Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Prova På Tävling 2
2021-02-18
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa ihopslagen resultatlista
D 16
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Nelly Mårtensson
Garphyttans IF
15:19.91800
2
Emeli Behr
Garphyttans IF
18:02.108100
+2:43.16200
3
Ella Jonsson
Zinkgruvans IF
18:21.110000
+3:02.18100
H 16
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Måns Bergqvist
Garphyttans IF
13:09.78800
2
David Stomberg
Almby IK
15:34.93300
+2:25.14400
3
Filip Larsson
Garphyttans IF
16:29.98800
+3:20.19900
D 12
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Inga Eliasson
Garphyttans IF
9:44.58300
2
Meja Nilson
Karlslunds IF SF
10:59.65800
+1:15.7400
3
Hedda Marie Lundvall Prestbakmo
Karlslunds IF SF
11:14.67300
+1:30.8900
4
Iben Alvbrant
Garphyttans IF
11:18.67700
+1:34.9300
5
Elin Ingvarsson
Granbergsdals IF
11:30.68900
+1:46.10500
6
Olivia Prejer
Garphyttans IF
11:32.69100
+1:48.10700
7
Jonna Doering
Garphyttans IF
12:05.72400
+2:21.14000
8
Lin Pelander
Granbergsdals IF
12:27.74600
+2:43.16200
9
Emelie Andersson
Garphyttans IF
12:37.75600
+2:53.17200
D 14
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Ellen Olsson
Garphyttans IF
7:08.42700
2
Ebba Fryxell
Garphyttans IF
7:13.43200
+5.400
3
Sofia Ingvarsson
Granbergsdals IF
7:49.46800
+41.4000
4
Alma Skeppner
Garphyttans IF
8:22.50100
+1:14.7300
5
Elin Doering
Garphyttans IF
9:18.55700
+2:10.12900
H 12
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Mio Eriksson
Norabygdens SK
8:15.49400
2
Petter Bergqvist
Garphyttans IF
8:48.52700
+33.3200
3
Vide Bornegård
Norabygdens SK
8:58.53700
+43.4200
4
Arne Lagerqvist
Garphyttans IF
9:05.54400
+50.4900
5
Axel Sjöholm
Garphyttans IF
9:14.55300
+59.5800
6
Daniel Bennet
Zinkgruvans IF
9:45.58400
+1:30.8900
7
Victor Norling
Zinkgruvans IF
10:50.64900
+2:35.15400
8
Sixten Axmon
Almby IK
11:29.68800
+3:14.19300
H 14
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Linus Wedin
Garphyttans IF
6:56.41500
1
Fabian Larsson
Norabygdens SK
6:56.41500
3
Fabian Bergqvist
Garphyttans IF
7:11.43000
+15.1400
4
Sixten Widmark
Almby IK
7:38.45700
+42.4100
5
Axel Lindblad
Granbergsdals IF
7:56.47500
+1:00.5900
6
Arvid Andersson
Almby IK
8:27.50600
+1:31.9000
7
Ludvig Larsson
Karlslunds IF SF
8:28.50700
+1:32.9100
8
Sixten Österman
Karlslunds IF SF
9:46.58500
+2:50.16900
9
Vilgot Pettersson
Garphyttans IF
10:20.61900
+3:24.20300
D 10
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Sofia Bennet
Zinkgruvans IF
7:33.45200
2
Jill Halldén
Garphyttans IF
7:38.45700
+5.400
3
Joy Stenholm
Zinkgruvans IF
8:10.48900
+37.3600
4
Julia Karlsson
Garphyttans IF
8:25.50400
+52.5100
5
Andrea Hagström Larsson
Garphyttans IF
8:32.51100
+59.5800
H 10
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Eric Törnqvist
Garphyttans IF
6:52.41100
2
Hugo Persson
Zinkgruvans IF
7:24.44300
+32.3100
3
Daniel Torége
Garphyttans IF
7:33.45200
+41.4000
4
Enok Forsman
Garphyttans IF
8:29.50800
+1:37.9600
5
Emil Nurisalo Eriksson
Garphyttans IF
12:07.72600
+5:15.31400