Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
490Claes SteimertMälarö SOKse77.6p
502Jonas CarlssonStora Tuna IK SKse77.5p
502Lukas BauerTeam Bauer77.5p
502Rasmus AxBoxholm-Ekeby SKse77.5p
505Maria JonassonÖstersunds SKse77.4p
505Moa HanssonLandsbro IF SKse77.4p
505Maciej StaregaUks Rawa Siedlcepl77.4p
505Albin HallanderVreta Skid o Mkse77.4p
505Tommy GustavssonHemmingsmarks IFse77.4p
505Masako IshidaTeam Koteng77.4p
505Karstein Johaug jrTeam Telemark77.4p
505Kevin HenrikssonGarphyttans IFse77.4p
505Victor SvenssonGellivare Skidallians IKse77.4p
514Thomas StridIFK Mora SKse77.3p
514Oskar SvärdTvärreds IFse77.3p
514Fredrik ArnbergStockviks SFse77.3p
514Vegard SivertsgårdÅlen ILno77.3p
514Jesper ThorÅsarna IKse77.3p
514Rebecca ÖhrnIFK Umeåse77.3p
514Hugo HilmerssonGöteborgs SKse77.3p
514David SjöbergGimo IF SKse77.3p
514Tommy HedlundTtgu IF77.3p
514Ståle FenstadRustad ILno77.3p
514Martin NyengetLillehammer SKno77.3p
525Jenny SolinSollefteå Skidor IFse77.2p
525Tilda ÖstbergIFK Mora SKse77.2p
525Alexander JonssonIF Hallby SOKse77.2p
525Albin LundqvistGillberga SKse77.2p
525Andrey LarkovRussiaru77.2p
525Adam EkstedtIF Ski Team Skånese77.2p
525Stanislav RezacSilvini Madshus team77.2p
525Michal NovakDukla Libereccz77.2p
533Niklas JonassonIFK Mora SKse77.1p
533Tobias JohanssonAxa SCse77.1p
533Anders JohanssonRyda SKse77.1p
533Peter EttlingFinspångs SOKse77.1p
533Devon KershawOnaping Falls Nordics Ski Clubca77.1p
533Petter jr NorthugStrindheim ILno77.1p
533Hiroyuki MiyazawaWaseda Universityjp77.1p
533Mats RiekkolaLuleå Gjutarens IFse77.1p
533Robert BrundinKarlslunds IF SFse77.1p
542Hanna FalkUlricehamns IFse77.0p
542Tilde BångmanOfferdals SKse77.0p
542Sergey TurychevUgra Svsm 2ru77.0p
542Tobias ThomsonAdak SK77.0p
546Joakim ÅleheimNybro Skise76.9p
546Daniel GranbergMellansel IFse76.9p
546Erik OskarssonSorsele SKse76.9p
546Emilia LindstedtFalun Borlänge SKse76.9p
546Sofia LindbergRobertsfors IKse76.9p
546Johannes HortlundÄlvsby IF SKse76.9p
546William SelanderÖstersunds SKse76.9p
546Jens HulgaardKøbenhavn SKdk76.9p
546Vegard StjernHommelvik ILno76.9p
546Fredrik JohanssonVästerås Skidklubbse76.9p
556Lina KorsgrenÅre Längdskidklubbse76.8p
556Henrik MillestuUtrikes SKse76.8p
556Sven LeanderÅsarna IKse76.8p
556Elis WeslienNybro Skise76.8p
556Vegard VinjeLyn Skino76.8p
561Gabriel HallquistÅsarna IKse76.7p
561Sara HallquistÅsarna IKse76.7p
561Caroline GlännerudHudiksvalls IFse76.7p
561Emil NykvistSunne SLFse76.7p
561Johan ForslundNorsjö SKse76.7p
561Valdemar NilssonBodens SKse76.7p
561Akira LentingTeam Akirajp76.7p
561Torgeir Skare ThygesenTeam Kaffebryggeriet76.7p
561Clement MaillerRossignol76.7p
561Jonatan LindqvistTäfteå IKse76.7p
561ulf bernhardssonÖstersunds SKse76.7p
572Henrik AlmGnosjö FKse76.6p
572Magdalena OlssonÄlvdalens IF SKse76.6p
572Oskar Suomi OlssonIFK Mora SKse76.6p
572Alex HarveyClub Nordique Mont St. Anneca76.6p
572Kristina AxelssonSya SKse76.6p
572Albin KarlssonSkellefteå SKse76.6p
572Eirik MysenOseberg Skilagno76.6p
572Magnus VesterheimKvæfjord il76.6p
580Tobias ArvidssonLima IFse76.5p
580Hugo SjögrenTranemo IFse76.5p
580Christian SeegerUppsala Vasaloppsklubbse76.5p
580Espen Udjus FrorudSkiptvet IL76.5p
580Rasmus RudbergSya SKse76.5p
580Fredrik NilssonNybro Skise76.5p
580Mats HenrikssonI 19 IFse76.5p
580Maria GräfningsTeam Parkettpartner76.5p
580Koya YumotoJapanjp76.5p
589Anders SörenssonTanums IFse76.4p
589Elias DahlOfferdals SKse76.4p
589Calle SjöstrandSollefteå Skidor IFse76.4p
589Olivia AlmStrömnäs GIFse76.4p
589Elin MohlinSockertoppen IF76.4p
589Jean Marc GaillardDouanes - Pays Rochoisfr76.4p
589Mattis StenshagenFollebu SK76.4p
589Torstein Buan RøvikVarden ILno76.4p
589Jens HalvarssonGöteborgs SKse76.4p
589Alexey VitsenkoRussiaru76.4p
599Johan SandbergTäfteå IKse76.3p
599Sandra OlssonMalungs IFse76.3p
599Axel ÅslundHedesunda IFse76.3p
599Julia AngelsiööStorvreta IKse76.3p
599Mattias TörnqvistGarphyttans IFse76.3p
599Konrad MattssonmyhrÅsarna IKse76.3p
605Johan DahlborgFrösö IFse76.2p
605Axel SvingstedtStockviks SFse76.2p
605Markus Lassus BjälnesÖstersunds SKse76.2p
608Marcus UllmanOK Alehofse76.1p
608Adam JohanssonIK Jarl Rättvikse76.1p
608Andre LarssonSvegs IKse76.1p
608Martin JohanssonLinköpings SKse76.1p
608Samuel HöjlindIFK Mora SKse76.1p
608Oskar OlssonFunäsdalens IFse76.1p
608Maurice ManificatDouanes/Agy ST Sigismondfr76.1p
608Einar Flaktveit Viking MoxnesViking Tifno76.1p
616Ulf TingelöfNaprapat Walle Skidklubb76.0p
616Magdalena PajalaPiteå Elit SKse76.0p
616Josefina SundmanÅsarna IKse76.0p
616Erling FlatakerHommelvik ILno76.0p
616Karl GrywenzTäby IS SK76.0p
621Annika LöfströmÅrsunda IFse75.9p
621Vilhelm HampussonIFK Umeåse75.9p
621Emma LarssonIFK Mora SKse75.9p
621Matilda JönssonGellivare Skidallians IKse75.9p
621Erik BacklundÄspereds IFse75.9p
621Ask AbrahamssonIK Sternse75.9p
621Maxim VylegzhaninDinamo Kievua75.9p
621Miroslav RyplDukla Libereccz75.9p
621Erik ErikssonGellivare Skidallians IKse75.9p
621Sjur RøtheVoss ILno75.9p
621Andreas VikerIK Sternse75.9p
632Arvid ForssÅsarna IKse75.8p
632John Kristian DahlTeam Koteng75.8p
632Pontus WikströmHägglunds Ski Team SKse75.8p
632Mikael MagnussonNybro Skise75.8p
632Louise LindströmHögbo GIFse75.8p
632Arvid SchönStorvreta IKse75.8p
632Lisa JonssonSävedalens AIKse75.8p
632Rasmus KlintbergNaprapat Walle Skidklubb75.8p
632Haakon MIKALSENNordreisa ILno75.8p
632Harald ÖstensenIFK Skövde SKse75.8p
632Isak SeijsingHägglunds Ski Team SKse75.8p
643Johan KjølstadSkogn ILno75.7p
643Emma IvarssonÅrsunda IFse75.7p
643Andreas AlbinssonSK Borese75.7p
643Petter EliassenTverrelvdalen ILno75.7p
643Alexander BessmertnykhRussiaru75.7p
643Petra NovakovaLK Slovan Karlovy Vary CS MV75.7p
643Martin ÅkerlundKågedalens SKse75.7p
643Dan LarssonKarlslunds IF SFse75.7p
651Tua DahlgrenOfferdals SKse75.6p
651Anna DyvikIFK Mora SKse75.6p
651David HöglundIFK Mora SKse75.6p
651Heikki KorpelaPyhäjärven Pohti75.6p
651Björn LystedtNacka Värmdö SKse75.6p
656Joel ÅströmBodens SKse75.5p
656Loke ÖstangårdEksjö SOKse75.5p
656Isak NilssonGnosjö FKse75.5p
656Dietmar NoecklerTeam Trentino Robinson Trainer75.5p
656Hans Christer HolundLyn Ski75.5p
656Gösta MalmströmIK Sternse75.5p
656Olle Olsson BadHallens SKse75.5p
656Runar HermoTeam Synnfjell75.5p
656Jesper Abelsen AndreasenNorwayno75.5p
656Henrik BlomRejlers IFse75.5p
666Anders BöhlmarkXC Sthlm Ski Club75.4p
666Wilma JönssonÖstersunds SKse75.4p
666Oscar LindellStockviks SFse75.4p
666Johan HundsethViplast AS75.4p
666Jan SrailTeam Bauer75.4p
666Graeme KillickPtarmigan Nordic Ski Clubca75.4p
666Andreas BerthagenStorvreta IKse75.4p
666Melker ElofssonLandsbro IF SKse75.4p
666Marcus LookStudentidrottse75.4p
675Marcus CarlénBodsjöböle SKse75.3p
675Magnus F MoanRöros ILno75.3p
675Kasper WikenÅsarna IKse75.3p
675Astrid Øyre SlindTeam Koteng75.3p
675Sindre Øwre HauganHommelvik ILno75.3p
680Peter GerdlöfHäverödals SKse75.2p
680Linus LillsjöHällbybrunns IFse75.2p
680Mathias RundgreenByåsen ILno75.2p
680Jo SvinsåsIK Rindals-Troll75.2p
680Fredrik GöranssonÅsarna IKse75.2p
680Tue RoemerKøbenhavn SKdk75.2p
680André JakobssonÖstersunds SKse75.2p
687Anders SolinIFK Mora SKse75.1p
687Tobias EngblomStockviks SFse75.1p
687Emil ErikssonTierps IFse75.1p
687Jesper ModinPiteå Elit SKse75.1p
687Joakim OlssonTrosabygdens OKse75.1p
687Emil FolkessonNybro Skise75.1p
693Peter ThunvallFöreningen IKJ Haningese75.0p
693Ola JonssonStorumans IKse75.0p
693Hanna AbrahamssonEksjö SOKse75.0p
693Alexander LegkovDinamo Kievua75.0p
697Carl SchogsterIFK Umeåse74.9p
697Ebba StenmanÄlvsby IF SKse74.9p
697Oskar SandbergSäters IF SKse74.9p
697Anders CarlsonSOK 68se74.9p
697Andreas BerntssonGöteborgs SKse74.9p
697Madelene NordIFK Mora SKse74.9p
697Stine.lise TruuJärpens SKse74.9p
697Anders StrandbergLatikberg IK74.9p
697Peter Gustavsson JosephsonOK Stigense74.9p
706Erik LundellIstrums SKse74.8p
706Laila KveliTeam Tynellse74.8p
706Kristoffer LinderKiruna X-country IFse74.8p
706Signe RosenbergÅsarna IKse74.8p
706Sofie OskarssonIFK Mora SKse74.8p
706Sara WadmanIFK Mora SKse74.8p
706Jonatan PalanderSellnäs IFse74.8p
706Isac HolmströmIF Sibbo Vargarne74.8p
706Elisabeth HögbergBiathlon Östersund IFse74.8p
715Peter BernrothBurseryds IFse74.7p
715Simon NilssonIF Hallby SOKse74.7p
715Petr SedovRussiaru74.7p
715Fredrik ÖhrnerSkellefteå XCse74.7p
715Samuel HahnssonIK Sternse74.7p
715Viktor FritzonUlricehamns IFse74.7p
721Pontus CarlssonSundborns GOIFse74.6p
721Joel BodénSkellefteå SKse74.6p
721Even NorthugStrindheim ILno74.6p
721Ruben NybergGellivare Skidallians IKse74.6p
721Melker EklundVårby IKse74.6p
721Edvin ClaessonIF Hallby SOKse74.6p
721Karl StarkVaggeryds SOKse74.6p
721Jonas PetersonBorås GIFse74.6p
721Ole Eirik Fuglehaug EkremTeam Synnfjell74.6p
721Klas SöderqvistÄlvdalens IF SKse74.6p
721Iivo NiskanenVuokatti Ski Team Kainuufi74.6p
721Francesco de FabianiCS Esercitoit74.6p
721Snorri Veidekke EinarssonTromsø SKno74.6p
721Anders BoströmXC Sthlm Ski Club74.6p
735Magnus GraasOK Linnése74.5p
735Linus RydinTranemo IFse74.5p
735Callum WatsonCooma Ski Clubau74.5p
735Carl Henrik NiperFöreningen IKJ Haningese74.5p
735Vladsqv SkobelevRussiaru74.5p
735Carl TroedssonStockholms RKse74.5p
741Julia JanssonSollefteå Skidor IFse74.4p
741Adrian BergströmStrömnäs GIFse74.4p
741Marius Landsem MelhusHenning Slno74.4p
741Edvin Quist WeghagenIFK Skövde SKse74.4p
741Rickard EricssonGarphyttans IFse74.4p
741Henrik UlldahlJönköpings OKse74.4p
741Raimo VigantsMadona74.4p
741Kristian OlofssonHestra IFse74.4p
741Maja-Lina SandeGellivare Skidallians IKse74.4p
750Simon ÖbergKalix SKse74.3p
750Andreas Domeij1life IF74.3p
750Johan MyhrBravur Sports Club74.3p
750Felix ForsbergJärpens SKse74.3p
750Emanuel VestbergStuguns SOK Gjurdse74.3p
750Dmitriy JaparovRussiaru74.3p
750Terese TherellIFK Umeåse74.3p
757Oscar BergströmIFK Mora SKse74.2p
757Carl QuicklundÖstersunds SKse74.2p
757Helena LundkvistKalix SKse74.2p
757Moa LarssonFalun Borlänge SKse74.2p
757Oliver AngelsiööStorvreta IKse74.2p
757Jan AntolecTeam Bauer74.2p
757Per Henrik SundellHammerdals IFse74.2p
757Johan LintzénBergnäsets AIKse74.2p
765Adrian LundbergSK Borese74.1p
765Hedda BångmanOfferdals SKse74.1p
765Johannes RautioVittangi SKse74.1p
765Rolf KempeBergeforsens SKse74.1p
765Clement ParisseMegevefr74.1p
765Magnus HampIK Sternse74.1p
771Mattias CarlzonUlricehamns IFse74.0p
771Ida GustavssonIFK Umeåse74.0p
771Malin BörjesjöSundbybergs IKse74.0p
771Emil BybergDomnarvets GOIFse74.0p
771Simen Andreas SveenRing ILno74.0p
771Takatsugu UdaTokai Universityjp74.0p
771Simon JohanssonVännäs SKse74.0p
771Magnus OscarssonÅs IFse74.0p
779Erik HäggFinspångs SOKse73.9p
779Terje NylandLeeds United73.9p
779Jan OttossonÅsarna IKse73.9p
779Helene SöderlundIFK Mora SKse73.9p
779Callum SmithVind ILno73.9p
779Joar Andreas TheleLyn Ski73.9p
779Michael KuisleTeam Forever Nordic73.9p
779Björn HaringXC Sthlm Ski Club73.9p
787Thomas SkoghIK Rexse73.8p
787Sofia HenrikssonPiteå Elit SKse73.8p
787Lars Ove AunliStrindheim ILno73.8p
787Lovisa OlssonHägglunds Ski Team SKse73.8p
787John HermanssonIFK Mora SKse73.8p
792Niklas NiskaOunasvaaran Hiihtoseurafi73.7p
792Ida PalmbergHögbo GIFse73.7p
792Maja ÅrebäckBolidens SKse73.7p
792Martin JaksDukla Libereccz73.7p
792Yevgeniy VelichkoKazakstankz73.7p
792Perttu HyvarinenRiistaveden Urheilijatfi73.7p
792Alexander LundsteinStorvreta IKse73.7p
792Magnus LindforsIK Studenternase73.7p
792Fredrik WallströmNaprapat Walle Skidklubb73.7p
792Klas JohanssonÄlvdalens IF SKse73.7p
802Tarjei SolliDrevja IL73.6p
802Nils OhlsenXC Sthlm Ski Club73.6p
802Andrew MusgraveTeam LeasePlan Go73.6p
802Evelina NiemiKalix SKse73.6p
806Kristian TufvessonIK Rexse73.5p
806Lukas SkottAapua IFse73.5p
806Moa MajbäckJukkasjärvi IFse73.5p
806Jakob FridesjöSävast Ski Team IFse73.5p
806Mats JonassonSockertoppen IF73.5p
806Eleonora OlsmatsSundbybergs IKse73.5p
806Joergen Solhaug SaeterOs IL73.5p
806Finn Haagen KroghTverrelvdalen ILno73.5p
806Didrik Fjeld ElsetNTNUIno73.5p
815Johan FurunäsIFK Mariefredse73.4p
815Jackline LocknerHudiksvalls IFse73.4p
815Ida LundgrenIFK Umeåse73.4p
815Magdalena NilssonIFK Umeåse73.4p
815Lucas LaagenLidköpings VSKse73.4p
815Elias AntonsenSävast Ski Team IFse73.4p
815Jonas DoblerSC Traunsteinde73.4p
815Per Kristian NygårdVestre Spone IFno73.4p
815Jörgen FhermIK Höa73.4p
824Martin RosvallLycksele IFse73.3p
824Johan ScottAapua IFse73.3p
824Jonas BlomIFK Skövde SKse73.3p
824Fredrik SätterMattmar SK73.3p
824Jonathan PerssonDomnarvets GOIFse73.3p
824Jesper MattiBodens SKse73.3p
824August AbrahamssonUlricehamns IFse73.3p
824Tobias OlssonÅsarna IKse73.3p
824Gleb RetivykhRussiaru73.3p
824Kjetil TyromTeam Parkettpartner73.3p
824Mårten AreskougFrösö IFse73.3p
835Emma ErikssonFalun Borlänge SKse73.2p
835Erik StrindlundÖstersunds SKse73.2p
835Lena WiklundHögbo GIFse73.2p
835Edwin FranzenIFK Mora SKse73.2p
835Tommie LindblomStockholms RKse73.2p
835Anton BjörkOrsa SKse73.2p
835Andreas KatzSv Baiersbronnde73.2p
835Sivert Grøtan EriksenByåsen ILno73.2p
835Sondre Torp HynneHenning Slno73.2p
835Kristoffer LamøyÅsen ILno73.2p
835Adrien BackscheiderGerardmerfr73.2p
835Didrik TønsethByåsen ILno73.2p
847David FriskIFK Mora SKse73.1p
847Erik JonssonRossöns IFse73.1p
847Jonatan SteenBorlänge IF73.1p
847David FlinkfeldtHudiksvalls IFse73.1p
847Gabriella PålssonUtrikes SKse73.1p
847Karolina HedenströmÖstersunds SKse73.1p
847Oscar LindholmHudiksvalls IFse73.1p
847Svea HolmbomSävast Ski Team IFse73.1p
847Claes RosenqvistFalun Borlänge SKse73.1p
847Oscar BröteSundbybergs IKse73.1p
847Martin Julian BuvarpByåsen ILno73.1p
847Henrik AlbertssonSya SKse73.1p
847Pål Åge JotenTeam Synnfjell73.1p
847Katerina BerouskovaSport Club Plzen73.1p
847Jonathan ErikssonLycksele IFse73.1p
862Sara LindborgÖstersunds SKse73.0p
862Thomas BingRhoener Wsv Dermbachde73.0p
862Sjur Obrestad GabrielsenTeam Milslukernno73.0p
862Giandomenico SalvadoriItalyit73.0p
862Tommy HÅGENSENSkonseng UL 73.0p
867Martin LundgrenStockviks SFse72.9p
867Niklas DyrhaugTeam Koteng72.9p
867Karl EdenrothStrömnäs GIFse72.9p
867Maria OlofssonKalix SKse72.9p
867Nils AugustssonIFK Mora SKse72.9p
867Ella GeorgssonHögbo GIFse72.9p
867Edvin NordströmBrottby SKse72.9p
867Björn RudlundCity Sweden72.9p
867Anders Nøstdahl GløersenRustad ILno72.9p
867Axel WernerIK Sternse72.9p
877Lisa DahlOfferdals SKse72.8p
877Emil NyengRingebu Fåvang SK72.8p
877Katrin SjödénÄlvdalens IF SKse72.8p
877Ingrid HallquistÅsarna IKse72.8p
877Cajsa MartinssonÖstersunds SKse72.8p
877Sandra WiigStockviks SFse72.8p
877Johan LüningBålsta SKse72.8p
877Erik FranssonBorås SKse72.8p
877Daniel LarssonÖverkalix IFse72.8p
886Mikael HenrikssonTynderö IKse72.7p
886Håkan WallbergHägglunds Ski Team SKse72.7p
886Simon SundbergSkellefteå SKse72.7p
886Julius BergSunne SLFse72.7p
886Jonas Åsander GrahnHudiksvalls IFse72.7p
886Marcus KarlssonKalix SKse72.7p
886Daniel LarssonGällivare Endurance72.7p
893Peter JohanssonLuleå Gjutarens IFse72.6p
893Emil IversenVarden ILno72.6p
893Ida PerssonHögbo GIFse72.6p
893Lukas HöibyOK Landehofse72.6p
893Johanna SkottheimSälens IFse72.6p
893Stanislav VolzhentsevDinamo Kievua72.6p
893Marcus NilssonStudentidrottse72.6p
893Sami JauhojärviVuokatti Ski Team Kainuufi72.6p
893Erik StrandbergLatikberg IK72.6p
893Emil MeijerIFK Mora SKse72.6p
903Jonatan ThoressonÖstersunds SKse72.5p
903Evelina BångmanOfferdals SKse72.5p
903Ulf AngelsiööStorvreta IKse72.5p
903Linda StrömHägglunds Ski Team SKse72.5p
903Viktor HanssonBrohyttans IF72.5p
903Anton MäkinenHögbo GIFse72.5p
903Curdin PerlBernina Pontresinach72.5p
903Eugeniy DementievDinamo Kievua72.5p
903Robert MalmgrenHestra IFse72.5p
912Fredrik GustafssonSträngnäs SKse72.4p
912Johan WesterlundPiteå Elit SKse72.4p
912Ulrika AxelssonSya SKse72.4p
912Elsa WallinHögbo GIFse72.4p
912Jincai ShangChinacn72.4p
912Johanna AnderssonIFK Mora SKse72.4p
912Robin DuvillardEmhm - Villard De Lansfr72.4p
912Fredrik ÅströmGävle SKse72.4p
912Daniel StockNorges Skiforbund72.4p
912Erik BjornsenApu Nordic Ski Centerus72.4p
912Espen SundsvikFrol ILno72.4p
912Anton KarlssonTanums IFse72.4p
912Martin Svanborg-östlinStockholms RKse72.4p
912Patrik WejnermarkÖstervåla IFse72.4p
926Robert ÅströmHägglunds Ski Team SKse72.3p
926Lars SutherIFK Mora SKse72.3p
926Jon ZachrissonSvegs IKse72.3p
926Henrik WallinBrovallens IFse72.3p
926Elin AnderssonStuguns SOK Gjurdse72.3p
926Loris FrasnelliTeam Trentino Robinson Trainer72.3p
926Oscar StrömbergHägglunds Ski Team SKse72.3p
926Kozue TakizawaJapanjp72.3p
926Viktor MäenpääTeam Mäenpää72.3p
935Thomas WestmanMolidens IKse72.2p
935Kristina RobertoKarlslunds IF SFse72.2p
935Lari LehtonenImatran Urheilijatfi72.2p
935Ted ArmgrenVilhelmina IKse72.2p
935Vendela BlomStockviks SFse72.2p
935Moa NilssonSävast Ski Team IFse72.2p
935Wilhelm KorpelaSollefteå Skidor IFse72.2p
935Bernhard TritscherSC Saalfeldenat72.2p
935Mats RisbergIF Ski Team Skånese72.2p
935Stellan LindgrenStockholms RKse72.2p
935Björn WinellStorvreta IKse72.2p
935Tomas TörevallGällivare Endurance72.2p
947Peter ArnessonUlricehamns IFse72.1p
947Jens SelahnStockviks SFse72.1p
947Ella OlssonHögbo GIFse72.1p
947David NykvistSunne SLFse72.1p
947Thomas EkremNorwayno72.1p
947Fredrik MäkiAapua IFse72.1p
953Andreas NilssonIK Sternse72.0p
953Conny EskilsonEksjö SOKse72.0p
953Mathilda BjörnÖstersunds SKse72.0p
953Julie MyhreByåsen IL Team Veidekke Midt Norge72.0p
953Anders ErikssonFöreningen IKJ Haningese72.0p
958Patrik PeterssonApladalens Lk71.9p
958Martin OttossonSkellefteå SKse71.9p
958Peter SpångbergIF Berguven71.9p
958Justyna KowalczykTeam Trentino Robinson Trainer71.9p
958Wilma BjörkmanIFK Mora SKse71.9p
958Oscar MadsstuenHalmstads Skidklubbse71.9p
958Göran KampegårdFöreningen IKJ Haningese71.9p
958Erlend Widerøe HennigHjelmeland IL71.9p
958Anders Allard LindströmSundborns GOIFse71.9p
958Nathalie von SiebenthalSC Turbach-bissench71.9p
958Linus af WåhlbergÖlands SK71.9p
958Robin FrostTeam Forever Nordic71.9p
958Linus JanssonHällbybrunns IFse71.9p
971Lars ÅkermanÄlvdalens IF SKse71.8p
971Arild Olav SagvoldLeirådal Ilno71.8p
971Henning SjökvistStora Tuna IK SKse71.8p
971Albin AnderssonSkene Sim o ISse71.8p
971Maria NovakOfferdals SKse71.8p
971Roland ClaraG.S Fiamme Gialleit71.8p
971Olivia LavénTäby IS SK71.8p
971Benjamin EricssonÄspereds IFse71.8p
971Kaichi NaruseJapanjp71.8p
980Sebastian ErikssonRembo IKse71.7p
980Mats Håkon BredaSande Sportsklubb71.7p
980Andreas AnderssonMilslukarna XC71.7p
980Axel BjörkmanIF Hallby SOKse71.7p
980Lucas BoeglSC Gaissachde71.7p
980Daniel EriciLinköpings SKse71.7p
980Anders HolmerStockholms RKse71.7p
980Emil SelmossonLidköpings VSKse71.7p
988Erik ArnlandStorvreta IKse71.6p
988Julia AlbertssonStuguns SOK Gjurdse71.6p
988Ellen HolmgrenStrömnäs GIFse71.6p
988Jacob Weel RosboKøbenhavn SKdk71.6p
988Gabriella ThorsMalungs IFse71.6p
988Victor SehlstedtIFK Umeåse71.6p
988Eirik Sverdrup AugdalRingkollen Skiklubb71.6p
988Jan ÖstlundHögbo GIFse71.6p
988Florian NotzGermanyde71.6p
997Daniel DanielssonSya SKse71.5p
997Magnus SvenssonTurebergs IFse71.5p
997Kent RovioSki Masters club XC71.5p
Ad