Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Morapinglan
2020-01-04
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 11
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Hanna Strand
Sävedalens AIK
7:20.43910
2
Lisa Lundberg
Falu IK
7:43.46210
+23.2200
3
Kerstin LÖVGREN
Falu IK
7:51.47090
+31.3080
4
Vera Myhlback
IL Trysilgutten
7:53.47270
+33.3260
5
Eira Olsson
Åmåls OK
8:06.48570
+46.4560
6
Siri Colliander
Häverödals SK
8:11.49020
+51.5010
7
Noomi Zeffer
Mälarö SOK
8:15.49430
+55.5420
8
Maja Sveder
Domnarvets GOIF
8:27.50650
+1:07.6640
9
Agnes Liss Berglund
Korsnäs IF SK
8:29.50820
+1:09.6810
10
Signe Forslund
Domnarvets GOIF
8:32.51130
+1:12.7120
11
Idde Vernersson
Norbergs SK
8:37.51620
+1:17.7610
12
Wilma Grubb
Älvdalens IF SK
8:41.52010
+1:21.8000
13
Lovis Vernersson
Norbergs SK
8:45.52410
+1:25.8400
14
Elin Bergman
IFK Mora SK
8:52.53150
+1:32.9140
15
Filippa Karlsson
IFK Mora SK
8:56.53500
+1:35.9490
16
Alva Hedlund
Åmåls OK
8:57.53640
+1:37.9630
17
Annie Modigs
Korsnäs IF SK
9:03.54280
+1:43.10270
18
Selma Ullberg
Näsvikens IK
9:04.54360
+1:44.10350
19
Signe Thoresson
Häverödals SK
9:06.54510
+1:46.10500
20
Esther Hellman
SK Leksand
9:12.55110
+1:52.11100
21
Agnes Karlsson
IFK Mora SK
9:13.55200
+1:52.11190
22
Moa Jäderberg
SK Leksand
9:18.55760
+1:58.11750
23
Meja Bylund
Häverödals SK
9:21.56050
+2:01.12040
24
Alva Ekström
IFK Hedemora SK
9:30.56930
+2:10.12920
25
Svea Nordqvist
Malungs IF
9:34.57360
+2:14.13350
26
Greta Brandin
Falu IK
9:43.58240
+2:23.14230
27
Tilda Lestander
Västerås Skidklubb
9:44.58370
+2:24.14360
28
Nathalie Svahn
IFK Mora SK
9:51.59050
+2:31.15040
29
Hanna Norman
Falu IK
9:57.59610
+2:37.15600
30
Natalie Norén
Malungs IF
10:05.60410
+2:45.16400
31
Tilde Bohman
Sälens IF
10:10.60940
+2:50.16930
32
Märta Eriksson
Stora Tuna IK SK
10:12.61160
+2:52.17150
33
Linn Wickman
Norbergs SK
11:24.68350
+4:04.24340
34
Elsa Elf Boberg
Falu IK
11:43.70210
+4:23.26200
35
Elin Lind
IK Jarl Rättvik
12:06.72530
+4:46.28520
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)