Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
499Andreas BerthagenStorvreta IKse73.1p
502Henrik DahlénTynderö IKse73.0p
502Bill ImpolaSK Borese73.0p
502Albin HallanderVreta Skid o Mkse73.0p
502Björn LystedtNacka Värmdö SKse73.0p
506Ida IngemarsdotterÅsarna IKse72.9p
506Helena LundkvistKalix SKse72.9p
506Henrik MillestuUtrikes SKse72.9p
506Tobias LindmanStockviks SFse72.9p
506Markus OttossonSkellefteå SKse72.9p
506Mårten GeddaIK Sternse72.9p
506Johannes JosefssonTäby IS SKse72.9p
506Johannes SaarioKorsnäs IF SKse72.9p
506Einar Flaktveit Viking MoxnesViking Tifno72.9p
506Tommy BylundGöteborgs SKse72.9p
516Hanna FalkUlricehamns IFse72.8p
516Hugo SjögrenTranemo IFse72.8p
516Erik SjöbergEksjö SOKse72.8p
516Benjamin ClaessonIF Hallby SOKse72.8p
516David FlinkfeltIFK Mora SKse72.8p
521Mia ErikssonPiteå Elit SKse72.7p
521Sofia LindbergRobertsfors IKse72.7p
521Lisa K SvenssonÅsarna IKse72.7p
521Signe RosenbergÅsarna IKse72.7p
521Torstein Buan RøvikVarden ILno72.7p
521Wilhelm DabachÅsarna IKse72.7p
521Sebastian HägglöfHägglunds Ski Team SKse72.7p
528Malte JohanssonHögbo GIFse72.6p
528Ida NilssonBergeforsens SKse72.6p
528Anton GrahnIF Hallby SOKse72.6p
528Martin BergvallStrömnäs GIFse72.6p
532Adam BomanTranemo IFse72.5p
532Linn SvahnÖstersunds SKse72.5p
532Markus MelénFalu IKse72.5p
532Samuel CarlssonSundbybergs IKse72.5p
536Tobias WestmanGöteborgs SKse72.4p
536Magnus HedlundGranbergsdals IFse72.4p
536Mikael NorbergOK Gränsense72.4p
536Ingrid HallquistÅsarna IKse72.4p
536August AbrahamssonUlricehamns IFse72.4p
536Lisa NystedtTäby IS SKse72.4p
536Malte JutterdalVreta Skid o Mkse72.4p
536Anders HøstLyn Ski72.4p
536Stefan JohanssonXC Sthlm Ski Club72.4p
545Alexander GidlundHägglunds Ski Team SKse72.3p
545Moa HanssonLandsbro IF SKse72.3p
545Hanna LundbergLuleå Gjutarens IFse72.3p
545Emanuel VestbergTullus Sgse72.3p
545Linus NilssonIFK Umeåse72.3p
545Tore Berdal BjörnsethTeam Koteng72.3p
545John Andersson GullStorvreta IKse72.3p
545Tove KarlssonTäby IS SKse72.3p
545Emil SvenssonSnö&Tö Skidklubbse72.3p
545Henrik BlomObbola IKse72.3p
555Peter JohanssonLuleå Gjutarens IFse72.2p
555Daniel GranbergMellansel IFse72.2p
555Lina KorsgrenÅre Längdskidklubbse72.2p
555Jesper PetterssonXC Piteå72.2p
555Viktor AxelssonBorås SKse72.2p
555Maria NovakOfferdals SKse72.2p
555David HolmXC Sthlm Ski Club72.2p
555ulf bernhardssonÖstersunds SKse72.2p
563Tobias NilssonIFK Umeåse72.1p
563Björn HänninenÅmots SKse72.1p
565Erik WickströmUlricehamns IFse72.0p
565Frida PoromaaÅsarna IKse72.0p
565Linus af WåhlbergÖlands SK72.0p
565Benjamin LembkeLinköpings SKse72.0p
569Jonna SundlingPiteå Elit SKse71.9p
569Kalle TuuriÄlvsby IF SKse71.9p
569Fredrik MäkiAapua IFse71.9p
569Niklas SundelinÖstersunds SKse71.9p
573Alfred ErikssonRehns BKse71.8p
573Magnus CarlssonNacka Värmdö SKse71.8p
573Thomas HollbergI 19 IFse71.8p
576Marcus UllmanOK Alehofse71.7p
576Ulrika AxelssonSya SKse71.7p
576Simon JohanssonVännäs SKse71.7p
579Leif MarkfjärdBrovallens IFse71.6p
579Simon NilssonÖdeshögs SKse71.6p
579Magnus CalestamIF Hagen SKse71.6p
579Karolina HedenströmÖstersunds SKse71.6p
579Emil LöfgrenTäfteå IKse71.6p
579Adam EkstedtIF Ski Team Skånese71.6p
585Sebastian OlssonStockviks SFse71.5p
585Erik HållströmNaprapat Walle Skidklubb71.5p
585Hjalmar GeddaOK Landehofse71.5p
585Kristian FuruskogBerga SOKse71.5p
585Johnny HattGällivare SKse71.5p
585Tomas TörevallGällivare Endurance71.5p
585Jonatan LindqvistTäfteå IKse71.5p
592Laila KveliÖstersunds SKse71.4p
592Gustaf NiordVreta Skid o Mkse71.4p
594Erik HårrskogFalu IKse71.3p
594Linnea JohanssonLinköpings SKse71.3p
594Victor SvenssonGellivare Skidallians IKse71.3p
594Joel EDEBLOMTeam Esplanadse71.3p
598Ida PalmbergHögbo GIFse71.2p
598Sebastian NilssonOK Landehofse71.2p
598Ida PerssonHögbo GIFse71.2p
598Lasse EricssonNybro Skise71.2p
598Erik JohanssonDomnarvets GOIFse71.2p
598Fabian CsikyLycksele IFse71.2p
598Oscar PetterssonXC Sthlm Ski Club71.2p
605Pontus KarlssonTurebergs IFse71.1p
605Peter ThunvallFöreningen IKJ Haningese71.1p
605Svea HolmbomSävast Ski Team IFse71.1p
605Julia AngelsiööStorvreta IKse71.1p
605Nils KylbornGellivare Skidallians IKse71.1p
605Elin SchagerströmGarphyttans IFse71.1p
605Andreas BerntssonGöteborgs SKse71.1p
605Axel SvenssonLandsbro IF SKse71.1p
613Arild Olav SagvoldLeirådal Ilno71.0p
613Jennie JirhedÖstersunds SKse71.0p
613Henrik AlmGnosjö FKse71.0p
613Anton HallorKarlslunds IF SFse71.0p
613Kentaro IshikawaTeam Synnfjell71.0p
613Magnus HampIK Sternse71.0p
613Viktor AskingIF Ski Team Skånese71.0p
613Stig LundmarkIFK Arvidsjaur SKse71.0p
621Fredrik SätterMattmar SK70.9p
621Maria OlofssonKalix SKse70.9p
621Karl Johan DyvikIFK Mora SKse70.9p
621Linn TapaniJukkasjärvi IFse70.9p
621Gabriel NordgrenIFK Umeåse70.9p
621Lisa JonssonSävedalens AIKse70.9p
621Arvid LarssonIFK Umeåse70.9p
621Alexander EngmanGellivare Skidallians IKse70.9p
621Snorri Veidekke EinarssonTromsø SKno70.9p
630Ulf AngelsiööStorvreta IKse70.8p
630Anders RoosÖstersunds SKse70.8p
630Amund HoelÅsen ILno70.8p
630Axel IsacssonUlricehamns IFse70.8p
630Adam NyrénKarlslunds IF SFse70.8p
630Olov MolinBondsjöhöjdens IKse70.8p
636Martin GottingUlricehamns IFse70.7p
636Anton SwedbergIFK Mora SKse70.7p
636Arvid SchönStorvreta IKse70.7p
636Markus LundholmOK Renense70.7p
636Wilma RiekkolaSävast Ski Team IFse70.7p
636Adrian SkiöldBorås SKse70.7p
636Erik ViklundStigsjö IK70.7p
636Alfred HellgrenHägglunds Ski Team SKse70.7p
644Lukas SkottAapua IFse70.6p
644Erik BjörkmanTäfteå IKse70.6p
644Victor SehlstedtIFK Umeåse70.6p
644Lucas LaagenLidköpings VSKse70.6p
644Frank KrouwelStora Tuna IK SKse70.6p
644Elin ForsgrenVårby IKse70.6p
644Carl LarsonSockertoppen IF70.6p
651Stefan MessnerSävast Ski Team IFse70.5p
651Joel BodénBiken Ski70.5p
651Axel ElmbladGnosjö FKse70.5p
651Moa NilssonSävast Ski Team IFse70.5p
651Jesper LundqvistSkellefteå SKse70.5p
651Simon GrenlövÄspereds IFse70.5p
651Daniel PerssonSollefteå Skidor IFse70.5p
658Thomas SkoghIK Rexse70.4p
658Jonathan ModinSollefteå Skidor IFse70.4p
658Joel BjörnlingerIK Vistase70.4p
658Isac HolmströmTeam Skills70.4p
658Daniel LarssonÖverkalix IFse70.4p
663Ludvig SvenningssonUlricehamns IFse70.3p
663Moa MajbäckJukkasjärvi IFse70.3p
663Daniel LarssonGällivare Endurance70.3p
663Mingliang ZhuChinacn70.3p
667Fredrik GustafssonSträngnäs SKse70.2p
667Stian HoelgaardGjesdal ILno70.2p
667Emma JönssonÖstersunds SKse70.2p
667Karin BjörnlingerUlricehamns IFse70.2p
667Ragnar CronaGöteborgs SKse70.2p
667Evelina NiemiKalix SKse70.2p
667Linus SvenssonUlricehamns IFse70.2p
667Robin GrenholmXCGold70.2p
675Therese PatomellaGellivare Skidallians IKse70.1p
675Olivia LavénTäby IS SKse70.1p
675Joakim FriskVästerås IFse70.1p
678Brian MckeeverFoothills Nordic Ski Clubca70.0p
678Erik OlofssonÅsarna IKse70.0p
678Josehanna Lundgren WikströmGrava SKse70.0p
678David MelinGimo IF SKse70.0p
678Ebba KarlssonTäby IS SKse70.0p
683Helene SöderlundIFK Mora SKse69.9p
683Gabriella PålssonUtrikes SKse69.9p
683Anton BjörkOrsa SKse69.9p
683Oscar ClaessonIF Hallby SOKse69.9p
683Linus BohmanMotala Aif SKse69.9p
683Patrik RådströmBike & Ski sportsclub69.9p
689Rickard BergengrenIF Ski Team Skånese69.8p
689Emma IvarssonÅrsunda IFse69.8p
689Mattias SundinVårby IKse69.8p
689Nils SvenssonAxa SCse69.8p
689Arvid HenningVårby IKse69.8p
689Linus SörlinOfferdals SKse69.8p
689Anton LindenMedåkers IFse69.8p
689Pål Åge JotenTeam Synnfjell69.8p
689Vegard VinjeLyn Ski69.8p
689Jonathan BergmanFagersta Södra IKse69.8p
699Mats MattesEdsbyns SKse69.7p
699Edvard NilssonFilipstads SFse69.7p
699Johan ForsbergIFK Umeåse69.7p
699Anders StrandbergLatikberg IK69.7p
699Jesper SpjuthIF Ski Team Skånese69.7p
704Mattias NygrenUlricehamns IFse69.6p
704Johan SandbergTäfteå IKse69.6p
704Lennart RominNaprapat Walle Skidklubb69.6p
704Adam BlombergGöteborgs SKse69.6p
704Erik OskarssonSorsele SKse69.6p
704Stina NilssonIFK Mora SKse69.6p
704Zackarias BjörnRembo IKse69.6p
704Andreas AnderssonMilslukarna XC69.6p
704Albin KällidenGranbergsdals IFse69.6p
704Bastien PoirrierEmhm - Markstein Ranspachfr69.6p
704Hans AnderssonJäderfors SKse69.6p
704Jon RacknerI 19 IFse69.6p
704Oscar StrömbergHägglunds Ski Team SKse69.6p
704Thomas Bucher-JohannessenFossum IFno69.6p
718Martin LundgrenStockviks SFse69.5p
718Olof StenlundTeam Esplanadse69.5p
718Alexander JohanssonÄlvdalens IF SKse69.5p
718Gösta MalmströmIK Sternse69.5p
718Vinjar SkogsholmÅslia SKIKL69.5p
718Kristian OlofssonHestra IFse69.5p
718Linus JanssonHällbybrunns IFse69.5p
725Anders AuklandOseberg Skilagno69.4p
725Gustav HallPumpen SK69.4p
725Øyvind Moen FjeldKjelsås ILno69.4p
725Elis BergSunne SLFse69.4p
725Maja ÅrebäckBolidens SKse69.4p
725Ida WasellJärpens SKse69.4p
725Edvin ClaessonIF Hallby SOKse69.4p
725Elis WeslienNybro Skise69.4p
725Petter SagvoldLeirådal Ilno69.4p
725Fredrik GöranssonÅsarna IKse69.4p
725Joakim KangasharjuRagunda IFse69.4p
725Jonatan VikerIK Sternse69.4p
725Nick BergOrsa SKse69.4p
738Tord Asle GjerdalenKjelsås ILno69.3p
738Erik StrandbergLatikberg IK69.3p
738Matti NäslundXC Sthlm Ski Club69.3p
738Daniel KarlströmJokkmokks SKse69.3p
742Niclas AnderssonSK Ringense69.2p
742Anders OlofssonNäldens IFse69.2p
742Mattias FritzKarlslunds IF SFse69.2p
742Knut Ole SkarMalm ILno69.2p
742Erik BacklundÄspereds IFse69.2p
742Elin HenrikssonSkellefteå SKse69.2p
742Emilia RiekkolaSävast Ski Team IFse69.2p
742Runar Skaug MathisenVinje IL69.2p
742Oskar EkholmKarlslunds IF SFse69.2p
742Christofer ErikssonFörsvarets Skse69.2p
752Anders SörenssonTanums IFse69.1p
752Tommy GustafssonHemmingsmarks IFse69.1p
752Mattias BryntessonTrollhättans SOKse69.1p
752Andreas AlbinssonSK Borese69.1p
752Håvard Kne GalaaenRöros ILno69.1p
752Sara AnderssonIFK Mora SKse69.1p
752Erik ErikssonGellivare Skidallians IKse69.1p
752Jakob KarlssonIK Nocout.sese69.1p
752Mats RisbergIF Ski Team Skånese69.1p
752Cameron CruickshankStorbritanniengb69.1p
752Erik EngströmTunafors SKse69.1p
752Emil Jönsson HaagAnnaEmil Sportklubbse69.1p
764Sara HallquistÅsarna IKse69.0p
764Martin JohanssonLinköpings SKse69.0p
764Harald EklöfIF Hallby SOKse69.0p
764Emil BybergDomnarvets GOIFse69.0p
764Alva BjörkOrsa SKse69.0p
764Karl StarkVaggeryds SOKse69.0p
764Emma LindbergIFK Mora SKse69.0p
764Sindre FinneKolvereid ILse69.0p
764André JakobssonÖstersunds SKse69.0p
764James SlimonHighland Nordic69.0p
774Magnus GraasStorvreta IKse68.9p
774Andre LarssonSvegs IKse68.9p
774Elina FranzénBorås SKse68.9p
774Sofia LundkvistKalix SKse68.9p
774Britta Johansson NorgrenLager 15768.9p
774Alexi PirttikoskiKalix SKse68.9p
774Torleif SyrstadTeam Koteng68.9p
774Lovisa BroströmSävast Ski Team IFse68.9p
774Audun BakkMelhus ILno68.9p
774Kennet BerglundNacka Värmdö SKse68.9p
774Emanuel ElmerssonGnosjö FKse68.9p
785Daniel OlssonGarphyttans IFse68.8p
785Rasmus WickbomI 19 IFse68.8p
785Magdalena OlssonÄlvdalens IF SKse68.8p
785Mattias EdvardssonÅrsunda IFse68.8p
785Gustav HinderKarlslunds IF SFse68.8p
785Stine-Lise TruuTrillevallens Sportklubbse68.8p
785Thommy LarssonTeam ROG68.8p
785Oliver NewmanBritish Nordic Ski Team68.8p
785Alexander SundinSundbybergs IKse68.8p
785Anton IvarssonTullus Sgse68.8p
795Andreas NilssonGöteborgs SKse68.7p
795Johan DahlborgFrösö IFse68.7p
795Elsa WallinHögbo GIFse68.7p
795Julia LöfströmMånkarbo IFse68.7p
795Sigrid HübenetteHägglunds Ski Team SKse68.7p
795Emil SelmossonLidköpings VSKse68.7p
795Martin RisenKalix SKse68.7p
802Robert ÅströmHägglunds Ski Team SKse68.6p
802Malin BörjesjöSundbybergs IKse68.6p
802Lukas KarlbergIK Rexse68.6p
802Kajsa RappIFK Mora SKse68.6p
802Nikolaj RiekkolaLuleå Gjutarens IFse68.6p
802Rikard HöögIFK Umeåse68.6p
808Johan SamuelssonSK Järvense68.5p
808Edvin AnderssonLandsbro IF SKse68.5p
808Martin LarssonHudiksvalls IFse68.5p
808Keishin YoshidaCold Weather Combat Training Unitjp68.5p
808Magnus SivertsenVerdal IL68.5p
808Anders Allard LindströmSundborns GOIFse68.5p
808Jessika EricssonStockviks SFse68.5p
808Emma OlssonVassunda IFse68.5p
808Chunxue ChiChinacn68.5p
817Arvid VännStockviks SFse68.4p
817Ella HalvarssonIFK Mora SKse68.4p
817Rasmus KlintbergNaprapat Walle Skidklubb68.4p
817Leopold HallnorIFK Arvidsjaur SKse68.4p
817Bruno DettmannOrsa68.4p
817Albin KarlssonSkellefteå SKse68.4p
817Elisabeth HögbergBiathlon Östersund IFse68.4p
824Kristian StrandellLerdala IFse68.3p
824Björn MelanderTimrå SOKse68.3p
824Emil TibergUmara SC68.3p
824David LarssonHudiksvalls IFse68.3p
824Albin PerssonTranemo IFse68.3p
824Matilda JönssonGellivare Skidallians IKse68.3p
824Fanny JohanssonStockviks SFse68.3p
824Moa BacklundHögbo GIFse68.3p
824Elsa HolmbomSävast Ski Team IFse68.3p
824Patric WilhelmssonNorbergs Ckse68.3p
824Peter GustavssonMalå IFse68.3p
835Vegard SivertsgårdTydal ILno68.2p
835Vendela BlomStockviks SFse68.2p
835Jakob SvenssonHärlövs IFse68.2p
835Wilma JohanssonÅsarna IKse68.2p
835Markus LidmanHemmingsmarks IFse68.2p
835Johan DidronIK Sternse68.2p
835Naoto BabaJapanjp68.2p
835Vinjar SKOGSHOLMTeam Parkettpartner68.2p
843Erik WilhelmssonLidköpings VSKse68.1p
843Erik OskarssonTavelsjö AIKse68.1p
843Maja DahlqvistFalun Borlänge SKse68.1p
843Lovisa HenningBondsjöhöjdens IKse68.1p
843Adam FellnerTeam Bauer68.1p
843Lukas StridsmanAntnäs BKse68.1p
843Magnus LindforsIK Studenternase68.1p
843Karin WallénFalun Borlänge SKse68.1p
843Tommy HÅGENSENSkonseng UL 68.1p
843Oscar AnderssonIFK Mora SKse68.1p
853Fredrik BjörckIK Rexse68.0p
853Ludvig HolmbergUlricehamns IFse68.0p
853Vetle ThyliRaufoss IL Langrennno68.0p
853Martin ÅströmBondsjöhöjdens IKse68.0p
853Elias PedersenÅsarna IKse68.0p
853Jerry AhrlinÖstersunds SKse68.0p
853Alfred KällsmyrIK Frykense68.0p
860Olivia HanssonKarlslunds IF SFse67.9p
860Emma BjörklundIFK Mora SKse67.9p
860Lukas HöibyOK Landehofse67.9p
860Saga NilssonSkellefteå SKse67.9p
860Jonas HägerRyda SKse67.9p
860Verneri SuhonenVinn67.9p
860Lars JohanssonLycksele IFse67.9p
867Henning SjökvistStora Tuna IK SKse67.8p
867Chris Andre JespersenStrindheim ILno67.8p
867Elin VesterlundVännäs SKse67.8p
867Jørn TroøyenStrindheim ILno67.8p
867Erik Rydvall7-Mila SK67.8p
867Peter FrederiksenNjurunda SKse67.8p
873Håkan WallbergHägglunds Ski Team SKse67.7p
873Daniel PalmÄlvdalens IF SKse67.7p
873Peter EttlingFinspångs SOKse67.7p
873Oscar JohanssonZinkgruvans IFse67.7p
873Kerstin NäslundSK Borese67.7p
873Øyvind KinnebergIL Jardar67.7p
873Jesper Abelsen AndreasenNorwayno67.7p
873Andreas ThuressonLima IFse67.7p
873Johan ÖhrnAxa SCse67.7p
882Pontus CarlssonSundborns GOIFse67.6p
882Gabriel HallquistÅsarna IKse67.6p
882Emil LundborgSya SKse67.6p
882Klara AbrahamssonIFK Umeåse67.6p
882Petter EliassenTverrelvdalen ILno67.6p
882Amanda PallinAlnö SKse67.6p
882Lina BjörkIFK Skövde SKse67.6p
882BOVOLD LarsNybergsund IL67.6p
882Carl LönnbarkFalu IKse67.6p
882Magnus VesterheimKvæfjord il67.6p
892David MusslinderFalköpings AIK SKse67.5p
892Henrik WallinAB Karl Hedin IF67.5p
892Linus RydinTranemo IFse67.5p
892Filippa Lundgren WikströmGrava SKse67.5p
892Johan HoelÅsen ILno67.5p
892Mikael EdlundAlnö Race Teamse67.5p
898Daniel CorneliusKarlslunds IF SFse67.4p
898Fredrik ByströmOrsa SKse67.4p
898Sara BrännströmLuleå Gjutarens IFse67.4p
898Axel StrandellStorvreta IKse67.4p
898Märtha LindmarkIFK Kirunase67.4p
898Anders MagnussonIK Sternse67.4p
898Ambjörn LannergårdLidköpings VSKse67.4p
898Simen Nordli EngebretsenStavanger Skiklubb67.4p
898Benjamin EricssonÄspereds IFse67.4p
898Henrik StrandAxa SCse67.4p
898Magnus GrillAxa SCse67.4p
898Fabian AlraunFISCHER racing team67.4p
898Alexander ElmerssonGnosjö FKse67.4p
911Emil GyllrothHägglunds Ski Team SKse67.3p
911Sara PerssonÅtvidabergs IFse67.3p
911Viktor HanssonBrohyttans IF67.3p
911Xin LiChinacn67.3p
911Anna JonssonDuveds IFse67.3p
911Morten Eide PedersenTeam BN Bank67.3p
911Stellan LindgrenStockholms RKse67.3p
911Niklas MarkströmSkellefteå XCse67.3p
919Joakim OlssonTrosabygdens OKse67.2p
919Rebecca LekbergSävedalens AIKse67.2p
919Andreas EhlisMotala Aif SKse67.2p
919Viktor FritzonUlricehamns IFse67.2p
923Olof BurströmSK Järvense67.1p
923Ella GeorgssonHögbo GIFse67.1p
923Magnus NorøyFrol ILno67.1p
923Ellinor JakobssonGellivare Skidallians IKse67.1p
927Emma ErikssonFalun Borlänge SKse67.0p
927Albert CarlingFalu IKse67.0p
927Claes RosenqvistFalun Borlänge SKse67.0p
927Oscar AskerlundHällbybrunns IFse67.0p
927Emelie EnglundBergeforsens SKse67.0p
927Moa HedmanHögbo GIFse67.0p
933Thomas WestmanMolidens IKse66.9p
933Staffan ThörneHagfors SFse66.9p
933Niclas ErikssonÅsarna IKse66.9p
933Oskar StrömbergHägglunds Ski Team SKse66.9p
933Oskar OlssonTullus Sgse66.9p
933Anders CarlsonGöteborgs SKse66.9p
933Niklas LundmarkVissefjärda GOIFse66.9p
933Oskar GrangertIK Nocout.sese66.9p
933David RanfalkIK Sternse66.9p
933Roy-Arne TollefsenKongsberg IF66.9p
943Tobias KöpmanIFK Mora SKse66.8p
943Mats JohanssonVittangi SKse66.8p
943Anja AndersdotterGarphyttans IFse66.8p
943Kristian EkXC Sthlm Ski Club66.8p
943Christoffer Nordqvist ÅbergFalun Borlänge SKse66.8p
943Peter RenlundTrafikverket FFse66.8p
949Mattias QvarnströmLekeryd66.7p
949Sofie OskarssonIFK Mora SKse66.7p
949Vilma FunckGellivare Skidallians IKse66.7p
949Niklas HärdinNorrbärke SKse66.7p
949Fredrik RagnarssonJalles Tc Umeåse66.7p
949Malte StefanssonOxbergs IFse66.7p
949Jonas PetersonBorås GIFse66.7p
949Romain BalieuStockholms RKse66.7p
949Jakob MörhedVaggeryds SOKse66.7p
949Filip SundbergTeam Esplanadse66.7p
959Niklas JonassonIFK Mora SKse66.6p
959Elin ModinSollefteå Skidor IFse66.6p
959Tim MagnussonAxa SCse66.6p
959Jörgen RoosBrunflo IFse66.6p
959Björn KaijserXC Sthlm Ski Club66.6p
959Ken SlättengrenNybro Skise66.6p
965Johan AnderssonHindås SKse66.5p
965Alexander GingsjöXC Sthlm Ski Club66.5p
967Emma BergströmKalix SKse66.4p
967Kristoffer LinderKiruna X-country IFse66.4p
967Emil LagergrenTynderö IKse66.4p
967Ola RavaldÅs IFse66.4p
967Daniel Loman OlssonFalun66.4p
967Mart Kevin PollusteTartu Skiclubee66.4p
967Olle WindahlZinkgruvans IFse66.4p
967Henrik GullikstadLillehammer SKno66.4p
967Øystein PettersenTeam BN Bank66.4p
967Matthias LeibundgutVind ILno66.4p
967Simon KarlssonHallens SKse66.4p
967Leo RodinUddevalla ISse66.4p
979Magnus SvenssonTurebergs IFse66.3p
979Anders JonssonStockviks SFse66.3p
979Kristian DahlströmÅmåls OKse66.3p
979Simon ErikssonKalix SKse66.3p
979Tommy GustavssonHemmingsmarks IFse66.3p
979Vegard StjernHommelvik ILno66.3p
979Erik BertilssonIF Hallby SOKse66.3p
979Måns LarssonUlricehamns IFse66.3p
979Larz AnderssonKarlslunds IF SFse66.3p
979Anders MovérareFöreningen IKJ Haningese66.3p
979Joel LarssonHägersta GFse66.3p
990Peter HenningssonFöreningen IKJ Haningese66.2p
990Joergen Solhaug SaeterOs IL66.2p
990Sjur JensenVattenfall IF Stockholm66.2p
990Mats RiekkolaLuleå Gjutarens IFse66.2p
990Jens HalvarssonGöteborgs SKse66.2p
990Patrik HakonenÖstersunds SKse66.2p
996Martin HöglundSundbybergs IKse66.1p
996Ragnar Bragvin AndresenTeam Bragvin66.1p
996Tobias ArvidssonLima IFse66.1p
996Jacob Weel RosboKøbenhavn SKdk66.1p