Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS Intervalstart fri stil
2018-03-24
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 11
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Astrid Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
11:02.66100
2
Selma Partanen
Högbo GIF
11:05.66400
+3.200
3
Tilde Karlsson
IFK Mora SK
11:06.66500
+4.300
4
Ellen Olsson
Garphyttans IF
11:14.67300
+12.1100
5
Ester Strand
Sävedalens AIK
11:21.68000
+19.1800
6
Ella Persson
Högbo GIF
11:44.70300
+42.4100
7
Lova Masapärs
Malungs IF
11:55.71400
+53.5200
8
Alva Widegren
Mälarö SOK
11:57.71600
+55.5400
9
Clara Thoresson
Häverödals SK
12:06.72500
+1:04.6300
9
Rebecca Nyberg
Pargas IF
12:06.72500
+1:04.6300
11
Edith Carlander
Sya SK
12:08.72700
+1:06.6500
12
Signe Zetterberg
Årsunda IF
12:11.73000
+1:09.6800
13
Ida Zeffer
Mälarö SOK
12:31.75000
+1:29.8800
14
Fanny Jansson
Filipstads SF
12:32.75100
+1:30.8900
15
Alva Olsson
Åmåls OK
12:37.75600
+1:35.9400
16
Tove Norgren
Domnarvets GOIF
12:43.76200
+1:41.10000
17
Silje Abrahamsen
Filipstads SF
12:56.77500
+1:54.11300
18
Ottilia Alvarsson
Täby IS SK
13:13.79200
+2:11.13000
19
Pauline Bylund
Häverödals SK
13:18.79700
+2:16.13500
20
Saga Westerlund
Häverödals SK
13:26.80500
+2:24.14300
21
Olivia Sjöholm
Garphyttans IF
13:30.80900
+2:28.14700
21
Elsa Martinsson
Västerås Skidklubb
13:30.80900
+2:28.14700
23
Sonia Folkesson
Årsunda IF
13:42.82100
+2:40.15900
24
Sofia Ingvarsson
Granbergsdals IF
13:59.83800
+2:57.17600
25
Elsa Hedin
Brandsbols SK
14:15.85400
+3:13.19200
26
Stina Pihlström
Högbo GIF
14:18.85700
+3:16.19500
27
Vera Sandelin
IFK Skövde SK
14:26.86500
+3:24.20300
28
Tilde Sveder
Domnarvets GOIF
14:47.88600
+3:45.22400
29
Ida Klingberg
Falu IK
14:57.89600
+3:55.23400
30
Alice Lundberg
Korsnäs IF SK
15:07.90600
+4:05.24400
31
Rut Götesson
Falu IK
15:23.92200
+4:21.26000
32
Tilde Karelius
Lima IF
15:24.92300
+4:22.26100
33
Linn Larson
Falu IK
15:37.93600
+4:35.27400
34
Amanda Ekström
IFK Hedemora SK
17:29.104800
+6:27.38600
35
Tova Kihlberg
Linköpings SK
18:27.110600
+7:25.44400
36
Alice Andersson
Täby IS SK
18:45.112400
+7:43.46200
37
Alice Ettling
Finspångs SOK
19:29.116800
+8:27.50600
38
Kiwi Björkman
Falu IK
20:09.120800
+9:07.54600
39
Emilia Marcusson
Linköpings SK
20:11.121000
+9:09.54800
-
Stina Lundqvist
Årsunda IF
23:59:58.8639700
-
Viola Gustafsson
Linköpings SK
23:59:59.8639800
-
Signe Eriksson Björling
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)