Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Morapinglan sprintprolog
2019-01-05
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 13
0.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Leia Ugarph Nordström
Näsvikens IK
1:41.10060
2
Klara Pettersson
Åmåls OK
1:44.10340
+2.180
3
Nora Nordlund
Falu IK
1:46.10540
+4.380
4
Tuva Furunäs
IFK Grängesberg SK
1:47.10670
+6.510
5
Elin Gezelius
IFK Mora SK
1:48.10770
+7.610
6
Agnes Josefsson
Täby IS SK
1:49.10840
+7.680
7
Ebba Westrin
Trönö IK
1:50.10950
+8.790
8
Maja Hörnström
Grava SK
1:51.11000
+9.840
9
Ida Swärd
Tidaholm SOK Sisu
1:51.11030
+9.870
9
Maya Rennermalm
Sälens IF
1:51.11030
+9.870
11
Hanna Bengtsson
Sya SK
1:52.11100
+10.940
12
Agnes Millén
Sälens IF
1:52.11140
+10.980
13
Ella Jansson
Tidaholm SOK Sisu
1:54.11330
+12.1170
14
Hannah Hedström
Grava SK
1:54.11350
+12.1190
14
Amanda Frid
Filipstads SF
1:54.11350
+12.1190
16
Moa Söderqvist
Storvreta IK
1:54.11380
+13.1220
16
Kajsa Ekenberg
IK Stern
1:54.11380
+13.1220
18
Linnea Hermansson
IFK Mora SK
1:55.11460
+14.1300
19
Kajsa Limby
IFK Mora SK
1:56.11570
+15.1410
20
Vilma Högman
Ulricehamns IF
1:57.11650
+15.1490
21
Frida Tynell
Falu IK
1:57.11660
+16.1500
22
Wilma Olofsson
Malungs IF
1:58.11790
+17.1630
23
Agnes Claesson
Ulricehamns IF
1:59.11850
+17.1690
24
Irma Lind
Täby IS SK
1:59.11880
+18.1720
25
Stina Widholm
Lidköpings VSK
1:59.11890
+18.1730
26
Saga Värmsjö
SK Bore
2:00.11950
+18.1790
27
Vera Värmsjö
SK Bore
2:04.12340
+22.2180
28
Agnes Källiden
Granbergsdals IF
2:04.12370
+23.2210
29
Beata Åkerström
IFK Skövde SK
2:04.12380
+23.2220
30
Emelie Djerf
Garphyttans IF
2:04.12390
+23.2230
31
Wilda Lundqvist
Mälarö SOK
2:06.12590
+25.2430
32
Selma Stengårds
Lima IF
2:07.12610
+25.2450
33
Ayla Boberg
Älvdalens IF SK
2:07.12640
+25.2480
34
Tilde Strid
OK Landehof
2:09.12820
+27.2660
35
Frida Lindén
Eksjö SOK
3:30.20980
+1:49.10820