Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Morapinglan jaktstart
2020-01-05
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 576[
1
2
]
14.4km
Längdskidor, Fristil, Jaktstart
1
H 21
Marcus Ruus
Åsarna IK
30:50.184960
91.1p
2
H 20
Emil Danielsson
Högbo GIF
31:49.190830
+58.5770
88.7p
3
H 20
Edvin Anger
IFK Hedemora SK
32:22.194100
+1:31.9040
87.4p
4
H 20
Jonathan Norder
IF Hallby SOK
32:22.194120
+1:31.9060
87.4p
5
H 21
Oskar Olsson
IFK Mora SK
34:03.204210
+3:12.19150
83.7p
6
H 21
Gustav Johnsson
IFK Mora SK
34:07.204690
+3:17.19630
83.5p
7
H 20
Albin Augustsson
Källbottens IK
34:10.204950
+3:19.19890
83.4p
8
H 20
Alexander Melin
Sundbybergs IK
34:15.205410
+3:24.20350
83.2p
9
H 20
Hjalmar Berg
Sunne SLF
34:15.205460
+3:25.20400
83.2p
10
H 20
Filip Rosjö
IF Hallby SOK
34:16.205510
+3:25.20450
83.2p
11
H 20
Joel Andersson
IFK Mora SK
34:16.205520
+3:25.20460
83.2p
12
H 20
Nils Bergström
Domnarvets GOIF
35:26.212590
+4:36.27530
80.8p
13
H 20
Arvid Värmsjö
SK Bore
35:38.213700
+4:47.28640
80.4p
14
H 20
Max Andersson
Domnarvets GOIF
35:38.213740
+4:47.28680
80.4p
15
H 20
John Hermansson
IFK Mora SK
35:39.213870
+4:49.28810
80.4p
16
H 21
Oskar Lundqvist
Sellnäs IF
35:48.214780
+4:58.29720
80.1p
17
H 21
Alexander Mathisen
Sellnäs IF
35:49.214860
+4:59.29800
80.0p
18
H 20
Thomas Fällgren
Arvika IS
35:52.215180
+5:02.30120
79.9p
19
H 20
Gabriel Söderqvist
Storvreta IK
36:27.218600
+5:36.33540
78.8p
20
H 20
Markus Melén
Falu IK
36:49.220800
+5:58.35740
78.1p
21
H 20
Jakob Tapani
Jukkasjärvi IF
36:55.221470
+6:05.36410
77.9p
22
H 20
Kasper Olsen
Grava SK
37:01.222010
+6:10.36950
77.8p
23
H 20
Herman Swärd
Tidaholm SOK Sisu
37:14.223380
+6:24.38320
77.4p
24
H 20
Simon Nilsson
IF Hallby SOK
37:19.223840
+6:28.38780
77.2p
25
H 20
Frank Krouwel
Stora Tuna IK SK
37:20.223910
+6:29.38850
77.2p
26
H 20
Anton Mäkinen
Högbo GIF
37:21.224050
+6:30.38990
77.2p
27
H 20
Love Kreij
IF Strategen
37:29.224870
+6:39.39810
76.9p
28
H 20
Adam Boman
Tranemo IF
37:37.225600
+6:46.40540
76.7p
29
H 20
Viktor Olsson
Hägglunds Ski Team SK
37:42.226120
+6:51.41060
76.5p
30
H 20
Per Jutterström
IFK Mora SK
37:58.227720
+7:07.42660
76.1p
31
H 21
Anton Swedberg
IFK Mora SK
38:22.230130
+7:31.45070
75.4p
32
H 20
Albin Lundqvist
Gillberga SK
38:25.230490
+7:35.45430
75.2p
33
H 20
Tor Vincent
Sätra IF
38:31.231050
+7:40.45990
75.1p
34
H 20
Johannes Saario
Korsnäs IF SK
38:47.232600
+7:56.47540
74.6p
35
H 20
Joel Björnlinger
IK Vista
39:02.234130
+8:11.49070
74.2p
36
H 20
Måns Olsen
Grava SK
39:10.234950
+8:19.49890
74.0p
37
H 20
Ludvig Anderberg
IFK Skövde SK
39:12.235100
+8:21.50040
73.9p
38
H 20
Malte Jutterdal
Vreta Skid o Mk
39:18.235790
+8:28.50730
73.7p
39
H 20
Leo Rodin
Uddevalla IS
39:20.235990
+8:30.50930
73.7p
40
H 20
Alexander Thudeen
Sya SK
39:33.237240
+8:42.52180
73.3p
41
H 20
Erik Bryne
Sunne SLF
39:48.238720
+8:57.53660
72.9p
42
H 20
Albin Källiden
Granbergsdals IF
39:53.239230
+9:02.54170
72.8p
43
H 20
Adrian Skiöld
Borås SK
39:54.239330
+9:03.54270
72.8p
44
H 21
Edwin Franzen
IFK Mora SK
39:58.239740
+9:07.54680
72.7p
45
H 20
Albin Hallander
Vreta Skid o Mk
41:48.250740
+10:57.65680
69.8p
46
H 20
Anton Linden
Medåkers IF
43:12.259170
+12:22.74110
67.8p
47
H 20
David Musslinder
Falköpings AIK SK
43:27.260620
+12:36.75560
67.5p
48
H 20
Anton Björk
Orsa SK
43:33.261260
+12:43.76200
67.3p
49
H 20
Axel Isacsson
Ulricehamns IF
44:40.267900
+13:49.82840
65.8p
50
H 20
Ludvig Berg
Granbergsdals IF
23:59:57.8639600
50
H 20
Joel Ernstsson
Rehns BK
23:59:57.8639600
50
H 20
Sander Krouwel
Stora Tuna IK SK
23:59:57.8639600
53
H 20
Hugo Enetjärn
SK Bore
23:59:58.8639700
53
H 21
Måns Sunesson
Sellnäs IF
23:59:58.8639700
55
H 20
Filip Strand
Sunne SLF
23:59:59.8639800
55
H 20
Kalle Georgsson
Högbo GIF
23:59:59.8639800
55
H 20
Oskar Lundberg
Borås SK
23:59:59.8639800
55
H 20
Olof Hedin
Eksjö SOK
23:59:59.8639800
55
H 21
Daniel Svensson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
7.2km
Längdskidor, Fristil, Jaktstart
1
H 16
Hugo Ström
Dala-Järna IK
16:40.99940
2
H 16
Elias Danielsson
Högbo GIF
16:41.100050
+1.10
3
H 16
Arvid Törnblom
IFK Umeå
17:18.103750
+38.3710
4
H 16
Bosse Lövgren
Falu IK
17:19.103880
+39.3840
5
H 15
Jonathan Lindberg
IFK Mora SK
17:22.104130
+41.4090
6
H 15
Erik Bergström
Domnarvets GOIF
17:22.104190
+42.4150
7
H 16
Anton Grahn
IF Hallby SOK
17:25.104410
+44.4370
8
H 16
Simon Claesson
Ulricehamns IF
17:25.104440
+45.4400
9
H 16
Gabriel Norder
IF Rigor
17:27.104620
+46.4580
10
H 16
Edvin Högman
Ulricehamns IF
17:31.105040
+51.5000
11
H 16
Sebastian Svahn
IFK Mora SK
17:55.107430
+1:14.7390
12
H 16
Axel Palm
Falu IK
18:13.109270
+1:33.9230
13
H 16
Melker Åkerström
IFK Skövde SK
18:15.109460
+1:35.9420
14
H 16
Jacob Carlsson
Stora Tuna IK SK
18:23.110270
+1:43.10230
15
D 21
Moa Larsson
Falun Borlänge SK
18:29.110830
+1:48.10790
68.2p
16
D 21
Helene Söderlund
IFK Mora SK
18:30.110940
+1:50.10900
68.1p
17
H 15
Viking Olsson
Hägglunds Ski Team SK
18:33.111240
+1:53.11200
18
D 20
Tove Karlsson
Täby IS SK
18:40.111960
+2:00.11920
67.6p
19
H 16
Alfons Wedin
Garphyttans IF
18:43.112230
+2:02.12190
20
H 15
Martin Höiby
OK Landehof
18:44.112390
+2:04.12350
21
H 16
Eskil Peterson
Borås GIF
18:51.113030
+2:10.12990
22
H 16
Rikard Sjödin
Matfors SK
18:59.113860
+2:19.13820
23
H 15
Emil Sehlstedt
IFK Umeå
19:00.113910
+2:19.13870
24
D 16
Elin Näslund
Vårby IK
19:07.114640
+2:27.14600
25
D 16
Erika Lavén
Täby IS SK
19:11.115060
+2:31.15020
26
D 21
Sara Persson
Åtvidabergs IF
19:16.115510
+2:35.15470
66.0p
27
D 20
Kajsa Rapp
IFK Mora SK
19:21.116030
+2:40.15990
65.7p
28
D 20
Emma Lindberg
IFK Mora SK
19:21.116070
+2:41.16030
65.7p
29
D 20
Olivia Lavén
Täby IS SK
19:22.116110
+2:41.16070
65.7p
30
D 20
Linn Tapani
Jukkasjärvi IF
19:24.116340
+2:44.16300
65.6p
31
D 20
Tuva Persson
Borås SK
19:27.116610
+2:46.16570
65.5p
32
H 16
Axel Mäkinen
Högbo GIF
19:33.117220
+2:52.17180
33
H 16
Axel Broms
FK Friskus Varberg
19:37.117670
+2:57.17630
34
D 16
Malin Oskarsson
IFK Mora SK
19:41.118020
+3:00.17980
35
D 15
Mira Göransson
Äspereds IF
19:47.118650
+3:07.18610
36
D 21
Ida Persson
Högbo GIF
19:50.118920
+3:09.18880
64.5p
37
D 21
Sofie Oskarsson
IFK Mora SK
19:55.119420
+3:14.19380
64.3p
38
H 15
Edvin Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
20:01.120070
+3:21.20030
39
H 15
Ivar Törnblom
IFK Umeå
20:02.120110
+3:21.20070
40
H 15
Alexander Bjuredal
Sälens IF
20:02.120140
+3:22.20100
41
D 20
Lovisa Olsson
Hägglunds Ski Team SK
20:04.120300
+3:23.20260
63.9p
42
D 20
Alicia Jansson
Filipstads SF
20:05.120420
+3:24.20380
63.8p
43
H 16
Viggo Östlund
Bergeforsens SK
20:09.120890
+3:29.20850
44
D 20
Moa Backlund
Högbo GIF
20:10.120980
+3:30.20940
63.6p
45
D 16
Ida Garfvè
IFK Mora SK
20:13.121250
+3:33.21210
46
D 20
Lina Björk
IFK Skövde SK
20:14.121340
+3:34.21300
63.4p
47
H 16
Elliot Åkesson
IF Hallby SOK
20:15.121430
+3:34.21390
48
D 16
Matilda Bandefur
Idre SK
20:21.122010
+3:40.21970
49
D 16
Nora Bråmer
IFK Mora SK
20:25.122450
+3:45.22410
50
H 15
Karl Bennet
Zinkgruvans IF
20:30.122930
+3:49.22890
51
H 15
Oliver Vesterlund
Finspångs SOK
20:33.123200
+3:52.23160
52
D 15
Linnea Björkman
IFK Mora SK
20:36.123500
+3:55.23460
53
H 15
Samuel Gustafsson
Åmåls OK
20:36.123570
+3:56.23530
54
H 16
Melker Hendén
Ulricehamns IF
20:37.123610
+3:56.23570
55
H 15
Oskar Karlberg
Siljansnäs Skid & Löparklubb
20:39.123850
+3:59.23810
56
H 15
Måns Bergqvist
Garphyttans IF
20:44.124330
+4:03.24290
57
D 20
Alice Widholm
Lidköpings VSK
20:45.124440
+4:05.24400
62.2p
58
D 21
Mathilda Ruus
Åsarna IK
20:46.124500
+4:05.24460
62.1p
59
H 15
Albin Jeleby
Häverödals SK
20:46.124510
+4:05.24470
60
H 15
Melvin Törshagen
Granbergsdals IF
20:46.124560
+4:06.24520
61
H 16
Hugo Persson
Åtvidabergs IF
20:52.125120
+4:11.25080
62
D 15
Ida Bergfors
Matfors SK
20:56.125530
+4:15.25490
63
D 21
Vendela Blom
Stockviks SF
20:57.125610
+4:16.25570
61.7p
64
H 15
Alfred Derke
Sya SK
21:04.126370
+4:24.26330
65
H 15
Olle Börjesson
Vreta Skid o Mk
21:18.127770
+4:38.27730
66
D 15
Ida Bervenstål
Granbergsdals IF
21:19.127830
+4:38.27790
67
H 16
Linus Nilsson
Åmåls OK
21:20.127990
+4:40.27950
68
D 20
Maja Furunäs
IFK Grängesberg SK
21:22.128150
+4:42.28110
60.7p
69
D 20
Tove Levin Johansson
IFK Hedemora SK
21:25.128460
+4:45.28420
60.6p
70
D 20
Maja Heikki
Sälens IF
21:31.129030
+4:50.28990
60.4p
71
H 16
Filip Sundin
Grava SK
21:35.129440
+4:55.29400
72
H 15
Hjalmar Mood
Källbottens IK
21:39.129890
+4:59.29850
73
H 16
Leo Alvolin
Falu IK
21:40.129910
+4:59.29870
74
H 15
Melker Westerlund
Häverödals SK
21:40.129950
+5:00.29910
75
D 15
Alva Ersson
IFK Mora SK
21:41.130030
+5:00.29990
75
H 16
Leo Karlöf
Täby IS SK
21:41.130030
+5:00.29990
77
D 20
Maja Eriksson
Högbo GIF
21:44.130360
+5:04.30320
59.9p
77
D 20
Amanda Hedström
IK Fryken
21:44.130360
+5:04.30320
59.9p
79
D 20
Chanell Cranning Hillgren
Dala-Järna IK
21:46.130560
+5:06.30520
59.8p
80
D 20
Amanda Olsson
Åmåls OK
21:47.130650
+5:07.30610
59.8p
81
D 16
Molly Furunäs
IFK Grängesberg SK
21:51.131070
+5:11.31030
82
D 16
Tova Andersson
Brovallens IF
21:52.131150
+5:12.31110
83
D 15
Ebba Johansson
IF Ski Team Skåne
21:59.131810
+5:18.31770
84
D 15
Emelie Olsson
Åmåls OK
22:00.131990
+5:20.31950
85
H 15
Anton Sternander
Vreta Skid o Mk
22:25.134470
+5:45.34430
86
D 16
Tilde Josefsson
Täby IS SK
22:30.134960
+5:50.34920
87
D 20
Elin Lindroth
IFK Mora SK
22:32.135140
+5:52.35100
58.1p
88
H 15
Samuel Johansson
Ekshärads SF
22:33.135230
+5:52.35190
89
D 15
Elsa Brandt
Domnarvets GOIF
22:36.135510
+5:55.35470
90
H 16
David Ström
Hallstahammars SK SOFK
22:37.135660
+5:57.35620
91
D 15
Hanna Östberg
Domnarvets GOIF
22:39.135840
+5:59.35800
92
D 15
Ella Hyttinen
IFK Hedemora SK
22:43.136290
+6:03.36250
93
D 20
Andrea Aulin
Eksjö SOK
22:50.136920
+6:09.36880
57.5p
94
D 16
Kerstin Åberg
Tumba-mälarhöjden OK
22:50.136990
+6:10.36950
95
D 16
Ida Rosjö
IF Hallby SOK
22:51.137010
+6:10.36970
96
D 20
Moa Petersson
Boxholm-Ekeby SK
22:56.137560
+6:16.37520
57.3p
97
D 20
Felicia Norrby Rydin
Tranemo IF
22:57.137660
+6:17.37620
57.3p
98
D 20
Anja Stolpe
Filipstads SF
22:59.137850
+6:19.37810
57.2p
99
H 16
Ceasar Helmersson-kareld
Kvarnsvedens GOIF SK
23:06.138510
+6:25.38470
100
D 20
Amanda Norrby Rydin
Tranemo IF
23:09.138810
+6:28.38770
56.9p
101
H 16
Axel Svensson
Sundbybergs IK
23:10.138970
+6:30.38930
102
D 15
Louise Wallin
IFK Mora SK
23:13.139250
+6:33.39210
103
D 16
Elsa Carling
Falu IK
23:16.139580
+6:36.39540
104
H 15
Anton Hedlöf
Sundbybergs IK
23:29.140830
+6:48.40790
104
H 15
Alfons Ekhammer
Korsnäs IF SK
23:29.140830
+6:48.40790
106
D 20
Josefine Söderqvist
Storvreta IK
23:34.141320
+6:53.41280
56.1p
107
H 15
Hjalmar Wilhelmsson
Filipstads SF
23:36.141520
+6:55.41480
108
D 16
Emma Bengtsson
Tranemo IF
23:38.141790
+6:58.41750
109
D 15
Anna Fällgren
Arvika IS
23:54.143370
+7:14.43330
110
D 16
Ida Abrahamson
Äspereds IF
23:54.143390
+7:14.43350
111
D 15
Pipar Maja Gruvris
Siljansnäs Skid & Löparklubb
24:00.143960
+7:20.43920
112
D 16
Alicia Bergkvist
Källbottens IK
24:04.144330
+7:23.44290
113
D 15
Lisa Östensson
Tranemo IF
24:10.144980
+7:30.44940
114
D 20
Kristina Finnskog
Tranemo IF
24:20.145950
+7:40.45910
54.6p
115
H 16
Alexander Macdonald-larsson
Garphyttans IF
24:31.147030
+7:50.46990
116
D 15
Nelly Söderström
Malungs IF
24:31.147040
+7:51.47000
117
D 16
Vilma Larsson
Norabygdens SK
24:52.149140
+8:12.49100
118
D 15
Nelly Mårtensson
Garphyttans IF
24:56.149580
+8:16.49540
119
D 16
Frida Lundgren
Filipstads SF
25:02.150140
+8:22.50100
120
D 16
Tindra Wilhelmsson
Lidköpings VSK
25:06.150520
+8:25.50480
121
D 16
Wilma Gustafsson
IFK Hedemora SK
25:13.151260
+8:33.51220
122
D 15
Sofie Ettling
Finspångs SOK
25:21.152070
+8:41.52030
123
D 16
Louise Hallander
Vreta Skid o Mk
25:25.152490
+8:45.52450
124
D 15
Ida Ernstsson
Finspångs SOK
25:26.152510
+8:45.52470
125
D 15
Ida Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
25:58.155790
+9:18.55750
126
D 20
Mikaela Wendt
Bålsta SK
26:09.156850
+9:29.56810
51.4p
127
D 16
Linnea Carlsson
Grava SK
26:19.157830
+9:38.57790
128
D 15
Ida Gotting
Grönahögs IK
26:22.158150
+9:42.58110
129
D 15
Agnes Åsberg
Boxholm-Ekeby SK
26:39.159890
+9:59.59850
130
D 15
Sofie Karlsson-holmer
IFK Mora SK
26:48.160780
+10:08.60740
131
D 15
Tuva Appeltofft
Sundbybergs IK
27:19.163820
+10:38.63780
132
D 15
Stina Ylipää
Mälarö SOK
28:02.168190
+11:22.68150
133
D 15
Lova Wingren Wihl
IF Ski Team Skåne
32:09.192870
+15:29.92830
134
D 15
Hedvig Lindqvist
IK Rex
32:23.194240
+15:43.94200
135
D 15
Cecilia Nyström
Älvdalens IF SK
34:37.207640
+17:57.107600
136
H 16
Jonathan Hedberg
Sunne SLF
23:59:58.8639700
137
D 15
Klara Eriksson
Högbo GIF
23:59:59.8639800
137
D 15
Emelie Melin
Tierps IF
23:59:59.8639800
137
D 15
Sofia Tunesson
Finspångs SOK
23:59:59.8639800
137
H 15
Allan Wahlström
Bålsta SK
23:59:59.8639800
137
H 15
Axel Jernberg
Källbottens IK
23:59:59.8639800
137
D 16
Lina Rydén
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
137
D 16
Greta Perers
IFK Hedemora SK
23:59:59.8639800
137
D 16
Ida Öjerskog
OK Landehof
23:59:59.8639800
137
H 16
Karl Kylborn
Almby IK
23:59:59.8639800
137
D 20
Wilma Björkman
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
137
D 20
Anja Andersdotter
Garphyttans IF
23:59:59.8639800
137
D 20
Tilda Ström
Dala-Järna IK
23:59:59.8639800
137
D 20
Ronja Andersdotter
Garphyttans IF
23:59:59.8639800
137
D 20
Karin Pettersson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
137
D 21
Ida Palmberg
Högbo GIF
23:59:59.8639800
137
D 21
Hanna Fritz
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
3.6km
Längdskidor, Fristil, Jaktstart
1
H 14
Alvar Myhlback
Norway
8:19.49830
2
H 14
Erik Nederheim
Täby IS SK
9:07.54630
+47.4700
3
H 13
Tage Börjesson
Vreta Skid o Mk
9:51.59080
+1:32.9150
4
H 13
Ludvig Eggöy Markhester
Huddinge SK LF
10:13.61280
+1:54.11350
5
H 14
William Rytter
Älvdalens IF SK
10:15.61490
+1:56.11560
6
H 14
Harald Eriksson
Dala-Järna IK
10:17.61650
+1:58.11720
7
H 14
Leo Kristiansson
Dala-Järna IK
10:17.61660
+1:58.11730
8
D 14
Minna Mikaelsson
Vårby IK
10:18.61750
+1:59.11820
9
H 13
Rasmus Lövgren
Finspångs SOK
10:23.62200
+2:03.12270
10
H 13
Oskar Söder
IFK Grängesberg SK
10:28.62760
+2:09.12830
11
H 13
Arvid Trofast
Vreta Skid o Mk
10:28.62790
+2:09.12860
12
H 14
Malte Andersson
Domnarvets GOIF
10:39.63820
+2:19.13890
13
H 14
Joel Hoflund Martinsson
IK Hakarpspojkarna
10:40.63990
+2:21.14060
14
H 14
Malte Henden
Ulricehamns IF
10:41.64040
+2:22.14110
14
H 14
Eddie Gustavsson
Ulricehamns IF
10:41.64040
+2:22.14110
16
D 13
Ester Strand
Sävedalens AIK
10:47.64660
+2:28.14730
17
D 14
Maya Rennermalm
Sälens IF
10:48.64760
+2:29.14830
18
H 14
Albin Larsson
Filipstads SF
10:48.64790
+2:29.14860
19
D 14
Leia Ugarph Nordström
Näsvikens IK
10:49.64810
+2:29.14880
20
H 14
Melvin Löfgren
Falu IK
10:50.64910
+2:30.14980
21
H 13
Pelle Anger
IFK Hedemora SK
10:51.65040
+2:32.15110
22
H 14
Alvin Rydin Sahlin
Västerås Skidklubb
10:55.65490
+2:36.15560
23
H 14
Anton Modigs
Korsnäs IF SK
10:58.65750
+2:39.15820
24
H 14
Anton Unger
Falu IK
11:03.66280
+2:44.16350
25
D 14
Klara Pettersson
Åmåls OK
11:06.66530
+2:46.16600
26
D 14
Elin Gezelius
IFK Mora SK
11:10.66950
+2:51.17020
27
D 14
Johanna Hägg
Finspångs SOK
11:13.67250
+2:54.17320
28
D 13
Astrid Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
11:13.67270
+2:54.17340
29
D 13
Alva Olsson
Åmåls OK
11:15.67410
+2:55.17480
30
D 14
Kajsa Limby
IFK Mora SK
11:15.67470
+2:56.17540
31
D 13
Saga Westerlund
Häverödals SK
11:15.67490
+2:56.17560
32
D 14
Ellen Berg
Granbergsdals IF
11:16.67580
+2:57.17650
33
H 14
Carl Björk
IFK Skövde SK
11:18.67740
+2:59.17810
34
D 14
Agnes Josefsson
Täby IS SK
11:21.68060
+3:02.18130
35
H 14
Oskar Flygare
Enhörna IF
11:22.68130
+3:02.18200
36
H 13
Olle Gedda
OK Landehof
11:27.68650
+3:08.18720
37
D 14
Linnea Hermansson
IFK Mora SK
11:31.69040
+3:12.19110
38
H 13
Anton Persson
Åmåls OK
11:32.69120
+3:12.19190
39
H 13
Leo Reinholdsson
Ulricehamns IF
11:32.69140
+3:13.19210
40
H 13
Petter Karlsson
Arvika IS
11:32.69160
+3:13.19230
41
H 13
Erik Wiklund
Sundbybergs IK
11:36.69520
+3:16.19590
42
D 14
Kajsa Ekenberg
IK Stern
11:37.69640
+3:18.19710
43
D 14
Hanna Bengtsson
Sya SK
11:39.69800
+3:19.19870
44
H 14
Felix Frykfeldt
IK Hakarpspojkarna
11:39.69860
+3:20.19930
45
D 13
Lova Masapärs
Malungs IF
11:40.69940
+3:21.20010
46
H 14
Rasmus Anttila
Järbo IF
11:41.70000
+3:21.20070
47
H 14
Hugo Ekström
Grava SK
11:43.70200
+3:23.20270
48
D 13
Juni Rudström
Grava SK
11:45.70420
+3:25.20490
49
H 13
Fabian Larsson
Norabygdens SK
11:46.70580
+3:27.20650
50
D 13
Tilde Karlsson
IFK Mora SK
11:47.70630
+3:27.20700
51
D 13
Tove Norgren
Domnarvets GOIF
11:48.70780
+3:29.20850
52
D 13
Ida Persson
Järvsö IF
11:50.70920
+3:30.20990
52
D 13
Clara Thoresson
Häverödals SK
11:50.70920
+3:30.20990
54
D 13
Alva Widegren
Mälarö SOK
11:52.71130
+3:32.21200
55
H 14
Anton Weber
Borås GIF
11:52.71140
+3:33.21210
56
D 13
Maja Lax
Nässjö SF
11:53.71270
+3:34.21340
57
D 13
Selma Partanen
Högbo GIF
12:00.71960
+3:41.22030
58
H 14
Malte Söderlund
Falu IK
12:01.72060
+3:42.22130
59
H 14
Rasmus Persson
IK Rex
12:01.72090
+3:42.22160
60
H 13
Viktor Östberg
Domnarvets GOIF
12:02.72140
+3:43.22210
61
H 14
Ludvig Åkvist
Borås GIF
12:03.72200
+3:43.22270
62
H 14
Vilhelm Lernevik
IK Hakarpspojkarna
12:07.72600
+3:47.22670
63
H 14
Gustav Palm
Falu IK
12:07.72610
+3:47.22680
64
D 13
Edith Carlander
Sya SK
12:08.72760
+3:49.22830
65
D 13
Matilda Grahn
IF Hallby SOK
12:13.73220
+3:53.23290
66
D 14
Elsa Moqvist
OK Landehof
12:13.73230
+3:53.23300
67
D 14
Tuva Furunäs
IFK Grängesberg SK
12:13.73250
+3:54.23320
68
D 14
Frida Tynell
Falu IK
12:15.73460
+3:56.23530
69
D 14
Alva Bengtsson
Tranemo IF
12:18.73770
+3:59.23840
70
D 13
Ellen Olsson
Garphyttans IF
12:21.74090
+4:02.24160
70
H 13
Hugo Enhörning
Täby IS SK
12:21.74090
+4:02.24160
72
D 14
Philippa Eriksson
Filipstads SF
12:24.74340
+4:05.24410
73
H 14
Alfred Nilsson
Domnarvets GOIF
12:24.74390
+4:05.24460
74
H 13
Fabian Bergqvist
Garphyttans IF
12:31.75020
+4:11.25090
75
D 14
Ella Jansson
Tidaholm SOK Sisu
12:31.75050
+4:12.25120
76
D 14
Wilma Olofsson
Malungs IF
12:31.75090
+4:12.25160
77
D 14
Vilma Högman
Ulricehamns IF
12:32.75130
+4:12.25200
78
D 14
Maja Hörnström
Grava SK
12:33.75260
+4:14.25330
79
H 14
Oliver Hedberg
Sunne SLF
12:34.75370
+4:15.25440
80
H 14
Lucas Mårts
IK Stern
12:35.75450
+4:16.25520
81
D 14
Stina Widholm
Lidköpings VSK
12:37.75630
+4:17.25700
82
D 14
Saga Värmsjö
SK Bore
12:38.75780
+4:19.25850
83
H 14
Leon Dahlin
IFK Hedemora SK
12:41.76040
+4:22.26110
84
D 14
Vera Värmsjö
SK Bore
12:49.76880
+4:30.26950
85
D 14
Wilda Lundqvist
Mälarö SOK
12:50.76930
+4:30.27000
86
H 13
Ludwig Norén
Ulricehamns IF
12:52.77140
+4:33.27210
87
D 14
Hannah Hedström
Grava SK
12:56.77540
+4:37.27610
88
H 13
Hampus Hult
Norrbärke SK
12:57.77690
+4:38.27760
89
D 13
Elsa Martinsson
Västerås Skidklubb
12:59.77890
+4:40.27960
90
H 13
Linus Wedin
Garphyttans IF
13:00.77930
+4:40.28000
91
H 13
Elias Wetterskog
Norrbärke SK
13:06.78560
+4:47.28630
92
H 13
Oskar Eklöf
Rembo IK
13:11.79010
+4:51.29080
93
D 13
Ida Zeffer
Mälarö SOK
13:13.79280
+4:54.29350
93
H 14
Emil Larsson
Filipstads SF
13:13.79280
+4:54.29350
95
H 14
Emanuel Haglund
IFK Mora SK
13:14.79350
+4:55.29420
96
H 14
Oskar Bergman
IFK Mora SK
13:17.79610
+4:57.29680
97
D 14
Amanda Frid
Filipstads SF
13:18.79760
+4:59.29830
98
H 13
Edvin Skytt
Falu IK
13:19.79810
+4:59.29880
99
D 14
Moa Söderqvist
Storvreta IK
13:20.79980
+5:01.30050
100
D 14
Ayla Boberg
Älvdalens IF SK
13:22.80150
+5:03.30220
101
H 13
André Bergkvist
Källbottens IK
13:24.80330
+5:04.30400
102
D 14
Ella Jonsson
Zinkgruvans IF
13:25.80450
+5:06.30520
103
D 13
Pauline Bylund
Häverödals SK
13:26.80580
+5:07.30650
104
H 14
Axel Kylborn
Almby IK
13:28.80750
+5:09.30820
105
D 13
Silje Abrahamsen
Filipstads SF
13:30.80950
+5:11.31020
106
H 13
Ville Norling
Domnarvets GOIF
13:30.80980
+5:11.31050
107
H 13
Olle Brandin
Falu IK
13:31.81060
+5:12.31130
108
H 14
Emil Jönsson
Malungs IF
13:45.82430
+5:25.32500
109
D 14
Beata Åkerström
IFK Skövde SK
13:55.83410
+5:35.33480
110
D 14
Ingrid Skiöld
Borås SK
13:55.83480
+5:36.33550
111
D 13
Ottilia Alvarsson
Täby IS SK
13:59.83820
+5:39.33890
112
D 13
Elin Nisén
Orsa SK
14:05.84430
+5:45.34500
113
D 13
Elsa Karlsson
Tranemo IF
14:08.84700
+5:48.34770
114
H 13
Alfred Laggren
Norway
14:16.85540
+5:57.35610
115
D 14
Alice Enetjärn
Hällbybrunns IF
14:16.85560
+5:57.35630
116
D 14
Ebba Johansson
Borås SK
14:32.87190
+6:13.37260
117
H 13
Pontus Nilsson
Åmåls OK
14:41.88010
+6:21.38080
118
D 13
Tilda Persson
Brandsbols SK
14:45.88480
+6:26.38550
119
D 13
Anine Karlsson
IFK Mora SK
14:51.89030
+6:31.39100
120
D 14
Viktoria Leandersson
Älvdalens IF SK
14:51.89040
+6:32.39110
121
H 14
Edvin Nilsson
Bålsta SK
14:58.89760
+6:39.39830
122
H 13
Viktor Johansson
IF Ski Team Skåne
15:09.90800
+6:49.40870
123
H 14
Marcus Modig
Västerås Skidklubb
15:10.90960
+6:51.41030
124
D 14
Alice Mohr
Borås SK
15:16.91580
+6:57.41650
125
D 14
Angelica Dahlgren
Älvdalens IF SK
15:21.92030
+7:01.42100
126
H 14
Isak Vinsanius
IFK Mora SK
15:35.93480
+7:16.43550
127
D 14
Stina Karlsten
Zinkgruvans IF
16:49.100880
+8:30.50950
128
H 13
Felix Almgren
IFK Mora SK
16:54.101340
+8:35.51410
129
H 14
Emil Omnell
Bålsta SK
17:05.102470
+8:46.52540
130
D 13
Maja Norberg
Sundborns GOIF
17:39.105800
+9:19.55870
131
D 13
Saga Boberg
Falu IK
25:46.154570
+17:27.104640
132
H 13
Henning Lindqvist
IK Rex
23:59:58.8639700
133
H 13
Eric Stigers
IFK Hedemora SK
23:59:59.8639800
133
H 13
William Byrberg
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
133
D 14
Ida Johansson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
133
H 14
Vilgot Eriksson
SK Leksand
23:59:59.8639800
133
H 14
Gustav Wickman
Norbergs SK
23:59:59.8639800
133
H 14
Noah Rådmark
Täby IS SK
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
3.2km
Längdskidor, Fristil, Jaktstart
1
H 12
Ville Jutterdal
Vreta Skid o Mk
9:16.55590
2
H 12
Albin Persson
Lucksta IF
9:18.55760
+1.70
3
H 12
Theo Malm
Vreta Skid o Mk
9:27.56620
+10.930
4
H 11
Hugo Söder
IFK Grängesberg SK
9:38.57740
+21.2050
5
H 11
Teodor Westman
IFK Umeå
9:39.57810
+22.2120
6
H 12
Oscar Dahlander
Äspereds IF
9:55.59480
+38.3790
7
D 12
Moa Kristiansson
Dala-Järna IK
9:57.59610
+40.3920
8
H 11
Olle Johansson
IK Stern
10:01.60030
+44.4340
9
H 12
Viktor Kullman
Stora Tuna IK SK
10:01.60070
+44.4380
10
H 12
EINAR TÖRNBLOM
IFK Umeå
10:08.60740
+51.5050
11
D 12
Agnes Gustafsson
Åmåls OK
10:08.60750
+51.5060
12
D 12
Tilde Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
10:09.60810
+52.5120
13
H 12
Edvin Eriksson
IFK Mora SK
10:19.61850
+1:02.6160
14
D 11
Hanna Strand
Sävedalens AIK
10:19.61860
+1:02.6170
15
D 12
Linnéa Rytter
Älvdalens IF SK
10:20.61930
+1:03.6240
16
H 12
William Dovander
Sundbybergs IK
10:22.62120
+1:05.6430
17
H 11
Edvin Håkansson
Sunne SLF
10:27.62600
+1:10.6910
18
D 12
Ella Nordanbro
Falu IK
10:31.63050
+1:14.7360
19
H 12
Julius Eklund
IK Rex
10:33.63260
+1:16.7570
20
D 12
Stella Vilhelmsson
Lidköpings VSK
10:48.64750
+1:31.9060
21
H 12
Melker Erlandsson
Tranemo IF
10:53.65270
+1:36.9580
22
H 12
Gustav Mattsson
Valbo Aif
10:55.65410
+1:38.9720
23
D 12
Emma Larsson
IFK Mora SK
10:58.65710
+1:41.10020
24
D 11
Lisa Lundberg
Falu IK
11:03.66210
+1:46.10520
25
D 12
Emma Bengtsson
Sya SK
11:07.66640
+1:50.10950
26
D 12
Lisa Ahlrik
Tidaholm SOK Sisu
11:10.66900
+1:53.11210
27
D 12
Ebba Fryxell
Garphyttans IF
11:10.66920
+1:53.11230
28
D 12
Ebba Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
11:12.67190
+1:56.11500
29
D 12
Dinah Handeland
IFK Hedemora SK
11:16.67500
+1:59.11810
30
D 11
Vera Myhlback
Norway
11:16.67520
+1:59.11830
31
D 11
Kerstin LÖVGREN
Falu IK
11:16.67560
+1:59.11870
32
H 11
Vilmer Wingskog Lindqvist -
Ulricehamns IF
11:20.67990
+2:04.12300
33
H 11
Erik Nordahl
Domnarvets GOIF
11:28.68740
+2:11.13050
34
H 12
Ludvig Johansson
Täby IS SK
11:28.68750
+2:11.13060
35
H 11
Aron Hyttinen
IFK Hedemora SK
11:30.68900
+2:13.13210
36
H 11
Sigge Löfgren
Falu IK
11:31.69080
+2:14.13390
37
H 12
Gustav Norberg
Kvarnsvedens GOIF SK
11:36.69540
+2:19.13850
38
H 12
Melker Alvarsson
IFK Skövde SK
11:37.69640
+2:20.13950
39
H 12
Hjalmar Anderberg
IFK Skövde SK
11:38.69720
+2:21.14030
40
H 12
Isak Nilsson
Åmåls OK
11:43.70240
+2:26.14550
41
H 12
Elias Bengtsson
Tranemo IF
11:43.70270
+2:26.14580
42
D 12
Alicia Hedin
Norrbärke SK
11:46.70520
+2:29.14830
43
H 11
Elias Eklund
IK Rex
11:50.70900
+2:33.15210
44
H 11
Gustav Eggöy Markhester
Huddinge SK LF
11:50.70970
+2:33.15280
45
D 11
Eira Olsson
Åmåls OK
11:54.71340
+2:37.15650
46
D 12
Alice Jonasson
Valbo Aif
12:00.71920
+2:43.16230
47
H 11
Isak Lövgren
Finspångs SOK
12:06.72580
+2:49.16890
48
H 11
Isak Unger
Falu IK
12:14.73370
+2:57.17680
49
H 11
Malte Dag Åkerlund
Sälens IF
12:15.73470
+2:58.17780
50
D 12
Alicia Ivarsson
Högbo GIF
12:17.73640
+3:00.17950
51
D 11
Siri Colliander
Häverödals SK
12:18.73740
+3:01.18050
52
D 11
Noomi Zeffer
Mälarö SOK
12:18.73770
+3:01.18080
53
D 11
Agnes Liss Berglund
Korsnäs IF SK
12:23.74290
+3:07.18600
54
D 11
Maja Sveder
Domnarvets GOIF
12:27.74630
+3:10.18940
55
D 12
Elsa Mattsson
Lima IF
12:32.75190
+3:16.19500
56
H 12
Arvid Karlsson
Täby IS SK
12:35.75460
+3:18.19770
57
D 11
Idde Vernersson
Norbergs SK
12:36.75500
+3:19.19810
58
H 11
Harry Rudström
Grava SK
12:37.75660
+3:20.19970
59
H 12
Sverre Engström
Äspereds IF
12:38.75780
+3:21.20090
60
D 12
Maja Maxén
Stora Tuna IK SK
12:40.75900
+3:23.20210
61
D 12
Liv Kallur
Falu IK
12:40.75980
+3:23.20290
62
H 12
Filip Arfs
IFK Hedemora SK
12:42.76170
+3:25.20480
63
H 12
Gustav Ramsin
IFK Skövde SK
12:42.76190
+3:26.20500
64
H 12
Albin Hållmarker
Bjursås IK
12:43.76250
+3:26.20560
65
H 12
Axel Vikman
Bålsta SK
12:43.76290
+3:27.20600
66
D 12
Ida Jansson
Häverödals SK
12:46.76510
+3:29.20820
67
D 12
Lina Jernberg
Källbottens IK
12:46.76540
+3:29.20850
68
H 11
Erik Kylborn
Almby IK
12:46.76590
+3:30.20900
69
H 12
Hampus Mood
Källbottens IK
12:48.76750
+3:31.21060
70
H 11
Mio Eriksson
Norabygdens SK
12:56.77570
+3:39.21880
71
H 12
Tim Drakfors
Falköpings AIK SK
12:57.77660
+3:40.21970
72
D 12
Amelie Rostedt
IFK Mora SK
12:58.77710
+3:41.22020
73
D 11
Signe Forslund
Domnarvets GOIF
13:00.77950
+3:43.22260
74
D 11
Lovis Vernersson
Norbergs SK
13:01.78060
+3:44.22370
75
D 12
Tilde Vikblom
Högbo GIF
13:09.78820
+3:52.23130
76
D 11
Wilma Grubb
Älvdalens IF SK
13:12.79110
+3:55.23420
77
H 11
Oscar Persson
IK Rex
13:15.79430
+3:58.23740
78
H 12
Isak Josefsson
Täby IS SK
13:16.79580
+3:59.23890
79
H 11
Emil Thorpman
Åmåls OK
13:18.79700
+4:01.24010
80
D 12
Julia Helmersson-kareld
Kvarnsvedens GOIF SK
13:24.80310
+4:07.24620
81
D 11
Alva Hedlund
Åmåls OK
13:24.80360
+4:07.24670
82
D 11
Elin Bergman
IFK Mora SK
13:26.80550
+4:09.24860
83
D 11
Filippa Karlsson
IFK Mora SK
13:27.80610
+4:10.24920
84
D 12
Elsa Norgren
Domnarvets GOIF
13:33.81280
+4:16.25590
85
H 11
Carl Thoresson
Häverödals SK
13:33.81290
+4:17.25600
86
H 12
Junior Ylipää
Mälarö SOK
13:35.81470
+4:18.25780
87
D 12
Felicia Björkman
Domnarvets GOIF
13:35.81480
+4:18.25790
88
H 11
Tim Thomson
Falu IK
13:43.82220
+4:26.26530
89
H 11
Elmer Laggren
Köla AIK
13:45.82410
+4:28.26720
90
D 11
Signe Thoresson
Häverödals SK
13:47.82650
+4:30.26960
91
D 12
Emma Norling
Domnarvets GOIF
13:47.82660
+4:30.26970
92
D 12
Alva Boman
Häverödals SK
13:58.83710
+4:41.28020
93
H 11
Rasmus Wedholm
Falu IK
13:58.83730
+4:41.28040
94
H 12
Erik Larsson
Gimo IF SK
14:02.84140
+4:45.28450
95
D 11
Annie Modigs
Korsnäs IF SK
14:04.84350
+4:47.28660
96
D 12
Julia Melin
Tierps IF
14:04.84360
+4:47.28670
97
H 11
Olle Persson
Järvsö IF
14:21.86030
+5:04.30340
98
D 12
Ellen Björklund
IFK Hedemora SK
14:30.86900
+5:13.31210
99
H 11
Max Nyström
Älvdalens IF SK
14:31.87040
+5:14.31350
100
H 12
Nils Sernfält
SK Leksand
14:37.87620
+5:20.31930
101
D 11
Esther Hellman
SK Leksand
14:39.87880
+5:22.32190
102
H 11
Albin Martinsson
Västerås Skidklubb
14:50.88950
+5:33.33260
103
D 11
Selma Ullberg
Näsvikens IK
14:51.89020
+5:34.33330
104
D 11
Agnes Karlsson
IFK Mora SK
14:54.89330
+5:37.33640
105
D 12
Signe Lyckelid
Borås GIF
14:55.89460
+5:38.33770
106
D 11
Meja Bylund
Häverödals SK
15:01.90090
+5:45.34400
107
D 11
Alva Ekström
IFK Hedemora SK
15:03.90270
+5:46.34580
108
H 11
Lowe Ekström
Grava SK
15:04.90350
+5:47.34660
109
D 11
Svea Nordqvist
Malungs IF
15:26.92550
+6:09.36860
110
D 11
Tilda Lestander
Västerås Skidklubb
15:35.93450
+6:18.37760
111
D 11
Greta Brandin
Falu IK
15:36.93510
+6:19.37820
112
D 11
Märta Eriksson
Stora Tuna IK SK
15:58.95770
+6:41.40080
113
D 11
Tilde Bohman
Sälens IF
16:08.96700
+6:51.41010
114
D 11
Natalie Norén
Malungs IF
16:08.96750
+6:51.41060
115
D 11
Hanna Norman
Falu IK
16:15.97430
+6:58.41740
116
D 11
Nathalie Svahn
IFK Mora SK
16:27.98600
+7:10.42910
117
H 11
Elliot Dag EK
Sälens IF
18:22.110100
+9:05.54410
118
H 11
Erik Söderström
Malungs IF
18:29.110870
+9:12.55180
119
D 11
Linn Wickman
Norbergs SK
18:51.113030
+9:34.57340
120
D 11
Elsa Elf Boberg
Falu IK
19:13.115290
+9:57.59600
121
H 11
Oskar Werner
IK Stern
20:28.122730
+11:11.67040
122
H 11
Lukas Haraldsson
Gimo IF SK
23:06.138580
+13:49.82890
123
D 11
Moa Jäderberg
SK Leksand
23:59:59.8639800
123
D 11
Elin Lind
IK Jarl Rättvik
23:59:59.8639800
123
H 11
Jonathan Edenvik
Borås GIF
23:59:59.8639800
123
H 11
Elliott Byrberg
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
123
H 11
Viggo Eriksson
Borås SK
23:59:59.8639800
123
D 12
Isadora Ugarph Nordström
Näsvikens IK
23:59:59.8639800
123
D 12
Agnes Andersson
IFK Hedemora SK
23:59:59.8639800
123
D 12
Hanna Winbladh
Trollhättans SOK
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
2.8km
Längdskidor, Fristil, Jaktstart
1
H 10
Albin Mårts
IK Stern
8:24.50300
2
H 10
Adam Vetterskog
Norrbärke SK
8:28.50750
+4.350
3
H 10
Anton Carlberg Nilsson
Domnarvets GOIF
8:29.50830
+5.430
4
H 10
Gustav Dahlander
Äspereds IF
8:41.52070
+17.1670
5
H 10
Filip Weber
Borås GIF
8:42.52120
+18.1720
6
H 10
Malte Alvarsson
IFK Skövde SK
8:43.52200
+19.1800
7
H 10
Noel Alsin
Åmåls OK
8:54.53390
+30.2990
8
H 10
Max Enhörning
Täby IS SK
9:04.54380
+40.3980
9
H 10
Erik Ettling
Finspångs SOK
9:05.54440
+41.4040
10
H 10
Elias Åsberg
Boxholm-Ekeby SK
9:08.54770
+44.4370
11
D 10
Lovisa Nederheim
Täby IS SK
9:28.56710
+1:04.6310
12
H 9
Tom Zeffer
Mälarö SOK
9:31.57020
+1:07.6620
13
H 9
Emil Johansson
IK Stern
9:34.57330
+1:10.6930
14
D 10
Rostedt Magnusson Molly
IFK Mora SK
9:41.58000
+1:17.7600
15
H 10
Oskar Kullman
Stora Tuna IK SK
9:41.58080
+1:17.7680
16
H 10
Oscar Norberg
Sundborns GOIF
9:42.58190
+1:18.7790
17
H 10
Simon Modig
Västerås Skidklubb
9:44.58340
+1:20.7940
18
H 9
Olle Eriksson
IFK Mora SK
9:44.58370
+1:20.7970
19
H 10
Axel Wikholm
IK Jarl Rättvik
9:50.58930
+1:26.8530
20
H 10
Walter Vikman
Bålsta SK
9:52.59100
+1:28.8700
21
D 10
Carla Dovander
Täby IS SK
9:55.59450
+1:31.9050
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Visar resultat 1 till 500 av 576[
1
2
]