Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Tjejskidan
2015-01-24
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
D 21
12km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Malin Börjesjö
Sundbybergs IK
39:30.236900
68.3p
2
Evelina Larsson
Kvarnsvedens GOIF SK
39:31.237000
+1
68.3p
3
Anna Svärdström
Enebybergs IF
40:28.242700
+58.5700
66.1p
4
Maria Backe
Stockholms RK
41:23.248200
+1:53.11200
64.1p
5
Anne-Li Lidman
Sundbybergs IK
41:38.249700
+2:08.12700
63.6p
6
Ingela Gahne
Enebybergs IF
42:43.256200
+3:13.19200
61.4p
7
Daniela Profir
Sundbybergs IK
45:47.274600
+6:17.37600
56.0p
7
Karin Marell Höglund
Handelsbankens IF
45:47.274600
+6:17.37600
56.0p
9
Åsa Larson
Mälarö SOK
45:56.275500
+6:26.38500
55.8p
10
Josefine Moberg
Gävle SK
46:45.280400
+7:15.43400
54.5p
11
Annakarin Söderström
Axa SC
46:48.280700
+7:18.43700
54.5p
12
Anna Malmerfelt
Stockholm Långdistansklubb
47:13.283200
+7:43.46200
53.8p
13
Stéphanie Kristensson
Boo IF
47:50.286900
+8:20.49900
52.9p
14
Elisabeth Sjökvist
Dagens Nyh/Expressen IF
48:16.289500
+8:46.52500
52.3p
14
Camilla Grunditz
Axa SC
48:16.289500
+8:46.52500
52.3p
16
Kristina Johnsen
Mälarö SOK
48:24.290300
+8:54.53300
52.1p
17
Malin Dahlström
Tullinge SK
48:41.292000
+9:11.55000
51.7p
18
Åsa Pettersson
Brottby SK
48:45.292400
+9:15.55400
51.7p
19
Anita Karlsson
Hagfors SF
48:55.293400
+9:25.56400
51.4p
20
Hanna Vannevik
Nacka Värmdö SK
49:03.294200
+9:33.57200
51.2p
21
Rebecca Ringström
Tyresö
49:28.296700
+9:58.59700
50.7p
22
Gunilla Kreiss
Järla IF SK
49:51.299000
+10:21.62000
50.2p
23
Johanna Tuuf
Stockholms RK
49:55.299400
+10:25.62400
50.1p
24
Sirpa Myllyperkiö
Enebybergs IF
50:23.302200
+10:53.65200
49.5p
25
Ingeli Simmross
Täby
50:43.304200
+11:13.67200
49.1p
26
Maja Persson
Månkarbo IF
50:49.304800
+11:19.67800
49.0p
27
Cecilia Arvidson
Åkersberga SK
51:14.307300
+11:44.70300
48.5p
28
Ann-catrine Bertlin
Atlas Copco IF
51:30.308900
+12:00.71900
48.2p
29
Johanna Almlund
Haninge SOK
52:10.312900
+12:40.75900
47.4p
30
Bella Magnusson
Sundbybergs IK
52:31.315000
+13:01.78000
47.0p
31
Ewa Alvarsson
Täby
52:36.315500
+13:06.78500
46.9p
32
Mia Alm
Sundbybergs IK
52:43.316200
+13:13.79200
46.8p
33
Kristina Axell
Danderyd
52:53.317200
+13:23.80200
46.6p
34
Annica Bergstedt
Månkarbo IF
52:55.317400
+13:25.80400
46.5p
35
Martina Alvarsson
Skövde
53:17.319600
+13:47.82600
46.1p
36
Kerstin Amberg
Järla IF SK
54:22.326100
+14:52.89100
45.0p
37
Anna Kamensky Eriksson
Täby
54:29.326800
+14:59.89800
44.9p
38
Helena Almquist
Segeltorp
54:45.328400
+15:15.91400
44.6p
39
Mia Hedelius
Mälarö SOK
54:49.328800
+15:19.91800
44.5p
40
Margareta Fridolf Wenthzel
Seb IF
54:52.329100
+15:22.92100
44.5p
41
Sara Kroon
Axa SC
54:56.329500
+15:26.92500
44.4p
42
Hanna Dahlgren
Häverödals IF
55:41.334000
+16:11.97000
43.7p
43
Carina Reijs
Upplands Väsby
56:29.338800
+16:59.101800
42.9p
44
Anna Toll
Sundbybergs IK
56:45.340400
+17:15.103400
42.7p
45
Maria Hedman
Bålsta SK
58:21.350000
+18:51.113000
41.2p
46
Susanne Pettersson
Enskede Gård
58:51.353000
+19:21.116000
40.8p
47
Susanne Lewin
Sälens IF
1:00:56.365500
+21:26.128500
39.1p
48
Annica Lewin
Sälens IF
1:00:57.365600
+21:27.128600
39.1p
49
Jannica Sigurdsson Bengtsson
Tyresö SOK
1:01:12.367100
+21:42.130100
38.9p
50
Jessica Unogård
Axa SC
1:01:57.371600
+22:27.134600
38.3p
51
Åsa Rössel
No Club
1:04:11.385000
+24:41.148000
36.7p
52
Ulrika Lanner
IK Stern
1:06:23.398200
+26:53.161200
35.3p
-
Agneta Bergman Fredrikson
Lidingö Triathlon
23:59:59.8639800
-
-
Alethea Renzi
Älta
23:59:59.8639800
-
-
Alexandra Buttazzoni
Johanneshov IF
23:59:59.8639800
-
-
Anna Lindmark
Föreningen IKJ Haninge
23:59:59.8639800
-
-
Ann Caroline Lundberg
Esik
23:59:59.8639800
-
-
Annette Ander Bengtsson
Stocksunds IF
23:59:59.8639800
-
-
Camilla Laiborn Reijs
Provskor
23:59:59.8639800
-
-
Caroline Palmstierna
Djursholms IF
23:59:59.8639800
-
-
Catharina Broman
Hybo AIK
23:59:59.8639800
-
-
Eleonora Olsmats
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Elin Widercrantz
Hammarby IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Emelie Pettersson
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Emma Simmerlein
Haninge SOK
23:59:59.8639800
-
-
Fanny Chantereau
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Felicia Nordenstam
Stockholms Landstings IF
23:59:59.8639800
-
-
Freya Kumm
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Frida Börjesson
Stockholms RK
23:59:59.8639800
-
-
Gunilla Stockhaus
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
-
-
Helene Ripa
Haninge SOK
23:59:59.8639800
-
-
Ida Nordin
Söders SOL Tyresö
23:59:59.8639800
-
-
Jennifer Andersson
Haninge SOK
23:59:59.8639800
-
-
Jenny Ramstedt
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Karin Nilsson
Stockholms RK
23:59:59.8639800
-
-
Kerstin Burman
Spårvägens SK
23:59:59.8639800
-
-
Kristina Bergstrand
Söders SOL Tyresö
23:59:59.8639800
-
-
Lena Björk
Hofors Aif
23:59:59.8639800
-
-
Lena Furehed
Stockholms RK
23:59:59.8639800
-
-
Lisa Pettersson
Haninge SOK
23:59:59.8639800
-
-
Maj Kristiansson
Häggvik
23:59:59.8639800
-
-
Gabriella Karlöf
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
-
Malin Ewerlöf Krepp
Spårvägens SK
23:59:59.8639800
-
-
Maria Werner
Djursholms IF
23:59:59.8639800
-
-
Monica Laurell
Danderyd
23:59:59.8639800
-
-
Sara Blomqvist
Nacka
23:59:59.8639800
-
-
Sofia Carlsson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
-
-
Stina Lakatos
Stocksunds IF
23:59:59.8639800
-
-
Susanne Grundberg
Enebyberg
23:59:59.8639800
-
-
Susanne Steffner
Storvreta IK
23:59:59.8639800
-
D 21 Motion
12km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Signe Svensson
Föreningen IKJ Haninge
44:06.264500
58.9p
2
Ebba Karlsson
Täby IS SK
46:08.276700
+2:02.12100
55.5p
3
Paige Lembke
Sundbybergs IK
46:14.277300
+2:08.12700
55.3p
4
Sofia Hållmarker
Team Ormsalva
46:37.279600
+2:31.15000
54.7p
5
Evelina Christensen
Föreningen IKJ Haninge
47:56.287500
+3:50.22900
52.8p
6
Olivia Lavén
Täby IS SK
48:23.290200
+4:17.25600
52.2p
7
Kristin Persson
Stockholm
49:21.296000
+5:15.31400
50.9p
8
Ida Bodin
Linköping
51:50.310900
+7:44.46300
47.8p
9
Åsa Rosby
Axa SC
52:27.314600
+8:21.50000
47.1p
10
Johanna Anemyr Jansson
Abb IF SK
52:42.316100
+8:36.51500
46.8p
11
Carin Pierre
Åkersberga
52:45.316400
+8:39.51800
46.7p
12
Caroline Frånberg
Hägersten
53:13.319200
+9:07.54600
46.2p
13
Anna Lindgren
Abb IF SK
53:18.319700
+9:12.55100
46.1p
14
Anette Nilsson
Friskis och Svettis
53:49.322800
+9:43.58200
45.6p
15
Linda Sandström
Årsta
53:59.323800
+9:53.59200
45.4p
16
Caroline Olsmats
Sundbybergs IK
54:29.326800
+10:23.62200
44.9p
17
Helena Åkerlind
Vattenfalls IF
55:58.335700
+11:52.71100
43.4p
18
Ebba Skåninger
Täby IS SK
56:04.336300
+11:58.71700
43.3p
19
Pia Åström
Långvikens OK
56:21.338000
+12:15.73400
43.0p
20
Lisa Gabrielsson
Stockholm
56:22.338100
+12:16.73500
43.0p
21
Charlotte Roempke
Ncc IF
56:23.338200
+12:17.73600
43.0p
22
Camilla Thuné
Täby
56:24.338300
+12:18.73700
43.0p
23
Lena Wilmo
Friskis & Svettis Stockholm
56:34.339300
+12:28.74700
42.8p
24
Janna Eva Unell
Stockholm
57:20.343900
+13:14.79300
42.1p
25
Sandra Edberg
Härnösands OK
57:33.345200
+13:27.80600
41.9p
26
Caroline Ede
Hägersten
57:48.346700
+13:42.82100
41.7p
27
Sara Berggren
Stockholm
57:53.347200
+13:47.82600
41.6p
28
Helena Munthe
Sollentuna
58:02.348100
+13:56.83500
41.5p
29
Marinette Hansson
Vallentuna
59:57.359600
+15:51.95000
39.9p
30
Ansi Gerhardsson
Stockholm
1:00:01.360000
+15:55.95400
39.8p
31
Helena Eriksson
Täby
1:00:17.361600
+16:11.97000
39.6p
32
Ria Busch
Enskededalen
1:00:23.362200
+16:17.97600
39.5p
33
Sara Leijon
Uppsala
1:00:24.362300
+16:18.97700
39.5p
34
Linnéa Karlsson
Oliven IF
1:00:47.364600
+16:41.100000
39.2p
34
Åsa Husberg
Djursholms IF
1:00:47.364600
+16:41.100000
39.2p
36
Rebecca Gustafson
Sollentuna
1:00:50.364900
+16:44.100300
39.2p
37
Charlotte Ståhl
Sundbybergs IK
1:01:08.366700
+17:02.102100
39.0p
38
Elisabeth Sandin
Täby
1:01:31.369000
+17:25.104400
38.7p
38
Kristina Löfgren
Hässleby SOK
1:01:31.369000
+17:25.104400
38.7p
40
Marlene Lindholm
Hägersten
1:01:42.370100
+17:36.105500
38.5p
41
Annika Jansen
Täby
1:02:00.371900
+17:54.107300
38.3p
42
Erja Norström
Tumba
1:02:46.376500
+18:40.111900
37.7p
43
Smilla Larson
Mälarö SOK
1:02:58.377700
+18:52.113100
37.6p
44
Victoria Roos Olsson
Täby
1:03:00.377900
+18:54.113300
37.6p
45
Linda Zetterlund
Nacka
1:03:01.378000
+18:55.113400
37.5p
46
Anna Bauer
Täby
1:03:03.378200
+18:57.113600
37.5p
47
Ellen Simmerlein
Haninge SOK
1:03:18.379700
+19:12.115100
37.3p
48
Jessica Liljeholm
Stockholm
1:03:21.380000
+19:15.115400
37.3p
49
Helena Andersson
Järfälla
1:03:35.381400
+19:29.116800
37.1p
50
Therese Westrell
Spånga
1:03:41.382000
+19:35.117400
37.1p
51
Cecilia Danneke
Stockholm
1:03:46.382500
+19:40.117900
37.0p
52
Lena Strindevall
Täby
1:03:48.382700
+19:42.118100
37.0p
52
Kajsa Larsberger Holting
Stockholm
1:03:48.382700
+19:42.118100
37.0p
54
Anne Oinonen
Vällingby
1:03:56.383500
+19:50.118900
36.9p
55
Lena Lagerberg
Märsta
1:04:10.384900
+20:04.120300
36.7p
55
Malin Söderlund
Järfälla
1:04:10.384900
+20:04.120300
36.7p
57
Gulle Söderström
Norrtälje
1:04:40.387900
+20:34.123300
36.4p
58
Anne Alfredson
Stuvsta
1:05:06.390500
+21:00.125900
36.1p
59
Angelica Jakobsson
Enebyberg
1:05:09.390800
+21:03.126200
36.1p
60
Adrienne Wester
IFK Vaxholm
1:05:18.391700
+21:12.127100
36.0p
61
Karolina Adlers
Locum IF
1:05:33.393200
+21:27.128600
35.8p
62
Jenny Axelsson
Stockholm
1:05:36.393500
+21:30.128900
35.8p
63
Anna Busch
Spånga
1:05:42.394100
+21:36.129500
35.7p
64
Sara Högberg
Stockholm
1:05:45.394400
+21:39.129800
35.7p
65
Jennifer Kanström
Vällingby
1:05:54.395300
+21:48.130700
35.6p
66
Fanny Fagerdahl
Örnsberg
1:06:17.397600
+22:11.133000
35.3p
67
Britta Eriksson
Sollentuna
1:06:54.401300
+22:48.136700
34.9p
68
Anna Berne
Stockholm
1:07:17.403600
+23:11.139000
34.7p
69
Stina Thorgerzon
Bv FF
1:07:21.404000
+23:15.139400
34.7p
70
Madelene Öhrn
Stockholm
1:07:56.407500
+23:50.142900
34.3p
71
Lovisa Rimberg
Stockholm
1:08:25.410400
+24:19.145800
34.0p
72
Martyna Studniarska
Stockholm
1:08:26.410500
+24:20.145900
34.0p
73
Kerstin Helge
Unit4agresso
1:08:38.411700
+24:32.147100
33.9p
74
Lena Geijer
Sundbybergs IK
1:08:42.412100
+24:36.147500
33.9p
75
Marianne Hernod
Västerås
1:08:47.412600
+24:41.148000
33.8p
76
Marie Löv
Bv FF
1:09:00.413900
+24:54.149300
33.7p
77
Jenny Jons
Österskär
1:09:10.414900
+25:04.150300
33.6p
78
Katarina Olofsdotter
Team Stockholm Marathon
1:09:13.415200
+25:07.150600
33.6p
79
Anna-Carin Nordanberg
Bromma
1:09:19.415800
+25:13.151200
33.5p
80
Birgitta Thunander
Bromma
1:09:22.416100
+25:16.151500
33.5p
81
Susanna Marcus
Djursholms IF
1:09:56.419500
+25:50.154900
33.2p
82
Karin Gabrielsson
Stockholm
1:10:12.421100
+26:06.156500
33.0p
83
Christina Medin
Täby
1:10:14.421300
+26:08.156700
33.0p
84
Kajsa Värna
Solna
1:10:26.422500
+26:20.157900
32.9p
85
Kristiina Blomberg
Nacka
1:10:43.424200
+26:37.159600
32.7p
86
Anna Franzén
Stockholm
1:10:52.425100
+26:46.160500
32.6p
87
Elin Jonsson
Stockholm
1:11:11.427000
+27:05.162400
32.5p
88
Liselott Håkanson
Sundbybergs IK
1:11:47.430600
+27:41.166000
32.2p
89
Ulrika Grahl
Solna
1:12:02.432100
+27:56.167500
32.0p
90
Helene Lomaeus
No Club
1:12:48.436700
+28:42.172100
31.6p
91
Elisabeth Olofsdotter
Team Fjällugglorna
1:13:02.438100
+28:56.173500
31.5p
92
Ann-Charlotte Tollqvist
Värmdö
1:13:14.439300
+29:08.174700
31.4p
93
Marielle Nottberg
Stockholm
1:13:28.440700
+29:22.176100
31.3p
94
Cecilia Forsbro Engelqvist
Täby Kom. Motion i
1:13:31.441000
+29:25.176400
31.3p
95
Maria Nordh
Stockholm
1:13:38.441700
+29:32.177100
31.2p
96
Anna Westling
Stockholm
1:13:43.442200
+29:37.177600
31.2p
97
Karin Gyllberg
Lidingö
1:13:57.443600
+29:51.179000
31.0p
98
Ingrid Kjören
Täby
1:14:20.445900
+30:14.181300
30.9p
99
Satu Saariniemi
Tullinge
1:14:22.446100
+30:16.181500
30.8p
100
Marie Enberg
Järfälla
1:14:36.447500
+30:30.182900
30.7p
101
Anne Lydén
KPA Pension - Stockholm
1:14:40.447900
+30:34.183300
30.7p
102
Margareta Krüll
Bromma
1:15:03.450200
+30:57.185600
30.5p
103
Anna Rönnholm
Stockholm
1:15:05.450400
+30:59.185800
30.5p
104
Maria Jonsson
Tyresö
1:15:30.452900
+31:24.188300
30.3p
105
Rebecca Schwieler
Täby
1:15:44.454300
+31:38.189700
30.2p
106
Maria Hallden
Sundbybergs IK
1:15:45.454400
+31:39.189800
30.2p
107
Madeleine Schwieler
Täby
1:15:46.454500
+31:40.189900
30.2p
108
Cecilia Hellstrand
Vällingby
1:16:11.457000
+32:05.192400
30.0p
109
Marie Spinelli Scala
Täby
1:16:30.458900
+32:24.194300
29.8p
110
Linda Liljeholm
Sundbybergs IK
1:16:31.459000
+32:25.194400
29.8p
Logga in för att slippa de här annonserna
111
Kristin Levander
Täby
1:16:38.459700
+32:32.195100
29.8p
112
Ann Sagvold
Vendelsö IK
1:16:42.460100
+32:36.195500
29.8p
113
Britt-Marie Sundsten
Järfälla
1:16:47.460600
+32:41.196000
29.7p
114
Henrietta Lindberg Skjöldebrand
Mälarö SOK
1:16:50.460900
+32:44.196300
29.7p
115
Kristina Ragnebrink
Solna
1:16:54.461300
+32:48.196700
29.7p
116
Ingalill Börjesjö
Sundbybergs IK
1:17:07.462600
+33:01.198000
29.6p
117
Lotta Nyström
QuickRace.se
1:17:27.464600
+33:21.200000
29.4p
118
Maria Skjöldebrand Hedström
Mälarö SOK
1:17:30.464900
+33:24.200300
29.4p
119
Karin Bühler
Lund
1:17:40.465900
+33:34.201300
29.3p
120
Jennie Montell
Stockholm
1:17:50.466900
+33:44.202300
29.2p
121
Sara Häggkvist
No Club
1:18:18.469700
+34:12.205100
29.0p
122
Anna Lönnberg
Täby
1:18:30.470900
+34:24.206300
29.0p
123
Helen Harrung
KSIF-Stockholm
1:18:37.471600
+34:31.207000
28.9p
124
Jenny Peterson
Väsby SK
1:19:18.475700
+35:12.211100
28.6p
125
Eva Forsman
Johanneshov IF
1:20:02.480100
+35:56.215500
28.3p
125
Therese Berg
Danderyd
1:20:02.480100
+35:56.215500
28.3p
127
Helena Modig
Täby
1:20:11.481000
+36:05.216400
28.3p
128
Maria Hermansson
Stockholm
1:20:17.481600
+36:11.217000
28.2p
129
Jenny Matsson
Enköping
1:20:56.485500
+36:50.220900
28.0p
130
Marieke Van der Werf
No Club
1:21:40.489900
+37:34.225300
27.7p
131
Maria Krigsman
Solna
1:22:02.492100
+37:56.227500
27.5p
132
Jenny Borheim
Team Västerbron
1:22:17.493600
+38:11.229000
27.4p
133
Anna Gröndal
Danderyd
1:23:06.498500
+39:00.233900
27.1p
134
Emelie Winor
Stockholm
1:23:20.499900
+39:14.235300
27.0p
135
Christine Gunnarsson
Västerås
1:24:05.504400
+39:59.239800
26.8p
136
Anna Christensen
Föreningen IKJ Haninge
1:24:53.509200
+40:47.244600
26.5p
137
Anna Klefborg
Älta
1:26:00.515900
+41:54.251300
26.1p
138
Lotta Karlsvärd
Stockholm
1:26:16.517500
+42:10.252900
26.0p
139
Eva Mörk
Uppsala
1:26:43.520200
+42:37.255600
25.8p
140
Helena Sundqvist Laurin
Nacka Värmdö SK
1:28:08.528700
+44:02.264100
25.4p
141
Rebecca Liss
Djursholms IF
1:28:46.532500
+44:40.267900
25.1p
142
Eva Liss
Djursholms IF
1:28:48.532700
+44:42.268100
25.1p
143
Maria Klingblom
No Club
1:28:50.532900
+44:44.268300
25.1p
144
Maria Johansson
Stockholm
1:28:53.533200
+44:47.268600
25.1p
145
Lena Östlund
Täby
1:29:27.536600
+45:21.272000
24.9p
146
Lisabet Gröndal
Danderyd
1:29:46.538500
+45:40.273900
24.8p
147
Elin Rydenbäck
Stockholm
1:30:04.540300
+45:58.275700
24.7p
148
Judith Qvilund
Åkersberga
1:30:12.541100
+46:06.276500
24.7p
149
Annica Aittamaa
Märsta
1:31:42.550100
+47:36.285500
24.2p
150
Susanna Sehtfors Holmquist
Stockholm
1:32:42.556100
+48:36.291500
23.9p
151
Tina Lejdemyr
Täby
1:32:44.556300
+48:38.291700
23.9p
152
Maria Hultgren Mellqvist
No Club
1:34:05.564400
+49:59.299800
23.5p
153
Leonor Calatayud
Solna
1:35:13.571200
+51:07.306600
23.2p
154
Malin Klåvus
Team Västerbron
1:41:02.606100
+56:56.341500
21.7p
-
Cecilia Bram
Värmdö
23:59:58.8639700
-
-
Karin Johansson
Bromma
23:59:58.8639700
-
-
Marja Skåninger
Täby IS SK
23:59:58.8639700
-
-
Anita Lagerberg
Sigtuna
23:59:58.8639700
-
-
Amelie Frie
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Anette Jarmert
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Anette Olsson
Ncc IF
23:59:59.8639800
-
-
Anita Hagelin
Sös IF
23:59:59.8639800
-
-
Anna Hellström
Johanneshov IF
23:59:59.8639800
-
-
Anna Isberg
Hornstull
23:59:59.8639800
-
-
Anna Kramers
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Anna Lindahl
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
-
Anna Lindqvist
Saltsjö Boo
23:59:59.8639800
-
-
Anna Törnkvist
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
-
Anna Webjörn
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Anna Wikman
Bromma
23:59:59.8639800
-
-
Anna-Clara Nord Ekerling
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Anne Cathrine Bjöntegaard
Handelsbankens IF
23:59:59.8639800
-
-
Annelie Backlund
Bromma
23:59:59.8639800
-
-
Anneli Nitschke
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Anette Berghammer
Stockholms Landstings IF
23:59:59.8639800
-
-
Ann-helen Blom
Sollentuna
23:59:59.8639800
-
-
Annica Berzén
Rimbo SOK
23:59:59.8639800
-
-
Annika Hamrin
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Annika Hogen
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Anniqa Jardeus Forsberg
Tyresö
23:59:59.8639800
-
-
Ann-Sofie Råssjö
Hägersten
23:59:59.8639800
-
-
Astrid Auraldsson Sjögreen
Lidingö
23:59:59.8639800
-
-
Beatrice Tunberg
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Bodil Andersson
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Britt-Louise Allenius
KSIF-Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Camilla Arctaedius Risinger
Vällingby
23:59:59.8639800
-
-
Carin Ragneborn
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Carin Segerström
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Carina Morén
Hässleby SOK
23:59:59.8639800
-
-
Carina Nycander
Ericsson IK
23:59:59.8639800
-
-
Carina Sigg
Bromma
23:59:59.8639800
-
-
Caroline Boive-Ekstrand
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Caroline Oscarson
Lidingö
23:59:59.8639800
-
-
Catarina Grönvalls
Segeltorp
23:59:59.8639800
-
-
Catarina Ljungwaldh
Björkviks IF
23:59:59.8639800
-
-
Catharina Alm
IF Thor
23:59:59.8639800
-
-
Catharina Norlinger
Enskede
23:59:59.8639800
-
-
Cathrine Justesen
Åkersberga
23:59:59.8639800
-
-
Cecilia Anvret
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Cecilia Axlinder
Unit4agresso
23:59:59.8639800
-
-
Cecilia Bratt
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Cecilia Hedlöf
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Charlotta Löfstedt
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Charlotte Sperling
Lidingö
23:59:59.8639800
-
-
Christin Bjuggren
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Christine Holmberg Ulsrød
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Elin Gustafsson
Sollentuna
23:59:59.8639800
-
-
Elisabeth Kallin
Atlas Copco IF
23:59:59.8639800
-
-
Elisabeth Westberg
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
-
Elizabeth Lindén
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Ellen Dahlqvist
Täby IS SK
23:59:59.8639800
-
-
Emilia Bjuggren
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Emma Öistämö
Ölands SK
23:59:59.8639800
-
-
Emmy Lundin
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Eva Johnsson
Hägersten
23:59:59.8639800
-
-
Eva Ling
Solna
23:59:59.8639800
-
-
Eva Molén
Skarpnäcks OL
23:59:59.8639800
-
-
Eva Reichard
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Eva Stavenberg
Åkersberga
23:59:59.8639800
-
-
Fredrika Wenzlaff
Saltsjöbadens SLK
23:59:59.8639800
-
-
Grace Ann Ekström
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Haidie Wård
Åkersberga
23:59:59.8639800
-
-
Hanna Sabelström
Järla IF SK
23:59:59.8639800
-
-
Helena Bandak
Järfälla
23:59:59.8639800
-
-
Helena Hallencreutz Grape
Hsif
23:59:59.8639800
-
-
Helena Liljedahl
Danderyd
23:59:59.8639800
-
-
Helena Lund
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Helene Henriksson
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Hilkka Linnarsson
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Ida Ling
Åkersberga
23:59:59.8639800
-
-
Ilinca Benson
Bromma
23:59:59.8639800
-
-
Ingrid Nabseth
Bromma
23:59:59.8639800
-
-
Jennie Borg Montell
Lund
23:59:59.8639800
-
-
Jennie Hübsch
Stenhamra
23:59:59.8639800
-
-
Jennie Paulsson
Saltsjö Boo
23:59:59.8639800
-
-
Jenny Bjerneld
Västervik
23:59:59.8639800
-
-
Jessica Hellman
Älvsjö
23:59:59.8639800
-
-
Jessica Marshall
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Jessica Sandkvist
Linköping
23:59:59.8639800
-
-
Johanna Egeborn
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Karin Bristedt
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Karin Handin
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Karin Åhlander
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Katarina Fridén
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Kati Palmkvist
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Kristina Rydén
Bromma
23:59:59.8639800
-
-
Lena Jacobsson
IFK Vaxholm
23:59:59.8639800
-
-
Lena Nordberg
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
-
Lena Svensson
Älvsjö
23:59:59.8639800
-
-
Linda Stawing
Hägersten
23:59:59.8639800
-
-
Linnea Holmgren
Danderyd
23:59:59.8639800
-
-
Linnea Lundby
Johanneshov IF
23:59:59.8639800
-
-
Lisa Johansson
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Lotta Wiklund
Vallentuna
23:59:59.8639800
-
-
Louise Hedberg
Danderyd
23:59:59.8639800
-
-
Louise Nabseth
Bromma
23:59:59.8639800
-
-
Madeleine Leijonhufvud
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Magdalena Ekstrand
Lidingö
23:59:59.8639800
-
-
Maja Eklind
Bagarmossen
23:59:59.8639800
-
-
Malin Löfstedt
Telefonplan
23:59:59.8639800
-
-
Malin Niklasson
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Malin Onishi
Brottby SK
23:59:59.8639800
-
-
Maria Ageborg
KSIF-Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Maria Trulsson
Skogås
23:59:59.8639800
-
-
Maria Werner
Djursholms IF
23:59:59.8639800
-
-
Maria Åhr
Enebybergs IF
23:59:59.8639800
-
-
Marianne Angner
Vattenfalls IF
23:59:59.8639800
-
-
Marianne Larsson
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Marianne Sellgren
Sigtuna OK
23:59:59.8639800
-
-
Marie Fristedt
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Marie Mäkiranta
Fellingsbro IF
23:59:59.8639800
-
-
Marika Ekvall
Stockholms Landstings IF
23:59:59.8639800
-
-
Matilda Ljung
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Mia Pousette
Riksdagens IK
23:59:59.8639800
-
-
Micaela Wiik
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Mie Göransson
Upplands Väsby
23:59:59.8639800
-
-
Mimmi Pareigis
Enebybergs IF
23:59:59.8639800
-
-
Monika Gadhammar
Vallentuna
23:59:59.8639800
-
-
Monika Jensen
Gustavsberg
23:59:59.8639800
-
-
Philippa Allard
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Ronja Ståhl
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Sara Lagesson
KSIF-Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Sara Levin
Eskilstuna
23:59:59.8639800
-
-
Sara Rossander
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Sara Rydling
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Sassa Pettersson
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
-
Sigrid Holmberg
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Sissel Svensson
Föreningen IKJ Haninge
23:59:59.8639800
-
-
Smilla Strand
Södertälje IF
23:59:59.8639800
-
-
Sofia Ackelman
Sös IF
23:59:59.8639800
-
-
Sofia Peräläinen
Kungsör
23:59:59.8639800
-
-
Sofia Wall
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Sofie Avedal
Bromma
23:59:59.8639800
-
-
Sofie Bergendahl
Uppsala
23:59:59.8639800
-
-
Sonja Larsson
Huddinge SK LF
23:59:59.8639800
-
-
Stacy Trey
Solna
23:59:59.8639800
-
-
Steffie Bergström
Åkersberga
23:59:59.8639800
-
-
Susanna Fritzdorf
Danderyd
23:59:59.8639800
-
-
Susanne Brun
Danderyd
23:59:59.8639800
-
-
Susanne Envall
Stäket
23:59:59.8639800
-
-
Terése Johansson
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Therese Broberg
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Tiina Konradsen
Sollentuna
23:59:59.8639800
-
-
Tina Hammarström
Nyköping
23:59:59.8639800
-
-
Ulla Eklind
Bagarmossen
23:59:59.8639800
-
-
Ulla Gordh
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Ulrika Bengtsson
Stockholm
23:59:59.8639800
-
-
Ulrika Holmgren
Danderyd
23:59:59.8639800
-
-
Åsa Averbo Palmér
Vallentuna
23:59:59.8639800
-
-
Åsa Helgesson
Täby
23:59:59.8639800
-
-
Åsa Konradsson-Geuken
Stockholm
23:59:59.8639800
-
Logga in för att slippa de här annonserna
-
Åsa Sundström
Norrtälje
23:59:59.8639800
-