Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Sankt Olofsrännet
2022-01-29
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
12km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
D 21
Jenny Kling
Selånger SOK
33:10.198900
9km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 20
Linus Ytterbom
Bergeforsens SK
22:23.134200
2
D 20
Saga Östling
Bergeforsens SK
24:28.146700
+2:05.12400
6km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 16
Kalle Grahn-Birve
Alnö SK
13:40.81900
2
H 16
Isak Lind
Selånger SOK
14:05.84400
+25.2400
3
H 16
Oscar Wikander
Alnö SK
14:41.88000
+1:01.6000
4
H 16
Noel Lantz
Stockviks SF
15:07.90600
+1:27.8600
5
H 16
Vilmer Lindgren
Alnö SK
15:13.91200
+1:33.9200
6
H 16
William Forslund
Stockviks SF
15:27.92600
+1:47.10600
7
H 16
August Lilja
Matfors SK
15:36.93500
+1:56.11500
8
H 16
Robin Röckner
Alnö SK
15:56.95500
+2:16.13500
9
H 16
Isak Jeppling
Alnö SK
16:06.96500
+2:26.14500
10
D 16
Nellie Sjöberg
Bergeforsens SK
16:10.96900
+2:30.14900
11
D 16
Nilla Grönborg
Bergeforsens SK
16:15.97400
+2:35.15400
12
D 16
Stina Olsson Wallin
Stockviks SF
16:25.98400
+2:45.16400
13
D 16
Enola Jonsson
Alnö SK
16:59.101800
+3:19.19800
14
D 16
Alva Strand
Selånger SOK
18:37.111600
+4:57.29600
3km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 14
Albin Persson
Lucksta IF
6:42.40100
2
H 14
Elmer Nordlander
Bondsjöhöjdens IK
7:11.43000
+29.2800
3
H 14
Melker Jakobsson
Alnö SK
7:37.45600
+55.5400
4
D 12
Freja Jakobsson
Alnö SK
7:51.47000
+1:09.6800
5
H 12
Simon Långberg Holgersson
Stockviks SF
7:59.47800
+1:17.7600
6
D 14
Agnes Boström
Kovlands IF
8:00.47900
+1:18.7700
7
H 13
Vidar Sjöblom
Stockviks SF
8:06.48500
+1:24.8300
8
D 13
Hanna Molinder
Selånger SOK
8:16.49500
+1:34.9300
9
D 12
Alma Bergman
Kovlands IF
8:20.49900
+1:38.9700
10
D 13
Meja Holmgren-grahn
Stockviks SF
8:21.50000
+1:39.9800
11
D 12
Lina Grahn-birve
Alnö SK
8:24.50300
+1:42.10100
12
D 14
Nora Strid
Stockviks SF
8:30.50900
+1:48.10700
13
H 12
Adrian Cabrajic
Lucksta IF
8:31.51000
+1:49.10800
13
H 13
Jonas Lind
Stockviks SF
8:31.51000
+1:49.10800
15
H 11
Joel Långberg Holgersson
Stockviks SF
8:35.51400
+1:53.11200
16
H 11
Olle Danielsson
Stockviks SF
8:43.52200
+2:01.12000
17
D 13
Selma Åberg
Stockviks SF
8:45.52400
+2:03.12200
18
D 13
Julia Wikander
Alnö SK
8:47.52600
+2:05.12400
19
D 14
Lovisa Lilja
Matfors SK
8:51.53000
+2:09.12800
20
D 12
Märta Ljungdahl
Matfors SK
8:56.53500
+2:14.13300
21
D 14
Alma Hammarström
Selånger SOK
9:05.54400
+2:23.14200
22
D 12
Tyra Hellsberg
Stockviks SF
9:08.54700
+2:26.14500
23
D 12
Lisen Lindgren
Alnö SK
9:20.55900
+2:38.15700
24
H 11
Milton Skoglund
Lucksta IF
9:27.56600
+2:45.16400
25
H 11
Oskar Persson
Lucksta IF
9:28.56700
+2:46.16500
26
D 12
Freja Jeppling
Alnö SK
9:30.56900
+2:48.16700
27
H 13
Erik Lind
Selånger SOK
9:33.57200
+2:51.17000
28
H 11
Casper Frank
Alnö SK
9:35.57400
+2:53.17200
28
H 11
Villis Arnesson Snell
Matfors SK
9:35.57400
+2:53.17200
28
H 12
Rasmus Sjöström
Alnö SK
9:35.57400
+2:53.17200
31
D 11
Tilde Häggmark Ejerås
Alnö SK
9:42.58100
+3:00.17900
32
H 13
Felix Dahlin
Kovlands IF
9:44.58300
+3:02.18100
32
H 12
Eiq Mingkul Alvebro
Alnö SK
9:44.58300
+3:02.18100
34
H 11
Jamie Blomqvist
Matfors SK
9:49.58800
+3:07.18600
35
D 11
Märta Boström
Kovlands IF
9:58.59700
+3:16.19500
36
D 11
Sofie Lind
Stockviks SF
10:01.60000
+3:19.19800
37
D 11
Agnes Dahlin
Kovlands IF
10:04.60300
+3:22.20100
38
H 12
Victor Averheim
Stockviks SF
10:08.60700
+3:26.20500
39
H 11
Melker Thunberg
Stockviks SF
10:11.61000
+3:29.20800
40
D 11
My Edström
Alnö SK
10:25.62400
+3:43.22200
41
H 11
Olof Grauers
Selånger SOK
10:27.62600
+3:45.22400
42
D 11
Fanny Vikström
Stockviks SF
10:32.63100
+3:50.22900
43
H 11
Lucas Snabb
Selånger SOK
10:35.63400
+3:53.23200
44
H 12
Ivar Hellgren
Alnö SK
10:37.63600
+3:55.23400
45
H 11
Samuel Hagman Hansson
Bergeforsens SK
10:50.64900
+4:08.24700
46
D 11
Tora Westin
Selånger SOK
11:35.69400
+4:53.29200
47
D 11
Myra Hugozon
Stockviks SF
11:40.69900
+4:58.29700
48
D 11
Astrid Hammarström
Selånger SOK
12:04.72300
+5:22.32100
49
D 11
Rebecka Röckner
Alnö SK
12:55.77400
+6:13.37200
50
H 11
Sondre Gatugård Vatne
Selånger SOK
13:24.80300
+6:42.40100
51
H 11
Jonas Edholm Kvist
Kovlands IF
13:39.81800
+6:57.41600
52
D 11
Ida Widmark
Selånger SOK
14:28.86700
+7:46.46500
53
H 11
Sakarias Lunabba-lundin
Lucksta IF
14:41.88000
+7:59.47800
54
D 11
Sonja Jonasson
Selånger SOK
16:35.99400
+9:53.59200
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)