Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Morapinglan sprintprolog
2019-01-05
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 506[
1
2
]
1km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 21
Adam Persson
IF Hallby SOK
1:53.11260
2
H 21
Daniel Södersten
Orsa SK
1:55.11450
+1.90
3
H 21
Markus Johansson
Zinkgruvans IF
1:57.11610
+3.250
4
H 16
Ludvig Berg
Granbergsdals IF
1:59.11800
+5.440
5
H 21
Gabriel Strid
IFK Mora SK
1:59.11870
+6.510
6
H 21
Alexander Karlsson
IFK Mora SK
2:00.11930
+6.570
7
H 16
Hjalmar Berg
Sunne SLF
2:01.12000
+7.640
8
H 21
Victor Gustafsson
IFK Mora SK
2:01.12030
+7.670
9
H 21
Isak Augustsson
IFK Mora SK
2:02.12180
+9.820
10
H 20
Eric Westberg
SK Bore
2:03.12220
+9.860
11
H 21
Axel Jutterström
IFK Mora SK
2:03.12260
+10.900
12
H 21
Jonas Eriksson
IFK Mora SK
2:03.12270
+10.910
13
H 16
Harald Ekenberg
IK Stern
2:03.12290
+10.930
14
H 21
Gabriel Höjlind
IFK Mora SK
2:04.12380
+11.1020
15
H 15
Bosse Lövgren
Falu IK
2:05.12450
+11.1090
16
H 21
Oskar Suomi Olsson
IFK Mora SK
2:06.12510
+12.1150
17
H 16
Erik Bryne
Sunne SLF
2:06.12550
+12.1190
18
H 16
Malte Johansson
Högbo GIF
2:07.12620
+13.1260
19
H 21
Kevin Henriksson
Garphyttans IF
2:07.12650
+13.1290
20
H 16
Filip Strand
Sunne SLF
2:07.12690
+14.1330
21
H 21
William Westerlund
Falu IK
2:08.12780
+15.1420
21
H 20
Lukas Höiby
OK Landehof
2:08.12780
+15.1420
23
H 15
Hugo Ström
Dala-Järna IK
2:08.12790
+15.1430
24
H 16
Philip Johansen
Nybergsund IL
2:09.12810
+15.1450
25
H 16
Albin Gezelius
IFK Mora SK
2:09.12830
+15.1470
26
H 20
Måns Jernberg
Lima IF
2:09.12850
+15.1490
27
H 16
Albin Augustsson
Källbottens IK
2:09.12890
+16.1530
27
H 16
Malte Jutterdal
Vreta Skid o Mk
2:09.12890
+16.1530
29
H 16
Simon Nilsson
Granbergsdals IF
2:10.12920
+16.1560
30
H 16
Hjalmar Gedda
OK Landehof
2:10.12930
+16.1570
31
H 20
Erik Larsson
IFK Mora SK
2:10.12970
+17.1610
32
H 20
Mattias Törnqvist
Garphyttans IF
2:10.12990
+17.1630
33
H 16
Albin Blomberg
Rehns BK
2:11.13000
+17.1640
34
H 20
Kasper Olsen
Grava SK
2:11.13010
+17.1650
35
H 15
Karl Grönland
Sälens IF
2:11.13030
+17.1670
36
H 16
Kalle Georgsson
Högbo GIF
2:11.13040
+17.1680
37
D 21
Emma Larsson
IFK Mora SK
2:11.13050
+17.1690
38
H 21
Erik Lieback
Ulricehamns IF
2:11.13070
+18.1710
39
H 16
Loke Sköld
Häverödals SK
2:11.13080
+18.1720
40
H 16
Markus Almgren
IFK Mora SK
2:12.13120
+18.1760
40
H 16
Erik Johansson
Domnarvets GOIF
2:12.13120
+18.1760
42
H 16
Herman Swärd
Tidaholm SOK Sisu
2:12.13140
+18.1780
43
H 15
Edvin Högman
Ulricehamns IF
2:12.13180
+19.1820
44
H 20
Hugo Enetjärn
Hällbybrunns IF
2:12.13190
+19.1830
45
H 15
Viktor Norberg
Kvarnsvedens GOIF SK
2:13.13260
+20.1900
46
H 20
David Melin
Gimo IF SK
2:14.13330
+20.1970
47
D 16
Sara Andersson
IFK Mora SK
2:14.13370
+21.2010
48
D 21
Sandra Olsson
Malungs IF
2:14.13380
+21.2020
49
H 15
Jonathan Hedberg
Sunne SLF
2:15.13410
+21.2050
50
H 15
Axel Mäkinen
Högbo GIF
2:15.13420
+21.2060
51
H 20
Rasmus Nordgren
Falu IK
2:15.13460
+22.2100
51
H 16
Otto Balck
Täby IS SK
2:15.13460
+22.2100
53
H 20
Erik Lindgren
Gävle SK
2:15.13490
+22.2130
54
H 21
Per Henrik Sundell
Hammerdals IF
2:16.13560
+23.2200
55
H 16
Måns Olsen
Grava SK
2:16.13580
+23.2220
55
H 16
Albin Källiden
Granbergsdals IF
2:16.13580
+23.2220
57
H 15
Anton Grahn
IF Hallby SOK
2:17.13600
+23.2240
58
H 16
Samuel Dunder
Siljansnäs Skid & Löparklubb
2:17.13610
+23.2250
59
H 21
Henrik Fröjd
Motala Aif SK
2:17.13620
+23.2260
60
H 15
Fabian Nordgren
Falu IK
2:17.13660
+24.2300
61
D 21
Mathilda Ruus
Åsarna IK
2:17.13680
+24.2320
61
H 16
Ludvig Anderberg
IFK Skövde SK
2:17.13680
+24.2320
63
H 15
Alfons Wedin
Garphyttans IF
2:18.13700
+24.2340
64
H 20
Olle Östlund
Mälarö SOK
2:18.13710
+24.2350
65
D 16
Clara Zetterwall
Domnarvets GOIF
2:18.13730
+24.2370
66
H 15
Simon Claesson
Ulricehamns IF
2:18.13750
+24.2390
67
D 20
Ella Halvarsson
IFK Mora SK
2:18.13760
+25.2400
67
H 16
Jonathan Bergman
Fagersta Södra IK
2:18.13760
+25.2400
69
H 16
Elias Hedlund
Granbergsdals IF
2:18.13770
+25.2410
69
H 15
Arvid Ekberg
Nacka Värmdö SK
2:18.13770
+25.2410
71
H 20
David Höglund
IFK Mora SK
2:18.13780
+25.2420
71
H 16
Karl-filip Köld
Medåkers IF
2:18.13780
+25.2420
73
H 16
Gustav Svensson
Strängnäs SK
2:18.13790
+25.2430
74
D 21
Sara Wadman
IFK Mora SK
2:19.13830
+25.2470
75
H 21
Atle Ager
Skeriol IF
2:19.13850
+25.2490
76
D 21
Emma Ivarsson
Årsunda IF
2:19.13880
+26.2520
76
H 15
Jacob Carlsson
Stora Tuna IK SK
2:19.13880
+26.2520
78
D 21
Moa Larsson
Falun Borlänge SK
2:20.13910
+26.2550
79
D 16
Alice Widholm
Lidköpings VSK
2:20.13940
+26.2580
80
H 21
Johan Pålsson
IF Ski Team Skåne
2:20.13950
+26.2590
81
H 16
Mattias Östberg
Stora Tuna IK SK
2:20.13990
+27.2630
82
H 16
Axel Erixson
Grava SK
2:21.14030
+27.2670
83
H 21
Rasmus Andersson
Malungs IF
2:21.14040
+27.2680
84
H 15
Jacob Larsson
IFK Mora SK
2:21.14050
+27.2690
85
D 21
Lena Wiklund
Högbo GIF
2:21.14070
+28.2710
86
D 16
Maja Furunäs
IFK Grängesberg SK
2:22.14100
+28.2740
86
H 15
Gabriel Norder
IF Rigor
2:22.14100
+28.2740
88
D 15
Lina Rydén
IFK Mora SK
2:22.14140
+28.2780
89
H 15
Joel Bjurström
Älvdalens IF SK
2:22.14150
+28.2790
90
H 15
Melker Åkerström
IFK Skövde SK
2:23.14220
+29.2860
91
D 20
Mathilda Evaldsson
Ekshärads SF
2:23.14250
+29.2890
92
H 15
Lucas Wanner
IFK Hedemora SK
2:23.14290
+30.2930
93
H 15
Axel Palm
Falu IK
2:24.14340
+30.2980
94
H 15
Hugo Persson
Åtvidabergs IF
2:24.14370
+31.3010
95
D 15
Matilda Bandefur
Idre SK
2:24.14380
+31.3020
96
H 16
Anton Linden
Medåkers IF
2:25.14410
+31.3050
96
H 15
Kalle Sörling
Hedesunda IF
2:25.14410
+31.3050
98
D 15
Malin Oskarsson
SK Leksand
2:25.14420
+31.3060
99
D 16
Elsa Hermansson
IFK Mora SK
2:25.14450
+31.3090
99
D 15
Molly Furunäs
IFK Grängesberg SK
2:25.14450
+31.3090
101
H 15
Linus Nilsson
Åmåls OK
2:25.14480
+32.3120
102
D 16
Tove Karlsson
Täby IS SK
2:26.14530
+32.3170
103
H 15
Wiliam Björklin
Högbo GIF
2:26.14540
+32.3180
104
D 20
Wilma Björn
SK Bore
2:26.14590
+33.3230
104
H 16
Elliot Angelsiöö
Storvreta IK
2:26.14590
+33.3230
106
D 21
Cajsa Martinsson
Östersunds SK
2:27.14610
+33.3250
107
D 21
Cordelia Melén Olsson
Häverödals SK
2:27.14640
+33.3280
107
D 21
Sara Persson
Åtvidabergs IF
2:27.14640
+33.3280
109
H 15
Leo Alvolin
Falu IK
2:27.14660
+34.3300
110
D 21
Madelene Melin
Malungs IF
2:28.14710
+34.3350
111
D 15
Tilde Josefsson
Täby IS SK
2:28.14740
+34.3380
112
D 21
Vendela Blom
Stockviks SF
2:28.14750
+34.3390
112
D 15
Astrid Kolberg
Sunne SLF
2:28.14750
+34.3390
114
D 20
Lisa Melén Olsson
Häverödals SK
2:28.14760
+35.3400
115
D 15
Ida Garfvè
IFK Mora SK
2:30.14900
+36.3540
116
D 20
Klara Andersson
Dala-Järna IK
2:30.14990
+37.3630
116
H 15
Esbjörn Montelius
Falu IK
2:30.14990
+37.3630
118
D 21
Ellionore Bäckman
Hede SK
2:31.15070
+38.3710
119
D 16
Filippa Lundgren Wikström
Grava SK
2:31.15080
+38.3720
120
H 16
Lucas Behr
Garphyttans IF
2:32.15100
+38.3740
121
D 21
Hanna Fritz
IFK Mora SK
2:32.15110
+38.3750
121
D 20
Elin Lindberg
Älvdalens IF SK
2:32.15110
+38.3750
123
D 15
Alva Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
2:32.15130
+38.3770
124
D 21
Elin Karlsson
OK Borgen
2:32.15190
+39.3830
124
D 15
Moa Hansson
Högbo GIF
2:32.15190
+39.3830
126
D 16
Maja Heikki
Sälens IF
2:33.15280
+40.3920
127
D 16
Lina Björk
IFK Skövde SK
2:33.15290
+40.3930
128
D 15
Greta Perers
IFK Hedemora SK
2:34.15330
+40.3970
129
D 15
Greta Lind
Täby IS SK
2:34.15340
+40.3980
130
D 20
Thea Braneby
Sunne SLF
2:34.15380
+41.4020
131
D 15
Kerstin Åberg
Tumba-mälarhöjden OK
2:34.15390
+41.4030
132
D 21
Moa Westh
Malungs IF
2:35.15410
+41.4050
133
D 16
Anja Stolpe
Filipstads SF
2:35.15420
+41.4060
134
D 16
Kristina Finnskog
Tranemo IF
2:35.15430
+41.4070
135
D 20
Chanell Cranning Hillgren
Dala-Järna IK
2:36.15500
+42.4140
136
D 16
Julia Bosell
Falu IK
2:36.15540
+42.4180
137
D 16
Josefine Söderqvist
Storvreta IK
2:36.15570
+43.4210
138
H 15
Jon Hansson
Falu IK
2:37.15630
+43.4270
139
D 16
Thea Eriksson
Bergeforsens SK
2:38.15730
+44.4370
140
D 20
Linda-louise Köld
Medåkers IF
2:38.15760
+45.4400
141
D 15
Elsa Carling
Falu IK
2:39.15830
+45.4470
142
D 16
Elin Törnqvist
Garphyttans IF
2:39.15860
+46.4500
143
D 21
Matilda Melander
Falköpings AIK SK
2:39.15870
+46.4510
144
H 15
Anton Andersson
Falu IK
2:39.15890
+46.4530
145
D 16
Ella Selmosson
Lidköpings VSK
2:40.15910
+46.4550
146
D 15
Emmi Nyberg
Storvreta IK
2:41.16060
+48.4700
147
D 15
Nora Bråmer
IFK Mora SK
2:42.16120
+48.4760
148
H 15
Alexander Macdonald-larsson
Garphyttans IF
2:43.16210
+49.4850
149
D 16
Amanda Olsson
Åmåls OK
2:43.16220
+49.4860
149
D 16
Moa Hedman
Högbo GIF
2:43.16220
+49.4860
151
H 21
Daniel Olsson
Falun Borlänge SK
2:43.16230
+49.4870
151
D 16
Stina Nilsson
Rembo IK
2:43.16230
+49.4870
153
D 15
Tova Andersson
Brovallens IF
2:43.16280
+50.4920
153
D 15
Linnea Carlsson
Grava SK
2:43.16280
+50.4920
155
D 15
Oline Wiklund Odegård
Lillehammer SK
2:44.16320
+50.4960
156
D 16
Kajsa Heikki
Sälens IF
2:44.16330
+50.4970
157
H 15
Axel Svensson
Sundbybergs IK
2:44.16370
+51.5010
158
D 16
Olivia Ednarsson
Brandsbols SK
2:45.16430
+51.5070
159
H 15
Ceasar Helmersson-kareld
Kvarnsvedens GOIF SK
2:45.16480
+52.5120
160
D 16
Cayenne Badh
Falköpings AIK SK
2:46.16520
+52.5160
161
D 15
Ellen Björk
Orsa SK
2:46.16540
+52.5180
162
D 16
Lisa Persson Nyberg
IFK Grängesberg SK
2:48.16770
+55.5410
163
D 16
Ebba Gårdmark
Öregrunds IK
2:49.16800
+55.5440
164
D 16
Vendela Söderqvist
Falu IK
2:50.16960
+57.5600
165
D 15
Hanni Beronius
IFK Mora SK
2:52.17110
+58.5750
166
D 15
Wilma Gustafsson
IFK Hedemora SK
2:52.17130
+58.5770
167
D 15
Signe Schagerström
Garphyttans IF
2:52.17170
+59.5810
168
D 15
Vilma Larsson
Norabygdens SK
2:53.17240
+59.5880
169
D 16
Kajsa Sköld
Filipstads SF
2:55.17410
+1:01.6050
170
D 15
Louise Hallander
Vreta Skid o Mk
2:57.17660
+1:04.6300
171
D 15
Frida Lundgren
Filipstads SF
2:58.17720
+1:04.6360
172
D 20
Mikaela Wendt
Bålsta SK
3:00.17930
+1:06.6570
173
D 16
Jessica Borg
Storvreta IK
3:00.17970
+1:07.6610
174
H 21
Sebastian Lind
Täby IS SK
3:01.18000
+1:07.6640
175
H 15
Folke Hultgårdh
Mälarö SOK
3:02.18110
+1:08.6750
176
D 15
Elvira Bylund
Trönö IK
3:04.18330
+1:10.6970
177
D 15
Tilda Sahlberg
Trönö IK
3:07.18600
+1:13.7240
178
D 15
Ida Öjerskog
OK Landehof
3:08.18730
+1:14.7370
179
D 21
Daniela Profir
Sundbybergs IK
3:08.18760
+1:15.7400
180
D 20
Melissa Desrosiers
OK Landehof
3:46.22510
+1:52.11150
Logga in för att slippa de här annonserna
0.8km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 14
Jonathan Lindberg
SK Leksand
1:25.8480
2
H 13
Alvar Myhlback
IL Trysilgutten
1:27.8630
+1.50
3
H 14
Axel Eriksson
Stora Tuna IK SK
1:31.9000
+5.420
4
H 14
Karl Bennet
Zinkgruvans IF
1:31.9020
+5.440
4
H 14
Gustav Skogsjö
Nacka Värmdö SK
1:31.9020
+5.440
6
H 14
Edvin Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
1:31.9070
+5.490
7
H 14
Martin Höiby
OK Landehof
1:33.9250
+7.670
8
H 14
Olle Börjesson
Vreta Skid o Mk
1:33.9260
+7.680
9
H 14
Alexander Bjuredal
Sälens IF
1:34.9330
+8.750
10
H 13
Anton Weber
Borås GIF
1:35.9410
+9.830
11
H 14
Samuel Gustafsson
Åmåls OK
1:35.9430
+9.850
12
H 13
Carl Björk
IFK Skövde SK
1:35.9480
+10.900
13
H 14
Jonathan Quick
Falköpings AIK SK
1:36.9550
+10.970
13
H 13
William Rytter
Älvdalens IF SK
1:36.9550
+10.970
13
H 13
Erik Nederheim
Täby IS SK
1:36.9550
+10.970
16
H 13
Olle Wennerström
Garphyttans IF
1:37.9600
+11.1020
17
H 14
Måns Bergqvist
Garphyttans IF
1:37.9630
+11.1050
18
H 14
Samuel Johansson
Ekshärads SF
1:37.9690
+12.1110
19
H 13
Leo Kristiansson
Dala-Järna IK
1:38.9720
+12.1140
20
H 13
Albin Larsson
Filipstads SF
1:39.9810
+13.1230
21
D 14
Linnea Björkman
IFK Mora SK
1:39.9850
+13.1270
22
D 14
Julia Björn
SK Bore
1:39.9880
+14.1300
23
H 13
Harald Eriksson
Dala-Järna IK
1:40.9940
+14.1360
24
D 14
Ebba Johansson
IF Ski Team Skåne
1:40.9990
+15.1410
25
H 13
Eddie Pettersson
Oxbergs IF
1:41.10020
+15.1440
26
H 13
Alfred Nilsson
Domnarvets GOIF
1:41.10040
+15.1460
27
D 14
Mira Göransson
Äspereds IF
1:41.10060
+15.1480
27
D 13
Leia Ugarph Nordström
Näsvikens IK
1:41.10060
+15.1480
29
H 14
Melvin Törshagen
Granbergsdals IF
1:41.10080
+16.1500
30
H 14
Alfred Derke
Sya SK
1:42.10140
+16.1560
31
H 14
Alfons Ekhammer
Korsnäs IF SK
1:43.10200
+17.1620
32
H 14
Simon Demirtas
IFK Mora SK
1:43.10220
+17.1640
32
H 13
Oskar Bergman
IFK Mora SK
1:43.10220
+17.1640
34
H 14
Oliver Vesterlund
Finspångs SOK
1:43.10230
+17.1650
35
H 13
Melvin Löfgren
Falu IK
1:43.10250
+17.1670
36
D 14
Moa Birkebaek
Stora Tuna IK SK
1:43.10260
+17.1680
37
H 14
Oskar Karlberg
Siljansnäs Skid & Löparklubb
1:43.10290
+18.1710
37
H 13
Felix Frykfeldt
IK Hakarpspojkarna
1:43.10290
+18.1710
39
H 14
Albin Jeleby
Häverödals SK
1:44.10300
+18.1720
40
H 13
Malte Söderlund
Falu IK
1:44.10330
+18.1750
41
H 14
Hugo Fryxell
Täby IS SK
1:44.10340
+18.1760
41
D 13
Klara Pettersson
Åmåls OK
1:44.10340
+18.1760
43
D 14
Sofie Karlsson-holmer
IFK Mora SK
1:44.10390
+19.1810
43
H 13
Emil Larsson
Filipstads SF
1:44.10390
+19.1810
45
D 14
Ida Bervenstål
Granbergsdals IF
1:45.10400
+19.1820
46
H 13
Malte Andersson
Domnarvets GOIF
1:45.10440
+19.1860
47
D 14
Nelly Mårtensson
Garphyttans IF
1:45.10450
+19.1870
48
H 13
Sigge Bergentz
Garphyttans IF
1:45.10460
+19.1880
49
D 14
Sofie Ettling
Finspångs SOK
1:45.10470
+19.1890
50
D 14
Emelie Olsson
Åmåls OK
1:46.10540
+20.1960
50
D 13
Nora Nordlund
Falu IK
1:46.10540
+20.1960
52
H 14
Simon Andersson Forsså
Högbo GIF
1:46.10560
+20.1980
52
D 14
Nelly Söderström
Malungs IF
1:46.10560
+20.1980
52
H 13
Emil Jönsson
Malungs IF
1:46.10560
+20.1980
55
D 14
Elsa Brandt
Domnarvets GOIF
1:46.10570
+20.1990
55
H 13
Oliver Hedberg
Sunne SLF
1:46.10570
+20.1990
57
H 14
Helmer Jöhnemark
Stora Tuna IK SK
1:46.10580
+21.2000
58
D 14
Alva Ersson
IFK Mora SK
1:46.10590
+21.2010
59
D 14
Ebba Augustsson
Källbottens IK
1:47.10610
+21.2030
60
D 14
Hanna Östberg
Domnarvets GOIF
1:47.10640
+21.2060
61
D 14
Louise Wallin
IFK Mora SK
1:47.10660
+21.2080
62
D 14
Sofia Tunesson
Finspångs SOK
1:47.10670
+21.2090
62
H 13
Anton Unger
Falu IK
1:47.10670
+21.2090
62
H 13
Leon Dahlin
IFK Hedemora SK
1:47.10670
+21.2090
62
D 13
Tuva Furunäs
IFK Grängesberg SK
1:47.10670
+21.2090
66
D 14
Mina Ryen Storsveen
Trysil IL
1:47.10680
+22.2100
67
D 14
Anna Backlund
Högbo GIF
1:48.10700
+22.2120
67
D 14
Emelie Melin
Tierps IF
1:48.10700
+22.2120
69
H 13
Alvin Lestander
Västerås Skidklubb
1:48.10710
+22.2130
70
H 13
Jonathan Palmberg
Högbo GIF
1:48.10720
+22.2140
71
D 14
Lisa Lantz
Sya SK
1:48.10730
+22.2150
72
H 13
Lukas Ullberg
Näsvikens IK
1:48.10740
+22.2160
72
H 13
Rasmus Anttila
Järbo IF
1:48.10740
+22.2160
74
H 13
David Wallin
Järbo IF
1:48.10760
+22.2180
75
D 13
Elin Gezelius
IFK Mora SK
1:48.10770
+22.2190
76
H 13
Anton Modigs
Korsnäs IF SK
1:48.10790
+23.2210
77
H 13
Vilhelm Lernevik
IK Hakarpspojkarna
1:49.10830
+23.2250
78
D 13
Agnes Josefsson
Täby IS SK
1:49.10840
+23.2260
79
D 14
Alva Thudeen
Sya SK
1:49.10880
+24.2300
80
H 14
Sixten Partanen
Högbo GIF
1:50.10930
+24.2350
80
H 13
Noah Rådmark
Täby IS SK
1:50.10930
+24.2350
82
D 13
Ebba Westrin
Trönö IK
1:50.10950
+24.2370
83
D 14
Ida Eriksson
IFK Mora SK
1:50.10980
+25.2400
84
H 13
Gustav Palm
Västerås Skidklubb
1:50.10990
+25.2410
85
D 13
Maja Hörnström
Grava SK
1:51.11000
+25.2420
86
H 13
Filip Karlsson
Älvdalens IF SK
1:51.11020
+25.2440
87
H 13
Ville Åkerlund
Sälens IF
1:51.11030
+25.2450
87
D 13
Ida Swärd
Tidaholm SOK Sisu
1:51.11030
+25.2450
87
D 13
Maya Rennermalm
Sälens IF
1:51.11030
+25.2450
90
D 14
Frida Melin
Gimo IF SK
1:51.11090
+26.2510
91
D 13
Hanna Bengtsson
Sya SK
1:52.11100
+26.2520
92
D 14
Klara Eriksson
Högbo GIF
1:52.11140
+26.2560
92
D 14
Ella Hyttinen
IFK Hedemora SK
1:52.11140
+26.2560
92
D 13
Agnes Millén
Sälens IF
1:52.11140
+26.2560
95
H 13
Gustav Wickman
Västerås Skidklubb
1:52.11150
+26.2570
96
H 14
Wille Söderqvist
Falu IK
1:52.11160
+26.2580
96
D 14
Pipar Maja Gruvris
Siljansnäs Skid & Löparklubb
1:52.11160
+26.2580
98
D 14
Karin Emilsdotter
Domnarvets GOIF
1:53.11220
+27.2640
99
D 13
Ella Jansson
Tidaholm SOK Sisu
1:54.11330
+28.2750
100
D 13
Hannah Hedström
Grava SK
1:54.11350
+28.2770
100
D 13
Amanda Frid
Filipstads SF
1:54.11350
+28.2770
102
D 13
Moa Söderqvist
Storvreta IK
1:54.11380
+29.2800
102
D 13
Kajsa Ekenberg
IK Stern
1:54.11380
+29.2800
104
D 14
Stina Ylipää
Mälarö SOK
1:55.11410
+29.2830
105
H 13
Joel Hoflund Martinsson
IK Hakarpspojkarna
1:55.11440
+29.2860
106
D 13
Linnea Hermansson
IFK Mora SK
1:55.11460
+29.2880
107
D 13
Kajsa Limby
IFK Mora SK
1:56.11570
+30.2990
108
D 13
Vilma Högman
Ulricehamns IF
1:57.11650
+31.3070
109
D 13
Frida Tynell
Falu IK
1:57.11660
+31.3080
110
D 14
Ellen Trofast
Vreta Skid o Mk
1:57.11670
+31.3090
111
D 14
Emeli Behr
Garphyttans IF
1:58.11700
+32.3120
112
D 13
Wilma Olofsson
Malungs IF
1:58.11790
+33.3210
113
H 13
Vilgot Eriksson
SK Leksand
1:59.11830
+33.3250
114
D 13
Agnes Claesson
Ulricehamns IF
1:59.11850
+33.3270
115
D 13
Irma Lind
Täby IS SK
1:59.11880
+34.3300
116
D 13
Stina Widholm
Lidköpings VSK
1:59.11890
+34.3310
117
D 13
Saga Värmsjö
SK Bore
2:00.11950
+34.3370
118
D 14
Elin Bygg
Malungs IF
2:01.12040
+35.3460
119
D 14
Ida Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
2:01.12060
+35.3480
120
H 14
Trond Fredriksen
Norrbärke SK
2:03.12210
+37.3630
121
H 13
Carl Svensson
Sundbybergs IK
2:03.12240
+37.3660
122
D 14
Julia Hagelberg-nordahl
Falu IK
2:03.12270
+37.3690
123
D 13
Vera Värmsjö
SK Bore
2:04.12340
+38.3760
124
D 13
Agnes Källiden
Granbergsdals IF
2:04.12370
+38.3790
125
D 13
Beata Åkerström
IFK Skövde SK
2:04.12380
+39.3800
126
D 13
Emelie Djerf
Garphyttans IF
2:04.12390
+39.3810
127
D 14
Cecilia Nyström
Älvdalens IF SK
2:06.12550
+40.3970
128
D 13
Wilda Lundqvist
Mälarö SOK
2:06.12590
+41.4010
129
D 13
Selma Stengårds
Lima IF
2:07.12610
+41.4030
130
D 14
Nina Jutterström
IFK Mora SK
2:07.12640
+41.4060
130
D 13
Ayla Boberg
Älvdalens IF SK
2:07.12640
+41.4060
132
D 13
Tilde Strid
OK Landehof
2:09.12820
+43.4240
133
D 14
Ellen Bengtsson
Orsa SK
2:12.13110
+46.4530
134
H 14
Algot Ståby
Orsa SK
2:12.13120
+46.4540
135
D 14
Lova Wingren Wihl
IF Ski Team Skåne
2:24.14330
+58.5750
136
D 13
Frida Lindén
Eksjö SOK
3:30.20980
+2:05.12400
Logga in för att slippa de här annonserna
0.4km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 12
Oskar Söder
IFK Grängesberg SK
1:03.6280
2
H 12
Oskar Olsson
Äspereds IF
1:04.6340
+0
3
H 12
Tage Börjesson
Vreta Skid o Mk
1:05.6460
+1.80
4
H 12
Arvid Trofast
Vreta Skid o Mk
1:05.6480
+2.100
5
H 12
Erik Danielsson
Dala-Järna IK
1:08.6760
+4.380
5
D 12
Ester Strand
Sävedalens AIK
1:08.6760
+4.380
5
D 12
Astrid Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
1:08.6760
+4.380
8
H 11
Ville Jutterdal
Vreta Skid o Mk
1:08.6770
+4.390
9
H 12
Gustav Grändborn
Trönö IK
1:08.6780
+5.400
9
H 11
Albin Persson
Lucksta IF
1:08.6780
+5.400
11
H 12
Erik Wiklund
Sundbybergs IK
1:09.6830
+5.450
12
D 12
Tilde Karlsson
IFK Mora SK
1:11.7000
+7.620
13
H 12
Viktor Östberg
Domnarvets GOIF
1:11.7010
+7.630
14
D 12
Fanny Jansson
Filipstads SF
1:11.7030
+7.650
15
H 12
Olle Gedda
OK Landehof
1:12.7110
+8.730
16
H 11
Oscar Dahlander
Borås SK
1:12.7180
+9.800
17
D 12
Ellen Olsson
Garphyttans IF
1:13.7200
+9.820
18
H 12
Linus Wedin
Garphyttans IF
1:13.7210
+9.830
19
H 12
Fabian Bergqvist
Garphyttans IF
1:13.7220
+9.840
20
D 11
Ella Nordanbro
Falu IK
1:14.7300
+10.920
21
H 11
William Dovander
Sundbybergs IK
1:14.7320
+10.940
22
D 11
Viola Grändborn
Trönö IK
1:14.7340
+10.960
23
D 12
Ida Persson
Järvsö IF
1:14.7360
+10.980
24
D 12
Juni Rudström
Grava SK
1:15.7400
+11.1020
24
H 10
Hugo Söder
IFK Grängesberg SK
1:15.7400
+11.1020
26
H 12
Fabian Larsson
Norabygdens SK
1:15.7430
+11.1050
27
H 12
Eric Stigers
IFK Hedemora SK
1:15.7440
+11.1060
27
D 12
Ottilia Alvarsson
Täby IS SK
1:15.7440
+11.1060
29
D 12
Alva Olsson
Åmåls OK
1:15.7460
+11.1080
29
D 12
Alva Widegren
Mälarö SOK
1:15.7460
+11.1080
31
H 12
Hampus Hult
Norrbärke SK
1:15.7490
+12.1110
32
H 12
Elias Wetterskog
Norrbärke SK
1:16.7520
+12.1140
33
D 12
Lova Masapärs
Malungs IF
1:16.7530
+12.1150
34
D 12
Edith Carlander
Sya SK
1:16.7540
+12.1160
35
H 11
Viktor Kullman
Stora Tuna IK SK
1:16.7580
+13.1200
36
D 10
Hanna Strand
Sävedalens AIK
1:17.7610
+13.1230
37
H 12
Anton Persson
Åmåls OK
1:17.7620
+13.1240
37
D 12
Matilda Grahn
IF Hallby SOK
1:17.7620
+13.1240
37
H 10
Edvin Håkansson
Sunne SLF
1:17.7620
+13.1240
40
D 10
Vera Myhlback
IL Trysilgutten
1:17.7640
+13.1260
41
D 11
Agnes Gustafsson
Åmåls OK
1:17.7650
+13.1270
42
D 12
Ida Zeffer
Mälarö SOK
1:17.7660
+13.1280
43
H 11
Hjalmar Anderberg
IFK Skövde SK
1:18.7700
+14.1320
44
D 12
Maja Lax
Nässjö SF
1:18.7710
+14.1330
45
H 11
Melker Alvarsson
IFK Skövde SK
1:18.7740
+14.1360
46
H 12
Anton Hedmark
Täby IS SK
1:18.7750
+14.1370
46
D 12
Mira Eriksson
IFK Mora SK
1:18.7750
+14.1370
48
H 11
Tim Drakfors
Falköpings AIK SK
1:18.7760
+14.1380
49
D 12
Elsa Martinsson
Västerås Skidklubb
1:18.7770
+14.1390
49
D 12
Tove Norgren
Domnarvets GOIF
1:18.7770
+14.1390
49
H 10
Sigge Löfgren
Falu IK
1:18.7770
+14.1390
52
D 11
Moa Kristiansson
Dala-Järna IK
1:18.7780
+15.1400
53
D 11
Malva Nisén
Svegs IK
1:19.7800
+15.1420
54
D 12
Elin Quick
Falköpings AIK SK
1:19.7810
+15.1430
54
D 12
Marie Pavlovská
Trönö IK
1:19.7810
+15.1430
56
H 11
Gustav Mattsson
Valbo Aif
1:19.7820
+15.1440
57
D 11
Ebba Fryxell
Garphyttans IF
1:19.7830
+15.1450
57
H 10
Isak Unger
Falu IK
1:19.7830
+15.1450
59
D 11
Lisa Ahlrik
Tidaholm SOK Sisu
1:19.7860
+15.1480
60
H 12
Frode Montelius Risberg
Falu IK
1:19.7880
+16.1500
61
H 11
Gustav Norberg
Kvarnsvedens GOIF SK
1:19.7890
+16.1510
62
H 9
Malte Alvarsson
IFK Skövde SK
1:20.7900
+16.1520
63
H 12
Edvin Skytt
Falu IK
1:20.7910
+16.1530
63
D 11
Linnéa Rytter
Älvdalens IF SK
1:20.7910
+16.1530
63
H 10
Aron Hyttinen
IFK Hedemora SK
1:20.7910
+16.1530
66
D 12
Silje Abrahamsen
Filipstads SF
1:20.7940
+16.1560
67
D 11
Dinah Handeland
IFK Hedemora SK
1:20.7950
+16.1570
68
H 12
André Bergkvist
Källbottens IK
1:20.7960
+16.1580
69
H 9
Noel Alsin
Åmåls OK
1:20.7980
+17.1600
70
D 12
Selma Partanen
Högbo GIF
1:20.7990
+17.1610
70
H 9
Adam Vetterskog
Norrbärke SK
1:20.7990
+17.1610
72
D 11
Emma Larsson
IFK Mora SK
1:21.8040
+17.1660
72
D 10
Agnes Karlsson
IFK Mora SK
1:21.8040
+17.1660
74
D 12
Elin Doering
Garphyttans IF
1:21.8050
+17.1670
75
D 12
Sofia Ingvarsson
Granbergsdals IF
1:21.8060
+17.1680
76
D 12
Elsa Hedin
Brandsbols SK
1:21.8070
+17.1690
77
D 11
Tilde Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
1:22.8100
+18.1720
78
H 11
Karl Emilsson
Domnarvets GOIF
1:22.8150
+18.1770
79
H 12
Viktor Johansson
IF Ski Team Skåne
1:22.8180
+19.1800
80
D 12
Hilma Bylund
Trönö IK
1:23.8210
+19.1830
80
H 11
Gustav Ramsin
IFK Skövde SK
1:23.8210
+19.1830
82
H 11
Oscar Johansson
IFK Mora SK
1:23.8220
+19.1840
83
D 11
Ebba Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
1:23.8230
+19.1850
84
H 11
Isak Josefsson
Täby IS SK
1:23.8240
+19.1860
85
D 11
Agnes Andersson
IFK Hedemora SK
1:23.8250
+19.1870
85
D 10
Tove Anttila
Järbo IF
1:23.8250
+19.1870
85
H 9
Filip Weber
Borås GIF
1:23.8250
+19.1870
88
D 11
Sophie Westberg
SK Bore
1:23.8270
+19.1890
88
H 10
Mio Eriksson
Norabygdens SK
1:23.8270
+19.1890
90
D 10
Noomi Zeffer
Mälarö SOK
1:23.8280
+20.1900
91
H 11
Junior Ylipää
Mälarö SOK
1:24.8300
+20.1920
91
H 11
Edvin Eriksson
IFK Mora SK
1:24.8300
+20.1920
93
D 12
Tilda Persson
Brandsbols SK
1:24.8330
+20.1950
94
D 11
Emma Bengtsson
Sya SK
1:24.8370
+20.1990
95
H 10
Erik Nordahl
Domnarvets GOIF
1:24.8390
+21.2010
95
D 10
Eira Olsson
Åmåls OK
1:24.8390
+21.2010
97
H 12
Walter Söderqvist
Falu IK
1:25.8420
+21.2040
98
D 11
Lina Lingman
Trönö IK
1:25.8430
+21.2050
99
D 11
Ida Jansson
Öregrunds IK
1:25.8460
+21.2080
100
D 10
Selma Ullberg
Näsvikens IK
1:25.8470
+21.2090
101
D 12
Anine Karlsson
IFK Mora SK
1:26.8510
+22.2130
102
D 12
Alma Jöhnemark
Stora Tuna IK SK
1:26.8530
+22.2150
102
D 11
Alva Boman
Häverödals SK
1:26.8530
+22.2150
104
D 11
Amelie Rostedt
IFK Mora SK
1:26.8560
+22.2180
105
H 10
Knut Limby
IFK Mora SK
1:27.8600
+23.2220
106
H 10
Malte Dag Åkerlund
Sälens IF
1:27.8630
+23.2250
107
D 11
Alice Jonasson
Valbo Aif
1:27.8650
+23.2270
108
H 10
Harry Rudström
Grava SK
1:27.8660
+23.2280
108
D 10
Alva Ekström
IFK Hedemora SK
1:27.8660
+23.2280
110
H 11
Erik Larsson
Gimo IF SK
1:27.8670
+23.2290
111
H 9
Anton Carlberg Nilsson
Domnarvets GOIF
1:27.8680
+24.2300
112
D 10
Siri Colliander
Häverödals SK
1:28.8710
+24.2330
113
D 11
Hennie Löfgren
Stora Tuna IK SK
1:28.8780
+25.2400
114
D 11
Alicia Hedin
Norrbärke SK
1:28.8790
+25.2410
114
H 10
Hugo Claesson
Stora Tuna IK SK
1:28.8790
+25.2410
116
H 10
Emil Thorpman
Åmåls OK
1:29.8800
+25.2420
116
D 9
Molly Rostedt
IFK Mora SK
1:29.8800
+25.2420
118
H 9
Samuel Svensson
Trönö IK
1:29.8840
+25.2460
119
D 11
Liv Kallur
Falu IK
1:29.8850
+25.2470
120
D 12
Connie Bolin
Trönö IK
1:29.8880
+26.2500
121
D 9
Elvira Persson
Brandsbols SK
1:30.8910
+26.2530
122
D 11
Astrid Hagström
Sälens IF
1:30.8930
+26.2550
122
D 11
Mercedes Melbye
Årjängs IF
1:30.8930
+26.2550
124
D 11
Isadora Ugarph Nordström
Näsvikens IK
1:30.8940
+26.2560
125
D 10
Signe Thoresson
Häverödals SK
1:30.8950
+26.2570
125
H 9
Elias Vikman
örsundsbro if
1:30.8950
+26.2570
127
D 11
Julia Melin
Tierps IF
1:31.9070
+27.2690
128
D 10
Lovis Vernersson
Norbergs SK
1:33.9270
+29.2890
129
H 9
Erik Ettling
Finspångs SOK
1:33.9280
+30.2900
130
D 11
Tilde Vikblom
Högbo GIF
1:34.9310
+30.2930
130
D 10
Idde Vernersson
Norbergs SK
1:34.9310
+30.2930
132
D 10
Alva Westerling
Älvdalens IF SK
1:34.9320
+30.2940
133
H 12
Felix Almgren
IFK Mora SK
1:34.9330
+30.2950
133
D 9
Anja Nordenström
Domnarvets GOIF
1:34.9330
+30.2950
135
H 9
Gustav Dahlander
Borås SK
1:34.9350
+30.2970
136
H 10
Max Nyström
Älvdalens IF SK
1:34.9370
+30.2990
136
D 10
Maja Sveder
Domnarvets GOIF
1:34.9370
+30.2990
136
D 10
Svea Nordqvist
Malungs IF
1:34.9370
+30.2990
136
H 9
Arvid Johansson
Älvdalens IF SK
1:34.9370
+30.2990
140
H 10
William Derke
Sya SK
1:35.9410
+31.3030
141
D 10
Majken Norgren
Domnarvets GOIF
1:35.9420
+31.3040
141
H 9
Bertil Niss-jonsson
Sundborns GOIF
1:35.9420
+31.3040
143
D 10
Märta Eriksson
Stora Tuna IK SK
1:35.9430
+31.3050
144
D 10
Esther Hellman
SK Leksand
1:35.9450
+31.3070
145
D 10
Filippa Karlsson
IFK Mora SK
1:36.9540
+32.3160
145
D 10
Elin Bergman
IFK Mora SK
1:36.9540
+32.3160
147
H 11
Malte Lax
Nässjö SF
1:36.9550
+32.3170
148
H 9
Walter Vikman
örsundsbro if
1:36.9570
+32.3190
149
H 10
Lowe Ekström
Grava SK
1:37.9620
+33.3240
150
D 9
Edith Eriksson
SK Leksand
1:37.9640
+33.3260
151
H 10
Olle Persson
Järvsö IF
1:37.9650
+33.3270
152
H 9
Eskil Högberg
IK Jarl Rättvik
1:37.9680
+34.3300
153
D 9
Lovisa Nederheim
Täby IS SK
1:38.9730
+34.3350
154
H 12
Holger Ståby
Orsa SK
1:38.9760
+34.3380
155
D 9
Meja Hedin
Brandsbols SK
1:38.9770
+34.3390
156
D 11
Julia Helmersson-kareld
Kvarnsvedens GOIF SK
1:39.9810
+35.3430
156
D 10
Ellen Eriksson
Lima IF
1:39.9810
+35.3430
158
D 9
Ida Stigers
IFK Hedemora SK
1:39.9830
+35.3450
159
H 10
Adam Ryskåsen
Sälens IF
1:39.9870
+35.3490
160
D 11
Greta Schweizer
IFK Mora SK
1:41.10010
+37.3630
161
D 10
Ebba Hedmark
Täby IS SK
1:41.10060
+37.3680
162
D 10
Vilma Hagelberg Nordahl
Falu IK
1:42.10100
+38.3720
162
H 9
Sixten Ruth
IK Jarl Rättvik
1:42.10100
+38.3720
164
D 10
Wilma Grubb
Älvdalens IF SK
1:43.10200
+39.3820
165
H 9
Ludvig Ljunggren
Högbo GIF
1:43.10280
+40.3900
166
D 10
Annie Modigs
Korsnäs IF SK
1:44.10300
+40.3920
166
H 9
Samuel Wallin
Järbo IF
1:44.10300
+40.3920
168
H 9
Axel Sonefors
Brovallens IF
1:45.10440
+41.4060
168
D 9
Meja Vikblom
Högbo GIF
1:45.10440
+41.4060
170
D 10
Tilda Lestander
Västerås Skidklubb
1:45.10460
+41.4080
171
H 9
Oskar Kullman
Stora Tuna IK SK
1:47.10600
+43.4220
172
D 9
Carla Dovander
Sundbybergs IK
1:48.10720
+44.4340
173
D 10
Natalie Norén
Malungs IF
1:48.10740
+44.4360
174
D 10
Elsa Bergsten
IK Jarl Rättvik
1:49.10810
+45.4430
175
H 9
Sixten Buud
IFK Mora SK
1:49.10820
+45.4440
176
H 9
Petter Bergqvist
Garphyttans IF
1:49.10890
+46.4510
177
H 12
Sebastian Whillans
Falu IK
1:52.11190
+49.4810
178
D 10
Meja Strid
OK Landehof
1:53.11220
+49.4840
179
D 9
Wilda Rydqvist
Älvdalens IF SK
1:55.11410
+51.5030
180
D 9
Elin Ingvarsson
Granbergsdals IF
1:56.11520
+52.5140
180
D 9
Naomi Whillans
Falu IK
1:56.11520
+52.5140
182
D 9
Alice Bygg
Malungs IF
1:58.11720
+54.5340
183
H 10
Erik Söderström
Malungs IF
2:00.11930
+56.5550
184
H 9
Assar Rosén Thelin
IF Hallby SOK
2:01.12040
+57.5660
Visar resultat 1 till 500 av 506[
1
2
]