Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Morapinglan
2020-01-04
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 20
5.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Tove Karlsson
Täby IS SK
14:03.84200
66.0p
2
Linn Tapani
Jukkasjärvi IF
14:22.86170
+19.1870
64.8p
3
Kajsa Rapp
IFK Mora SK
14:27.86660
+24.2360
64.5p
4
Olivia Lavén
Täby IS SK
14:28.86760
+25.2460
64.4p
5
Tuva Persson
Borås SK
14:33.87200
+30.2900
64.2p
6
Emma Lindberg
IFK Mora SK
14:39.87880
+36.3580
63.8p
7
Wilma Björkman
IFK Mora SK
14:47.88680
+44.4380
63.3p
8
Lina Björk
IFK Skövde SK
14:53.89250
+50.4950
63.0p
9
Alicia Jansson
Filipstads SF
14:53.89290
+50.4990
63.0p
10
Lovisa Olsson
Hägglunds Ski Team SK
14:56.89560
+53.5260
62.8p
11
Moa Backlund
Högbo GIF
14:57.89630
+54.5330
62.8p
12
Alice Widholm
Lidköpings VSK
15:09.90800
+1:06.6500
62.1p
13
Anja Andersdotter
Garphyttans IF
15:13.91220
+1:10.6920
61.9p
14
Tove Levin Johansson
IFK Hedemora SK
15:20.91920
+1:17.7620
61.5p
15
Maja Furunäs
IFK Grängesberg SK
15:21.92030
+1:18.7730
61.4p
16
Chanell Cranning Hillgren
Dala-Järna IK
15:24.92340
+1:21.8040
61.3p
17
Maja Heikki
Sälens IF
15:34.93340
+1:31.9040
60.7p
18
Maja Eriksson
Högbo GIF
15:34.93350
+1:31.9050
60.7p
19
Amanda Olsson
Åmåls OK
15:37.93600
+1:34.9300
60.6p
20
Tilda Ström
Dala-Järna IK
15:43.94210
+1:40.9910
60.3p
21
Amanda Hedström
IK Fryken
15:45.94410
+1:42.10110
60.2p
22
Elin Lindroth
IFK Mora SK
15:47.94610
+1:44.10310
60.1p
23
Felicia Norrby Rydin
Tranemo IF
16:09.96840
+2:06.12540
59.0p
24
Ronja Andersdotter
Garphyttans IF
16:10.96900
+2:07.12600
58.9p
25
Karin Pettersson
IFK Mora SK
16:12.97110
+2:09.12810
58.8p
26
Anja Stolpe
Filipstads SF
16:14.97350
+2:11.13050
58.7p
27
Andrea Aulin
Eksjö SOK
16:14.97350
+2:11.13050
58.7p
28
Moa Petersson
Boxholm-Ekeby SK
16:16.97510
+2:13.13210
58.6p
29
Amanda Norrby Rydin
Tranemo IF
16:20.97920
+2:17.13620
58.4p
30
Josefine Söderqvist
Storvreta IK
16:36.99560
+2:33.15260
57.6p
31
Kristina Finnskog
Tranemo IF
16:58.101780
+2:55.17480
56.6p
32
Mikaela Wendt
Bålsta SK
17:19.103800
+3:16.19500
55.7p