20km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Oscar Lund | IF Hallby SOK | 1:07:43.406200 | ||
2 | Hannes Assarsson | Nässjö SF | 1:14:43.448200 | ||
3 | Nils Rydefalk | Hultsfreds Lk | 1:15:05.450400 | ||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Markus Johansson | Zinkgruvans IF | 30:44.184300 | 83.6p | |
2 | Oscar Claesson | IF Hallby SOK | 31:25.188400 | 81.8p | |
3 | Oscar Johansson | Linköpings SK | 31:33.189200 | 81.5p | |
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Lovisa Blomgren | SOK Aneby | 24:04.144300 | ||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Leo Johansson | Skillingaryds FK | 16:19.97800 | ||
2 | Axel Svensson | Landsbro IF SK | 17:50.106900 | ||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Alice Strömgren | SOK Aneby | 12:14.73300 | ||
2 | Isabell Pettersson | SOK Aneby | 12:34.75300 | ||
3 | Tilda Rosander | SOK Aneby | 13:08.78700 | ||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Alma Gustafsson | SOK Aneby | 11:43.70200 | ||
2 | Ebba Rosander | SOK Aneby | 13:01.78000 | ||
3 | Evelina Jonason | SOK Aneby | 14:55.89400 | ||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Gabriel Claesson | IF Hallby SOK | 10:56.65500 | ||
2 | Anton Grahn | IF Hallby SOK | 11:21.68000 | ||
3 | Sebastian Fransson | Boxholm-Ekeby SK | 12:07.72600 | ||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Jakob Thellsén | Vreta Skid o Mk | 8:54.53300 | ||
2 | Axel Gustavsson | Landsbro IF SK | 10:03.60200 | ||
3 | Benjamin Claesson | IF Hallby SOK | 10:25.62400 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Agnes Hertz | IF Hallby SOK | 7:10.42900 | ||
2 | Telina Tiare | Nässjö SF | 7:54.47300 | ||
3 | Margit Rehn | Nässjö SF | 7:58.47700 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Elias Thellsén | Vreta Skid o Mk | 5:53.35200 | ||
2 | Edvin Elofsson | Boxholm-Ekeby SK | 6:46.40500 | ||
3 | Ceasar Funke | Landsbro IF SK | 7:07.42600 |