Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Folksam Cup Jaktstart
2020-03-01
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
7.5km
Längdskidor, Fristil, Jaktstart
1
H 16
Bosse Lövgren
Dalarna
16:16.97550
2
H 16
Elias Danielsson
Gästrikland
16:18.97750
+2.100
3
H 16
Karl Grönland
Dalarna
16:25.98420
+8.770
4
H 16
Hugo Ström
Dalarna
16:26.98560
+10.910
5
H 16
Anton Grahn
Småland
16:28.98740
+11.1090
6
H 16
Sebastian Svahn
Dalarna
16:29.98800
+12.1150
7
H 16
Arvid Törnblom
Västerbotten
16:30.98980
+14.1330
8
H 16
Carl Gustafsson
Ångermanland
16:33.99230
+16.1580
9
H 16
Erik Franzén
Jämtland Härjedalen
16:33.99270
+17.1620
10
H 16
Isak Andersson Lind
Västerbotten
16:33.99290
+17.1640
11
H 16
Simon Claesson
Västergötland
16:34.99310
+17.1660
12
H 16
Oscar Säfström Niemi
Norrbotten
16:36.99500
+19.1850
13
H 16
Viktor Norberg
Dalarna
16:38.99790
+22.2140
14
H 15
Erik Bergström
Dalarna
16:43.100250
+27.2600
15
H 16
Axel Mäkinen
Gästrikland
16:44.100390
+28.2740
16
H 16
Arvid Norberg
Hälsingland
16:45.100450
+29.2800
17
H 16
Melker Hendén
Västergötland
16:45.100460
+29.2810
18
H 16
Gabriel Norder
Halland
16:46.100510
+29.2860
19
H 16
Valter Eriksson
Norrbotten
16:46.100550
+30.2900
20
H 16
Albert Marjeta
Norrbotten
16:47.100660
+31.3010
21
H 16
Jakob Karlsson
Dalarna
16:48.100720
+31.3070
22
H 16
Edvin Högman
Västergötland
16:48.100730
+31.3080
23
H 16
Melker Åkerström
Västergötland
16:48.100740
+31.3090
24
H 16
Eskil Peterson
Västergötland
16:48.100780
+32.3130
25
H 16
Wilhelm Sterner
Stockholm
16:49.100840
+32.3190
26
H 16
Edvin Schön
Uppland
16:49.100850
+33.3200
27
H 15
Jonathan Lindberg
Dalarna
16:53.101270
+37.3620
28
H 15
David Palmgren
Medelpad
16:54.101310
+37.3660
29
H 15
Martin Höiby
Göteborg
16:55.101410
+38.3760
30
H 15
Oskar Höglund
Ångermanland
16:55.101420
+38.3770
31
H 15
Otto Timby
Västerbotten
16:55.101470
+39.3820
32
H 15
Hugo Granström
Jämtland Härjedalen
16:56.101510
+39.3860
33
H 16
Alfons Wedin
Örebro
16:58.101700
+41.4050
34
H 15
Emil Sehlstedt
Västerbotten
16:59.101820
+42.4170
35
H 15
Ivar Törnblom
Västerbotten
16:59.101840
+42.4190
36
H 15
Max Johansson
Jämtland Härjedalen
16:59.101860
+43.4210
36
H 16
Nikolaj Riekkola
Norrbotten
16:59.101860
+43.4210
38
H 16
Pelle Boberg
Jämtland Härjedalen
16:59.101880
+43.4230
39
H 15
Nils Borin
Jämtland Härjedalen
17:00.101910
+43.4260
40
H 16
Axel Broms
Halland
17:02.102110
+45.4460
41
H 15
Viking Olsson
Ångermanland
17:06.102540
+49.4890
42
H 15
Axel Eriksson
Dalarna
17:08.102790
+52.5140
43
H 15
Elias Malm
Västerbotten
17:09.102820
+52.5170
44
H 15
Linus Ytterbom
Medelpad
17:09.102830
+52.5180
45
H 15
Ebbe Zachrisson
Jämtland Härjedalen
17:11.103000
+54.5350
46
H 16
Henning Lindh Ten Berg
Jämtland Härjedalen
17:11.103010
+54.5360
47
H 15
Simon Nordlander
Medelpad
17:11.103020
+54.5370
48
H 15
Alexander Bjuredal
Dalarna
17:12.103120
+55.5470
49
H 16
Axel Palm
Dalarna
17:12.103190
+56.5540
50
H 16
Marcus Nilsson
Ångermanland
17:13.103200
+56.5550
51
H 16
Elias Jannok
Norrbotten
17:15.103480
+59.5830
52
H 16
Nils Olsson
Göteborg
17:15.103490
+59.5840
53
H 16
Edwin Nordmark
Västerbotten
17:17.103600
+1:00.5950
54
H 16
Elof Karlsson
Västerbotten
17:17.103610
+1:00.5960
55
H 15
Tomas Holmgren
Medelpad
17:17.103690
+1:01.6040
56
H 15
Jason Blomqvist
Medelpad
17:18.103730
+1:01.6080
57
H 15
Alvin Noaksson
Jämtland Härjedalen
17:18.103740
+1:01.6090
58
H 15
Filip Enberg
Norrbotten
17:19.103800
+1:02.6150
59
H 16
Linus Antonsen
Norrbotten
17:20.103980
+1:04.6330
60
H 16
Adam Dahlgren
Västergötland
17:26.104590
+1:10.6940
61
H 16
Jonathan Hedberg
Värmland
17:36.105580
+1:20.7930
62
H 15
Oskar Karlberg
Dalarna
17:37.105620
+1:20.7970
63
H 16
Gustav Berggren
Västerbotten
17:37.105680
+1:21.8030
64
H 15
Hugo Nordlander
Medelpad
17:38.105740
+1:21.8090
64
H 16
Ruben Tholander
Stockholm
17:38.105740
+1:21.8090
66
H 16
Efraim Wiksten Melander
Medelpad
17:39.105880
+1:23.8230
66
H 16
Linus Grundström
Västerbotten
17:39.105880
+1:23.8230
68
H 16
Lukas Walther
Medelpad
17:40.105900
+1:23.8250
69
H 16
Filip Sundin
Värmland
17:40.105930
+1:23.8280
70
H 16
Filip Berglund
Västergötland
17:40.105950
+1:24.8300
71
H 16
Ludvig Millestu
Jämtland Härjedalen
17:40.105970
+1:24.8320
72
H 16
Martin Lundholm
Norrbotten
17:40.105980
+1:24.8330
73
H 15
Elias Redman
Jämtland Härjedalen
17:40.105990
+1:24.8340
73
H 16
Sebastian Fransson
Östergötland
17:40.105990
+1:24.8340
75
H 16
Axel Gunneriusson
Jämtland Härjedalen
17:41.106010
+1:24.8360
76
H 15
Melker Westerlund
Uppland
17:41.106040
+1:24.8390
77
H 15
Gustav Eriksson
Värmland
17:41.106070
+1:25.8420
77
H 16
Valter Ljungdahl
Medelpad
17:41.106070
+1:25.8420
79
H 15
Måns Bergqvist
Örebro
17:42.106180
+1:26.8530
80
H 16
Elliot Åkesson
Småland
17:44.106340
+1:27.8690
81
H 15
Carl Sternander
Östergötland
17:47.106690
+1:31.9040
82
H 15
Edvin Elofsson
Östergötland
17:48.106720
+1:31.9070
83
H 15
Mattias Larsson
Medelpad
17:49.106870
+1:33.9220
84
H 15
Olle Långberg
Hälsingland
17:49.106890
+1:33.9240
85
H 15
Albin Jeleby
Uppland
17:51.107090
+1:35.9440
86
H 16
Axel Arnesson
Jämtland Härjedalen
17:53.107290
+1:37.9640
87
H 16
Oskar Jäderblom
Uppland
17:54.107350
+1:38.9700
88
H 15
Olle Börjesson
Östergötland
17:54.107380
+1:38.9730
89
H 15
Love Däldehög
Hälsingland
17:56.107500
+1:39.9850
90
H 15
Karl Bennet
Örebro
17:56.107550
+1:40.9900
91
H 15
Helmer Nordvall
Medelpad
17:56.107580
+1:40.9930
92
H 15
Hjalmar Mood
Dalarna
17:57.107610
+1:40.9960
93
H 15
Melvin Törshagen
Värmland
17:57.107620
+1:40.9970
94
H 15
Björn Östlund
Jämtland Härjedalen
17:58.107720
+1:41.10070
95
H 16
Axel Sandberg
Göteborg
17:58.107750
+1:42.10100
96
H 15
Tim Lundberg
Norrbotten
17:58.107760
+1:42.10110
97
H 15
Hampus Bergkvist
Medelpad
17:59.107800
+1:42.10150
98
D 16
Elin Näslund
Ångermanland
18:01.108040
+1:44.10390
99
H 16
Linus Nilsson
Bohuslän Dal
18:01.108050
+1:45.10400
99
H 16
Lukas Ejvinsson
Medelpad
18:01.108050
+1:45.10400
101
H 16
Jesper Lundholm
Norrbotten
18:06.108550
+1:50.10900
101
H 16
Erik Byström
Ångermanland
18:06.108550
+1:50.10900
103
H 16
Benjamin Edman
Västerbotten
18:07.108610
+1:50.10960
104
H 16
Gabriel Claesson
Småland
18:07.108620
+1:50.10970
105
H 16
Alvin Ljunggren
Hälsingland
18:08.108740
+1:51.11090
106
H 15
Jonathan Quick
Västergötland
18:14.109360
+1:58.11710
107
H 15
Alfred Derke
Östergötland
18:15.109490
+1:59.11840
108
H 15
Elias Nyqvist
Göteborg
18:16.109500
+1:59.11850
109
H 16
Henrik Fladrich
Östergötland
18:18.109720
+2:01.12070
110
H 16
Viggo Östlund
Medelpad
18:20.109920
+2:03.12270
111
H 16
Isac Lundblad
Ångermanland
18:20.109970
+2:04.12320
112
H 16
Erik Sundberg
Ångermanland
18:21.110020
+2:04.12370
113
D 15
Maja Axelsson
Göteborg
18:23.110200
+2:06.12550
114
H 15
Elias Bengtsson
Medelpad
18:24.110390
+2:08.12740
115
D 15
Mira Göransson
Västergötland
18:26.110580
+2:10.12930
116
D 15
Lina Lantto
Norrbotten
18:27.110670
+2:11.13020
117
D 15
Alva Svahn
Jämtland Härjedalen
18:27.110680
+2:11.13030
117
H 15
Björn Rönnestrand
Jämtland Härjedalen
18:27.110680
+2:11.13030
119
H 15
Axel Wernersson
Småland
18:28.110740
+2:11.13090
120
H 15
Philip Sundbom
Medelpad
18:29.110840
+2:12.13190
121
D 15
Sofia Pedersen
Jämtland Härjedalen
18:30.110980
+2:14.13330
122
D 15
Nora Wallenius
Västerbotten
18:32.111130
+2:15.13480
123
H 15
Anton Sternander
Östergötland
18:34.111390
+2:18.13740
124
D 16
Evelina Crüsell
Västerbotten
18:36.111500
+2:19.13850
125
H 16
Simon Claesson
Uppland
18:37.111680
+2:21.14030
126
H 16
Ludvig Wibom
Stockholm
18:40.111960
+2:24.14310
127
D 16
Erika Lavén
Stockholm
18:41.112030
+2:24.14380
128
D 16
Alva Isaksson
Norrbotten
18:41.112050
+2:25.14400
129
D 16
Malin Oskarsson
Dalarna
18:41.112060
+2:25.14410
130
H 16
Axel Svensson
Stockholm
18:41.112090
+2:25.14440
131
D 16
Elsa Gustafsson
Stockholm
18:44.112360
+2:28.14710
132
H 15
Erik Gustafsson
Stockholm
18:45.112430
+2:28.14780
133
D 15
Irma Burman
Medelpad
18:45.112440
+2:28.14790
134
D 16
Tova Andersson
Dalarna
18:45.112480
+2:29.14830
135
D 16
Jonna Persson Kjellgren
Jämtland Härjedalen
18:47.112640
+2:30.14990
136
H 15
Hugo Fryxell
Stockholm
18:49.112820
+2:32.15170
137
H 15
Helmer Jöhnemark
Dalarna
18:49.112890
+2:33.15240
138
H 15
Knut Saitton
Ångermanland
18:50.112920
+2:33.15270
139
H 15
Viktor Westman
Ångermanland
18:50.112970
+2:34.15320
140
H 15
Theodor Eriksson
Västerbotten
18:51.113040
+2:34.15390
141
H 15
Anton Wahlberg
Västergötland
18:51.113050
+2:35.15400
142
D 16
Lina Rydén
Dalarna
18:51.113060
+2:35.15410
143
H 16
Leo Eriksson
Jämtland Härjedalen
18:52.113170
+2:36.15520
144
H 16
Anton Andersson
Dalarna
18:53.113220
+2:36.15570
145
H 16
Johan Lindén
Medelpad
18:53.113230
+2:36.15580
146
H 15
Axel Ericsson
Jämtland Härjedalen
18:55.113440
+2:38.15790
147
H 15
Jesper Schouten
Östergötland
18:55.113450
+2:39.15800
148
D 16
Hedda Samuelsson
Jämtland Härjedalen
19:00.113900
+2:43.16250
149
D 16
Ella Turesson
Norrbotten
19:00.113960
+2:44.16310
150
D 15
Saga Östling
Medelpad
19:01.114010
+2:44.16360
151
H 15
Alfons Ekhammer
Dalarna
19:03.114260
+2:47.16610
152
H 16
Johan Thulin
Uppland
19:04.114390
+2:48.16740
153
H 15
Anton Hedlöf
Stockholm
19:05.114400
+2:48.16750
154
H 16
Jonathan Enlund
Uppland
19:05.114460
+2:49.16810
155
H 15
Filip Eriksson
Värmland
19:05.114470
+2:49.16820
156
D 16
Emmi Nyberg
Uppland
19:06.114540
+2:49.16890
156
H 15
Hjalmar Wilhelmsson
Värmland
19:06.114540
+2:49.16890
158
D 16
Nora Bråmer
Dalarna
19:07.114630
+2:50.16980
159
D 16
Molly Furunäs
Dalarna
19:09.114800
+2:52.17150
160
H 15
Melker Hultdin
Västerbotten
19:09.114830
+2:52.17180
161
H 16
Hampus Widebo
Västerbotten
19:11.115000
+2:54.17350
162
H 16
Anton Larsson
Göteborg
19:11.115020
+2:54.17370
163
H 16
Wiliam Björklin
Gästrikland
19:11.115060
+2:55.17410
164
D 16
Belle Spets
Ångermanland
19:11.115070
+2:55.17420
165
D 16
Elvira Nilsson
Ångermanland
19:12.115140
+2:55.17490
166
D 16
Ella Burman
Västerbotten
19:12.115180
+2:56.17530
167
H 15
Simon Andersson Forså
Gästrikland
19:13.115250
+2:57.17600
168
H 15
Anton Lindberg
Västmanland
19:15.115460
+2:59.17810
169
D 15
Ebba Johansson
Skåne
19:18.115730
+3:01.18080
169
D 16
Matilda Bandefur
Dalarna
19:18.115730
+3:01.18080
169
D 16
Ida Abrahamson
Västergötland
19:18.115730
+3:01.18080
172
D 15
Alva Ersson
Dalarna
19:18.115740
+3:01.18090
173
H 16
Albin Värnebjörk
Uppland
19:18.115750
+3:02.18100
174
D 15
Linnea Björkman
Dalarna
19:19.115800
+3:02.18150
175
D 15
Ida Bervenstål
Värmland
19:19.115850
+3:03.18200
176
D 15
Louise Wallin
Dalarna
19:20.115950
+3:04.18300
177
D 16
Ida Rosjö
Småland
19:21.116070
+3:05.18420
177
H 16
Filip Lyckelid
Västergötland
19:21.116070
+3:05.18420
179
H 15
Eric Staaf
Jämtland Härjedalen
19:23.116220
+3:06.18570
180
H 15
Theo Ringström
Västmanland
19:23.116250
+3:07.18600
181
D 15
Elsa Malmgren
Jämtland Härjedalen
19:24.116370
+3:08.18720
182
H 16
David Ström
Västmanland
19:25.116480
+3:09.18830
183
D 15
Astrid Karlstedt
Jämtland Härjedalen
19:27.116620
+3:10.18970
184
D 15
Diana Söderberg
Norrbotten
19:27.116690
+3:11.19040
185
D 16
Alva Dahlin
Medelpad
19:28.116780
+3:12.19130
186
H 15
Melker Lindgren
Västerbotten
19:29.116800
+3:12.19150
187
D 15
Emelie Olsson
Bohuslän Dal
19:29.116820
+3:12.19170
187
D 16
Emilia Eriksson
Västergötland
19:29.116820
+3:12.19170
189
D 16
Tilde Josefsson
Stockholm
19:29.116880
+3:13.19230
190
D 16
Elsa Granholm
Medelpad
19:30.116900
+3:13.19250
191
D 16
Clara Granljung
Norrbotten
19:30.116990
+3:14.19340
192
H 15
Rasmus Vilhelmsson
Västerbotten
19:32.117170
+3:16.19520
193
D 15
Nelly Mårtensson
Örebro
19:35.117460
+3:19.19810
194
D 15
Vera Vennberg
Norrbotten
19:36.117580
+3:20.19930
195
D 15
Elsa Brandt
Dalarna
19:41.118060
+3:25.20410
196
D 15
Felicia Westin
Norrbotten
19:41.118070
+3:25.20420
197
D 15
Hanna Stenmark
Jämtland Härjedalen
19:42.118120
+3:25.20470
198
D 15
Nelly Söderström
Dalarna
19:43.118200
+3:26.20550
199
D 15
Ebba Hennings
Jämtland Härjedalen
19:44.118300
+3:27.20650
200
D 15
Lizzie Sonnefelt
Jämtland Härjedalen
19:44.118380
+3:28.20730
Logga in för att slippa de här annonserna
201
H 15
Johannes Skogtjärn-lundstein
Uppland
19:45.118410
+3:28.20760
202
H 15
Emil Berglund
Norrbotten
19:48.118750
+3:32.21100
203
D 15
Philippa Sjöström Lönnback
Västerbotten
19:49.118820
+3:32.21170
204
H 15
Oskar Österlund
Västergötland
19:53.119240
+3:36.21590
205
D 16
Kerstin Åberg
Stockholm
20:00.119950
+3:44.22300
206
D 15
Evelina Eriksson
Värmland
20:01.120040
+3:44.22390
207
D 15
Filippa Bernsten
Jämtland Härjedalen
20:02.120120
+3:45.22470
208
D 16
Wilma Lundqvist
Västerbotten
20:03.120230
+3:46.22580
209
D 16
Wilma Karlsson
Jämtland Härjedalen
20:03.120240
+3:46.22590
210
D 16
Alma Söderlund
Ångermanland
20:03.120280
+3:47.22630
211
D 15
Agnes Hertz
Småland
20:03.120290
+3:47.22640
212
H 16
Melwin Bång
Jämtland Härjedalen
20:04.120320
+3:47.22670
213
D 16
Ylva Sandström
Medelpad
20:04.120340
+3:47.22690
214
D 16
Emma Bengtsson
Västergötland
20:04.120350
+3:48.22700
215
D 16
Elsa Carling
Dalarna
20:05.120410
+3:48.22760
216
D 15
Moa Birkebaek
Dalarna
20:05.120440
+3:48.22790
217
D 15
Moa Blomgren
Jämtland Härjedalen
20:08.120730
+3:51.23080
218
D 15
Tea Nilsson
Västerbotten
20:08.120770
+3:52.23120
219
D 15
Ellen Berglund
Västerbotten
20:12.121120
+3:55.23470
220
H 16
Isak Bodin
Ångermanland
20:12.121140
+3:55.23490
221
D 16
Astrid Kolberg
Värmland
20:13.121260
+3:57.23610
222
D 15
Lisa Hörnqvist
Norrbotten
20:14.121310
+3:57.23660
223
D 16
Alicia Bergkvist
Dalarna
20:14.121320
+3:57.23670
224
H 15
Sixten Partanen
Gästrikland
20:14.121340
+3:57.23690
225
D 15
Ella Hyttinen
Dalarna
20:14.121380
+3:58.23730
226
H 15
Christoffer Mitsen
Skåne
20:17.121600
+4:00.23950
227
D 15
Klara Eriksson
Gästrikland
20:25.122400
+4:08.24750
228
H 15
Isak Kettunen
Västerbotten
20:25.122470
+4:09.24820
229
H 15
Otto Nilsson
Östergötland
20:31.123010
+4:14.25360
230
D 16
Louise Jonsson
Medelpad
20:32.123120
+4:15.25470
231
D 15
Sofie Ettling
Östergötland
20:33.123240
+4:16.25590
232
H 15
Ludvig Brenter
Stockholm
20:34.123300
+4:17.25650
233
D 15
Filippa Hägglund
Ångermanland
20:36.123540
+4:19.25890
234
D 15
Liv Persson
Ångermanland
20:36.123570
+4:20.25920
235
D 15
Hanna Östberg
Dalarna
20:37.123630
+4:20.25980
236
D 15
Lisa Östensson
Västergötland
20:37.123640
+4:20.25990
237
D 15
Anna Fällgren
Värmland
20:37.123650
+4:21.26000
238
D 16
Elin Morlind
Jämtland Härjedalen
20:38.123740
+4:21.26090
239
D 15
Tindra Viksten
Jämtland Härjedalen
20:38.123780
+4:22.26130
240
D 15
Vilja Åkerlund
Västerbotten
20:38.123790
+4:22.26140
241
D 15
Hanna Lindqvist
Jämtland Härjedalen
20:42.124110
+4:25.26460
242
D 15
Sofia Tunesson
Östergötland
20:43.124200
+4:26.26550
243
D 15
Sanna Hörnell
Dalarna
20:43.124240
+4:26.26590
244
D 15
Rebecka Rudholm
Västerbotten
20:43.124270
+4:27.26620
245
D 16
Maja Wallberg
Ångermanland
20:47.124650
+4:31.27000
246
D 16
Tova Grahn
Medelpad
20:49.124840
+4:32.27190
247
D 16
Ebba Andersson
Medelpad
20:49.124850
+4:33.27200
248
D 16
Louise Hallander
Östergötland
20:49.124890
+4:33.27240
249
D 16
Emilia Johansson
Ångermanland
20:51.125070
+4:35.27420
250
D 15
Ronja Nilsson
Ångermanland
20:54.125340
+4:37.27690
251
D 16
Frida Lundgren
Värmland
20:54.125380
+4:38.27730
252
D 15
Sofie Karlsson-holmer
Dalarna
20:55.125430
+4:38.27780
253
D 16
Vera Edvardsson
Stockholm
20:59.125810
+4:42.28160
254
D 16
Nanna Grönborg
Medelpad
20:59.125840
+4:42.28190
255
D 16
Irma Östberg
Jämtland Härjedalen
21:01.126040
+4:44.28390
256
D 16
Tindra Wilhelmsson
Västergötland
21:02.126140
+4:45.28490
257
D 16
Linnea Carlsson
Värmland
21:02.126190
+4:46.28540
258
D 15
Ella Larsson
Norrbotten
21:03.126220
+4:46.28570
259
D 15
Ida Gotting
Västergötland
21:04.126390
+4:48.28740
260
H 15
Linus Pettersson
Ångermanland
21:05.126430
+4:48.28780
261
D 15
Ida Ernstsson
Östergötland
21:05.126470
+4:49.28820
262
D 15
Agnes Jansson Gripemo
Uppland
21:08.126720
+4:51.29070
263
D 15
Moa Flodin
Medelpad
21:08.126750
+4:52.29100
264
D 15
Ida Körle
Göteborg
21:16.127550
+5:00.29900
265
D 15
Ebba Holmgren
Norrbotten
21:22.128100
+5:05.30450
266
H 15
Jim Blomqvist
Norrbotten
21:22.128160
+5:06.30510
267
D 15
Julia Björn
Värmland
21:23.128280
+5:07.30630
268
D 15
Alva Thudeen
Östergötland
21:24.128340
+5:07.30690
269
D 15
Karin Emilsdotter
Dalarna
21:24.128390
+5:08.30740
270
D 15
Elsa Palmberg
Gästrikland
21:25.128400
+5:08.30750
271
D 16
Vilma Larsson
Örebro
21:32.129150
+5:16.31500
272
D 15
Isabell Engberg
Medelpad
21:35.129480
+5:19.31830
273
D 15
Lovisa Granberg
Västmanland
21:39.129850
+5:23.32200
274
D 16
Amanda Johansson
Västergötland
21:41.130050
+5:25.32400
275
D 16
Brule Gundale
Västerbotten
21:45.130450
+5:29.32800
276
D 15
Stina Ylipää
Stockholm
21:49.130800
+5:32.33150
277
D 15
Tuva Appeltofft
Stockholm
21:49.130820
+5:32.33170
278
D 16
MY Werner
Göteborg
21:49.130880
+5:33.33230
279
D 16
Wilma Gustafsson
Dalarna
21:51.131030
+5:34.33380
280
H 16
Arvid Roslund
Västerbotten
21:53.131220
+5:36.33570
281
D 16
Ebba Lindholm
Medelpad
21:54.131310
+5:37.33660
282
D 16
Olivia Söderlind
Norrbotten
21:59.131810
+5:42.34160
283
H 15
Linus Holmström
Västergötland
22:02.132140
+5:45.34490
284
D 15
Emma Antonsen
Norrbotten
22:03.132290
+5:47.34640
285
D 16
Elvira Bylund
Hälsingland
22:06.132550
+5:50.34900
286
D 16
Thea Flogård
Göteborg
22:12.133120
+5:55.35470
287
D 15
Anna Granås
Hälsingland
22:16.133520
+5:59.35870
288
D 16
Amanda Andersson
Medelpad
22:18.133790
+6:02.36140
289
D 16
Frida Eriksson
Jämtland Härjedalen
22:19.133830
+6:02.36180
290
D 15
Isabell Åberg
Norrbotten
22:27.134600
+6:10.36950
291
D 16
Wilma Nilsson
Ångermanland
22:29.134890
+6:13.37240
292
D 15
Elin Sjöberg
Göteborg
22:37.135620
+6:20.37970
293
H 15
Arvid Tunell
Gästrikland
22:37.135670
+6:21.38020
294
D 15
Ida Karlsson
Östergötland
22:39.135880
+6:23.38230
295
D 16
Linnea Nordström
Uppland
22:42.136120
+6:25.38470
296
D 15
Hedda Schulz
Norrbotten
22:45.136450
+6:29.38800
297
D 15
Sigrid Forsman
Östergötland
22:46.136540
+6:29.38890
298
D 15
Majken Nilsson
Hälsingland
22:46.136550
+6:30.38900
299
D 16
Ida Öjerskog
Göteborg
22:46.136560
+6:30.38910
300
D 15
Agnes Åsberg
Östergötland
22:47.136600
+6:30.38950
301
D 15
Julie Sylvan
Västergötland
22:48.136710
+6:31.39060
302
D 15
Emeli Behr
Örebro
22:59.137800
+6:42.40150
303
D 16
Tilda Sahlberg
Hälsingland
23:13.139250
+6:57.41600
304
D 16
Amanda Fredriksson
Uppland
23:22.140190
+7:06.42540
305
D 15
Emelie Persson
Västergötland
23:30.140950
+7:14.43300
306
D 15
Matilda Lekberg
Göteborg
23:45.142450
+7:29.44800
307
D 15
Elin Jonsson
Jämtland Härjedalen
23:52.143150
+7:36.45500
308
D 15
Cornelia Lingblom
Västmanland
23:55.143400
+7:38.45750
309
H 15
Axel Rydström
Skåne
24:06.144530
+7:49.46880
310
D 16
Wilma Åkebring
Medelpad
24:18.145740
+8:01.48090
311
D 16
Moa Ingvarsson
Västmanland
24:29.146810
+8:12.49160
312
D 15
Lova Wingren Wihl
Skåne
24:49.148810
+8:32.51160
313
H 15
Zeb Strömberg
Västerbotten
25:21.152090
+9:05.54440
314
D 16
Hanny Edström
Ångermanland
25:26.152550
+9:10.54900
315
D 15
Alva Forsman
Östergötland
26:18.157710
+10:01.60060
316
H 15
Allan Wahlström
Uppland
23:59:58.8639700
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)