Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Fjälltopploppet
2018-04-14
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 12
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Ida Åström
Täfteå IK
8:54.53380
2
Tuva Furunäs
IFK Grängesberg SK
8:59.53880
+5.400
3
Minna Mikaelsson
Vårby IK
9:07.54660
+12.1180
4
Maja Pålsson
Utrikes SK
9:11.55060
+16.1580
5
Hilde Oscarsson
Ås IF
9:23.56270
+28.2790
6
Klara Olsson
IFK Mora SK
9:28.56760
+33.3280
7
Leia Ugarph Nordström
Näsvikens IK
9:36.57520
+41.4040
8
Elin Gezelius
IFK Mora SK
9:42.58160
+47.4680
9
Enya Daabach
Åsarna IK
9:44.58390
+50.4910
10
Guro Mikkelsen Stokke
Norway
9:49.58800
+54.5320
11
Julia Noren
Ås IF
9:53.59290
+59.5810
12
Ellen Berg
Granbergsdals IF
9:57.59600
+1:02.6120
13
Maya Rennermalm
Lima IF
9:59.59820
+1:04.6340
14
Agnes Millén
Sälens IF
10:01.60060
+1:06.6580
15
Julia Jonsson
Alnö SK
10:07.60640
+1:12.7160
16
Stina Olsson Wallin
Stockviks SF
10:07.60650
+1:12.7170
17
Selma Stengårds
Lima IF
10:10.60900
+1:15.7420
18
Linnea Hermansson
IFK Mora SK
10:12.61190
+1:18.7710
19
Emma Nilsson
Näsvikens IK
10:15.61410
+1:20.7930
20
Wilma Olofsson
Malungs IF
10:15.61490
+1:21.8010
21
Kajsa Limby
IFK Mora SK
10:22.62190
+1:28.8710
22
Frida Kjellgren
Järpens SK
10:23.62200
+1:28.8720
23
Signe Feil
Stockviks SF
10:27.62660
+1:32.9180
24
Heidi-Sofie Sandnes Rynning
Röros IL
10:30.62930
+1:35.9450
25
Astrid Öhrn
Bergeforsens SK
10:31.63000
+1:36.9520
26
Magdalena Arwidson Lif
Lima IF
10:35.63490
+1:41.10010
27
Agnes Källiden
Granbergsdals IF
10:39.63830
+1:44.10350
28
Nellie Sjöberg
Kovlands IF
10:39.63850
+1:44.10370
29
Marit Kvithammer Flakne
Norway
10:42.64160
+1:47.10680
30
Kajsa Johansson
Hägglunds Ski Team SK
10:43.64260
+1:48.10780
31
Selma Rudlund
Hägglunds Ski Team SK
10:44.64310
+1:49.10830
32
Emilina Bång
Östersunds SK
10:46.64540
+1:51.11060
33
Wilma Helmersson
Svegs IK
10:47.64640
+1:52.11160
34
Elsa Norberg
Hudiksvalls IF
10:48.64730
+1:53.11250
35
Ellen Rydhult
Svegs IK
11:16.67540
+2:21.14060
36
Märta Hübenette
Husums IF SK
11:17.67630
+2:22.14150
37
Ida Hallin
Husums IF SK
11:18.67740
+2:23.14260
38
Maja Olsson
Lucksta IF
11:38.69700
+2:43.16220
39
Nora Nordqvist
Husums IF SK
11:38.69700
+2:43.16220
40
Skade Spovmark
Husums IF SK
12:03.72230
+3:08.18750
41
Ida Johansson
IFK Mora SK
12:31.75050
+3:36.21570
42
Angelica Dahlgren
Älvdalens IF SK
12:48.76740
+3:53.23260
43
Stina Eriksson
Åsarna IK
13:05.78470
+4:10.24990
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)