Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Scandic Cup/NJC Falun Sprint F
2020-01-25
INFO
RESULTAT
Visa vanlig resultatlista
D 20
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Moa Hansson
Landsbro IF SK
2
Tilda Östberg
IFK Mora SK
3
Louise Lindström
Högbo GIF
4
Hanna Abrahamsson
Eksjö SOK
5
Maja Årebäck
Bolidens SK
6
Emma Jönsson
Östersunds SK
7
Maja-Lina Sande
Gellivare Skidallians IK
8
Elin Andersson
Stuguns SOK Gjurd
9
Ida Lundgren
IFK Umeå
10
Maria Novak
Offerdals SK
11
Julia Albertsson
Stuguns SOK Gjurd
12
Sofie Mohn
Magnor Ul
13
Nora Lignell
Lucksta IF
14
Svea Holmbom
Sävast Ski Team IF
15
Elsa Wallin
Högbo GIF
16
Gabriella Pålsson
Utrikes SK
17
Wilma Björkman
IFK Mora SK
18
Sara Brännström
Luleå Gjutarens IF
19
Kerstin Näslund
SK Bore
20
Linn Tapani
Jukkasjärvi IF
21
Ella Olsson
Högbo GIF
22
Magdalena Nilsson
IFK Umeå
23
Elsa Forsberg
Hägglunds Ski Team SK
24
Alice Hellström
Stockviks SF
25
Moa Nilsson
Sävast Ski Team IF
26
Klara Abrahamsson
IFK Umeå
27
Elin Schagerström
Garphyttans IF
28
Rebecca Lekberg
Sävedalens AIK
29
Linnea Johansson
Linköpings SK
30
Olivia Lavén
Täby IS SK
31
Ebba Larsson
Gellivare Skidallians IK
32
Moa Majbäck
Jukkasjärvi IF
33
Ronja Andersdotter
Garphyttans IF
34
Julia Jonsson
Jättendals IF
35
Ida Wasell
Järpens SK
36
Tuva Persson
Borås SK
37
Paige Lembke
Sundbybergs IK
38
Emilia Riekkola
Sävast Ski Team IF
39
Karolina Hedenström
Östersunds SK
40
Moa Backlund
Högbo GIF
41
Maja Eriksson
Högbo GIF
42
Nelly Stenman
Älvsby IF SK
43
Gabriella Thors
Malungs IF
44
Signe Svensson
Järpens SK
45
Maja Karlsson
Årjängs IF
46
Ellinor Jakobsson
Gellivare Skidallians IK
47
Alva Andreasson
IK Fryken
48
Anna Maria Danielsdottir
Ulricehamns IF
49
Hilma Törngren
Sävast Ski Team IF
50
Felicia Norrby Rydin
Tranemo IF
51
Chanell Cranning Hillgren
Dala-Järna IK
52
Jenny Edin
Matfors SK
53
Johanna Dahl
Vårby IK
54
Johanna Ingard
IK Rex
55
Hanna Holmgren
Bergeforsens SK
56
Louise Adolfsson
SK Bore
57
Emilia Pettersson
Sollefteå Skidor IF