelsiööStorvreta IKse66.4p
545Wilma JönssonIFK Östersund66.4p
545Hans AnderssonJäderfors SKse66.4p
545Lars JohanssonLycksele IFse66.4p
549Ragnar Bragvin AndresenTeam Bragvin66.3p
549Hans MäenpääTeam Mäenpää66.3p
549Jacob BilgravHolte Skidk66.3p
552Helene SöderlundIFK Mora SKse66.2p
552Tilde BångmanOfferdals SKse66.2p
552Lisa JonssonSävedalens AIKse66.2p
552Kjetil TyromTeam Parkettpartner66.2p
556Thomas SkoghIK Rexse66.1p
556Peter GerdlöfHäverödals SKse66.1p
556Robert OlssonFinnskogarnas SKse66.1p
556Kenneth IngemarssonIK Sternse66.1p
556Lotta Udnes WengNes Skise66.1p
556Sondre GrønvoldLyn Ski66.1p
556Jonathan DahlbergSkellefteå SKse66.1p
556Jens KirkStockholms RKse66.1p
556Fredrik JohanssonVästerås Skidklubbse66.1p
565Björn MelanderTimrå SOKse66.0p
565Ragnar SigurgeirssonIK Vistase66.0p
567Bengt BernFK Herkulesse65.9p
567Daniel EriciLinköpings SKse65.9p
569Johan AnderssonHindås SKse65.8p
569Oskar LundbergBorås SKse65.8p
569Stian SvendbyLyn Ski65.8p
569André JakobssonÖstersunds SKse65.8p
569Johan LindOK Stigense65.8p
574Ove HelgeeAlstermo IFse65.7p
574Evelina BångmanOfferdals SKse65.7p
574Richard NylénMagra ISse65.7p
577Markus QvarnströmIK Hakarpspojkarnase65.6p
577Jeppe MordhorstKøbenhavn SKdk65.6p
577Emil SelmossonLidköpings VSKse65.6p
580Leif ÅhmanHägersta GFse65.5p
580Nicklas JohanssonRembo IKse65.5p
580Rasmus AnderssonMalungs IFse65.5p
580Fredrik MäkiAapua IFse65.5p
584Fredrik BjörckIK Rexse65.4p
584Tommy JonssonSävedalens AIKse65.4p
584Roger JohanssonOK Vargense65.4p
584Roger SvenningssonMullsjö SOKse65.4p
584Patrik WejnermarkÖstervåla IFse65.4p
589Pontus WikströmHägglunds Ski Team SKse65.3p
589Viktor WiigIF Strategense65.3p
589Michael JohanssonIK Sternse65.3p
589Niklas LundmarkVissefjärda GOIFse65.3p
593Emilia LindstedtFalun Borlänge SKse65.2p
593Robert JohanssonFrämmestads IKse65.2p
593Klas CarlssonUppsala Vasaloppsklubbse65.2p
593Charly RoussetTeam Oui.ski Mesmerise65.2p
593Leo RodinUddevalla ISse65.2p
598Johannes KnollNybro Skise65.1p
598Lucas LaagenLidköpings VSKse65.1p
600Rasmus WickbomI 19 IFse65.0p
600Josehanna Lundgren WikströmGrava SKse65.0p
600Sjur JensenVattenfall IF Stockholm65.0p
600Jim LundmarkSkellefteå XCse65.0p
600Olivia LavénTäby IS SK65.0p
605Jan Osvald SoovikGöteborgs SKse64.9p
605Olivia HanssonKarlslunds IF SFse64.9p
605Andreas AlbinssonSK Borese64.9p
605Niklas IsraelssonLerums SOKse64.9p
605Mikael JacobsenRold Skov Skiklub64.9p
605Peder GustavssonUlricehamns IFse64.9p
611Tilda ÖstbergIFK Mora SKse64.8p
611Alice HellströmStockviks SFse64.8p
611Andreas SandgrenHofors Aifse64.8p
611Johan AhlbergRyda SKse64.8p
615Mats-Olof LingersjöSOK Viljanse64.7p
615Anders SolinIFK Mora SKse64.7p
615Moa LarssonFalun Borlänge SKse64.7p
615Emma LarssonIFK Mora SKse64.7p
615Hanna FritzIFK Mora SKse64.7p
615Alicia JanssonFilipstads SFse64.7p
615Erlend Widerøe HennigHjelmeland IL64.7p
615Kenneth RollingHalmstads Skidklubbse64.7p
615Francesco BecchisUnder UP64.7p
624Patrik PeterssonApladalens Lk64.6p
624Claes BjörklundOK Skogsvargarnase64.6p
624Nils NilssonKarlslunds IF SFse64.6p
624Lennart HolmströmIF Ålandax64.6p
624Emil ArnlundVästerås Skidklubbse64.6p
624Terese TherellIFK Umeåse64.6p
624Markus BäckYuppie Ski Club64.6p
624Fredric KillénOK Skogsvargarnase64.6p
624Evelina NiemiKalix SKse64.6p
624Tommy WürtzHolte Skidk64.6p
634Olivia AlmStrömnäs GIFse64.5p
634Jan ÖstlundHögbo GIFse64.5p
634Jakob MörhedVaggeryds SOKse64.5p
634Peter HåkanssonVäxjö Allmänna ISse64.5p
638Elsa WallinHögbo GIFse64.4p
638Jacob Weel RosboKøbenhavn SKdk64.4p
638Johanna SkottheimSälens IFse64.4p
638Tim MagnussonIFK Mora SKse64.4p
638Frank-Tore ToresenBækkelagets SKno64.4p
643Andreas GrahnLandsbro IF SKse64.3p
643Tuva PerssonBorås SKse64.3p
643Linn Sofie MohnMagnor Ulno64.3p
646Fredrik GustafssonSträngnäs SKse64.2p
646Fredrik OlofssonÖstersunds SKse64.2p
646Johan PålssonIF Ski Team Skånese64.2p
646Mikael LarssonTrosabygdens OKse64.2p
646Anders BoströmXC Sthlm Ski Club64.2p
651Ulf TingströmFöreningen IKJ Haningese64.1p
651Oscar BergenholtzÄspereds IFse64.1p
651Oleksii KrasovskyiUkraineua64.1p
651Mattias ForsbergTurebergs IFse64.1p
651Göran KlingaPumpen SK64.1p
656Hg ArvidssonSya SKse64.0p
656Arvid SchönStorvreta IKse64.0p
656Christian RagnarBerga SOKse64.0p
656Patrik SöderqvistStorvreta IKse64.0p
656Thomas PerssonKarlslunds IF SFse64.0p
656Steen HinnumHolte Skidk64.0p
662Tommy VikmanGimo IF SKse63.9p
662Kalle GräfningsKarlslunds IF SFse63.9p
662Jenny SolinSollefteå Skidor IFse63.9p
662Oscar JohanssonZinkgruvans IFse63.9p
662Gustav NilssonOK Stigense63.9p
667Peter SaarikoskiVäsby SKse63.8p
667Emil NykvistSunne SLFse63.8p
667Fredrik RagnarssonJalles Tc Umeåse63.8p
667Martin SiljegårdHalmstads Skidklubbse63.8p
667Anders MovérareFöreningen IKJ Haningese63.8p
667Jonas NilssonStockholms RKse63.8p
667Ola SkeidBækkelagets SKno63.8p
667Gustaf JohanssonOK Orionse63.8p
675Johan OlaussonMagra ISse63.7p
675Magnus Öberg BernhedGöteborgs SKse63.7p
675Kristian TufvessonIK Rexse63.7p
675Elin AnderssonStuguns SOK Gjurdse63.7p
679Tomas HagströmSya SKse63.6p
679Fredrik HanssonLillhärdals IFse63.6p
679Jonatan PalanderSellnäs IFse63.6p
679Jörgen HugossonLandsbro IF SKse63.6p
679Johan LundgrenUppsala Vasaloppsklubbse63.6p
679Nils WastegårdIK Sternse63.6p
679Daniel WestlundNaprapat Walle Skidklubb63.6p
686Göran JohanssonMagra ISse63.5p
686Johan EnglundOK Stigense63.5p
688Mattias CarlzonUlricehamns IFse63.4p
688Viktor CarlssonSkellefteå XCse63.4p
688Hampus ClaessonÖregrunds IKse63.4p
688Linnea JohanssonLinköpings SKse63.4p
688Peter LekbergSävedalens AIKse63.4p
688Göran AnderssonStrömtorps IKse63.4p
688Oskar NordlanderXC Sthlm Ski Club63.4p
695Erik SvenssonKarlslunds IF SFse63.3p
695Anders JohanssonRyda SKse63.3p
695Maria OlofssonKalix SKse63.3p
695Jens Nørby WintherKøbenhavn SKdk63.3p
695Johan SelanderÖregrunds IKse63.3p
700Sören SkålbergGöteborgs SKse63.2p
700Johan OlssonIFK Helsingborgse63.2p
700Malin JonssonIK Sternse63.2p
700Lars NilssonNaprapat Walle Skidklubb63.2p
700Ola BacklundOrsa SKse63.2p
700Fredric KillènHunneberg sport o motion63.2p
706Magnus SvenssonTurebergs IFse63.1p
706Kent PerssonRoslagsbro IFse63.1p
706Magnus JulinKarlslunds IF SFse63.1p
706Björn JingforsAxa SCse63.1p
710Bo TigerbergLidköpings VSKse63.0p
710Fredrik NormanGöteborgs SKse63.0p
710Mathilda RuusÅsarna IKse63.0p
710Jonathan HanssonBurseryds IFse63.0p
710Adam RohrNässjö SFse63.0p
715Sara WadmanIFK Mora SKse62.9p
715Alexander BlomHögsäters GFse62.9p
715Henric JohanssonGrava SKse62.9p
715Patrik LehtonenIF Ålandax62.9p
715Jenni Ehn GårdhagePumpen SK62.9p
720David FriskIFK Mora SKse62.8p
720Filippa LindmanStockviks SFse62.8p
720Lena WiklundHögbo GIFse62.8p
720Lukas SkottAapua IFse62.8p
720Sebastian NilssonOK Landehofse62.8p
720Henrik AlbertssonSya SKse62.8p
720Michael HedströmZinkgruvans IFse62.8p
720Andreas WenngrenÖstervåla IFse62.8p
728Thomas OttossonSkellefteå SKse62.7p
728Kristian JanssonIF Ski Team Skånese62.7p
728Marcus EnglundIF Ålandax62.7p
728Mikael GelinBålsta SKse62.7p
732Jimmy TigerbergLidköpings VSKse62.6p
732John WiklundStockholms RKse62.6p
734Kurt AnderssonSätra IFse62.5p
734Anders BuskqvistIK Sternse62.5p
734Clara AulandSävast Ski Team IFse62.5p
734Ella GeorgssonHögbo GIFse62.5p
734Magnus HultNorrbärke SKse62.5p
734Bertil PerssonGöteborgs SKse62.5p
734Björn AiffHestra IFse62.5p
734Linus WalldenSK Graal62.5p
734Jørgen StigenFredrikstad SK62.5p
743Sebastian ErikssonRembo IKse62.4p
743Alena ProchazkovaLk Slavia Umb Banska Bystricask62.4p
743Lars SørensenRustad ILno62.4p
743Tobias BrodénNybro Skise62.4p
743Lauri VuorinenKouvolan Hiihtoseurafi62.4p
743Jerzy KrolIF Ski Team Skånese62.4p
743Kåre RønhedeKøbenhavn SKdk62.4p
743Jonas KarlssonOK Landehofse62.4p
743Lars NorinVattenfall IF Älvkarlebyse62.4p
752Andreas RomFrämmestads IKse62.3p
752Erik GeijerXC Sthlm Ski Club62.3p
752Ella HalvarssonIFK Mora SKse62.3p
752Ebba StenmanÄlvsby IF SKse62.3p
752Ida PerssonHögbo GIFse62.3p
752Magdalena NilssonIFK Umeåse62.3p
752Anssi PentsinenJämsänkosken Ilvesfi62.3p
752Patrik RådströmBike 62.3p
752Marie KromerHaute Savoie Nordic Teamfr62.3p
752Mathias MyrénOK Alehofse62.3p
752Tobias WärmeRoslagsbro IFse62.3p
763Nicklas EnlundGamleby OKse62.2p
763Sara LindborgÖstersunds SKse62.2p
763Ingrid HallquistÅsarna IKse62.2p
763Hanna HolmgrenBergeforsens SKse62.2p
767Stefan KarlssonRonneby OKse62.1p
767Olof StenlundTeam Esplanadse62.1p
767Annika LöfströmÅrsunda IFse62.1p
767Kent AurbakkenXCGold62.1p
767Simon JonssonStorviks IFse62.1p
767Andreas AnderssonMilslukarna XC62.1p
767Peter BernrothBurseryds IFse62.1p
767Gösta MalmströmIK Sternse62.1p
767Oscar NilssonFilipstads SFse62.1p
767Tor Olav Nesheim HægelandRustad ILno62.1p
767Per LarssonKungsäters IFse62.1p
778Wilma BjörkmanIFK Mora SKse62.0p
778Kerstin NäslundSK Borese62.0p
778Emanuele BecchisSki Avis Borgo62.0p
778Per-Anders GustafssonBorås GIFse62.0p
778Emil AnderssonIF Hallby SOKse62.0p
778David EkstedtBravur Sports Club62.0p
784Nina LintzénOK Renense61.9p
784Nora LignellLucksta IFse61.9p
784Klara AbrahamssonIFK Umeåse61.9p
784Markus AlmgrenIFK Mora SKse61.9p
784Mats-erik LarssonRyda SKse61.9p
784Dennis WeidforsAlstermo IFse61.9p
784Dan EfraimssonMalungs IFse61.9p
784Mikael OlssonNaprapat Walle Skidklubb61.9p
784Niklas HenrikssonBålsta SKse61.9p
793Håkan HuseliusIF Ski Team Skånese61.8p
793Hans SundbergFöreningen IKJ Haningese61.8p
793Ola SlättengrenNybro Skise61.8p
793Mårten JohanssonFalköpings AIK SKse61.8p
793Rebecca LekbergSävedalens AIKse61.8p
793Anders JägardIK Sternse61.8p
793Magnus LyckfjällVästerås Skidklubbse61.8p
793Tommy FinellSundbybergs IKse61.8p
793Vetle JuliussenLyn Skino61.8p
793Johan WernefurSkillingaryds FKse61.8p
793Carl LönnbarkFalu IKse61.8p
804Leif MarkfjärdBrovallens IFse61.7p
804Jonas UtterströmJalles Tc Umeåse61.7p
804Simon SvaneboTynderö IKse61.7p
804Henrik ÄrligBorås SKse61.7p
804David FranssonVäxjö Allmänna ISse61.7p
804Gunnar AtteråsKjelsås ILno61.7p
804Daniel PåhlstorpIF Ski Team Skånese61.7p
804Oscar PetterssonXC Sthlm Ski Club61.7p
812Mathias HäggblomIFK Skövde SKse61.6p
812Anders RudolfssonSundbybergs IKse61.6p
812Anders SoovikGöteborgs SKse61.6p
812Oskar SvärdTvärreds IFse61.6p
812Seraina BonerSkigo XC Team61.6p
812Patrik SamuelssonStorvreta IKse61.6p
812Peter GustafssonXC Sthlm Ski Club61.6p
819Thomas WallinTeam Esplanadse61.5p
819Tua DahlgrenOfferdals SKse61.5p
819Merete MyrsethKvaløysletta Skilagno61.5p
822Peter HenningssonFöreningen IKJ Haningese61.4p
822Magnus GlännåIK Sternse61.4p
822Silje Øyre SlindOppdal ILno61.4p
825Niklas BjörklundNorrbärke SKse61.3p
825Sune Dandanell JørgensenKøbenhavn SKdk61.3p
825Max BergströmOrsa SKse61.3p
825Erik ThibergHestra IFse61.3p
829Hans LissdanielsMalungs IFse61.2p
829Kristina AxelssonSya SKse61.2p
829Katerina SmutnaTeam Bauer61.2p
829Joakim LiljaTrollhättans SOKse61.2p
829Tomas HelldénIFK Skövde SKse61.2p
834Susanne HedlundBjursås IKse61.1p
834Julia NilssonOfferdals SKse61.1p
834Oliver OlssonUddevalla ISse61.1p
837Arvo TeppolaIK Hakarpspojkarnase61.0p
837Per WernerssonIF Hallby SOKse61.0p
837Erika ÖstermanHäverödals SKse61.0p
837Maja ErikssonFilipstads SFse61.0p
837Joachim Weel RosboKøbenhavn SKdk61.0p
837Andreas DavidsonBorås SKse61.0p
837Andreas JärnbergIK Nocout.sese61.0p
837Erik EngströmTunafors SKse61.0p
837Bujar BunjakuXC Sthlm Ski Club61.0p
846Jimmy SchiöldAxa SCse60.9p
846Rikard FranssonNybro Skise60.9p
848Henrik DellborgIK Sternse60.8p
848Per RoothBrittatorps Tkse60.8p
848Emil EkmanUlricehamns IFse60.8p
848Elin BlombergLycksele IFse60.8p
848Magnus KristiansenSkiforeningenno60.8p
848Fredrik Fossum JensenTistedalen FL60.8p
854Ulf UddbäckGävle SKse60.7p
854Björn MattssonIK Sternse60.7p
854Helena ZingmarkStockholms RKse60.7p
857Simon NilssonIF Ski Team Skånese60.6p
857Erik OskarssonTavelsjö AIKse60.6p
857Jens RönnolsJärla IF SKse60.6p
857Samuel BjörnRembo IKse60.6p
857Ludvig AxelssonHvetlanda SKse60.6p
857Ulf LekebornIFK Lindesberg60.6p
857Martin KristenssonÖxabäcks Vinter-IKse60.6p
857Patric WilhelmssonNorbergs Ckse60.6p
857Christian SkanderbyJalles Tc Umeåse60.6p
857Olof HjalmarssonIK Sternse60.6p
857Jacopo GiardinaTeam Futura60.6p
857Håkan SandahlAxa SCse60.6p
857Johan PäivärintaBorgstena IFse60.6p
857Magnus SvenssonGranbergsdals IFse60.6p
871Bengt Åke OlofssonIF Ski Team Skånese60.5p
871Magnus EdgrenLekeryd-Svarttorps SKse60.5p
871Pontus PeterssonSkillingaryds FKse60.5p
871Moa BacklundHögbo GIFse60.5p
871Johannes JosefssonTäby IS SK60.5p
871Peter BlomgrenNacka Värmdö SKse60.5p
877Jörgen HenrikssonEss SK60.4p
877Stefan MennborgIK Hakarpspojkarnase60.4p
877Tobias KarlssonKarlslunds IF SFse60.4p
877Halvor Thoner KorbølSlåstad ILno60.4p
877Janne HuhtalaAxa SCse60.4p
877Jonas AlbäckÅrsunda IFse60.4p
877Emil CarlsonIK Uvense60.4p
877Anders HagbergAxa SCse60.4p
885Pär SkogfeldtHagfors SFse60.3p
885Roland EdlundUmedalens IFse60.3p
885Stefan JohanssonNo Club60.3p
885Jonny HolmbomLycksele IFse60.3p
885Niklas AubellNacka Värmdö SKse60.3p
885Peter Ravn BrinckKøbenhavn SKdk60.3p
885Gustaf WaltherOK Denselnse60.3p
892Peter GustavssonGnosjö FKse60.2p
892Karin PetterssonIFK Mora SKse60.2p
892Mikael GardelinVisborgs OKse60.2p
892Viktor JohanssonHalmstads Skidklubbse60.2p
892Markus ErikssonAnnaEmil Sportklubbse60.2p
897Hans CarlssonVäsby SKse60.1p
897Mikael ÅströmRonneby OKse60.1p
897Andreas KvistIK Sternse60.1p
897Matilda MelanderFalköpings AIK SKse60.1p
897Madelene NordIFK Mora SKse60.1p
897Daniel FredrikssonAxa SCse60.1p
903Staffan HenrikssonLidköpings VSKse60.0p
903Henrik AnderssonNybro Skise60.0p
903Oskar HenrikssonIF Ski Team Skånese60.0p
903Hans BrolundOK Denselnse60.0p
903David JohanssonNässjö SFse60.0p
903Dan SundgrenStockholms RKse60.0p
903Philip DrivenesFredrikstad SK60.0p
910John JunkerAthletic Club Salt Lakese59.9p
910Mattias JohanssonAxa SCse59.9p
910Per-olof PerssonNorrbärke SKse59.9p
910Joel LarssonHägersta GFse59.9p
914Krister NyrénHeds IFse59.8p
914Petter AlapääLuleguttenese59.8p
914Henrik JohnssonHällbybrunns IFse59.8p
914Ida ErikssonIFK Mora SKse59.8p
914Edvin Quist WeghagenIFK Skövde SKse59.8p
914Rasmus PetterssonHägersta GFse59.8p
920Johan SvenskTeam Esplanadse59.7p
920Jonas HägglundSya SKse59.7p
920Julia JanssonSollefteå Skidor IFse59.7p
920Rahel ImoberdorfSwitzerland59.7p
920Erik WestbergVallsta SKse59.7p
920Arne NordliXC Sthlm Ski Club59.7p
920Per ÅgrenVästerås Skidklubbse59.7p
920Thomas JohnssonNybro Skise59.7p
920Frederik PetersenDanmarkdk59.7p
920Rickard KjelkenesEkshärads SFse59.7p
930Julius HefteÅkersberga SKse59.6p
930Linus LillsjöHällbybrunns IFse59.6p
930Håkan UvhagenAxa SCse59.6p
930Ingeborg DahlRingkollen Skiklubb59.6p
930Stellan LindgrenStockholms RKse59.6p
930Knut-Eric Neset JoslinUppsala Vasaloppsklubbse59.6p
936Frida OlofssonVårby IKse59.5p
936Viktor parkGnosjö FKse59.5p
936ulf lövgrenVolvo IFse59.5p
936Håkan OlssonAapua IFse59.5p
940Fredrik GeorgssonJönköpings OKse59.4p
940Tomas OlofssonLycksele IFse59.4p
940Isak Andersson LindIFK Umeåse59.4p
940Urban JohanssonVäsby SKse59.4p
940Martin GustafssonAxa SCse59.4p
945Niklas BackåbergVäxjö Allmänna ISse59.3p
945Amanda Norrby RydinTranemo IFse59.3p
945Loris FrasnelliTeam Trentino Robinson Trainer59.3p
945Erik BrisenheimStockholms RKse59.3p
945Alfred KällsmyrIK Frykense59.3p
950Jesper MattiBodens SKse59.2p
950Mattias WestmanIFK Umeåse59.2p
950Eleonora OlsmatsSundbybergs IKse59.2p
950Nils RisbergSundbybergs IKse59.2p
950Johan KarlssonÖverkalix IFse59.2p
950Joakim VikerIK Sternse59.2p
950Roxane LACROIXTeam Bauer59.2p
957Jesper ModinPiteå Elit SKse59.1p
957Emanuel AlsinÅmåls OKse59.1p
957Fredrik LarssonAthletic Club Salt Lakese59.1p
957Julian SchönfelderRoslagsbro IFse59.1p
961Peter RuneTäby IS SK59.0p
961Johan HanssonLima IFse59.0p
961Truls LindholmIFK Kirunase59.0p
961Lars GustafssonStockholms RKse59.0p
961Mattias KarlssonRoslagsbro IFse59.0p
961Stefa CarlenOK Landehofse59.0p
961Gustav YdénÖstersundse59.0p
968Karin BjörnlingerUlricehamns IFse58.9p
968David NykvistSunne SLFse58.9p
968Jimmy FriestadIF Ski Team Skånese58.9p
968Sebastian LembkeNcc IF Stockholm58.9p
968Stefan BöregårdKrogsereds IKse58.9p
968Björn TjällgrenNordisk Skidallians58.9p
968Oscar Eriksson EkdahlUlricehamns IFse58.9p
975Peter RosenqvistStockholms RKse58.8p
975Olle OlssonSK Borese58.8p
975Ronja AndersdotterGarphyttans IFse58.8p
978Linnea SjödinRembo IKse58.7p
978Hampus ÖstlinSunderby SKse58.7p
978Alva AndreassonIK Frykense58.7p
978William CarlfordHultsfreds Lkse58.7p
978Mikael AnderängBrovallens IFse58.7p
978Magnus PetterssonBurseryds IFse58.7p
978Fredrik BokforsSsk58.7p
978Emilia RiekkolaSävast Ski Team IFse58.7p
978Jasmine KonradssonLycksele IFse58.7p
987Stefan LarssonMagra ISse58.6p
987Alva SköldHäverödals SKse58.6p
987Tilda JohanssonSkorpeds SKse58.6p
987Niklas SolsjöIFK Skövde SKse58.6p
987Camilla LundgrenGöteborgs SKse58.6p
987Sara UddegårdOfferdals SKse58.6p
987Jonas KarlssonSundbybergs IKse58.6p
987Tomas JohanssonÅmåls OKse58.6p
987Anders IvarssonRoslags-Länna IFse58.6p
987Sven RindegrenXC Sthlm Ski Club58.6p
997Amelia FurunäsMalungs IFse58.5p
997Oscar BröteSundbybergs IKse58.5p
997Marika SundinDelsbo IFse58.5p