Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Kvällscupen 1 2019/-20
2019-12-01
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa sprintstege
D 10
1km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Ruth Strand
Sävedalens AIK
2
Julia Swahn
OK Landehof
3
Astrid Kullberg Lugner
Göteborgs SK
4
Edith Kuylenstierna
Sävedalens AIK
5
Olivia Måhlin
Göteborgs SK
6
Ingrid Andreasson
IK Stern
7
Julia Nilsson
OK Landehof
8
Inez RANFALK
IK Stern
9
Vera LILLEVARS
IK Stern
D 12
1km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Hanna Strand
Sävedalens AIK
2
Amanda Larsson
OK Landehof
3
Elsie Hördegårdh
IFK Göteborg
4
Meja Strid
OK Landehof
D 14
1km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Nike Werner
IK Stern
2
Ester Strand
Sävedalens AIK
3
Hanna Lidström
OK Landehof
4
Kajsa Ekenberg
IK Stern
5
Elin Axelsson
OK Landehof
6
Tilde Strid
OK Landehof
7
Signe Hördegårdh
IFK Göteborg
D 16
1km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Maja Axelsson
OK Landehof
2
MY Werner
IK Stern
3
Thea Flogård
IK Stern
4
Ida Öjerskog
Landehof
5
Lova Möller
IK Stern
6
Elin Sjöberg
OK Landehof
H 10
1km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Albin Mårts
IK Stern
2
Gustav Jägard
IK Stern
3
Emil Johansson
IK Stern
4
Noel Jacobsson
IK Stern
5
Felix Ehlers
OK Landehof
6
Wilhelm Berglund
Göteborgs SK
7
Paul Durisi
Göteborgs SK
8
Ivan Hassellöf
IK Stern
9
Adam Alexandersson
Sävedalens AIK
10
Adam Toftered
Sävedalens AIK
11
Noel Alexandersson
Sävedalens AIK
12
Elmer Bråthen
Göteborgs SK
H 12
1km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Viggo Rudklint
OK Landehof
2
Olle Johansson
IK Stern
3
Oskar Werner
IK Stern
4
Gustav Nilsson
OK Landehof
H 14
1km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Wilhelm Kuylenstierna
Sävedalens AIK
2
Olle Gedda
OK Landehof
3
Lucas Mårts
IK Stern
4
Natanael Bokesand
Sävedalens AIK
5
Pål Hassellöf
IK Stern
6
Sidor Nordling
IK Stern
7
Gustav Asp
IK Stern
8
Ludvig Möller
IK Stern
9
Nils Andreasson
IK Stern
10
Alfred Swahn
OK Landehof
11
Albin Svensson
IK Stern
H 16
1km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Martin Höiby
OK Landehof
2
Axel Sandberg
OK Landehof
3
Anton Larsson
OK Landehof
4
Nils Olsson
Göteborgs SK
H 20
1km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Nils Wastegård
IK Stern
2
Jakob Pettersson
IK Stern