Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
USM Sprint
2022-02-19
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 16
1km, Längdskidor, Klassisk stil
1
Minna Mikaelsson
Vårby IK
2
Emmy Johansson
Gällivare SK
3
Enya Daabach
Åsarna IK
4
Emma Forsgren
Vårby IK
5
Kajsa Johansson
Hägglunds Ski Team SK
6
Frida Persson Kjellgren
Järpens SK
7
Moa Lindgren
Täfteå IK
8
Anna Johansson
IFK Umeå
9
Johanna Hägg
Finspångs SOK
10
Agnes Säfström-niemi
Kalix SK
11
Kajsa Ekenberg
IK Stern
12
Alva Hedström
Funäsdalens IF
13
Felicia Ståhlberg
Högbo GIF
14
Emilina Bång
Östersunds SK
15
Maja Hörnström
Grava SK
16
Hilde Oscarsson
Östersunds SK
17
Nellie Sjöberg
Bergeforsens SK
18
Tyra Larsson
IFK Umeå
19
Philippa Eriksson
Filipstads SF
20
Ida Hammarberg
Sävedalens AIK
21
Agnes Josefsson
Täby IS SK
22
Kajsa Limby
IFK Mora SK
23
Maya Rennermalm
Sälens IF
24
Vilma Högman
Ulricehamns IF
25
Maja Pålsson
Östersunds SK
26
Tilda Eriksson
Filipstads SF
27
Klara Johansson
Jukkasjärvi IF
28
Nora Nordlund
Falu IK Skidklubb
29
Emma Enerud
Hudiksvalls IF
30
Elsa Henriksson
Skellefteå SK
31
Saga Hampusson
IFK Umeå
32
Thea Lundqvist
Skellefteå SK
33
Linnea Hermansson
IFK Mora SK
34
Nike Werner
IK Stern
35
Isabelle Johnselius
Kalix SK
36
Ellen Berg
Granbergsdals IF
37
Stina Olsson Wallin
Stockviks SF
38
Märta Hübenette
Hägglunds Ski Team SK
39
Tuva-li Nilsson
Lucksta IF
40
Agnes Millén
Sälens IF
41
Penny Spets
Vårby IK
42
Amanda Kjellgren
Grava SK
43
Viktoria Leandersson
Älvdalens IF SK
44
Tilde Gyllbäck
Sundbybergs IK
45
Wilma Olofsson
Malungs IF
46
Astrid Öhrn
Bergeforsens SK
47
Elsa Norberg
Hudiksvalls IF
48
Ines Häggroth
Jukkasjärvi IF
49
Beata Åkerström
IFK Skövde SK
50
Moa Eriksson
Högbo GIF
51
Tuva Karlén
IF Hallby SOK
52
Ellen Westerlund
Vårby IK
53
Ellen Thermaenius
Täby IS SK
54
Maja Wladyczek
Skellefteå SK