Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Knallcrossen Prolog
2018-04-15
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
H 18
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Emil Hagström
Garphyttans IF
1:42.10180
2
Petter Dahl
IF Strategen
1:43.10290
+1.10
3
Max Andersson
Domnarvets GOIF
1:45.10460
+2.180
4
Samuel Oskarsson
SK Leksand
1:46.10520
+3.240
5
Joel Andersson
IFK Mora SK
1:47.10660
+4.380
6
Truls Gisselman
Rehns BK
1:47.10670
+4.390
7
Linus Nilsson
IFK Umeå
1:48.10730
+5.450
8
Måns Jernberg
Lima IF
1:48.10770
+5.490
9
Jakob Thellsén
Vreta Skid o Mk
1:49.10840
+6.560
9
Martin Mickels
Bålsta SK
1:49.10840
+6.560
11
David Sjöberg
Gimo IF SK
1:49.10850
+6.570
11
Per Jutterström
IFK Mora SK
1:49.10850
+6.570
13
Linus Jonsson
Årjängs IF
1:49.10870
+6.590
14
Viktor Wiig
IF Strategen
1:50.10900
+7.620
15
Pontus Wikström
Hägglunds Ski Team SK
1:50.10910
+7.630
16
Isak Lieback
Ulricehamns IF
1:50.10930
+7.650
17
Mårten Gedda
OK Landehof
1:50.10940
+7.660
18
Emil Logård
Rehns BK
1:50.10960
+7.680
19
Lukas Höiby
OK Landehof
1:51.11000
+8.720
20
Filip Borgström
IF Strategen
1:51.11010
+8.730
21
John Hermansson
IFK Mora SK
1:51.11040
+8.760
22
Benjamin Terent
Rehns BK
1:51.11090
+9.810
23
Johan Lüning
Bålsta SK
1:52.11140
+9.860
24
Axel Svingstedt
Stockviks SF
1:52.11150
+9.870
25
Bernt Emil Rognes
Utleira IL
1:53.11280
+11.1000
26
William Fuglem
Utleira IL
1:53.11290
+11.1010
27
Isidor Wiksten Melander
Matfors SK
1:54.11320
+11.1040
28
Love Kreij
IF Strategen
1:54.11360
+11.1080
29
Vincent Johnson
Matfors SK
1:55.11490
+13.1210
30
Joel Wessman
Vreta Skid o Mk
1:56.11590
+14.1310
31
Joseph Rosenfeld
Storbritannien
2:07.12610
+24.2330
32
Nore Ring
Biathlon Östersund IF
2:09.12870
+26.2590
33
Edwin Stefansson
Älvdalens IF SK
2:41.16040
+58.5760
34
Edward Vestman
Åsarna IK
2:57.17650
+1:14.7370
-
Anton Eriksson
Sollefteå Skidor IF
23:59:59.8639800
-
Anton Björk
Orsa SK
23:59:59.8639800
-
Magnus Hoegli
Byåsen IL
23:59:59.8639800
-
Oliver Angelsiöö
Storvreta IK
23:59:59.8639800
-
Emil Danielsson
Högbo GIF
23:59:59.8639800
-
Erik Engelin
Offerdals SK
23:59:59.8639800