Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Folksam Cup Tekniksprint
2020-02-29
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
D 15
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Sofia Pedersen
Jämtland Härjedalen
3:16.19530
2
Alva Svahn
Jämtland Härjedalen
3:18.19750
+2.120
3
Maja Axelsson
Göteborg
3:21.20060
+5.430
4
Mira Göransson
Västergötland
3:22.20130
+6.500
5
Irma Burman
Medelpad
3:22.20160
+6.530
6
Nora Wallenius
Västerbotten
3:25.20420
+8.790
7
Elsa Brandt
Dalarna
3:27.20630
+11.1000
8
Saga Östling
Medelpad
3:27.20690
+11.1060
9
Ellen Norenius
Ångermanland
3:30.20930
+14.1300
10
Linnea Björkman
Dalarna
3:30.20950
+14.1320
11
Ebba Johansson
Skåne
3:33.21260
+17.1630
12
Astrid Karlstedt
Jämtland Härjedalen
3:34.21310
+17.1680
13
Felicia Westin
Norrbotten
3:34.21360
+18.1730
14
Louise Wallin
Dalarna
3:34.21390
+18.1760
15
Lina Lantto
Norrbotten
3:35.21440
+19.1810
16
Diana Söderberg
Norrbotten
3:35.21490
+19.1860
17
Ida Bervenstål
Värmland
3:37.21620
+20.1990
18
Nelly Söderström
Dalarna
3:37.21640
+21.2010
19
Emelie Olsson
Bohuslän Dal
3:37.21650
+21.2020
20
Hanna Stenmark
Jämtland Härjedalen
3:37.21660
+21.2030
21
Nelly Mårtensson
Örebro
3:38.21730
+22.2100
22
Vera Vennberg
Norrbotten
3:38.21760
+22.2130
23
Elsa Malmgren
Jämtland Härjedalen
3:38.21760
+22.2130
24
Emma Strand
Medelpad
3:39.21880
+23.2250
25
Alva Ersson
Dalarna
3:40.21920
+23.2290
26
Agnes Hertz
Småland
3:40.21960
+24.2330
27
Ellen Berglund
Västerbotten
3:40.21990
+24.2360
28
Evelina Eriksson
Värmland
3:41.22000
+24.2370
29
Julia Björn
Värmland
3:41.22060
+25.2430
30
Tea Nilsson
Västerbotten
3:41.22090
+25.2460
31
Philippa Sjöström Lönnback
Västerbotten
3:42.22150
+26.2520
32
Liv Persson
Ångermanland
3:42.22160
+26.2530
33
Sofie Ettling
Östergötland
3:43.22280
+27.2650
34
Hanna Östberg
Dalarna
3:43.22290
+27.2660
35
Ebba Hennings
Jämtland Härjedalen
3:44.22300
+27.2670
36
Elsa Palmberg
Gästrikland
3:44.22320
+27.2690
37
Filippa Bernsten
Jämtland Härjedalen
3:44.22350
+28.2720
38
Moa Birkebaek
Dalarna
3:44.22380
+28.2750
39
Klara Eriksson
Gästrikland
3:45.22470
+29.2840
40
Anna Fällgren
Värmland
3:45.22490
+29.2860
41
Lisa Hörnqvist
Norrbotten
3:47.22600
+30.2970
42
Ella Hyttinen
Dalarna
3:47.22650
+31.3020
43
Filippa Hägglund
Ångermanland
3:47.22660
+31.3030
44
Moa Blomgren
Jämtland Härjedalen
3:47.22660
+31.3030
45
Tindra Viksten
Jämtland Härjedalen
3:48.22770
+32.3140
46
Ida Körle
Göteborg
3:48.22790
+32.3160
47
Ida Gotting
Västergötland
3:49.22840
+33.3210
48
Lizzie Sonnefelt
Jämtland Härjedalen
3:50.22900
+33.3270
49
Vilja Åkerlund
Västerbotten
3:50.22930
+34.3300
50
Ronja Nilsson
Ångermanland
3:51.23020
+34.3390
51
Sofie Karlsson-holmer
Dalarna
3:51.23020
+34.3390
52
Sanna Hörnell
Dalarna
3:51.23060
+35.3430
53
Stina Ylipää
Stockholm
3:52.23110
+35.3480
54
Sofia Tunesson
Östergötland
3:52.23140
+36.3510
55
Rebecka Rudholm
Västerbotten
3:52.23140
+36.3510
56
Lisa Östensson
Västergötland
3:52.23160
+36.3530
57
Alva Thudeen
Östergötland
3:52.23190
+36.3560
58
Ida Ernstsson
Östergötland
3:53.23210
+36.3580
59
Ella Larsson
Norrbotten
3:53.23220
+36.3590
60
Anna Backlund
Gästrikland
3:53.23240
+37.3610
61
Ebba Holmgren
Norrbotten
3:54.23370
+38.3740
62
Isabell Engberg
Medelpad
3:56.23580
+40.3950
63
Agnes Jansson Gripemo
Uppland
3:57.23670
+41.4040
64
Lovisa Granberg
Västmanland
3:58.23780
+42.4150
65
Moa Flodin
Medelpad
4:01.24020
+44.4390
66
Isabell Åberg
Norrbotten
4:01.24030
+45.4400
67
Hanna Lindqvist
Jämtland Härjedalen
4:02.24130
+46.4500
68
Tuva Appeltofft
Stockholm
4:04.24350
+48.4720
69
Julie Sylvan
Västergötland
4:05.24410
+48.4780
70
Tuva Åhlen
Uppland
4:05.24480
+49.4850
71
Anna Granås
Hälsingland
4:05.24490
+49.4860
72
Emma Antonsen
Norrbotten
4:06.24590
+50.4960
73
Ines Lignell
Medelpad
4:07.24640
+51.5010
74
Agnes Åsberg
Östergötland
4:08.24700
+51.5070
75
Hedda Schulz
Norrbotten
4:09.24810
+52.5180
76
Elin Jonsson
Jämtland Härjedalen
4:09.24850
+53.5220
77
Emelie Persson
Västergötland
4:10.24900
+53.5270
78
Emeli Behr
Örebro
4:10.24950
+54.5320
79
Majken Nilsson
Hälsingland
4:10.24990
+54.5360
80
Sigrid Forsman
Östergötland
4:11.25040
+55.5410
81
Elin Sjöberg
Göteborg
4:11.25070
+55.5440
82
Karin Emilsdotter
Dalarna
4:11.25080
+55.5450
83
Ida Karlsson
Östergötland
4:16.25510
+59.5880
84
Matilda Lekberg
Göteborg
4:18.25720
+1:01.6090
85
Hedvig Lindqvist
Uppland
4:20.25930
+1:04.6300
86
Cornelia Lingblom
Västmanland
4:21.26040
+1:05.6410
87
Alva Perbo
Ångermanland
4:22.26150
+1:06.6520
88
Karolina Pölder
Västmanland
4:30.26970
+1:14.7340
89
Lova Wingren Wihl
Skåne
4:34.27340
+1:18.7710
90
Elsa Larsson
Västmanland
4:49.28880
+1:33.9250
91
Alva Forsman
Östergötland
4:50.28930
+1:34.9300
-
Ida Bergfors
Medelpad
23:59:59.8639800
-
Alma Hedlund
Norrbotten
23:59:59.8639800
-
Lovisa Isaksson
Norrbotten
23:59:59.8639800
-
Klara Kastensson
Norrbotten
23:59:59.8639800
-
Nova Johansson
Jämtland Härjedalen
23:59:59.8639800
-
Alva Engström
Norrbotten
23:59:59.8639800
-
Saga Bergvin
Ångermanland
23:59:59.8639800
-
Frida Melin
Uppland
23:59:59.8639800
-
Alva Nilsson
Medelpad
23:59:59.8639800
-
Pipar Maja Gruvris
Dalarna
23:59:59.8639800
-
Julia Byvall
Medelpad
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
D 16
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Elin Näslund
Ångermanland
3:08.18700
2
Jonna Persson Kjellgren
Jämtland Härjedalen
3:17.19660
+9.860
3
Evelina Crüsell
Västerbotten
3:22.20180
+14.1380
4
Alva Isaksson
Norrbotten
3:23.20230
+15.1430
5
Lina Rydén
Dalarna
3:26.20590
+18.1790
6
Maja Aronsson
Jämtland Härjedalen
3:27.20630
+19.1830
7
Tilde Josefsson
Stockholm
3:28.20730
+20.1930
8
Nora Bråmer
Dalarna
3:28.20750
+20.1950
9
Elvira Nilsson
Ångermanland
3:28.20790
+20.1990
10
Malin Oskarsson
Dalarna
3:30.20940
+22.2140
11
Elsa Gustafsson
Stockholm
3:30.20990
+22.2190
12
Tova Andersson
Dalarna
3:31.21030
+23.2230
13
Molly Furunäs
Dalarna
3:31.21030
+23.2230
14
Hedda Samuelsson
Jämtland Härjedalen
3:31.21080
+23.2280
15
Matilda Bandefur
Dalarna
3:31.21080
+23.2280
16
Ella Turesson
Norrbotten
3:32.21110
+24.2310
17
Astrid Kolberg
Värmland
3:32.21180
+24.2380
18
Belle Spets
Ångermanland
3:33.21240
+25.2440
19
Ella Burman
Västerbotten
3:33.21240
+25.2440
20
Vilda Book
Jämtland Härjedalen
3:33.21290
+25.2490
21
Ida Abrahamson
Västergötland
3:34.21330
+26.2530
22
Sara Henriksson
Medelpad
3:34.21330
+26.2530
23
Ida Rosjö
Småland
3:34.21390
+26.2590
24
Elin Morlind
Jämtland Härjedalen
3:35.21470
+27.2670
25
Erika Lavén
Stockholm
3:35.21490
+27.2690
26
Elsa Carling
Dalarna
3:36.21500
+28.2700
27
Elsa Granholm
Medelpad
3:36.21500
+28.2700
28
Maja Boberg
Jämtland Härjedalen
3:36.21540
+28.2740
29
Ida Garfvè
Dalarna
3:37.21600
+29.2800
30
Emmi Nyberg
Uppland
3:37.21690
+29.2890
31
Maja Wallberg
Ångermanland
3:39.21800
+31.3000
32
Alva Dahlin
Medelpad
3:39.21850
+31.3050
33
Kerstin Åberg
Stockholm
3:39.21880
+31.3080
34
Emilia Eriksson
Västergötland
3:39.21890
+31.3090
35
Emma Bengtsson
Västergötland
3:40.21910
+32.3110
36
Alma Söderlund
Ångermanland
3:42.22170
+34.3370
37
Wilma Lundqvist
Västerbotten
3:43.22210
+35.3410
38
Tova Grahn
Medelpad
3:44.22340
+36.3540
39
Louise Jonsson
Medelpad
3:45.22470
+37.3670
40
Ylva Sandström
Medelpad
3:45.22480
+37.3680
41
Greta Lind
Stockholm
3:47.22600
+39.3800
42
Irma Östberg
Jämtland Härjedalen
3:48.22720
+40.3920
43
Ebba Andersson
Medelpad
3:48.22780
+40.3980
44
Alicia Bergkvist
Dalarna
3:49.22800
+41.4000
45
Vera Edvardsson
Stockholm
3:50.22930
+42.4130
46
Clara Granljung
Norrbotten
3:50.22990
+42.4190
47
Frida Lundgren
Värmland
3:51.23000
+43.4200
48
Linnea Carlsson
Värmland
3:51.23020
+43.4220
49
Emilia Johansson
Ångermanland
3:52.23160
+44.4360
50
Brule Gundale
Västerbotten
3:53.23260
+45.4460
51
Louise Hallander
Östergötland
3:53.23280
+45.4480
52
Wilma Karlsson
Jämtland Härjedalen
3:53.23280
+45.4480
53
Wilma Gustafsson
Dalarna
3:54.23310
+46.4510
54
Olivia Söderlind
Norrbotten
3:54.23310
+46.4510
55
Tindra Wilhelmsson
Västergötland
3:55.23410
+47.4610
56
MY Werner
Göteborg
3:55.23470
+47.4670
57
Nanna Grönborg
Medelpad
3:55.23470
+47.4670
58
Amanda Johansson
Västergötland
3:57.23690
+49.4890
59
Vilma Larsson
Örebro
3:59.23880
+51.5080
60
Thea Flogård
Göteborg
4:00.23930
+52.5130
61
Ida Öjerskog
Göteborg
4:02.24190
+54.5390
62
Frida Eriksson
Jämtland Härjedalen
4:04.24300
+56.5500
63
Ebba Lindholm
Medelpad
4:04.24390
+56.5590
64
Elvira Bylund
Hälsingland
4:05.24420
+57.5620
65
Wilma Nilsson
Ångermanland
4:10.24920
+1:02.6120
66
Linnea Nordström
Uppland
4:11.25010
+1:03.6210
67
Stina Lindholm
Medelpad
4:11.25050
+1:03.6250
68
Amanda Andersson
Medelpad
4:12.25120
+1:04.6320
69
Amanda Fredriksson
Uppland
4:12.25160
+1:04.6360
70
Tilda Sahlberg
Hälsingland
4:12.25190
+1:04.6390
71
Moa Ingvarsson
Västmanland
4:21.26060
+1:13.7260
72
Wilma Åkebring
Medelpad
4:27.26660
+1:19.7860
73
Emma Johansson
Medelpad
4:29.26850
+1:21.8050
74
Hanny Edström
Ångermanland
4:43.28240
+1:35.9440
-
Tilda Andersson
Jämtland Härjedalen
23:59:59.8639800
-
Signe Schagerström
Örebro
23:59:59.8639800
-
Wilma Sjödin
Östergötland
23:59:59.8639800
H 15
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Erik Bergström
Dalarna
2:55.17470
2
Jonathan Lindberg
Dalarna
2:57.17660
+1.90
3
Alexander Bjuredal
Dalarna
3:01.18080
+6.510
4
Viking Olsson
Ångermanland
3:02.18110
+6.540
5
Axel Eriksson
Dalarna
3:02.18140
+6.570
6
Tomas Holmgren
Medelpad
3:02.18140
+6.570
7
David Palmgren
Medelpad
3:03.18210
+7.640
8
Hugo Nilsson
Hälsingland
3:03.18240
+7.670
9
Hugo Granström
Jämtland Härjedalen
3:04.18300
+8.730
10
Nils Borin
Jämtland Härjedalen
3:05.18490
+10.920
11
Oskar Höglund
Ångermanland
3:06.18510
+10.940
12
Otto Timby
Västerbotten
3:07.18640
+11.1070
13
Max Johansson
Jämtland Härjedalen
3:07.18680
+12.1110
14
Martin Höiby
Göteborg
3:08.18720
+12.1150
15
Alvin Noaksson
Jämtland Härjedalen
3:08.18760
+12.1190
16
Elias Malm
Västerbotten
3:08.18790
+13.1220
17
Linus Ytterbom
Medelpad
3:09.18890
+14.1320
18
Jason Blomqvist
Medelpad
3:10.18910
+14.1340
19
Oskar Karlberg
Dalarna
3:11.19000
+15.1430
20
Filip Enberg
Norrbotten
3:11.19050
+15.1480
21
Elias Redman
Jämtland Härjedalen
3:12.19190
+17.1620
22
Måns Bergqvist
Örebro
3:13.19220
+17.1650
23
Emil Sehlstedt
Västerbotten
3:13.19250
+17.1680
24
Simon Nordlander
Medelpad
3:14.19300
+18.1730
25
Karl Bennet
Örebro
3:14.19350
+18.1780
26
Mattias Larsson
Medelpad
3:14.19360
+18.1790
27
Ebbe Zachrisson
Jämtland Härjedalen
3:15.19440
+19.1870
28
Jonathan Quick
Västergötland
3:16.19530
+20.1960
29
Hugo Fryxell
Stockholm
3:16.19540
+20.1970
30
Melker Westerlund
Uppland
3:16.19580
+21.2010
31
Elias Bengtsson
Medelpad
3:16.19590
+21.2020
32
Olle Börjesson
Östergötland
3:17.19630
+21.2060
33
Theodor Eriksson
Västerbotten
3:17.19640
+21.2070
34
Hjalmar Mood
Dalarna
3:18.19720
+22.2150
35
Edvin Elofsson
Östergötland
3:18.19790
+23.2220
36
Helmer Nordvall
Medelpad
3:19.19800
+23.2230
37
Elias Nyqvist
Göteborg
3:19.19860
+23.2290
38
Björn Rönnestrand
Jämtland Härjedalen
3:20.19900
+24.2330
39
Björn Östlund
Jämtland Härjedalen
3:20.19950
+24.2380
40
Hampus Bergkvist
Medelpad
3:21.20040
+25.2470
41
Melvin Törshagen
Värmland
3:21.20080
+26.2510
42
Carl Sternander
Östergötland
3:21.20090
+26.2520
43
Alfons Ekhammer
Dalarna
3:22.20150
+26.2580
44
Alfred Derke
Östergötland
3:23.20230
+27.2660
45
Olle Långberg
Hälsingland
3:23.20250
+27.2680
46
Anton Hedlöf
Stockholm
3:23.20250
+27.2680
47
Love Däldehög
Hälsingland
3:23.20290
+28.2720
48
Ivar Törnblom
Västerbotten
3:24.20300
+28.2730
49
Anton Sternander
Östergötland
3:25.20420
+29.2850
50
Gustav Eriksson
Värmland
3:25.20440
+29.2870
51
Viktor Westman
Ångermanland
3:27.20660
+31.3090
52
Theo Ringström
Västmanland
3:27.20660
+31.3090
53
Erik Gustafsson
Stockholm
3:28.20720
+32.3150
54
Helmer Jöhnemark
Dalarna
3:28.20750
+32.3180
55
Filip Eriksson
Värmland
3:28.20790
+33.3220
56
Knut Saitton
Ångermanland
3:29.20800
+33.3230
57
Philip Sundbom
Medelpad
3:29.20810
+33.3240
58
Hugo Nordlander
Medelpad
3:29.20870
+34.3300
59
Allan Wahlström
Uppland
3:30.20900
+34.3330
60
Axel Ericsson
Jämtland Härjedalen
3:30.20930
+34.3360
61
Ludvig Brenter
Stockholm
3:30.20980
+35.3410
62
Albin Jeleby
Uppland
3:31.21090
+36.3520
63
Rasmus Vilhelmsson
Västerbotten
3:32.21110
+36.3540
64
Jesper Schouten
Östergötland
3:33.21250
+37.3680
65
Johannes Skogtjärn-lundstein
Uppland
3:34.21310
+38.3740
66
Melker Hultdin
Västerbotten
3:34.21320
+38.3750
67
Anton Wahlberg
Västergötland
3:34.21350
+38.3780
68
Hjalmar Wilhelmsson
Värmland
3:34.21390
+39.3820
69
Eric Staaf
Jämtland Härjedalen
3:35.21400
+39.3830
70
Oskar Österlund
Västergötland
3:35.21450
+39.3880
71
Anton Lindberg
Västmanland
3:35.21470
+40.3900
72
Jim Blomqvist
Norrbotten
3:36.21520
+40.3950
73
Axel Wernersson
Småland
3:36.21520
+40.3950
74
Simon Andersson Forså
Gästrikland
3:39.21870
+44.4300
75
Melker Lindgren
Västerbotten
3:39.21880
+44.4310
76
Isak Kettunen
Västerbotten
3:40.21930
+44.4360
77
Emil Berglund
Norrbotten
3:40.21990
+45.4420
78
Sixten Partanen
Gästrikland
3:41.22000
+45.4430
79
Linus Pettersson
Ångermanland
3:41.22070
+46.4500
80
Christoffer Mitsen
Skåne
3:49.22840
+53.5270
81
Otto Nilsson
Östergötland
3:53.23240
+57.5670
82
Linus Holmström
Västergötland
3:56.23590
+1:01.6020
83
Arvid Tunell
Gästrikland
3:58.23780
+1:03.6210
84
Nils Blomberg
Hälsingland
4:01.24020
+1:05.6450
85
Zeb Strömberg
Västerbotten
4:10.24910
+1:14.7340
86
Albin Bolund
Uppland
4:17.25600
+1:21.8030
87
Axel Rydström
Skåne
4:31.27060
+1:35.9490
-
Lukas Granberg
Norrbotten
23:59:59.8639800
-
Simon Frimodig
Jämtland Härjedalen
23:59:59.8639800
-
Charlie Ahlmark
Ångermanland
23:59:59.8639800
-
Melvin Brandt
Västergötland
23:59:59.8639800
-
Samuel Johansson
Värmland
23:59:59.8639800
-
Albin Berglund
Norrbotten
23:59:59.8639800
-
Nils Johansson
Norrbotten
23:59:59.8639800
-
Marcus Vuorela
Stockholm
23:59:59.8639800
-
Tim Lundberg
Norrbotten
23:59:59.8639800
-
Elias Thellsén
Östergötland
23:59:59.8639800
-
Liam Dahlberg
Norrbotten
23:59:59.8639800
-
Samuel Gustavsson
Bohuslän Dal
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
H 16
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Hugo Ström
Dalarna
2:54.17390
2
Arvid Törnblom
Västerbotten
2:55.17490
+1
3
Elias Danielsson
Gästrikland
2:55.17490
+1
4
Bosse Lövgren
Dalarna
2:57.17610
+2.120
5
Sebastian Svahn
Dalarna
2:57.17680
+2.190
6
Erik Franzén
Jämtland Härjedalen
2:58.17730
+3.240
7
Viktor Norberg
Dalarna
3:00.17980
+5.490
8
Edwin Nordmark
Västerbotten
3:01.18060
+6.570
9
Wilhelm Sterner
Stockholm
3:01.18080
+6.590
10
Valter Eriksson
Norrbotten
3:02.18140
+7.650
11
Carl Gustafsson
Ångermanland
3:02.18190
+8.700
12
Gabriel Norder
Halland
3:03.18210
+8.720
13
Arvid Norberg
Hälsingland
3:03.18220
+8.730
14
Karl Grönland
Dalarna
3:03.18220
+8.730
15
Oscar Säfström Niemi
Norrbotten
3:03.18240
+8.750
16
Pelle Boberg
Jämtland Härjedalen
3:03.18250
+8.760
17
Alfons Wedin
Örebro
3:04.18320
+9.830
18
Eskil Peterson
Västergötland
3:04.18350
+9.860
19
Edvin Högman
Västergötland
3:04.18360
+9.870
20
Anton Grahn
Småland
3:04.18370
+9.880
21
Isak Andersson Lind
Västerbotten
3:05.18430
+10.940
22
Axel Sandberg
Göteborg
3:06.18540
+11.1050
23
Melker Åkerström
Västergötland
3:06.18570
+11.1080
24
Jakob Karlsson
Dalarna
3:07.18610
+12.1120
25
Edvin Schön
Uppland
3:07.18620
+12.1130
26
Henning Lindh Ten Berg
Jämtland Härjedalen
3:07.18640
+12.1150
27
Elias Jannok
Norrbotten
3:07.18650
+12.1160
28
Albert Marjeta
Norrbotten
3:08.18720
+13.1230
29
Johan Borg
Hälsingland
3:08.18740
+13.1250
30
Simon Claesson
Västergötland
3:09.18810
+14.1320
31
Axel Palm
Dalarna
3:09.18840
+14.1350
32
Jonathan Hedberg
Värmland
3:09.18860
+14.1370
33
Adam Dahlgren
Västergötland
3:09.18860
+14.1370
34
Linus Antonsen
Norrbotten
3:09.18870
+14.1380
35
Axel Mäkinen
Gästrikland
3:09.18890
+15.1400
36
Nikolaj Riekkola
Norrbotten
3:10.18900
+15.1410
37
Gustav Berggren
Västerbotten
3:10.18930
+15.1440
38
Marcus Nilsson
Ångermanland
3:11.19070
+16.1580
39
Valter Ljungdahl
Medelpad
3:11.19080
+16.1590
40
Axel Arnesson
Jämtland Härjedalen
3:12.19110
+17.1620
41
Elliot Åkesson
Småland
3:12.19110
+17.1620
42
Filip Berglund
Västergötland
3:12.19120
+17.1630
43
Martin Lundholm
Norrbotten
3:12.19130
+17.1640
44
Melker Hendén
Västergötland
3:12.19180
+17.1690
45
Nils Olsson
Göteborg
3:12.19190
+18.1700
46
Rikard Sjödin
Medelpad
3:13.19220
+18.1730
47
Ludvig Millestu
Jämtland Härjedalen
3:13.19260
+18.1770
48
Axel Broms
Halland
3:13.19280
+18.1790
49
Elof Karlsson
Västerbotten
3:13.19290
+19.1800
50
Axel Gunneriusson
Jämtland Härjedalen
3:15.19410
+20.1920
50
Efraim Wiksten Melander
Medelpad
3:15.19410
+20.1920
52
Ruben Tholander
Stockholm
3:16.19510
+21.2020
53
Sebastian Fransson
Östergötland
3:16.19540
+21.2050
54
Leo Eriksson
Jämtland Härjedalen
3:16.19570
+21.2080
55
Lukas Ejvinsson
Medelpad
3:16.19590
+22.2100
56
Linus Grundström
Västerbotten
3:17.19630
+22.2140
57
Erik Byström
Ångermanland
3:17.19690
+23.2200
58
Linus Nilsson
Bohuslän Dal
3:19.19810
+24.2320
58
Lukas Walther
Medelpad
3:19.19810
+24.2320
60
Alvin Ljunggren
Hälsingland
3:19.19860
+24.2370
61
Gabriel Claesson
Småland
3:21.20030
+26.2540
62
Viggo Östlund
Medelpad
3:21.20070
+26.2580
63
Benjamin Edman
Västerbotten
3:22.20130
+27.2640
64
Johan Thulin
Uppland
3:22.20130
+27.2640
65
Isac Lundblad
Ångermanland
3:22.20160
+27.2670
66
Filip Sundin
Värmland
3:22.20180
+27.2690
67
Ludvig Wibom
Stockholm
3:23.20210
+28.2720
68
Oskar Jäderblom
Uppland
3:23.20230
+28.2740
69
Jesper Lundholm
Norrbotten
3:24.20320
+29.2830
70
Filip Lyckelid
Västergötland
3:24.20350
+29.2860
71
Henrik Fladrich
Östergötland
3:26.20520
+31.3030
72
Erik Sundberg
Ångermanland
3:26.20520
+31.3030
73
Anton Andersson
Dalarna
3:27.20690
+33.3200
74
Alexander Macdonald-larsson
Örebro
3:28.20740
+33.3250
75
Axel Svensson
Stockholm
3:29.20800
+34.3310
76
Hampus Widebo
Västerbotten
3:30.20970
+35.3480
77
Axel Rustas
Uppland
3:31.21020
+36.3530
78
Wiliam Björklin
Gästrikland
3:31.21050
+36.3560
79
Albin Värnebjörk
Uppland
3:31.21070
+36.3580
80
Johan Lindén
Medelpad
3:32.21120
+37.3630
81
Anton Larsson
Göteborg
3:33.21220
+38.3730
82
Michael Chao Pettersson
Göteborg
3:34.21340
+39.3850
83
David Ström
Västmanland
3:35.21410
+40.3920
84
Jonathan Enlund
Uppland
3:35.21440
+40.3950
85
Martin Olsson
Stockholm
3:36.21590
+42.4100
86
Melwin Bång
Jämtland Härjedalen
3:37.21680
+42.4190
87
Isak Bodin
Ångermanland
3:43.22250
+48.4760
88
Simon Claesson
Uppland
3:46.22570
+51.5080
89
Arvid Roslund
Västerbotten
3:58.23730
+1:03.6240
-
Joel Nilsson
Västerbotten
23:59:59.8639800
-
Elias Lantto
Västerbotten
23:59:59.8639800
-
Viggo Stein
Jämtland Härjedalen
23:59:59.8639800
-
Arvid Jonsson
Västerbotten
23:59:59.8639800
-
Sebastian Lidström
Medelpad
23:59:59.8639800
-
Folke Hultgårdh
Stockholm
23:59:59.8639800
-
Sune Ögren
Norrbotten
23:59:59.8639800
-
Sixten Bihl
Värmland
23:59:59.8639800
-
Karl Kylborn
Örebro
23:59:59.8639800