Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Tour de Mösseberg E2 Stjerneskolanloppet
2016-01-23
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 12
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
1
Yrla Abrahamsson
IK Stern
11:50.70900
2
Ellen Holm
Vreta Skid o Mk
12:14.73340
+24.2340
3
Louise Hallander
Linköpings SK
12:37.75650
+47.4650
4
Alma Olsson
Garphyttans IF
12:38.75770
+48.4770
5
Ida Rosjö
IF Hallby SOK
12:47.76690
+57.5690
6
Elsa Björkman
Sya SK
12:58.77740
+1:08.6740
7
Ida Abrahamson
Äspereds IF
13:00.77910
+1:10.6910
8
Elina Reinholdsson
OK Alehof
13:01.78090
+1:11.7090
9
Tilda Rosander
SOK Aneby
13:07.78680
+1:17.7680
10
Ella Gustavsson
Landsbro IF SK
13:21.80070
+1:31.9070
11
Emma Bengtsson
Tranemo IF
13:31.81050
+1:41.10050
12
Amanda Johansson
Ulricehamns IF
13:34.81350
+1:44.10350
13
Ida Pettersson
Ulricehamns IF
13:45.82450
+1:55.11450
14
Emma Svensson
Ätrans IF
13:49.82820
+1:59.11820
15
Paulina Frid
Filipstads SF
14:00.83930
+2:10.12930
16
Felicia Fyhr
SOK Aneby
14:08.84720
+2:18.13720
17
Signe Schagerström
Garphyttans IF
14:09.84840
+2:19.13840
18
Stina Sandberg
Almby IK
14:36.87570
+2:46.16570
19
Alice Nossler
Tidaholm SOK Sisu
14:51.89060
+3:01.18060
20
Tindra Wilhelmsson
Lidköpings VSK
14:52.89130
+3:02.18130
21
Emilia Eriksson
Ulricehamns IF
14:55.89480
+3:05.18480
22
Hanni Beronius
Boxholm-Ekeby SK
15:11.91050
+3:21.20050
23
Thea Flogård
IK Stern
15:32.93190
+3:42.22190
24
Anna Westin
IK Stern
15:58.95730
+4:08.24730
25
Elsa Boberg
IF Rigor
16:18.97720
+4:28.26720
26
Alma Sandelin
IFK Skövde SK
16:20.97980
+4:30.26980
27
Kim Hassellöf
IK Stern
17:53.107290
+6:03.36290
28
Tua Eilard
IK Stern
20:00.119900
+8:10.48900
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)