10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Julia Westh | Mullsjö SOK | 37:38.225710 | 48.7p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Jonna Bjuhr Männer | Göteborgs SK | 38:17.229640 | 47.9p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Kasper Vemdal | Mullsjö SOK | 28:50.172920 | 63.6p | |
2 | Simon Westh | Mullsjö SOK | 35:07.210600 | 52.2p | |
3 | Isak Skoglund | Hössna IF | 37:45.226460 | 48.6p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Malte Kristiansson | Halmstads Skidklubb | 31:04.186350 | 59.0p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Linus Nygren | Ulricehamns IF | 22:24.134330 | 81.9p | |
2 | Daniel Nordebo | Göteborgs SK | 23:51.143040 | 76.9p | |
3 | Axel Björkman | IF Hallby SOK | 25:47.154640 | 71.1p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Per Löwendahl | Göteborgs SK | 26:24.158380 | 69.4p | |
2 | Martin Männer | Göteborgs SK | 34:09.204800 | 53.7p | |
3 | Mikael Männer | Göteborgs SK | 35:25.212470 | 51.8p | |
6.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Matilda Grahn | IF Hallby SOK | 17:41.106060 | ||
2 | Maja Lax | IF Hallby SOK | 19:00.113940 | ||
3 | Vilma Högman | Ulricehamns IF | 20:07.120620 | ||
6.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Tage Börjesson | Vreta Skid o Mk | 15:38.93720 | ||
2 | Joel Martinson | IK Hakarpspojkarna | 15:50.94930 | ||
3 | Malte Henden | Ulricehamns IF | 16:20.97900 | ||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Hanna Strand | Sävedalens AIK | 9:13.55290 | ||
2 | Lisa Ahlrik | Tidaholm SOK Sisu | 9:15.55480 | ||
3 | Elsie Hördegårdh | Sävedalens AIK | 9:17.55620 | ||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Theo Malm | Vreta Skid o Mk | 7:53.47280 | ||
2 | Valter Gerle | OK Landehof | 7:55.47420 | ||
3 | Ville Jutterdal | Vreta Skid o Mk | 8:02.48180 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Alice Peterson | Borås GIF | 7:46.46530 | ||
2 | Lovis Reinholdsson | Ulricehamns IF | 8:28.50720 | ||
3 | Julia Swahn | OK Landehof | 8:34.51330 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Aron Lundqvist | Boxholm-Ekeby SK | 7:08.42720 | ||
2 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 7:14.43310 | ||
3 | Filip Weber | Borås GIF | 7:17.43610 | ||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Rebecka Björck | IFK Skövde SK | 7:24.44360 | ||
2 | Lina Hallin | Ulricehamns IF | 8:24.50380 | ||
3 | Sigrid Fritzson | Ulricehamns IF | 8:44.52370 | ||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Adam Ryder | IFK Skövde SK | 7:22.44110 | ||
2 | Olle Oskarsson | IF Hallby SOK | 7:22.44120 | ||
3 | Theo Valtersson | Tranemo IF | 7:32.45150 |