Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Sankt Olofsrännet
2021-02-06
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 13
Albin Persson
Lucksta IF
3:39.21800
2
H 13
Samuel Henriksson
Tynderö IK
3:46.22500
+7.600
3
H 13
Maximus Stom
Lucksta IF
3:59.23800
+20.1900
4
D 13
Agnes Boström
Kovlands IF
4:00.23900
+21.2000
5
D 13
Molly Sandin
Stockviks SF
4:03.24200
+24.2300
6
D 11
Mira Sandin
Stockviks SF
4:07.24600
+28.2700
7
H 13
Melker Jakobsson
Alnö SK
4:09.24800
+30.2900
8
H 12
Isak Norgren
Selånger SOK
4:10.24900
+31.3000
9
H 11
Simon Långberg Holgersson
Stockviks SF
4:11.25000
+32.3100
10
H 16
Simon Nordlander
Stockviks SF
4:13.25200
+34.3300
10
H 16
Tomas Holmgren
Matfors SK
4:13.25200
+34.3300
12
H 12
Alexander Dufva
Stockviks SF
4:14.25300
+35.3400
12
H 16
David Palmgren
Bergeforsens SK
4:14.25300
+35.3400
14
D 12
Meja Holmgren-grahn
Stockviks SF
4:15.25400
+36.3500
15
H 16
Elias Bengtsson
Tynderö IK
4:18.25700
+39.3800
16
H 13
Samuel Nordlund
Alnö SK
4:21.26000
+42.4100
16
H 16
Linus Ytterbom
Bergeforsens SK
4:21.26000
+42.4100
18
D 11
Freja Jakobsson
Alnö SK
4:24.26300
+45.4400
18
H 16
Hugo Nordlander
Stockviks SF
4:24.26300
+45.4400
18
H 16
Jason Blomqvist
Matfors SK
4:24.26300
+45.4400
21
D 11
Lina Grahn-birve
Alnö SK
4:26.26500
+47.4600
21
H 12
Axel Danielsson
Stockviks SF
4:26.26500
+47.4600
23
D 13
Nora Strid
Stockviks SF
4:27.26600
+48.4700
24
H 16
Helmer Nordvall
Matfors SK
4:30.26900
+51.5000
25
D 13
Lovisa Lilja
Matfors SK
4:33.27200
+54.5300
26
D 12
Selma Åberg
Stockviks SF
4:34.27300
+55.5400
26
H 16
Mattias Larsson
Matfors SK
4:34.27300
+55.5400
28
D 12
Julia Wikander
Alnö SK
4:40.27900
+1:01.6000
28
H 13
Oskar Jansson
Stockviks SF
4:40.27900
+1:01.6000
28
D 16
Alva Nilsson
Bergeforsens SK
4:40.27900
+1:01.6000
31
D 12
Hanna Molinder
Selånger SOK
4:41.28000
+1:02.6100
32
H 15
Joel Nilsson
Matfors SK
4:45.28400
+1:06.6500
33
D 12
Emma Gärd
Stockviks SF
4:49.28800
+1:10.6900
33
H 14
Isak Lind
Selånger SOK
4:49.28800
+1:10.6900
35
D 13
Alma Hammarström
Selånger SOK
4:50.28900
+1:11.7000
36
D 13
Julia Rubensson
Bergeforsens SK
4:51.29000
+1:12.7100
36
H 15
August Lilja
Matfors SK
4:51.29000
+1:12.7100
38
D 11
Elsa Eklund
Bergeforsens SK
4:52.29100
+1:13.7200
38
H 12
Felix Dahlin
Kovlands IF
4:52.29100
+1:13.7200
38
H 14
Kalle Grahn-Birve
Alnö SK
4:52.29100
+1:13.7200
41
D 16
Saga Östling
Bergeforsens SK
4:53.29200
+1:14.7300
41
D 16
Irma Burman
Alnö SK
4:53.29200
+1:14.7300
43
H 11
Sixten Sjölund
Alnö SK
4:56.29500
+1:17.7600
43
H 16
Hampus Bergkvist
Matfors SK
4:56.29500
+1:17.7600
45
H 13
Assar Eden
Bergeforsens SK
4:58.29700
+1:19.7800
46
D 11
Linnea Jonsson
Alnö SK
4:59.29800
+1:20.7900
47
H 15
Robin Röckner
Alnö SK
5:01.30000
+1:22.8100
48
D 12
Tove van De Wal
Alnö SK
5:02.30100
+1:23.8200
49
D 12
Agnes Feil
Stockviks SF
5:06.30500
+1:27.8600
50
H 12
Erik Lind
Selånger SOK
5:07.30600
+1:28.8700
51
D 11
Selma Nordensson
Lucksta IF
5:08.30700
+1:29.8800
51
D 12
Inez Olsson Wallin
Stockviks SF
5:08.30700
+1:29.8800
53
D 16
Ida Bergfors
Matfors SK
5:10.30900
+1:31.9000
54
D 11
Märta Ljungdahl
Matfors SK
5:13.31200
+1:34.9300
55
H 12
David Walther
Matfors SK
5:14.31300
+1:35.9400
55
H 15
Vilmer Lindgren
Alnö SK
5:14.31300
+1:35.9400
55
H 15
Emil Lundgren
Stockviks SF
5:14.31300
+1:35.9400
58
D 11
Lisen Lindgren
Alnö SK
5:15.31400
+1:36.9500
58
D 12
Selma Normelli
Selånger SOK
5:15.31400
+1:36.9500
60
H 11
Milton Sjöberg
Kovlands IF
5:16.31500
+1:37.9600
60
D 15
Nellie Sjöberg
Bergeforsens SK
5:16.31500
+1:37.9600
62
H 14
Alex Andersson
Stockviks SF
5:17.31600
+1:38.9700
63
D 14
Nilla Grönborg
Bergeforsens SK
5:19.31800
+1:40.9900
64
H 13
Vilgot Coox
Selånger SOK
5:20.31900
+1:41.10000
65
D 16
Emma Strand
Bergeforsens SK
5:21.32000
+1:42.10100
66
D 14
Frida Bergkvist
Lucksta IF
5:22.32100
+1:43.10200
67
D 14
Teresia Ytterbom
Bergeforsens SK
5:23.32200
+1:44.10300
68
D 11
Ella Heldring
Alnö SK
5:25.32400
+1:46.10500
68
H 14
Alvin Nordensson
Lucksta IF
5:25.32400
+1:46.10500
70
H 11
Eiq Budphosri
Alnö SK
5:26.32500
+1:47.10600
71
H 15
Carl Erngrund
Alnö SK
5:28.32700
+1:49.10800
72
D 14
Klara Edström
Stockviks SF
5:29.32800
+1:50.10900
73
H 12
Anton Nolberg
Matfors SK
5:34.33300
+1:55.11400
74
D 11
Tilde Bergqvist
Lucksta IF
5:35.33400
+1:56.11500
75
D 11
Ella Rubensson
Bergeforsens SK
5:36.33500
+1:57.11600
75
D 15
Alva Norgren
Selånger SOK
5:36.33500
+1:57.11600
77
D 11
Freja Jeppling
Alnö SK
5:38.33700
+1:59.11800
78
D 15
Astrid Öhrn
Bergeforsens SK
5:41.34000
+2:02.12100
79
D 12
Jonna Viksell
Bergeforsens SK
5:43.34200
+2:04.12300
80
H 13
Eskil Lindblom Yttergård
Bergeforsens SK
5:45.34400
+2:06.12500
80
D 15
Tuva-li Nilsson
Lucksta IF
5:45.34400
+2:06.12500
82
H 15
Jakob van De Wal
Alnö SK
5:56.35500
+2:17.13600
83
D 12
Ellen Linde
Alnö SK
5:57.35600
+2:18.13700
84
D 14
Enola Jonsson
Alnö SK
6:00.35900
+2:21.14000
85
D 14
Amanda Karunarathna
Matfors SK
6:02.36100
+2:23.14200
86
H 11
Theo Nordensson
Lucksta IF
6:03.36200
+2:24.14300
87
D 12
Embla Nilsson
Bergeforsens SK
6:05.36400
+2:26.14500
88
D 11
Sandra Karunarathna
Matfors SK
6:07.36600
+2:28.14700
89
H 14
Ivar Granholm
Stockviks SF
6:10.36900
+2:31.15000
89
H 15
Isak Jeppling
Alnö SK
6:10.36900
+2:31.15000
91
H 12
Jacob Birberg
Bergeforsens SK
6:11.37000
+2:32.15100
92
D 11
Felicia Rautila
Bergeforsens SK
6:22.38100
+2:43.16200
93
H 11
Ruben Jensen
Alnö SK
6:24.38300
+2:45.16400
94
D 14
Noelia Frank
Alnö SK
6:34.39300
+2:55.17400
95
H 13
Harry Jonasson
Selånger SOK
6:48.40700
+3:09.18800
96
H 14
Jordan Blomqvist
Matfors SK
6:49.40800
+3:10.18900
97
D 11
Vilma Henriksson
Bergeforsens SK
23:59:59.8639800
97
H 11
Rasmus Sjöström
Alnö SK
23:59:59.8639800
97
D 12
Norah Grönborg
Kovlands IF
23:59:59.8639800
97
D 12
Lia Nyberg
Bergeforsens SK
23:59:59.8639800
97
H 12
Vidar Sjöblom
Stockviks SF
23:59:59.8639800
97
D 13
Lova Vikman
Alnö SK
23:59:59.8639800
97
H 13
Albin Tuvesson
Stockviks SF
23:59:59.8639800
97
D 14
Wilma Lindström
Alnö SK
23:59:59.8639800
97
D 14
Alva Strand
Selånger SOK
23:59:59.8639800
97
D 15
Stina Olsson Wallin
Stockviks SF
23:59:59.8639800
97
D 16
Moa Flodin
Alnö SK
23:59:59.8639800