Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Morapinglan
2020-01-04
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 501 till 575 av 575[
1
2
]
D 10
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
3
Carla Dovander
Täby IS SK
6:06.36530
+13.1250
4
Edith Eriksson
SK Leksand
6:08.36740
+15.1460
5
Anja Nordenström
Domnarvets GOIF
6:17.37680
+25.2400
6
Selma Nordensson
Lucksta IF
6:20.37930
+27.2650
7
Ebba Engman
Häverödals SK
6:23.38290
+31.3010
8
Ida Stigers
IFK Hedemora SK
6:24.38320
+31.3040
9
Ebba Karelius
Lima IF
6:29.38870
+36.3590
10
Rut Rydén
Sälens IF
6:38.39700
+45.4420
11
Elvira Persson
Brandsbols SK
6:38.39720
+45.4440
12
Meja Vikblom
Högbo GIF
6:39.39830
+46.4550
13
Ellen Mohr
Borås SK
6:48.40720
+55.5440
14
Stina Karlsson
Arvika IS
6:50.40910
+57.5630
15
Ellie Mörk
Älvdalens IF SK
7:02.42140
+1:09.6860
16
Alice Eklöf
Rembo IK
7:04.42310
+1:11.7030
17
Alice Peterson
Borås GIF
7:06.42510
+1:13.7230
18
Embla Tuvall
Falu IK
7:15.43460
+1:22.8180
19
Silje Skärhem
Domnarvets GOIF
7:22.44160
+1:29.8880
20
Lilly Bjuredal
Sälens IF
7:24.44340
+1:31.9060
21
Wilda Rydqvist
Älvdalens IF SK
7:32.45170
+1:39.9890
22
Cajsa Sundén
Huddinge SK LF
7:41.46050
+1:48.10770
23
Tove Winbladh Liljesäter
Trollhättans SOK
9:37.57660
+3:44.22380
H 9
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Emil Johansson
IK Stern
6:01.36020
2
Tom Zeffer
Mälarö SOK
6:01.36060
+0
3
Olle Eriksson
IFK Mora SK
6:03.36290
+2.170
4
Henry Hellman
SK Leksand
6:08.36740
+7.620
5
Oskar Persson
Lucksta IF
6:18.37710
+16.1590
6
Filip Bengtsson
Tranemo IF
6:23.38230
+22.2110
7
Alfred Skogsjö
Nacka Värmdö SK
6:41.40030
+40.3910
8
Assar Otterskog
Falu IK
6:42.40140
+41.4020
9
Oskar Stigers
IFK Hedemora SK
7:10.42960
+1:09.6840
10
Arvid Eriksson
SK Leksand
7:14.43310
+1:12.7190
11
Otto Cederberg
IFK Mora SK
7:20.43960
+1:19.7840
12
Oskar Mood
Källbottens IK
7:23.44250
+1:22.8130
13
Svante Börjesson
Vreta Skid o Mk
7:23.44290
+1:22.8170
14
Helge Ström
Dala-Järna IK
7:26.44520
+1:25.8400
15
Joel Larsson
Gimo IF SK
7:46.46590
+1:45.10470
16
Vilgot Hoback
Korsnäs IF SK
7:53.47250
+1:52.11130
17
Melker Andersson
IFK Hedemora SK
7:56.47510
+1:54.11390
18
William Björkman
Domnarvets GOIF
8:20.49930
+2:19.13810
19
Malte Mårtensson
SK Leksand
8:36.51570
+2:35.15450
20
Alvar Videtind
IFK Mora SK
8:53.53280
+2:52.17160
21
Elvis Mörk Bölling
Älvdalens IF SK
9:26.56530
+3:25.20410
22
Leo Ryapolov
IFK Mora SK
10:30.62950
+4:29.26830
23
Lukas Norén
Malungs IF
12:34.75390
+6:33.39270
H 10
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Adam Vetterskog
Norrbärke SK
5:21.32080
2
Anton Carlberg Nilsson
Domnarvets GOIF
5:24.32320
+2.140
3
Filip Weber
Borås GIF
5:28.32730
+6.550
4
Albin Mårts
IK Stern
5:29.32860
+7.680
5
Gustav Dahlander
Äspereds IF
5:30.32930
+8.750
6
Erik Ettling
Finspångs SOK
5:34.33310
+12.1130
7
Noel Alsin
Åmåls OK
5:34.33370
+12.1190
8
Malte Alvarsson
IFK Skövde SK
5:36.33510
+14.1330
9
Elias Åsberg
Boxholm-Ekeby SK
5:38.33790
+17.1610
10
Max Enhörning
Täby IS SK
5:43.34200
+21.2020
11
Oskar Kullman
Stora Tuna IK SK
5:53.35270
+31.3090
12
Walter Vikman
Bålsta SK
5:57.35660
+35.3480
13
Oscar Norberg
Sundborns GOIF
5:57.35660
+35.3480
14
Axel Wikholm
IK Jarl Rättvik
5:57.35670
+35.3490
15
Simon Modig
Västerås Skidklubb
6:01.36020
+39.3840
16
Elias Vikman
Bålsta SK
6:02.36140
+40.3960
17
Samuel Wallin
Järbo IF
6:04.36350
+42.4170
18
Eskil Högberg
IK Jarl Rättvik
6:10.36990
+49.4810
19
Elias EK
Sälens IF
6:22.38100
+1:00.5920
20
Bertil Niss-jonsson
Sundborns GOIF
6:24.38330
+1:02.6150
21
Assar Rosén Thelin
IF Hallby SOK
6:26.38500
+1:04.6320
22
Fabian Resar
IFK Mora SK
6:35.39450
+1:13.7270
23
Sixten Ruth
IK Jarl Rättvik
6:42.40150
+1:20.7970
24
Petter Bergqvist
Garphyttans IF
6:46.40550
+1:24.8370
25
Axel Stolt
SK Leksand
6:58.41790
+1:37.9610
26
Lukas Björkman
Månkarbo IF
7:17.43680
+1:56.11500
27
Tobias Disl
IFK Mora SK
7:25.44490
+2:04.12310
28
Frans Gotte
Falu IK
7:36.45590
+2:15.13410
29
Wilhelm Hallander
Trollhättans SOK
7:44.46350
+2:22.14170
30
Ludvig Ljunggren
Högbo GIF
7:55.47490
+2:34.15310
31
Harald Lindqvist
IK Rex
8:29.50880
+3:08.18700
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Visar resultat 501 till 575 av 575[
1
2
]