Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Skinnarloppet
2004-02-22
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21 Motion
21km, Längdskidor, Klassisk stil
1
Hel Gezelius-Björkman
IFK Mora SK
1:11:43.430200
66.0p
2
Stina Nordahl
IK Jarl Rättvik
1:11:54.431300
+11.1000
65.8p
3
Emma Nilsson
Venjans AIK
1:13:08.438700
+1:25.8400
64.7p
4
Anna Isaksson
Ulvsby IF
1:13:11.439000
+1:28.8700
64.6p
5
Sofia Norgren
Norrbärke SK
1:15:52.455100
+4:09.24800
62.4p
6
Monica Widell
IFK Mora SK
1:16:22.458100
+4:39.27800
61.9p
7
Frida Liiv
Malungs IF
1:16:40.459900
+4:57.29600
61.7p
8
Karin Bergström
Linköpings SK
1:17:36.465500
+5:53.35200
61.0p
9
Linda Johansson
Sälens IF
1:18:53.473200
+7:10.42900
60.0p
10
Ann-cristin Evaldsson
Malungs IF
1:19:12.475100
+7:29.44800
59.7p
11
Camilla Fagerlund
Malungs IF
1:19:13.475200
+7:30.44900
59.7p
12
Gunnel Persson
Östmarks IF
1:20:49.484800
+9:06.54500
58.5p
13
Britt Fredriksson
Kroppa IF
1:21:15.487400
+9:32.57100
58.2p
14
Madeleine Eriksson
Astrazeneca IF
1:21:37.489600
+9:54.59300
58.0p
15
Lotta Melin
Malungs IF
1:23:03.498200
+11:20.67900
57.0p
16
Linda Olsson
Hägersta GF
1:23:10.498900
+11:27.68600
56.9p
17
Karin Svensson
Sälens IF
1:23:36.501500
+11:53.71200
56.6p
18
Eva Tiselius
OK Kåre
1:23:48.502700
+12:05.72400
56.4p
19
Elisabeth Öström
OK Tyr
1:24:24.506300
+12:41.76000
56.0p
20
Anna Enders
Malungs IF
1:25:17.511600
+13:34.81300
55.5p
21
Saskia Sjödin
Fagersta Södra IK
1:25:20.511900
+13:37.81600
55.4p
22
Berit Bergkvist
Malungs IF
1:26:04.516300
+14:21.86000
55.0p
23
Maria Nilsson
Venjans AIK
1:26:25.518400
+14:42.88100
54.7p
24
Strömberg Anna-Maria
IK Fryken
1:27:14.523300
+15:31.93000
54.2p
25
Eva Tranberg
Gellerbrandt Skog & v
1:28:46.532500
+17:03.102200
53.3p
26
Margit Lingren
Sollerö IF
1:31:04.546300
+19:21.116000
51.9p
27
Pernilla Nolåkers
Kvarnsvedens GOIF SK
1:32:20.553900
+20:37.123600
51.2p
28
Maria Hallesson
Malungs IF
1:33:38.561700
+21:55.131400
50.5p
29
Johanna Wiik
Venjans AIK
1:34:14.565300
+22:31.135000
50.2p
30
Kerstin Johansson
Grums SK
1:38:39.591800
+26:56.161500
48.0p
31
Birgitta Johansson
Dalstorps IF
1:39:15.595400
+27:32.165100
47.7p
32
Maj Laike
Beiersdorf AB
1:39:47.598600
+28:04.168300
47.4p
33
Lisbeth Gustavsson
Nerikes Kils SK
1:40:37.603600
+28:54.173300
47.0p
34
Lotta Hallberg
IFK Södertälje
1:40:46.604500
+29:03.174200
46.9p
35
Mariana Dervander
Granbergsdals IF
1:40:57.605600
+29:14.175300
46.9p
36
Berit Hallonsten
IFK Västerås SK
1:41:20.607900
+29:37.177600
46.7p
37
Elisabeth Winther
IFK Mora SK
1:41:35.609400
+29:52.179100
46.6p
38
Erika Hartikainen
Korsnäs IF SK
1:43:53.623200
+32:10.192900
45.5p
39
Helena Olsson
Röjdåfors Skog AB
1:44:51.629000
+33:08.198700
45.1p
40
Lena Eriksson
Malungs IF
1:48:25.650400
+36:42.220100
43.6p
41
Birgit Olsson
Stora Tuna IK SK
1:49:01.654000
+37:18.223700
43.4p
42
Anna Karls
Gustafs GOIF
1:49:27.656600
+37:44.226300
43.2p
43
Eva Nederberg
Gellerbrandt Skog & v
1:54:10.684900
+42:27.254600
41.4p
44
Eva Gunnarsson
Malungs IF
1:54:22.686100
+42:39.255800
41.4p
45
Laila Pollack
Dala-Järna IK
1:54:50.688900
+43:07.258600
41.2p
46
Emile Tapio
Gillberga SK
1:55:02.690100
+43:19.259800
41.1p
47
Elisabeth Hallberg
Strängnäs-Malmby OL
2:00:59.725800
+49:16.295500
39.1p
48
Karin Bergman
Gellerbrandt Skog & v
2:04:10.744900
+52:27.314600
38.1p
49
Eva Tander
Gellerbrandt Skog & v
2:05:28.752700
+53:45.322400
37.7p
50
Anna Fredriksson
Kroppa IF
2:14:36.807500
+1:02:53.377200
35.1p