12.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Erik Lieback | Ulricehamns IF | 27:10.162900 | 87.8p | |
2 | Jonathan Engström | Borås SK | 27:21.164000 | 87.2p | |
3 | Johannes Eklöf | IF Hallby SOK | 27:54.167300 | 85.5p | |
12.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Jonas Peterson | Borås GIF | 30:51.185000 | 77.3p | |
2 | Jonas Blom | IFK Skövde SK | 31:13.187200 | 76.4p | |
3 | Fredrik Swärd | Tidaholm SOK Sisu | 32:18.193700 | 73.9p | |
12.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Torbjörn Svenningsson | Mullsjö SOK | 32:17.193600 | 73.9p | |
9.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Hanna Jansson | IF Hagen SK | 28:35.171400 | ||
2 | Sara Lindberg | IF Hagen SK | 29:02.174100 | ||
9.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Annika Johansson | SK Granan | 33:47.202600 | ||
9.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Lubov Pospeshina | IFK Skövde SK | 28:46.172500 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Tuva Persson | Tranemo IF | 12:07.72600 | ||
2 | Cora Badh | Falköpings AIK SK | 12:36.75500 | ||
3 | Felicia Norrby | Tranemo IF | 12:44.76300 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Viola Berger | Istrums SK | 14:53.89200 | 48.6p | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Mårten Gedda | OK Landehof | 10:14.61300 | ||
2 | Isak Lieback | Ulricehamns IF | 10:26.62500 | ||
3 | Lucas Laagen | Lidköpings VSK | 10:51.65000 | ||
3 | Simon Nilsson | IF Hallby SOK | 10:51.65000 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Mira Göransson | Äspereds IF | 6:28.38700 | ||
2 | Amanda Abrahamsson | Falköpings AIK SK | 6:38.39700 | ||
3 | Molly Johansson | Tidaholm SOK Sisu | 7:03.42200 | ||
3 | Sandra Ling | IF Hallby SOK | 7:03.42200 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Alice Widholm | Lidköpings VSK | 5:50.34900 | ||
2 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 6:02.36100 | ||
3 | Ella Selmosson | Lidköpings VSK | 6:09.36800 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 6:13.37200 | ||
2 | Malte Henden | Ulricehamns IF | 6:40.39900 | ||
2 | Anton Weber | Borås GIF | 6:40.39900 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Hjalmar Gedda | Landehof | 5:24.32300 | ||
2 | Otto Gustavsson | Ulricehamns IF | 5:25.32400 | ||
3 | Anton Grahn | IF Hallby SOK | 5:41.34000 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Lisa Ahlrik | Tidaholm SOK Sisu | 5:31.33000 | ||
2 | Stella Vilhelmsson | Lidköpings VSK | 5:36.33500 | ||
2 | Matilda Grahn | IF Hallby SOK | 5:36.33500 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Oskar Olsson | Äspereds IF | 4:47.28600 | ||
2 | Emil Ling | IF Hallby SOK | 5:19.31800 | ||
3 | Hjalmar Anderberg | IFK Skövde SK | 5:28.32700 |