Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen
2023-03-25
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 10
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Alice Nordell
Östersunds SK
7:15.43430
2
Charlize Rydqvist
Älvdalens IF SK
7:42.46170
+27.2640
3
Nora Johansson
Täby IS SK
8:01.48000
+45.4470
4
Ebba Grudd
IFK Mora SK
8:03.48230
+48.4700
5
Emma Andersen Fischer
Falu IK
8:04.48390
+49.4860
6
Emma Eriksson
IFK Mora SK
8:11.49000
+55.5470
7
Nike Karlsson
IFK Mora SK
8:14.49320
+58.5790
8
Alma Mattsson
Valbo Aif
8:25.50430
+1:10.6900
9
Stina Persson
Östersunds SK
8:32.51120
+1:16.7590
10
Ester Männer
Göteborgs SK
8:35.51460
+1:20.7930
11
Stina Norgren
Domnarvets GOIF
8:37.51600
+1:21.8070
12
Sigrid Fritzson
Ulricehamns IF
8:39.51830
+1:23.8300
13
Majken Zetterström
Orsa SK
8:39.51890
+1:24.8360
14
Agnes Fryxell
Garphyttans IF
8:41.52070
+1:26.8540
15
Liv Beckius
Falu IK
9:13.55220
+1:57.11690
16
Stina Colliander
Häverödals SK
9:17.55610
+2:01.12080
17
Ida Nordlund
Falu IK
9:19.55890
+2:04.12360
18
Tova Élise Jackson
Valbo Aif
9:20.55970
+2:05.12440
19
Norah Hellman
SK Leksand
9:31.57030
+2:15.13500
20
Majken Johansson
Älvdalens IF SK
9:38.57760
+2:23.14230
21
Hedda Laine
Högbo GIF
9:40.57980
+2:25.14450
22
Ebba Gising
Sya SK
9:41.58020
+2:25.14490
23
Stine Sjögren
Bjursås IK
9:58.59770
+2:43.16240
24
Edith Borgstrand
Kilafors SK
10:42.64100
+3:26.20570
25
Clara Alenius
IFK Hedemora SK
10:48.64790
+3:33.21260
26
Elvira Olsson
Filipstads SF
10:50.64920
+3:34.21390
27
Tyra Hedblom
Årsunda IF
10:53.65290
+3:38.21760
28
Elna Sjörs
Falu IK
10:55.65490
+3:40.21960
29
Liv Eklund
Domnarvets GOIF
11:04.66340
+3:49.22810
30
Leia Nissle
Linköpings SK
11:06.66590
+3:51.23060
31
Isabelle Hansson
Högbo GIF
11:08.66770
+3:53.23240
32
Amanda Persson
IK Rex
11:15.67400
+3:59.23870
33
Sigrid Sandberg
Norbergs SK
11:16.67540
+4:01.24010
34
Freja Ericsson
Täby IS SK
11:16.67570
+4:01.24040
35
Maja Wallin
Zinkgruvans IF
11:25.68420
+4:09.24890
36
Elsa Edwardsson
Täby IS SK
11:32.69150
+4:17.25620
37
Matilda Lönnerdal
Falu IK
12:31.75060
+5:16.31530
38
Yael Derrien
IFK Hedemora SK
12:44.76350
+5:29.32820
39
Stella Gruber Jeppsson
Högbo GIF
13:17.79680
+6:02.36150
40
Emilia Gallegos Barria
Norbergs SK
14:10.84950
+6:55.41420
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)