3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Märta Rosenberg | Duveds IF | 8:46.52500 | | |
2 | Julia Löfström | Månkarbo IF | 9:21.56000 | | |
3 | Elina Franzén | Idre SK | 9:22.56100 | | |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Tilde Bångman | Offerdals SK | 8:50.52900 | | |
2 | Maja Årebäck | Bolidens SK | 9:07.54600 | | |
3 | Elin Andersson | Stuguns SOK Gjurd | 9:20.55900 | | |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Maria Novak | Offerdals SK | 9:25.56400 | | 63.8p |
2 | Frida Vickström | Stockviks SF | 10:04.60300 | | 59.7p |
3 | Christina Åkerblom Andersson | Storvreta IK | 12:29.74800 | | 48.2p |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Malin Börjesjö | Sundbybergs IK | 8:52.53100 | | 67.8p |
2 | Julia Angelsiöö | Storvreta IK | 8:55.53400 | | 67.4p |
3 | Marika Backman | Hede SK | 9:03.54200 | | 66.4p |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Gustav Pålsson | Utrikes SK | 7:49.46800 | | |
2 | Aksel Halvarsson | Östersunds SK | 8:12.49100 | | |
3 | Måns Skoglund | Täby IS SK | 8:16.49500 | | |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Mårten Gedda | OK Landehof | 7:53.47200 | | |
2 | Truls Gisselman | Rehns BK | 8:14.49300 | | |
3 | Elis Tingelöf | Sollefteå Skidor IF | 8:18.49700 | | |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Emil Lundmark | Biathlon Östersund IF | 9:33.57200 | | 63.0p |
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Edvard Sundman | Åsarna IK | 7:33.45200 | | 79.6p |
2 | Emil Svensson | Åsarna IK | 7:39.45800 | | 78.6p |
2 | Victor Hallquist | Åsarna IK | 7:39.45800 | | 78.6p |
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Erika Lavén | Täby IS SK | 7:32.45100 | | |
2 | Maja Boberg | Duveds IF | 7:59.47800 | | |
3 | Louise Jonsson | Alnö SK | 8:09.48800 | | |
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Irja Brandfjell | Funäsdalens IF | 7:26.44500 | | |
2 | Amanda Pallin | Alnö SK | 7:36.45500 | | |
3 | Flisa Ravald | Ås IF | 7:38.45700 | | |
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Erik Franzén | Idre SK | 7:14.43300 | | |
2 | Arvid Norberg | Hudiksvalls IF | 7:41.46000 | | |
3 | Pelle Boberg | Duveds IF | 7:46.46500 | | |
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Ebbe Abrahamsson Gjersvold | Östersunds SK | 7:07.42600 | | |
2 | Hampus Björck | IFK Umeå | 7:23.44200 | | |
3 | Hjalmar Gedda | OK Landehof | 7:25.44400 | | |
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Maja Pålsson | Utrikes SK | 6:07.36600 | | |
2 | Leia Ugarph Nordström | Näsvikens IK | 6:14.37300 | | |
3 | Ines Stjerna | Utrikes SK | 6:30.38900 | | |
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Alva Nilsson | Bergeforsens SK | 6:10.36900 | | |
2 | Ida Bergfors | Matfors SK | 6:11.37000 | | |
3 | Elsa Malmgren | Åsarna IK | 6:20.37900 | | |
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Måns Rawald | Ås IF | 6:03.36200 | | |
2 | Johan Richardsson | Järpens SK | 6:22.38100 | | |
3 | Axel Kylborn | Almby IK | 6:33.39200 | | |
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Hugo Nilsson | Hudiksvalls IF | 5:25.32400 | | |
2 | Hugo Granström | Sundbybergs IK | 5:29.32800 | | |
3 | Tomas Holmgren | Matfors SK | 5:47.34600 | | |
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Julia Eriksson | Östersunds SK | 4:53.29200 | | |
2 | Hanna Oscarsson | Ås IF | 5:07.30600 | | |
3 | Matilda Westergren | Täfteå IK | 5:19.31800 | | |
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Elsa Tänglander | Östersunds SK | 4:19.25800 | | |
2 | Klara Edström | Stockviks SF | 4:33.27200 | | |
3 | Teresia Ytterbom | Kovlands IF | 4:43.28200 | | |
|
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Fred Abrahamsson Gjersvold | Östersunds SK | 4:26.26500 | | |
2 | Erik Skoglund | Täby IS SK | 4:33.27200 | | |
3 | Adam Svärdfeldt | Östersunds SK | 4:38.27700 | | |
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Kalle Birve | Alnö SK | 3:54.23300 | | |
2 | Vilgot Lundin | Alnö SK | 3:56.23500 | | |
3 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 4:04.24300 | | |